Мәслихаттың 2018 жылғы 2 ақпандағы № 229 "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2024 жылғы 8 қарашадағы № 176 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 қарашада № 10325-10 болып тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2018 жылғы 2 ақпандағы № 229 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7518 болып тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 58, 59 - жолдармен толықтырылсын:
"
58
Әулиекөл-Қостанай-Әулиекөл (ауданаралық (қалааралық облысішілік))
59
Сарыкөл-Қостанай-Сарыкөл (ауданаралық (қалааралық облысішілік))
".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихаты төрағасының өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы С. Манасбаев

О внесении дополнений в решение маслихата от 2 февраля 2018 года № 229 "Об определении перечня социально значимых сообщений"
Решение маслихата Костанайской области от 8 ноября 2024 года № 176. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 29 ноября 2024 года № 10325-10
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений" от 2 февраля 2018 года № 229 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7518) следующие дополнения:
в приложении к указанному решению:
Перечень социально значимых сообщений дополнить строками, порядковые номера 58, 59 следующего содержания:
"
58
Аулиеколь-Костанай-Аулиеколь (межрайонное (междугородное внутриобластное))
59
Сарыколь-Костанай-Сарыколь (межрайонное (междугородное внутриобластное))
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно осуществляющий полномочия председателя Костанайского областного маслихата С. Манасбаев