Арқалық қаласының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 29 қарашадағы № 468 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 қарашада № 10323-10 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 529 - бабының 6-тармағына сәйкес, Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах города Аркалыка
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 29 ноября 2024 года № 468. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 29 ноября 2024 года № 10323-10
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Арқалық қаласының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Арқалық қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Арқалық қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах города Аркалыка, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел финансов акимата города Аркалыка" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Аркалыка после его официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Арқалық қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арқалық қаласының әкімі А. Асанов
2024 жылғы 29 қарашадағы
№ 468 қаулысына
қосымша
Арқалық қаласының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
п/п
Елді мекеннің атауы
Зоналау коэффициенттері
Арқалық қаласы
1

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Аркалыка.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким города Аркалыка А. Асанов
Приложение
к постановлению
от 29 ноября 2024 года
№ 468
Коэффициент зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах города Аркалыка
п/п
Наименование населенного пункта
Коэффициент зонирования
город Аркалык
1