Жітіқара қаласының және Жітіқара ауданы елдi мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерiн бекіту туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 4 қыркүйектегі № 205 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 17 қыркүйекте № 10266-10 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8, 11-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жітіқара қаласының және Жітіқара ауданы елдi мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Жітіқара қаласының және Жітіқара ауданы елдi мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерi осы шешімнің 3, 4-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының төрағасы Н. Уразалинов
Мәслихаттың
2024 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 205 шешіміне
1-қосымша
Жітіқара қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Мәслихаттың
2024 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 205 шешіміне
2-қосымша
Жітіқара ауданы елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Мәслихаттың
2024 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 205 шешіміне
3-қосымша
Жітіқара қаласының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерi
Аймақ нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффициенттері
1
I

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Житикара и населенных пунктов Житикаринского района
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 4 сентября 2024 года № 205. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 17 сентября 2024 года № 10266-10
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Житикара и населенных пунктов Житикаринского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Житикара и населенных пунктов Житикаринского района, согласно приложениям 3, 4 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Житикаринского районного маслихата Н. Уразалинов
Приложение 1 к
решению маслихата
от 4 сентября 2024 года
№ 205
Проект (схема) зонирования земель города Житикара
Приложение 2 к
решению маслихата
от 4 сентября 2024 года
№ 205
Проект (схема) зонирования земель населенных пунктов Житикаринского района
Приложение 3
к решению маслихата
от 4 сентября 2024 года
№ 205
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Житикара
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
I