Түпқараған ауданының Қызылөзен ауылының шекарасын белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 257 бірлескен қаулысы және Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 22/116 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 31 желтоқсанда № 4760-12 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабы 5-тармағына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3)-тармақшасына сәйкес, Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.  Осы бірлескен қаулы және шешімге қосымшаға сәйкес жалпы ауданы 9 516,9501 гектар Түпқараған ауданының Қызылөзен ауылының шекарасы белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған ауданының әкімі Р. Елтизаров
Түпқараған аудандық мәслихатының төрағасы А. Нугманов
Түпқараған ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 257 мен Түпқараған аудандық
мәслихатының 2024 жылғы 26
желтоқсандағы № 22/116
бірлескен қаулы және шешімге қосымша
Түпқараған ауданының Қызылөзен ауылының шекарасының схемалық картасы
Түпқараған ауданының Қызылөзен ауылының жерлерінің экспликациясы
Атауы
Ауданы, гектар
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер

Об установлении границы села Кызылозен Тупкараганского района
Совместные постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 26 декабря 2024 года № 257 и решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 26 декабря 2024 года № 22/116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 31 декабря 2024 года № 4760-12
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы села Кызылозен Тупкараганского района общей площадью 9 516,9501 гектара согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тупкараганского района Р. Елтизаров
Председатель Тупкараганского районного маслихата А. Нугманов
Приложение к совместному
постановлению и решению
Акимата Тупкараганского района
от 26 декабря 2024 года № 257 и
Тупкараганского районного маслихата
от 26 декабря 2024 года № 22/116
Схематическая карта границы села Кызылозен Тупкараганского района
Экспликация земель села Кызылозен Тупкараганского района
Наименование
Площадь, гектар
Земли сельскохозяйственного назначения