Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 19 наурыздағы № 105 "Қостанай облысының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 28 қазандағы № 427 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 31 қазанда № 10302-10 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Қостанай облысының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" 2020 жылғы 19 наурыздағы № 105 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9044 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) аумақтық әділет органында осы қаулының мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі К. Аксакалов

О признании утратившим силу постановления акимата Костанайской области от 19 марта 2020 года № 105 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объектов налогообложения в населенных пунктах Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 28 октября 2024 года № 427. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 31 октября 2024 года № 10302-10
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайской области "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объектов налогообложения в населенных пунктах Костанайской области" от 19 марта 2020 года № 105 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9044).
2. Государственному учреждению "Управление финансов акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов