Түпқараған ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 12/72 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 16 қаңтарда № 4667-12 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түпқараған ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшері 4 пайыздан 2 пайызға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған аудандық мәслихатының төрағасы А. Нугманов

О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Тупкараганскому району
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 4 января 2024 года № 12/72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 16 января 2024 года № 4667-12
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Тупкараганскому району с 4 процентов до 2 процентов.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Тупкараганского районного маслихата А. Нугманов