Қостанай қаласында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 29 қарашадағы № 2175 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 қарашада № 10332-10 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в городе Костанай
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 29 ноября 2024 года № 2175. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 29 ноября 2024 года № 10332-10
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай қаласында салық салу объектісінің елді мекендеріндегі орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

1. Утвердить прилагаемые коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в городе Костанай согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел финансов акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костанай после его официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қостанай қаласының әкімі М. Жундубаев
Қостанай
қаласы әкімдігінің
2024 жылғы 29 қарашадағы
№ 2175 қаулысына
қосымша
Қостанай қаласында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін
Салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
А.П. Чехов көшесі № 2-14 үйлер, Юлия Журавлева көшесі № 43 үй, А.П. Чехов көшесі № 18-32 үйлер, Омар Досжанов көшесі № 79, № 130 үйлер, А.П. Чехов көшесі № 38-50 үйлер, Павлов көшесі № 125 үй, А.П. Чехов көшесі № 56-68 үйлер, Гоголь көшесі № 125 үй, А.П. Чехов көшесі № 94-102 үйлер, Әл-Фараби даңғылы № 100, № 102, № 112/1-124а үйлер, А. Бородин көшесі № 80, № 82 үйлер, Тәуелсіздік көшесі № 145, № 146 үйлер, Пушкин көшесі № 188 үй, А. Бородин көшесі № 104-116 үйлер, Амангелді көшесі № 164 үй, А. Бородин көшесі № 118-144 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 139-135/а үйлер, 1 май көшесі № 153, № 96 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 133-127 үйлер, О. Қозыбаев көшесі № 175, № 210 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 121-115 үйлер, С. Баймағамбетов көшесі № 277, № 220 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 109-103 үйлер, А. Байтұрсынов көшесі № 161, № 164 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 97-89 үйлер, М. Дулатов көшесі № 165 үй, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 85-77 үйлер, Ы. Алтынсарин көшесі № 165, № 204 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 71-67 үйлер, А. Қасымқанов көшесі № 171, № 154 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 57-53 үйлер, Абай даңғылы № 239, 262 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 47-41 үйлер, 5 Апрель көшесі № 193, № 166 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 35-29 үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі № 175-133 үйлер, Победа көшесі № 32 үй, Ғ. Қайырбеков көшесі № 129-73 үйлер, Әл-Фараби даңғылы № 32, № 29 үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі № 65 үй, Л. Толстой көшесі № 30 үй, Ғ. Қайырбеков көшесі № 53-25 үйлер, Павлов көшесі № 18-46 үйлер, Абай даңғылы № 160 үй, Гоголь көшесі № 63 үй, Павлов көшесі № 29 үй, Абай даңғылы № 143-137 үйлер, Омар Досжанов көшесі № 1-9 үйлер, Ы. Алтынсарин көшесі № 99 үй, Юлия Журавлева көшесі № 4-8 үйлер, М. Дулатов көшесі №2, № 1а/2, үйлер, Юлия Журавлева көшесі № 7, № 9, № 12-20 үйлер, А. Байтұрсынов көшесі № 2, № 2А үйлер, С. Баймағамбетов көшесі № 148А үй, Юлия Журавлева көшесі № 9в, № 9б, №9а, № 13, № 19/5 үйлер, 1 Май көшесі № 4, № 1 үйлер, А.П. Чехов көшесі № 2 үй
2,2
2

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким города Костаная М. Жундубаев
Приложение
к постановлению акимата
города Костаная
от 29 ноября 2024 года
№ 2175
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в городе Костанай
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициент зонирования
1
Улица А.П. Чехова дома № 2-14, улица Юлии Журавлевой дом № 43, улица А.П. Чехова дома № 18-32, улица Омара Дощанова дома № 79, 130, улица А. П. Чехова дома № 38-50, улица Павлова дома № 125, № 116, улица А. П. Чехова дома № 56-68, улица Гоголя дом № 125, улица А. П. Чехова дома № 94-102, проспект Аль-Фараби дома № 100, № 102, № 112/1-124 а, улица А. Бородина дома № 80, № 82, улица Тәуелсіздік дома № 145, № 146, улица Пушкина дом № 188, улица А. Бородина дома № 104-116, улица Амангельды дом № 164, улица А. Бородина дома № 118-144, проспект Нұрсұлтана Назарбаева дома № 139-135/а, улица 1 Мая дома № 153-96, проспект Нұрсұлтана Назарбаева дома № 133-127, улица О. Козыбаева дома № 175, № 210, проспект Нұрсұлтана Назарбаева дома № 121-115, улица С. Баймагамбетова дома № 277, № 220, проспект Нұрсұлтана Назарбаева дома № 109-103, улица А. Байтурсынова дома № 161, № 164, проспект Нұрсұлтана Назарбаева дома № 97-89, улица М. Дулатова дом № 165, проспект Нұрсұлтана Назарбаева дома № 85-77, улица И. Алтынсарина дома № 165, № 204, проспект Нұрсұлтана Назарбаева дома № 71-67, улица А. Касымканова дома № 171, 154, проспект Нұрсұлтана Назарбаева дома № 57-№ 53, проспект Абая дома № 239, № 262, проспект Нұрсұлтана Назарбаева дома № 47-41, улица 5 Апреля дома № 193, № 166, проспект Нұрсұлтана Назарбаева дома № 35-29, улица Г. Каирбекова дома № 175-133, улица Победы дом № 32, улица Г. Каирбекова дома № 129-73, проспект Аль-Фараби дома № 32, № 29, улица Г. Каирбекова дом № 65, улица Л. Толстого дом № 30, улица Г. Каирбекова дома № 53-25, улица Павлова дома № 18-46, проспект Абая дома № 160, № 147, улица Павлова дом № 29, проспект Абая дома № 143-137, улица Омара Дощанова дома № 1-9, улица И. Алтынсарина дом № 99, улица Юлии Журавлевой дома № 4-8, улица М. Дулатова дома № 2, № 1а/2, улица Юлии Журавлевой дома № 7, № 9, № 12-20, улица А.Байтурсынова дома № 2, № 2А, улица С. Баймагамбетова дом № 148А, улица Юлии Журавлевой дома № 9в, № 9б, № 9а, № 13, № 19/5, улица 1 Мая дома № 4, № 1, улица А.П. Чехова дом № 2
2,2
2

Абай даңғылы № 140-158 үйлер, Павлов көшесі бойынша № 25-7 үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесінде " №5 Кооператив" гараждар мен автотұрақтардың иелері мен пайдаланушыларының тұтыну кооперативі, № 14а-24 үйлер, Гоголь көшесі № 27, № 26 үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі № 30-36 үйлер, Л. Толстой көшесі № 27 үй, Ғ. Қайырбеков көшесі № 50-60 үйлер, Әл-Фараби даңғылы № 19, № 26 үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі № 72-78 үйлер, Тәуелсіздік көшесі № 23 үй, Ғ. Қайырбеков көшесі № 86-98, № 98/1а үйлер, Пушкин көшесі № 26 үй, Ғ. Қайырбеков көшесі № 102а-120 үйлер, Амангелді көшесі № 25 үй, Ғ. Қайырбеков көшесі № 124-142 үйлер, Победа көшесі № 17-11 үйлер, И. Сьянов көшесі № 123, № 112 үйлер, Набережная көшесі № 103/2, № 105/3, № 105/1, № 105 үйлер Тобыл өзеніне дейін, Тобыл өзенінің бойында, Пионерская көшесі № 61 үй, Красный Кузнец көшесі № 66/1, № 64/1, № 62/2, № 50а үйлер, Буденный көшесі № 30 үй, Тобольская көшесі № 33, № 31 үйлер, Әбілсай көшесі № 2-24 үйлер, Краснопартизанская көшесі № 6 үй, Әбілсай көшесі № 28, № 28а үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі № 2б, № 2а, № 3, № 1 үйлер, Омар Досжанов көшесі № 2-6 үйлер, 5 Апрель көшесі № 1 үй, Омар Досжанов көшесі № 14-24 үйлер Абай даңғылы № 140 үй

Проспект Абая дома № 140-158, по улице Павлова дома № 25-7, по улице Г. Каирбекова потребительский кооператив владельцев и пользователей гаражей и автостоянок "Кооператив № 5", дома № 14 а-24, улица Гоголя дома № 27, № 26, улица Г. Каирбекова дома № 30-36, улица Л. Толстого дом № 27, улица Г. Каирбекова дома № 50-60, проспект Аль-Фараби дома № 19, № 26, улица Г. Каирбекова дома № 72-78, улица Тәуелсіздік дом № 23, улица Г. Каирбекова дома № 86-98, № 98/1а, улица Пушкина дом № 26, улица Г. Каирбекова дома № 102а-120, улица Амангельды дом № 25, улица Г. Каирбекова дома № 124-142, улица Победы дома № 17-11, улица И. Сьянова дома № 123, № 112, улица Набережная дома № 103/2, № 105/3, № 105/1, № 105 до реки Тобол, вдоль реки Тобол, улица Пионерская дом № 61, улица Красный Кузнец дома № 66/1, № 64/1, № 62/2, № 50а, улица Буденного дом № 30, улица Тобольская дома № 33, № 31, улица Абильсай дома № 2-24, улица Краснопартизанская дом № 6, улица Абильсай дома № 28, № 28а, улица Г. Каирбекова дома № 2б, № 2а, № 3, № 1, улица Омара Дощанова дома № 2-6, улица 5 Апреля дом № 1, улица Омара Дощанова дома № 14-24, проспект Абая дом № 140

1,85
3
Дзержинский көшесі № 61/1–61/3, № 94 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 187 үй, Б. Майлин көшесі № 76 үй, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 185-177 үйлер, Урицкий көшесі № 73, № 108 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 171-161 үйлер, Железнодорожная көшесі № 119-176 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 157-149 үйлер, А. Бородин көшесі № 211-133 Амангелді көшесі № 168 үй, А. Бородин көшесі № 129-107 үйлер, Тәуелсіздік көшесі № 166, № 147 үйлер, Әл-Фараби даңғылы № 124Б-148 үйлер, Темірбаев көшесі көшесі № 39 үй, Әл-Фараби даңғылы № 162, № 158/1 үйлер, Перроная көшесі № 20, № 9, № 1, № 1а үйлер, Победа көшесі № 128, № 128/1, № 128/2 үйлер, Дзержинский көшесі № 61/5, № 61/4, № 61б, № 61/1 үйлер
2,0
4
С. Кубеев көшесі № 14 үй, Қобыланды Батыр даңғылы № 20, № 24А, № 15 үйлер, "Автомобилист" жеке автокөлікке арналған жабық тұрақ иелерінің қоғамдық бірлестігі солтүстік-батыс жағында, Қобыланды Батыр даңғылы № 28/2 үй, Киевская көшесі № 26 үй, Қобыланды Батыр даңғылы № № 26/2, № 30, № 30А, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42 үйлер, Текстильщиктер көшесі № 23, № 18 үйлер, Қобыланды Батыр даңғылы № 44/2, № 44/1, № 44-60, № 60А, № 33, № 35, № 37 үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі № 411, № 405, № 399, № 397 үйлер, Текстильщиктер көшесі № 8, № 15 үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі № 393-351/3, № 347в, № 345 үйлер, С. Кубеев көшесі № 4-14 үйлер
1,9
5
6 Лермонтов өтпе жолы № 1/1, №1, № 3 үйлер, Ы. Алтынсарин көшесі № 230 үй, Лермонтов көшесі № 19 үй, Ы. Алтынсарин көшесі № 232/1, № 234, № 236, № 242, № 244, № 246 үйлер, Орджоникидзе көшесі № 46, № 48, № 50, № 52 үйлер, Қобыланды Батыр даңғылы № 2Б үй, Урожайная көшесі № 22 үй, Қобыланды Батыр даңғылы № 2А, № 4Б, № 8А, № 12/1, № 12 үйлер, С. Кубеев көшесі № 25, № 23, № 19, № 17 үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі № 343а-299 үйлер, Введенский тұйық көше № 2, № 1А үйлер, Ғ. Қайырбекова көшесі № 312 үй, Школьная көшесі № 7-1 үй, Ключевая көшесі № 50-4/1 үйлер, Пригородная көшесі № 1а, № 1, № 6б, № 2, № 51 үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі № 238б, № 229а үйлер, 1 Лермонтов өтпе жолы № 2а, № 3а үйлер, Абай даңғылы № 316/3, № 316/2, № 316/1 үйлер, Заводская көшесі № 2, № 4, № 6 үйлер, 6 Лермонтов өтпе жолы № 1/1 үй
1,9
6
Ы. Алтынсарин көшесі № 210-218, № 224, № 228б, № 226, № 226/1, № 228 үйлер, А. Қасымқанов көшесі № 203, № 206, № 204 үйлер, О. Шипин көшесі № 49, № 41 үйлер, Абай даңғылы № 285, № 314 үйлер, О. Шипин көшесі № 46/12–46/2, № 46/5, № 46/3, № 46/1, 46 үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі № 238а үй, И. Сьянов көшесі № 221/1, № 196 үйлер, О. Шипин көшесі № 44-4, № 2/1, № 2а, № 2/2, № 2/3, № 1/1, № 1г, № 3а, № 3б, № 1а, № 1, үйлер Набережная көшесі № 180-94 үйлер, "Тобол" гараждық кооперативі, И. Сьянов көшесі № 114/1 үй, Победа көшесі № 18-28 үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі № 144-206, 177, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 30-50 үйлер, Абай даңғылы № 241 үй, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 54-70 үйлер, Ы. Алтынсарин көшесі № 210 үй

1,85
3
Улица Дзержинского дома № 61/1-61/3, № 94, проспект Нұрсұлтана Назарбаева дом № 187, улица Б. Майлина дом № 76, проспект Нұрсұлтана Назарбаева дома № 185-177, улица Урицкого дома № 73, № 108, проспект Нұрсұлтана Назарбаева дома № 171-161, улица Железнодорожная дома № 119-176, проспект Нұрсұлтана Назарбаева дома № 157-149, улица А. Бородина дома № 211-133, улица Амангельды дом № 168, улица А. Бородина дома № 129-107, улица Тәуелсіздік дома № 166, № 147, проспект Аль-Фараби дома № 124Б-148, улица Темирбаева дом № 39, проспект Аль-Фараби дома № 162, № 158/1, улица Перронная дома № 20, № 9, № 1, № 1а, улица Победы дома № 128, № 128/1, № 128/2, улица Дзержинского дом № 61/5, № 61/4, № 61б, № 61/1
2,0
4
Улица С. Кубеева дом № 14, проспект Кобыланды Батыра дома № 20, № 24А, № 15 по северо-западной стороне общественного объединения владельцев крытых стоянок для частного автотранспорта "Автомобилист", проспект Кобыланды Батыра дом № 28/2, улица Киевская дом № 26, проспект Кобыланды Батыра дома № 26/2, № 30, № 30А, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, улица Текстильщиков дома № 23, № 18, проспект Кобыланды Батыра дома № 44/2, № 44/1, № 44-60, № 60А, № 33, № 35, № 37, улица Г. Каирбекова дома № 411, № 405, № 399, № 397, улица Текстильщиков дома № 8, № 15, улица Г. Каирбекова дома № 393-351/3, № 347в, № 345, улица С. Кубеева дом № 4-14
1,9
5
Проезд 6 Лермонтова дома № 1/1, № 1, № 3 улица И. Алтынсарина дом № 230, улица Лермонтова дом № 19, улица И. Алтынсарина дома № 232/1, № 234, № 236, № 242, № 244, № 246, улица Орджоникидзе дома № 46, № 48, № 50, № 52, проспект Кобыланды Батыра дом № 2Б, улица Урожайная дом № 22, проспект Кобыланды Батыра дома № 2А, № 4Б, № 8А, № 12/1, № 12, улица С. Кубеева дома № 25, № 23, № 19, № 17, улица Г. Каирбекова дома № 343а-299, Введенский переулок дома № 2, № 1А, улица Г. Каирбекова дом № 312, улица Школьная дома № 7-1, улица Ключевая дома № 50-4/1, улица Пригородная дома № 1а, № 1, № 6б, № 2, № 51, улица Г. Каирбекова дома № 238 б, № 229 а, проезд 1 Лермонтова дома № 2 а, № 3 а, проспект Абая дома № 316/3, № 316/2, № 316/1, улица Заводская дома № 2, № 4, № 6, проезд 6 Лермонтова дом № 1/1
1,9
6
Улица И. Алтынсарина дома № 210-218, № 224, № 228б, № 226, № 226/1, № 228, улица А. Касымханова дома № 203, № 206, № 204, улица О. Шипина дома № 49-41, проспект Абая дома № 285, № 314, улица О. Шипина дома № 46/12-46/2, № 46/5, № 46/3, № 46/1, № 46, улица Г. Каирбекова дом № 238 а, улица И. Сьянова дома № 221/1, № 196, улица О. Шипина № 44-4, № 2/1, № 2а, № 2/2, № 2/3, № 1/2, № 1/1, № 1г, № 3а, № 3б, № 1а, № 1 улица Набережная дома № 180-94, гаражное общество "Тобол", улица И. Сьянова дом № 114/1, улица Победы дома № 18-28, улица Г. Каирбекова дома № 144-206, № 177, проспект Нұрсұлтана Назарбаева дома № 30-50, проспект Абая дом № 241, проспект Нұрсұлтана Назарбаева дома № 54-70, улица И. Алтынсарина дом № 210

1,75
7
С. Баймағамбетов көшесінен № 50 үй, М. Хакімжанова көшесі № 29-15 үйлер, Ы. Алтынсарин көшесі № 3/3, № 26 үйлер, М. Хакімжанова көшесі № 13, № 7 үйлер, Абай даңғылы № 60/1 үй, М. Хакімжанова көшесі № 5/1 үй, Жамбыл көшесі № 87/1 үй, М. Хакімжанова көшесі № 5/2 үй, Маяковский көшесі № 97/1, № 99/2 үйлер, зираттың солтүстік-шығыс, оңтүстік-шығыс шекарасы бойынша, "Березка" жеке автокөлікке арналған жабық тұрақ иелерінің қоғамдық бірлестігі оңтүстік-батыс шекарасынан, "Березка" жеке автокөлікке арналған жабық тұрақ иелерінің қоғамдық бірлестігі батыс жағы бойынша "Мичуринец бау-бақша серіктестіктері" кооперативінің батыс жағы бойынша ауысатын, Наурыз шағын ауданы № 1Б үй, Воинов Интернационалистов көшесі № 2А, № 2 үйлер, Маяковский көшесі № 101-2а үйлер, Абай даңғылы № 28 үй, С. Баймағамбетов көшесі № 2А, № 2 үйлер, Абай даңғылы № 33/1 үй, С. Баймағамбетов көшесі № 4А, № 4-46, № 50 үйлер
2,0
8
Карбышев көшесі № 81/2 үй, 8 шағын аудан № 11-№ 3 № 3А үйлер, 9 шағын аудан № 4В-6А үйлер, Абай даңғылы № 26В үй, Воинов Интернационалистов көшесі № 5К2, № 5К1 үйлер, Маяковский көшесі № 131, № 101А үйлер, Воинов Интернационалистов көшесі № 5–2/1 үйлер, Гашек көшесі № 18к1 үй, Быковский көшесі № 1а үй, Гашек көшесі № 13, № 13в, № 11, № 9А, № 9/1А, № 9/3, № 9/1, № 7, № 5/1, № 1/1, № 1, № 1а, № 1б үйлер, "Родник" жеке автокөлікке арналған жабық тұрақ иелерінің қоғамдық бірлестігі, Гашек көшесімен базовая көшесіне дейін, Базовая көшесінде, Абай даңғылы № 2/3, № 2/1а үйлер, 5 шағын аудан № 1 үй, Карбышев көшесі № 131, № 129, № 125, № 123, № 121-91, 91/1, № 85/1, № 85, № 83, № 81, № 81/1, № 81/2 үйлер
1,9
9
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 170, № 170/1, № 172/1, № 170 к1, № 174/1 үйлер, Рабочая көшесі № 180, № 182 үйлер, Омар Шипин көшесі № 167, № 161, № 159, № 176, № 174А, № 172А, № 217А үйлер, Ш. Уалиханов көшесі № 112, № 99, № 112А үйлер, А. Бородин көшесі № 225/1, № 227/1, № 227А, № 188, № 188Б үйлер, Шайсұлтан Шаяхметов көшесі № 171А үй, Летунов көшесі № 183/9, № 199, № 224 үйлер, Ш. Уәлиханов көшесі № 82/43, № 80/40 үйлер, А.П. Чехов көшесі № 249, № 258 үйлер, Ш. Уәлиханов көшесі № 72/41, № 72/39, № 70/38 үйлер, 1 Май көшесі № 261, № 294 үйлер, О. Қозыбаев көшесі № 275/2А, № 281А, № 281-225а үйлер, Омар Шипин көшесі № 116 үй, О. Қозыбаев көшесі № 223-177 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 134-166 үйлер, А. Бородин көшесі № 213А үй, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 168, № 170 үйлер
2,0
10
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 130 үй, О. Қозыбаев көшесі № 218-234 үйлер, Рабочая көшесі № 113 үй О. Қозыбаев көшесі № 218-260 үйлер, Омар Шипин көшесі № 114 үй, О. Қозыбаев көшесі № 264-282 үйлер, Ш. Уәлиханов көшесі № 46 үй, О. Қозыбаев көшесі № 288-324, № 326, № 314/12 үйлер, С. Баймағамбетов көшесі № 397, № 320 үйлер, А. Байтұрсынов көшесі № 245/19, № 245/22, № 261, № 260 үйлер, М. Дулатов көшесі № 241/23, № 241/25, № 241/27, № 261, № 228, № 224, № 220, № 220А, № 214, № 212А, № 208А үйлер, Ш. Уалиханов көшесі № 2, № 5 үйлер, Ы. Алтынсарин көшесі № 227-211 үйлер, Омар Шипин көшесі № 58 үй, Ы. Алтынсарин көшесі № 207-167 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 74-102 үйлер, А.Байтұрсынов көшесі № 163 үй, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 104-116 үйлер, С. Баймағамбетов көшесі № 279 үй, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 120-130 үйлер

1,75
7
Улица С. Баймагамбетова дом № 50, улица М. Хакимжановой дома № 29-15, улица И. Алтынсарина дома № 3/3, № 26, улица М. Хакимжановой дома № 13-7, проспект Абая дом № 60/1, улица М. Хакимжановой дом № 5/1, улица Джамбула дом № 87/1, улица М. Хакимжановой дом № 5/2, улица Маяковского дома № 97/1, № 97/2, по северо-восточной, юго-восточной границе кладбища, переходящий в юго-западную границу общественного объединения владельцев крытых стоянок для частного автотранспорта "Березка", от общественного объединения владельцев крытых стоянок для частного автотранспорта "Березка" по западной стороне потребительского кооператива "Садоводческого товарищества "Мичуринец", микрорайон Наурыз дом № 1Б, улица Воинов Интернационалистов дома № 2А, № 2, улица Маяковского дома № 101/2а, проспект Абая дом № 28, улица С. Баймагамбетова дома № 2А, № 2, проспект Абая дом № 33/1, улица С. Баймагамбетова дома № 4а, № 4-46, № 50
2,0
8
Улица Карбышева дом № 81/2, 8 микрорайон дома № 11-3, № 3а, 9 микрорайон дома № 4В-6А, проспект Абая дом № 26В, улица Воинов Интернационалистов дома № 5К2, № 5К1, улица Маяковского дома № 131, № 101А, улица Воинов Интернационалистов дома № 5 - 2/1, улица Гашека дом № 18к1, улица Быковского дом № 1а, улица Гашека дома № 13, № 13в, № 11, 9а, № 9/1а, № 9/3, № 9/1, № 7, № 5/1, № 1/1, № 1, № 1а, № 1б, общественного объединения владельцев крытых стоянок для частного автотранспорта "Родник", по улице Гашека до улицы Базовой, по улице Базовая, проспект Абая дома № 2/3, № 2/1а, 5 микрорайон дом № 1, улица Карбышева дома № 131, № 129, № 125, № 123, № 121-91, № 91/1, № 85/1, № 85, № 83, № 81, № 81/1, № 81/2.
1,9
9
Проспект Нұрсұлтана Назарбаева дома № 170, № 170/1, № 172/1, № 170к1, № 174/1, улица Рабочая дома № 180, № 182, улица О. Шипина дома № 167, № 161, № 159, № 176, № 174А, № 172А, № 217А, улица Ч. Валиханова дома № 112, № 99, № 112А, улица А. Бородина дома № 225/1, № 227/1, № 227А, № 188, № 188Б, улица Шайсултана Шаяхметова дом № 171А, улица Летунова дома № 183/9, № 199, № 224, улица Ч. Валиханова дома № 82/43, № 80/40, улица А.П. Чехова дома № 249, № 258, улица Ч. Валиханова дома № 72/41, № 72/39, № 70/38, улица 1 Мая дома № 261, № 294, улица О. Козыбаева дома № 275/2А, № 281А, № 281-225а, улица О. Шипина дом № 116, улица О. Козыбаева дома № 223-177, проспект Нұрсұлтана Назарбаева дома № 134-166, улица А. Бородина дом № 213А, проспект Нұрсұлтана Назарбаева дома № 168, № 170
2,0
10
Проспект Нұрсұлтана Назарбаева дом № 130, улица О. Козыбаева дома № 218-234, улица Рабочая дом № 113, улица О. Козыбаева дома № 238-260, улица О. Шипина дом № 114, улица О. Козыбаева дома № 264- 282, улица Ч. Валиханова дом № 46, улица О. Козыбаева дома № 288-324, № 326, № 314/12, улица С. Баймагамбетова дома № 397, № 320, улица А. Байтурсынова дома № 245/19, № 245/22, № 261, № 260, улица М. Дулатова дома № 241/23, № 241/25, № 241/27, № 261, № 228, № 224, № 220, № 220А, № 214, № 212А, № 208А, улица Ч. Валиханова дома № 2, № 5, улица И. Алтынсарина дома № 227-211, улица О. Шипина дом № 58, улица И. Алтынсарина дома № 207-167, проспект Нұрсұлтана Назарбаева дома № 74-102, улица А. Байтурсынова дом № 163, проспект Нұрсұлтана Назарбаева дома № 104-116, улица С. Баймагамбетова дом № 279, проспект Нұрсұлтана Назарбаева дома № 120-130

1,75
11
Перронная көшесі № 7 үй, Әл-Фараби даңғылы № 143А, № 143, № 139, № 139А үйлер, Темірбаев көшесі № 14 үй, Әл-Фараби даңғылы № 125, № 123, № 149, № 121, № 119, № 117/2, № 117, № 115, № 113, № 111А, № 111, № 111Б, № 107 үйлер, А.П. Чехов көшесі № 105А, № 105, № 103А, № 103, № 83-1 үйлер, Н.С. Фролов көшесі № 121-181 үйлер, А. Бородин көшесі № 2, № 2/1, № 2/а, № 1а үйлер, Н.С. Фролов көшесі № 185а, № 187А, № 187, № 189 үйлер, С. Мауленов көшесі № 11Б, № 11, № 10, № 10/1-10/7 үйлер, Омар Досжанов көшесі № 135а, № 135/12, № 135/8, № 137/3, № 137/1, № 137/2, № 137, № 157а, № 145/7, № 145/6, № 149, № 157 үйлер, Темірбаев көшесі № 11, № 11/1 үйлер, Әл-Фараби даңғылы № 141/13, № 141/11, № 141/9, № 141/10, № 141/10а, № 141/8, № 141/6, № 141/4, № 141/2, № 143 үйлер, Перронная көшесі № 7 үй
2,0
12
С. Мауленов көшесі № 15, № 15а, № 15/1 үйлер, А. Бородин көшесі № 1а/1 үй, Летунов көшесі № 1б, № 2/2, № 2/4, № 2/6 үйлер, С. Баймағамбетов көшесі № 147/3, № 147/1, № 147-131 үйлер, Л. Беда көшесі № 98 үй, С. Баймағамбетов көшесі № 129-177 үйлер, М. Хакімжанова көшесі № 35 үй, Чернышевский көшесі № 2-8 үйлер, Элеваторная көшесі № 66 үй, М. Хакімжанова көшесі № 49/13, № 49/20 үйлер, М. Сералин көшесі № 73 үй, Чернышевский көшесі № 12-68/2, 68/1 үйлер, Карбышев көшесі № 21, № 17, № 13, № 13А, № 7, № 3, № 2Б үйлер, Уральская көшесі № 29 үй, темір жол бойынша темір жолдарға дейін, Уральская көшесі № 18А, № 18/2, № 16, № 14, № 12, № 12а, № 6, № 8 үйлер, Уральский тұйық көше № 6, № 6/1, № 4, № 8, № 10 үйлер, С. Мауленов көшесі № 18/3, № 16/1, № 14, № 12/б, № 12, № 12/1, № 12/2, № 13/3, № 12а, № 10а, № 15 үйлер
2,0
13
Қарбышев көшесі бойындағы айналма жолдан Абай даңғылы, 1А/1 мекенжайындағы жылжымайтын мүлік объектісінің әкімшілік ғимаратына дейінгі шекараларда орналасқан объектілер (тұрғын үйлер, құрылыстар) "Южный" жеке автокөлігі үшін жабық тұрақ иелерінің қоғамдық бірлестігі жағына "Южный" жеке автокөлігі үшін жабық тұрақ иелерінің қоғамдық бірлестігі шекарасы бойынша "Южный" жеке автокөлігі үшін жабық тұрақ иелерінің қоғамдық бірлестігі жағына шығады Жылжымайтын мүлік объектісінің Әкімшілік ғимараты Орал көшесі, 51А мекенжайы бойынша және Орал көшесінің жылжымайтын мүлік объектісіне дейін, № 37/7, № 37, № 35, № 33, "Авиатор" жеке автокөлігі үшін жабық тұрақ иелері қоғамдық бірлестігінің Солтүстік шекарасы бойынша (Шахшық Жәнібек ескерткіш) айналма жолға дейін
1,55
14
Қобыланды Батыр даңғылы № 45, № 47, № 49/1, № 49/2, № 49/3 үйлер, "Текстильщик", "Текстильщик–2" бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативінің шекарасы бойынша Қайырбеков көшесіне дейін, Цветочная көшесі № 427-380, Ғ. Қайырбеков көшесі № 459б, № 459/2, № 459, № 455, № 451, № 447а, № 445-425 үйлер, Курганская көшесі № 2а, № 2б, № 2/1, № 5, № 4, № 4а/2, № 4м, № 4а үйлер, Қобыланды Батыр даңғылы № 58а, № 58б үйлер, Курганская көшесі № 25 үй, Қобыланды Батыр даңғылы № 58-66, № 45 үйлер

1,75
11
Улица Перронная дом № 7 , проспект Аль-Фараби дома № 143А, № 143, № 139, № 139А, улица Темирбаева дом № 14, проспект Аль-Фараби дома № 125, № 123, № 149, № 121, № 119, № 117/2, № 117, № 115, № 113, № 111А, № 111, № 111Б, № 107, улица А.П. Чехова дома № 105А, № 105, № 103а, № 103, № 83-1, улица Н.С. Фролова дома № 121 - 181, улица А. Бородина дома № 2, № 2/1, № 2/а, № 1а, улица Н.С. Фролова дома № 185а, № 187А, № 187, № 189, улица С. Мауленова дома № 11Б, № 11, № 10, № 10/1-10/7, улица Омара Дощанова дома № 135а, № 135/12, № 135/8, № 137/3, № 137/1, № 137/2, № 137, № 157а, № 145/7, № 145/6, № 149, № 157, Темирбаева дома № 11, № 11/1, проспект Аль-Фараби дома № 141/13, № 141/11, № 141/9, № 141/10, № 141/10а, № 141/8, № 141/6, № 141/4, № 141/2, № 143, улица Перронная дом № 7
2,0
12
Улица С. Мауленова дома № 15, № 15а, № 15/1, улица А. Бородина дома № 1а/1, улица Летунова дома № 1б, № 2/2, № 2/4, № 2/6, улица С. Баймагамбетова дома № 147/3, № 147/1, № 147-131, улица Л. Беды дом № 98, улица С. Баймагамбетова дома № 129-77, улица М. Хакимжановой дом № 35, улица Чернышевского дома № 2-8, улица Элеваторная дом № 66, улица М. Хакимжановой дома № 49/13, № 49/20, улица М. Сералина дом № 73, улица Чернышевского дома № 12-68/2, № 68/1, улица Карбышева дома № 21, № 17, № 13, № 13А, № 7, № 3, № 2б, улица Уральская дом № 29, до железнодорожных путей, по железнодорожным путям, улица Уральская дома № 18а, № 18/2, № 16, № 14, № 12, № 12а, № 6, № 8, Уральский переулок дома № 6, № 6/1, № 4, № 8, № 10, улица С. Мауленова дома № 18/3, № 16/1, № 14, № 12/б, № 12, № 12/1, № 12/2, № 13/3, № 12а, № 10а, № 15
2,0
13
Объекты (жилые дома, строения), находящиеся в границах от кольца, расположенного по улице Карбышева, до административного здания объекта недвижимости по адресу проспект Абая 1а/1 в сторону общественного объединения владельцев крытых стоянок для частного автотранспорта "Южный" по границе общественного объединения владельцев крытых стоянок для частного автотранспорта "Южный" до административного здания объекта недвижимости по адресу улица Уральская, 51А и до объекта недвижимости улицы Уральская, № 37/7, № 37, № 35, № 33, по северной границе общественного объединения владельцев крытых стоянок для частного автотранспорта "Авиатор" до кольца (Шақшық Жанібек памятник)
1,55
14
Проспект Кобыланды Батыра дома № 45, № 47, № 49/1, № 49/2, № 49/3, по границе потребительского кооператива "Садоводческих товариществ "Текстильщик", "Текстильщик-2" до улицы Каирбекова, улица Цветочная дома № 427-380, улица Г. Каирбекова дома № 459б, № 459/2, № 459, № 455, № 451, № 447а, № 445-425, улица Курганская дома № 2а, № 2б, № 2/1, № 5, № 4, № 4а/2, № 4м, № 4а, проспект Кобыланды Батыра дома № 58а, № 58б, улица Курганская дом № 25, проспект Кобыланды Батыра дома № 58-66, № 45

1,45
15
Тобыл өзенінен Тепличный тұрғын үй алабының шекарасының бойында, Ғ. Қайырбекөв көшесіне дейін, Ғ. Қайырбеков көшесі бойынша № 370б, № 370б/1, № 370г, № 370/6а, № 370/6, № 370/4, № 370/2, № 372/а, № 374а, № 420/1 үйлер "Геолог" бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативінің оңтүстік-батыс шекарасына дейін, "Геолог" бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативінің оңтүстік-шығыс шекарасы бойынша Тобыл өзеніне дейін.
1,45
16
Ғ. Қайырбеков көшесі № 372/1, № 372/2 үйлер, Совхозная көшесі № 55 үй, Тепличная көшесі № 2/2, № 2/1, № 2-30 үйлер, Южная көшесі № 15 үй Тобыл өзеніне дейін, Тобыл өзені бойынша, Тобыл өзенінен, Левобережная көшесі № 38-2 үй, Транспортная көшесі № 15-3 үйлер, Мичурин көшесі № 36 үй, С. Кубеев көшесі № 2б, № 2а/1 үйлер, Свобода көшесі № 52/1-98 үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі № 316, № 314, № 336А, № 336, № 334, № 340, № 342 үйлер, 4 шағын аудан № 2, № 1 үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі № 358А-370, № 372/1 үйлер
1,70
17
Свобода көшесі № 2-48, № 48/1, № 41 үйлер, Красносельская көшесі № 46 үй, Мичурин көшесі № 3/1, № 3/2, № 1/3, № 30-2 үйлер, Левобережная көшесі № 15/5–15/1, № 15-1 үйлер, Школьная көшесі № 2-8 үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі № 312/1 үй, Свобода көшесі № 2 үй
1,65
18
С. Баймағамбетов көшесі № 148/2, № 148/4, № 148/8, № 148/10, № 148/12, № 148/9 үйлер, Н.С. Фролов көшесі № 122-102 үйлер, 5 Декабрь көшесі № 2А, № 1, № 1А, № 1/1 үйлер, Ы. Алтынсарин көшесі № 91-89 үйлер, Абай даңғылы № 123 блок 2, № 123, № 135 үйлер, Әбілсай көшесі № 54а, № 54, № 52, № 50, № 48 үйлер, Жамбыл көшесі № 2 үй, Әбілсай көшесі № 44, № 42, № 31, № 29 үйлер, Краснорпартизан көшесі № 8 үйлер, Әбілсай көшесі № 25-1 үйлер, Тобольская көшесі № 34, № 35-123, № 125, № 186, № 184, № 178, № 196, № 194, № 198, № 200, № 206, № 233 үйлер, М. Хакімжанова көшесі № 5/4, № 5/5, № 1А үйлер, Маяковский көшесі № 97-102А үйлер, М. Хакімжанова көшесі № 56 үй, Жамбыл көшесі № 87, № 68, № 68/1а, № 68/1 үйлер, Абай даңғылы № 62 үй, М. Хакімжанова көшесі № 56А, № 58-66 үйлер, 5 Декабрь көшесі № 87, № 92 үйлер, М. Хакімжанова көшесі № 70-88 үйлер, С. Баймағамбетов көшесі № 54-80 үйлер, В.М. Комаров көшесі № 35, № 46 үйлер, С. Баймағамбетов көшесі № 84-100 үйлер, Л. Беда көшесі № 63-94 үйлер, С. Баймағамбетов көшесі № 104-148б, № 148/2 үйлер
1,85
19
"Мичуринец" бау-бақша серіктестіктерінің кооперативі, "Садовод" бағбандар серіктестігі тұтыну кооперативі
1,05
20
Амангелді тұрғын үй алабы, Геофизик тұрғын үй алабы
1,55
21
1 Речная көшесі, 2 Речная көшесі, Таун-сай орам, Иноземцев көшесі, Кравцов көшесі, Мехколонна 128 көшесі, Мехколонна 58 көшесі, Мехколонна 27 көшесі, Миляев көшесі, Тухачевский көшесі, Энергетиктер көшесі, Промбаза көшесі, Абай даңғылы № 1/2А -1/97, № 3/49, № 3/57, № 3/59 үйлер "Астықжан" сауда орталығы ауданында, 1 Речная көшесі

1,45
15
От реки Тобол вдоль границы жилого массива Тепличный, до улицы Г. Каирбекова,по улице Г. Каирбекова дома № 370б, № 370б/1, № 370г, № 370/6а, № 370/6, № 370/4, № 370/2, № 372/а, № 374а, № 420/1 до юго-западной границы потребительского кооператива "Садоводческих товариществ "Геолог", по юго-восточной границе потребительского кооператива "Садоводческих товариществ "Геолог", до реки Тобол
1,45
16
Улица Г. Каирбекова дома № 372/1, № 372/2, улица Совхозная дом № 55, улица Тепличная дома № 2/2, № 2/1, № 2-30, улица Южная дом № 15, до реки Тобол, по реке Тобол, от реки Тобол, улица Левобережная дом № 38-2, улица Транспортная дома № 15-3, улица Мичурина дом № 36, улица С. Кубеева дома № 2б, № 2, № 2а/1, улица Свободы дома № 52/1-98, улица Г. Каирбекова дома № 316, № 314, № 336А, № 336, № 334, № 340, № 342, 4 микрорайон дома № 2, № 1, улица Г. Каирбекова дома № 358А- 370, № 372/1
1,70
17
Улица Свободы дома № 2-48, № 48/1, № 41, улица Красносельская дом № 46, улица Мичурина дома № 3/1, № 3/2, № 1/3, № 30-2, улица Левобережная дома № 15/5 - 15/1, № 15-1, улица Школьная дома № 2-8, улица Г. Каирбекова дом № 312/1, улица Свободы дом № 2
1,65
18
Улица С. Баймагамбетова дома № 148/2, № 148/4, № 148/8, № 148/10, № 148/12, № 148/9, улица Н.С. Фролова дома № 122-102, улица 5 Декабря дома № 2А, № 1, № 1А, № 1/1, улица И. Алтынсарина дома № 91-89, проспект Абая дома № 123 блок 2, № 123, № 135, улица Абильсай дома № 54а, № 54, № 52, № 50, № 48, улица Джамбула дом № 2, улица Абильсай дома № 44, № 42, № 31, № 29 улица Краснопартизанская дом № 8, улица Абильсай дома № 25-1, улица Тобольская дома № 34, № 35 -123, № 125, № 186, № 184, № 178, № 196, № 194, № 198, № 200, № 206, № 233, улица М. Хакимжановой дома № 5/4, № 5/5, № 1А, улица Маяковского дома № 97-102А, улица М. Хакимжановой дом № 56, улица Джамбула дома № 87, № 68, № 68/1а, № 68/1, проспект Абая дом № 62, улица М. Хакимжановой дома № 56А, № 58-66, улица 5 декабря дома № 87, № 92, улица М. Хакимжановой дома № 70-88, улица С. Баймагамбетова дома № 54-80, улица В.М. Комарова дома № 35, № 46, улица С. Баймагамбетова дома № 84-100, улица Л. Беды дома № 63, № 94, улица С. Баймагамбетова дома № 104-148б, № 148/2
1,85
19
Потребительский кооператив "Садоводческих товариществ "Мичуринец", Потребительский кооператив Товарищество садоводов "Садовод"
1,05
20
жилой массив Амангельды, жилой массив Геофизик
1,55
21
Улица 1 Речная, улица 2 Речная, квартал Таун-сай, улица Иноземцева, улица Кравцова, улица Мехколонна 128, улица Мехколонна 58, улица Мехколонна 27, улица Миляева, улица Тухачевского, улица Энергетиков, улица Промбаза, проспект Абая дома № 1/2А-1/97, № 3/49, № 3/57, № 3/59 в районе торгового центра "Астыкжан", улица 1 Речная

1,30
22
"Дорожник" бағбандар қоғамы тұтыну кооперативі
0,85
23
Перронная көшесі № 4, № 3, № 8, № 10, № 6, № 18 үйлер, Әл-Фараби даңғылы № 145 үй
1,90
24
Киевская көшесінен Қостанай-Көкшетау бағытындағы темір жол бойынша "Текстильщик-2" бау-бақша серіктестіктерінің кооперативінің шекарасына дейін "Текстильщик-2" бау-бақша серіктестіктерінің кооперативі мен "Спартак" жеке автокөлікке арналған жабық тұрақ иелерінің қоғамдық бірлестігі бойынша Курганская көшесіне дейін № 8, № 31 үйлер, Қобыланды Батыр даңғылы № 33/1, № 29-19 үйлер, Киевская көшесі мен Қобыланды Батыр даңғылының қиылысы, Киевская көшесі № 28/4-28/3, № 30-44 үйлер, Гастелло көшесі № 1, № 1/1 үйлер, Киевский өтпе жолы № 11/1 үй, Киевская көшесі № 44/8, № 19, № 23, № 23/3-23/17, № 33/1, № 35 үйлер темір жолға дейін
1,65
25
Темір жолдан Киевская көшесі бойынша № 46а, № 21, № 21а, № 46/2 үйлер, Дружба көшесі № 38 үй, Киевская көшесі № 17/5, № 17/6, № 17а, № 17, № 15/1, № 15 үйлер, Қобыланды Батыр даңғылы № 11, № 11/2, № 9/1, № 5, № 5а, № 3д үйлер, Орджоникидзе көшесі № 54/2а, № 54/12 үйлер, М. Дулатов көшесі № 230 үй, Орджоникидзе көшесі № 21 үй, Ы. Алтынсарин көшесі № 235 үй, Лермонтов көшесі № 26, № 26/1 үйлер, Ы. Алтынсарин көшесі № 229А үй, "Восток" жеке автокөлігі үшін жабық тұрақ иелерінің қоғамдық бірлестігі батыс шекарасы бойынша, А. Бородин көшесі № 192, № 190, № 188в, № 227в үйлер, Фабричная көшесі № 11 үй "Строитель" жеке автокөлігі үшін жабық тұрақ иелерінің қоғамдық бірлестігі шекарасы бойынша, Рабочая көшесі № 182а, № 157а үйлер "Строитель" жеке автокөлігі үшін жабық тұрақ иелерінің қоғамдық бірлестігі шекарасы бойынша, 2 орам, Фабричная көшесі № 4, № 2 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы "Железнодорожник" жеке автокөлігі үшін жабық тұрақ иелерінің қоғамдық бірлестігі мен "Дизель" жеке автокөлігі үшін жабық тұрақ иелерінің қоғамдық бірлестігі шекарасы маңында Қостанай-Көкшетау бағытындағы темір жолға дейін
1,55
26
С. Баймағамбетов көшесі № 73, № 71 үйлер, Плеханов көшесі № 2А үй, С. Баймағамбетов көшесінен № 67, № 65 үйлер, Ленинградская көшесі № 2/1 үй, С. Баймағамбетов көшесі № 61-49 үйлер, Сибирская көшесі № 42, 37 үйлер, С. Баймағамбетов көшесі № 43-17 үйлер, Фрунзе көшесі № 1 үй, С. Баймағамбетов көшесі № 13-1 үйлер, Воинов Интернационалистов көшесі № 8, № 8/2-26 үйлер, Карбышев көшесі № 51-43, № 71а, № 71/1, № 55/5, № 55/1, № 55/3 үйлер, Сибирская көшесі № 131 үй, Карбышев көшесі № 33А, № 35-25, № 25А үйлер, Чернышевский көшесі № 111-95 үйлер, Лесная көшесі № 2 үй, Чернышевский көшесі № 61, № 59/1 үйлер, Строительная көшесі № 12А, № 49 үйлер, Чернышевский көшесі № 59-29 үйлер, Садовая көшесі № 48 үйлер, Чернышевский көшесі № 25-1 үйлер, С. Баймағамбетов көшесі № 73 үй
2,0
27
Мостовая көшесі, Пикетная көшесі, Линейная көшесі, Троицкая көшесі, Путейская көшесі, Сарыбай көшесі

1,30
22
Потребительский кооператив "Садоводческое общество "Дорожник"
0,85
23
улица Перронная дома № 4, № 3, № 8, № 10, № 6, № 18, проспект Аль-Фараби дом № 145
1,9
24
От улицы Киевская по железной дороге в направлении Костанай-Кокшетау до границы потребительского кооператива "Садоводческих товариществ "Текстильщик-2" по границе потребительского кооператива "Садоводческих товариществ "Текстильщик-2" и общественного объединения владельцев крытых стоянок для частного автотранспорта "Спартак" до улицы Курганская дома № 8, № 31, проспект Кобыланды Батыра дома № 33/1, № 29-19, перекресток улицы Киевская и проспект Кобыланды Батыра, улица Киевская дома № 28/4-28/3, № 30-44, улица Гастелло дома № 1, № 1/1, проезд Киевский дом № 11, улица Киевская дома № 44/8, № 19, № 23, № 23/3-23/17, № 33/1, № 35 до железнодорожных путей
1,65
25
От железнодорожных путей по улице Киевская дома № 46а, № 21, № 21а, № 46/2, улица Дружба дом № 38, улица Киевская дома № 17/5, № 17/6, № 17а № 17, № 15/1, № 15, проспект Кобыланды Батыра дома № 11, № 11/2, № 9/1, № 5, № 5а, № 3д, улица Орджоникидзе дома № 54/2а, № 54/12, улица М. Дулатова дом № 230, улица Орджоникидзе дом № 21, улица И. Алтынсарина дом № 235, улица Лермонтова дома № 26, № 26/1, улица И. Алтынсарина дом № 229А, по западной границе общественного объединения владельцев крытых стоянок для частного автотранспорта "Восток", улица А. Бородина дома № 192, № 190, № 188в, № 227в, улица Фабричная дом № 11 по границе общественного объединения владельцев крытых стоянок для частного автотранспорта "Строитель", улица Рабочая дома № 182а, № 157а по границе общественного объединения владельцев крытых стоянок для частного автотранспорта "Строитель", квартал 2, улица Фабричная дома № 4, № 2, проспект Нұрсұлтана Назарбаева возле границ общественного объединения владельцев крытых стоянок для частного автотранспорта "Железнодорожник" и общественного объединения владельцев крытых стоянок для частного автотранспорта "Дизель" до железнодорожных путей направлением Костанай-Кокшетау
1,55
26
Улица С. Баймагамбетова дома № 73, № 71, улица Плеханова дом № 2А, улица С. Баймагамбетова дома № 67, № 65, улица Ленинградская дом № 2/1, улица С. Баймагамбетова дома № 61-49, улица Сибирская дома № 42, № 37, улица С. Баймагамбетова дома № 43-17, улица Фрунзе дом № 1, улица С. Баймагамбетова дома № 13-1, улица Воинов Интернационалистов дома № 8, № 8/2-26, улица Карбышева дома № 51-43, № 71а, № 71/1, № 55/5, № 55/1, № 55/3, улица Сибирская дом № 131, улица Карбышева дома № 33А, № 35-25, № 25А, улица Чернышевского дома № 111-95, улица Лесная дом № 2, улица Чернышевского дома № 61, № 59/1, улица Строительная дома № 12А, № 49, улица Чернышевского дома № 59-29, улица Садовая дом № 48, улица Чернышевского дома № 25-1, улица С .Баймагамбетова дом № 73
2,0
27
Улица Мостовая, улица Пикетная, улица Линейная, улица Троицкая, улица Путейская, улица Сарбайская

1,30
28
Аэропорт шағын ауданы, Дмитрий Герасимовтың көшесі, Аэропорт көшесі, Уральская көшесі № 45г, № 45д, № 37/3 үйлер
1,60
29
Узкоколейная көшесі № 16, № 14, № 12, № 10, № 1, № 13, № 23-29 үйлер, Попович көшесі № 13, № 20 үйлер, Титов көшесі № 17, № 20-2 үйлер, Узкоколейная көшесі № 9/1 үй, № 15 тұтыну кооперативі гараждар мен автотұрақтардың иелері мен пайдаланушылары шекарасы бойынша, Попович көшесі № 1/3, № 1/2, № 1/5, № 20 үйлер, Узкоколейная көшесі бойынша "За рулем" жеке автокөлікке арналған жабық тұрақ иелерінің қоғамдық бірлестігі оңтүстік шекарасының бойында, Узкоколейная көшесі № 28, № 14\3, № 14/2, № 16/5, № 20/28, № 20/26, № 20/25, № 20/17–№ 20/1, № 16 үйлер
1,60
30
Кәмшат Дөненбаева көшесінен № 74-62, № 51, № 58, № 56, № 43, № 52-42, № 15/1, № 36-8, № 29, № 33, № 25а, № 21а, № 19а, № 17а, № 15а, № 11а, № 9а, № 5а, № 3, № 1 үйлер, Раздольная көшесі № 1 үй, Станционная көшесі № 1/1–1/64 үйлер, Жуковский көшесі № 2-22 үйлер, Достық қөшесі № 65–49а үйлер, Химиков көшесі № 24 үй, Достық қөшесі № 25, № 23а үйлер, Студенческая көшесі № 21, № 219/1 үйлер, Ақсу көшесі № 28/21, 1а үйлер, Орал Мұхамеджанов көшесі № 2а, 1а үйлер, 8 Солнечная көшесі көшесі № 2, № 3/2 үйлер, 7 Солнечная көшесі № 2 үй, 6 Солнечная көшесі көшесі № 2, № 1 үйлер, Степная көшесі № 41, № 30 үйлер, Достық қөшесі № 11, № 3/7 үйлер, Кленовая көшесі № 5/1, № 3/2 үйлер, Автозаводская көшесі № 4/24, № 9 үйлер, Раздольная көшесі № 33, 30 үйлер, Қайнар көшесі № 27, № 16 үйлер, Достық қөшесі № 4а, № 1б үйлер, Вишневая көшесі № 17 үй, Самал көшесі № 38 үй, Достық қөшесі № 1 үй, Кәмшат Дөненбаева көшесінен № 74 үй
1,70
31
Кәмшат Дөненбаева көшесінен № 63, № 61, № 55, № 51, № 51а үйлер, Достық қөшесі № 2/2 үй, Береке шағын ауданы, Северо-западный шағын ауданы, Промышленная көшесі№ 40, № 41/2, № 42 үйлер, Юбилейный шағын ауданы, Кәмшат Дөненбаева көшесі № 114, № 112, № 108а, № 100/2, № 100/1 үйлер, Высокая көшесі, Кәмшат Дөненбаева көшесі № 90-80, № 63 үйлер
1,80
32
Жуковский көшесі № 1 үй, Станционная көшесі № 4-80 үйлер, орман қоры жерлерінің шекарасы бойынша Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Промышленная көшесіне дейін, Промышленная көшесі № 41-53 үйлер, Мир көшесі № 1 үй, Достық көшесі № 4 үй, Жуковский көшесі № 53-1 үйлер
1,65
33
Шевченко көшесі № 112-104 үйлер, А. Байтұрсынов көшесі № 119,№ 121, № 121а, № 122 үйлер, Шевченко көшесі № 100-92 үйлер, М. Дулатов көшесі № 127а, № 125, № 110, № 108 үйлер, Шевченко көшесі № 88-78 үйлер, Ы. Алтынсарин көшесі № 135, № 137, № 156а, № 156 үйлер, Шевченко көшесі № 74-66 үйлер, А. Қасымқанов көшесі № 114 үй, Победа көшесі № 55-63 үйлер, Ы. Алтынсарин көшесі № 154-131а, № 131/1 үйлер, Победа көшесі № 83-93/2 үйлер, С. Баймағамбетов көшесі № 170 үй, Шевченко көшесі № 39а, № 112 үйлер
2,1
34

1,30
28
Микрорайон Аэропорт, улица Дмитрия Герасимова, улица Аэропорт, улица Уральская дома № 45г, № 45д, № 37/3
1,60
29
Улица Узкоколейная дома № 16, № 14, № 12, № 10, № 1, № 13, № 23-29, улица Поповича дома № 13, № 20, улица Титова дома № 17, № 22-2, улица Узкоколейная дом № 9/1, по границам потребительского кооператива № 15 владельцев и пользователей гаражей и автостоянок, улица Поповича дома № 1/3, № 1/2, № 1/5, по улице Узкоколейной вдоль южной границы общественного объединения владельцев крытых стоянок для частного автотранспорт "За рулем", улица Узкоколейная дома № 28, № 14/3, № 14/2, № 16/5, № 20/28, № 20/26, № 20/25, № 20/17 - 20/1, № 16
1,60
30
Улицы Камшат Доненбаевой дома № 74 - 62, № 51, № 58, № 56, № 43, № 52-42, № 15/1, № 36 - 8, № 29, № 33, № 25а, № 21а, № 19а, № 17а, № 15а, № 11а, № 9а, № 5а, № 3, № 1, Раздольная дом № 1, улица Станционная дома № 1/1-1/64, улица Жуковского дома № 2-22, улица Достык дома № 65-49а, улица Химиков дом № 24, улица Достык дома № 25, № 23а, улица Студенческая дома № 21, № 19/1, улица Аксу дома № 28/21, № 1а, улица Орала Мухамеджанова дома № 2а, № 1а, улица 8 Солнечная дома № 2, № 3/2, улица 7 Солнечная дом № 2, улица 6 Солнечная дома № 2, № 1, улица Степная дома № 41, № 30, улица Достык дома № 11, № 3/7, улица Кленовая дома № 5/1, № 3/2, улица Автозаводская дома № 4/24, № 29, улица Раздольная дома № 33, № 30, улица Кайнар дома 27, № 16, улица Достык дома № 4а, № 1б, улица Вишневая дом № 17, улица Самал дом № 38, улица Достык дом № 1, улица Камшат Доненбаевой дом № 74
1,70
31
Улицы Камшат Доненбаевой дома № 63, № 61, № 55, № 51, № 51а, улица Достык дом № 2/2, микрорайон Береке, северо-западный микрорайон, улица Промышленная дома № 40, № 41/2, № 42, микрорайон Юбилейный, улицы Камшат Доненбаевой дома № 114, № 112, № 108а, № 100/2, № 100/1, улица Высокая, улицы Камшат Доненбаевой дома № 90-80, № 63
1,80
32
улица Жуковского дом № 1, улица Станционная дома № 4-80, по границе земель лесного фонда до проспекта Нұрсұлтана Назарбаева по проспекту Нұрсұлтана Назарбаева до улицы Промышленная, улица Промышленная дома № 41-53, улица Мира дом № 1, улица Достык дом № 4, улица Жуковского дома № 53-1
1,65
33
Улица Шевченко дома № 112-104, улица А. Байтурсынова № 119, № 121, № 121а, № 122, улица Шевченко № 100-92, улица М. Дулатова дома № 127а, № 125, № 110, № 108, улица Шевченко дома № 88 -78, улица И. Алтынсарина дома № 135, № 137, № 156а, № 156, улица Шевченко дома № 74-66, улица А. Касымканова дом № 114, улица Победы дома № 55-63, улица И. Алтынсарина дома № 154-131а, № 131/1, улица Победы дома № 83-93/2, улица С. Баймагамбетова дом № 170, улица Шевченко дома № 39а, № 112
2,1
34

Нариман көшесі № 50-46 үйлер, Маяковский көшесі № 52-45 үйлер, Нариман көшесі № 41 үй, Маяковский көшесі № 49-63, № 67, № 58, № 58а үйлер, Л. Беда көшесі № 15-23 үйлер, Жамбыл көшесі № 38а, № 36, № 36а-22 үйлер, Нариман көшесі № 45, № 52, № 50 үйлер
1,75
35
Амангелді тұрғын үй алабы, Рудненская көшесі № 2, № 15\1, 17б, 18б, № 13, № 14, № 15, № 16, № 20 үйлер
1,45
36
Дружба тұрғын үй алабы
1,70
37
Юбилейный тұтыну кооперативі
1,05
38
"ТББК" бау-бақша әуесқойлар қоғамы тұтыну кооперативі, садоводческое общество "Химик" тұтыну кооперативі, Колос бау-бақша серіктестіктерінің кооперативі, "Краснопартизанское" бағбандар серіктестігі тұтыну кооперативі, Чапаев атындағы бағбандар серіктестігі тұтыну кооперативі, Дархан бау-бақша серіктестіктерінің кооперативі, Дархан бау-бақшалық қоғамы, "Урожай" бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі", "Элеваторщик бау-бақша серіктестіктерінің кооперативі, Монтажник бау-бақша серіктестіктерінің кооперативі, Пригородное бау-бақша серіктестіктерінің кооперативі
0,95
39
Қонай тұрғын үй алабы
1,45
40
Ударник тұрғын үй алабы
1,40
41
"Энергетик" тұтыну кооперативі, "Геолог" бау-бақша серіктестіктерінің кооперативі, "Текстильщик" бау-бақша серіктестіктерінің кооперативі, "Текстильщик" бау-бақшалық қоғамы, "Текстильщик-2" бау-бақша серіктестіктерінің кооперативі, "Строитель" бау-бақша серіктестіктерінің кооперативі, "Садовод-строитель" бау-бақша қоғамының тұтыну кооперативі, "Железнодорожник" бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі
0,95
42
"Жұлдыз" бау-бақша серіктестіктерінің кооперативі, "Жұлдыз" бау-бақшалық қоғамы, "Камвольщик" бау-бақша қоғамының cаяжай кооперативі, "Автодизель" бау-бақша қоғамының cаяжай кооперативі, "Коммунальщик" бау-бақшалық қоғамы
0,90

Улица Наримановская дома № 50-46, улица Маяковского дома № 52-45, улица Наримановская дом № 41, улица Маяковского дома № 49-63, № 67, № 58, № 58а, улица Л. Беды дома № 15-23, улица Джамбула дома № 38а, № 36, № 36а-22, улица Наримановская дома № 45, № 52, № 50
1,75
35
жилой массив Амангельды, улица Рудненская дома № 2, № 15\1, 17б, 18б, № 13, № 14, № 15, № 16, № 20
1,45
36
Жилой массив Дружба
1,70
37
Потребительский кооператив Юбилейный
1,05
38
Потребительский кооператив общество садоводов-любителей "КЖБИ", потребительский кооператив "Садоводческое общество "Химик", потребительский кооператив "Садоводческое товарищество "Колос", потребительский кооператив "Товарищество садоводов "Краснопартизанское", потребительский кооператив "Товарищество садоводов имени Чапаева", потребительский кооператив "Садоводческих товариществ "Дархан", "Садовое общество "Дархан", потребительский кооператив "Садово-огородное товарищество "Урожай", потребительский кооператив "Садоводческое товарищество "Элеваторщик", потребительский кооператив "Садоводческое товарищество "Монтажник", потребительский кооператив "Садоводческое товарищество "Пригородное"
0,95
39
жилой массив Кунай
1,45
40
жилой массив Ударник
1,40
41
Потребительский кооператив "Энергетик" Потребительский кооператив "Садоводческих товариществ "Геолог", потребительский кооператив "Садоводческих товариществ "Текстильщик", "Садовое общество "Текстильщик", потребительский кооператив "Садоводческих товариществ "Текстильщик–2", потребительский кооператив "Садоводческих товариществ "Строитель", потребительский кооператив "Садовое общество "Садовод-строитель", потребительский кооператив "Садово-огородное товарищество "Железнодорожник"
0,95
42
Потребительский кооператив "Садоводческих товариществ "Жулдыз", "Садовое общество "Жулдыз", дачный кооператив "Камвольщик" садовое общество, дачный кооператив "Автодизель" садовое общество, "Садовое общество "Коммунальщик"
0,90