Мәслихаттың 2023 жылғы 27 маусымдағы № 35 "Арқалық қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2024 жылғы 22 қарашадағы № 133 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 қарашада № 10321-10 болып тіркелді
Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арқалық қалалық мәслихатының "Арқалық қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы" 2023 жылғы 27 маусымдағы № 35 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10041 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Арқалық қаласы және Арқалық қаласы елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласы және Арқалық қаласы елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының төрағасы Г. Елтебаева
Арқалық
қалалық мәслихатының
2023 жылғы 27 маусымдағы
№ 35 шешіміне
қосымша
Арқалық
қалалық мәслихатының
2023 жылғы 27 маусымдағы
№ 35 шешіміне
қосымша
Арқалық қаласы және Арқалық қаласы елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)

О внесении изменений в решение Аркалыкского городского маслихата от 27 июня 2023 года № 35 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Аркалыка"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22 ноября 2024 года № 133. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 29 ноября 2024 года № 10321-10
Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Аркалыка" от 27 июня 2023 года № 35 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10041) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Аркалыка и населенных пунктов города Аркалыка";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Аркалыка и населенных пунктов города Аркалыка согласно приложения к настоящему решению.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева
Приложение
к решению Аркалыкского
городского маслихата
от 22 ноября 2024 года
№ 133
Приложение
к решению Аркалыкского
городского маслихата
от 27 июня 2023 года
№ 35
Проект (схема) зонирования земель города Аркалыка и населенных пунктов города Аркалыка