Мұнайлы ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімінің 2024 жылғы 29 ақпандағы № 4-ш шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 1 наурызда № 4673-12 болып тіркелді
Мұнайлы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Мұнайлы ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 қаңтардағы №1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3777 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымшада:
№ 195 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 195 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, Есмамбет көшесі 33А, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "Шоғы Мұңалұлы атындағы № 5 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 орамдардың барлық тұрғын үйлері, Ақ Еспе тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері.";
қазақ тіліндегі № 200 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"№ 200 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Жалын тұрғын үй массиві 495/6, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 12 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Арман тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері, Арай тұрғын үй массивінің Бейбітшілік, Райхан, Рауан, Ақиқат, Ықылас көшелерінің барлық тұрғын үйлері.";
№ 201 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 201 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Жалын тұрғын үй массиві 495/12, ""I.Altynsarin School-Lyceum" қазақ ұлттық мектеп-лицейі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Қаламқас тұрғын үй массивінің № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 көшелерінің барлық тұрғын үйлері.";
қазақ тіліндегі № 202 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"№ 202 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Қаламқас тұрғын үй массиві 800, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 7 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Көктем тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері, Болашақ тұрғын үй массивінің Жадыра, Ақжелкен, Темірқазық, Өркен, Самал, Шапағат көшелерінің барлық тұрғын үйлері.";
орыс тіліндегі № 205 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді;
орыс тіліндегі № 209 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді;
орыс тіліндегі № 217 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді;
№ 226 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 226 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Қаламқас тұрғын үй массиві 740/1, "Children Caspian" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.

О внесении изменений в решение акима Мунайлинского района от 15 января 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Мунайлинского района Мангистауской области от 29 февраля 2024 года № 4-ш. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 1 марта 2024 года № 4673-12
Аким Мунайлинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мунайлинского района от 15 января 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3777) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
избирательный участок № 195 изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 195
Место нахождения: село Мангистау, улица Есмамбет 33А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 5 имени Шогы Муналулы" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Мангистау, все жилые дома кварталов № 1, 1 А,1 Б, 1 В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, все жилые дома жилого массива Ақ Еспе.";
избирательный участок № 200 на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
избирательный участок № 201 изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 201
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Жалын 495/12, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Казахская национальная школа-лицей "I.Altynsarin School-Lyceum".
Граница: село Атамекен, все жилые дома улиц № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 жилого массива Қаламқас.";
избирательный участок № 202 на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
избирательный участок № 205 на русском языке изложить в новой редакции, текст на казахском языке не меняется:
"Избирательный участок № 205
Место нахождения: сельский округ Баскудык, село Баскудык, жилой массив Жана Коныс, улица Маната 271, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 16" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Баскудык, все жилые дома улиц Жадыра, Шапагат, Мирас, Маусым, Темирказык, Саура, Гулмайса, Балауса, Арман, Кызгалдак, Думан, Алау, Отпан, Жана курылыс, Инжу жилого массива Жана коныс.";
избирательный участок № 209 на русском языке изложить в новой редакции, текст на казахском языке не меняется:
"Избирательный участок № 209
Место нахождения: сельский округ Кызылтобе, село Кызылтобе, улица Желтоксан №30, здание коммунального государственного учреждения "Қызылтөбе лицейі" Отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Кызылтобе, все жилые дома улиц Атамекен, Жамбыл, Арай, Наурыз, Мереке, Болашак, Достык, Туркестан.";
избирательный участок № 217 на русском языке изложить в новой редакции, текст на казахском языке не меняется:
"Избирательный участок № 217
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Жалын 495/6, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 12" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Атамекен, все жилые дома жилого массива Жалын, все жилые дома улиц Қызгалдак, Гүлмайса, Достық жилого массива Арай.";
избирательный участок № 226 изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 226
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Қаламқас 740, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Children Caspian".

Шекарасы: Атамекен ауылы, Шағала, Темір су тұрғын үй массивтерінің барлық тұрғын үйлері, Қаламқас тұрғын үй массивінің № 1, 2 көшелерінің барлық тұрғын үйлері.";
№ 245 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 245 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Басқұдық ауылдық округі, Басқұдық ауылы, Жаңа Қоныс тұрғын үй массиві, Маната көшесі 271, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 16 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Басқұдық ауылы, Маржан тұрғын үй массивінің Бейбітшілік, Сұңқар, Жігер, Еңбекші, Салтанат, Бәйтерек, Сарыарқа көшелерінің барлық тұрғын үйлері, Болашақ тұрғын үй массивінің Әділет, Ынтымақ көшелерінің барлық тұрғын үйлері, Жаңа қоныс тұрғын үй массивінің Береке, Ақеспе, Бесшоқы, Інжу, Шалқар, Маната, Айрақты көшелерінің барлық тұрғын үйлері.";
қазақ тіліндегі № 257 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"№ 257 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Батыр ауылдық округі, Батыр ауылы, Емір шағын ауданы, № 6 көше 44А, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Батыр ауылдық округі, Шерқала, Астана шағын аудандарының барлық тұрғын үйлері.";
№ 260 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 260 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, № 9 өнеркәсіптік аймағы 42, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 14 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Басқұдық ауылдық округі, Басқұдық тұрғын үй массивінің барлық үйлері.";
қазақ тіліндегі № 261 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"№ 261 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Басқұдық ауылдық округі, Самал тұрғын үй массиві, Шерқала көшесі 6, Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Мұнайлы ауданы Басқұдық ауылдық округінің балалар – жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Басқұдық ауылдық округі, Самал тұрғын үй массивінің барлық үйлері.";
№ 262 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 262 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, Бесшоқы тұрғын үй массиві, № 448/3, "Фитнес - сауықтыру кешені" ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, Бесшоқы тұрғын үй массивінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426 үйлері.".

Граница: село Атамекен, все жилые дома жилых массивов Шағала, Темир су, все жилые дома улиц №1, 2 жилого массива Қаламқас.";
избирательный участок № 245 изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 245
Место нахождения: сельский округ Баскудык, село Баскудык, жилой массив Жана Коныс, улица Маната 271, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 16" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: село Баскудык, все жилые дома улиц Бейбитшилик, Сункар, Жигер, Енбекши, Салтанат, Байтерек, Сарыарка жилого массива Маржан, все жилые дома улиц Адилет, Ынтымак жилого массива Болашак, все жилые дома улиц Береке, Акеспе, Бесшокы, Инжу, Шалкар, Маната, Айракты жилого массива Жана коныс.";
избирательный участок № 257 на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
избирательный участок № 260 изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 260
Место нахождения: Мангистауская область, город Ақтау, №9 промышленная зона 42, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 14" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: сельский округ Баскудык, все дома жилого массива Баскудык.";
избирательный участок № 261 на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
избирательный участок № 262 изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 262
Место нахождения: село Мангистау, жилой массив Бесшоқы, № 448/3, здание "Фитнес – оздоравительный комплекс".
Граница: село Мангистау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426 жилого массива Бесшоқы.".

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы ауданының әкімі Е. Кумискалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Мұнайлы аудандық
сайлау комиссиясы

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Мунайлинского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мунайлинского района Е. Кумискалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Мунайлинская районная
избирательная комиссия