Қарабалық ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 29 қарашадағы № 180 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 қарашада № 10330-10 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының Кодексі 529-бабының 6-тармағына сәйкес, Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Карабалыкского района
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 29 ноября 2024 года № 180. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 29 ноября 2024 года № 10330-10
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қарабалық ауданының салық салу объектісінің елді мекендеріндегі орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. "Қарабалық ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қарабалық ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

1. Утвердить прилагаемые коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Карабалыкского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел финансов акимата Карабалыкского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Карабалыкского района после его официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қарабалық ауданының әкімі Р. Халыков
Қостанай облысы
Қарабалық ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 29 қарашадағы
№ 180 қаулысына
қосымша
Қарабалық ауданының елді мекендерінде салық салу объектісіңің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Елді мекендердің атауы
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
2
3
Қарабалық кенті
1
Абай көшесі, Пролетарская көшесі, Сералин көшесі

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким Карабалыкского района Р. Халыков
Приложение
к постановлению акимата
Карабалыкского района
Костанайской области
от 29 ноября 2024 года
№ 180
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Карабалыкского района
Наименование объектов налогообложения
Коэффициенты зонирования
Поселок Карабалык
1
Улица Абая, улица Пролетарская, улица Сералина

1,76
46
Степная көшесі
1,66
Научный ауылы
47
1 Мая көшесі, Дачная көшесі, Мира көшесі, Молодежная көшесі, Нечипуренко көшесі, Тимирязев көшесі, Садовая көшесі, Советская көшесі, Савостин көшесі
1,78
Святославка ауылы
48
Б.Майлин көшесі, Рабочая көшесі, С.Сейфуллин көшесі, Ш.Уәлиханов көшесі
1,73
49
Донская көшесі, Алтынсарин көшесі, М.Мәметова көшесі, Целинная көшесі, Молодежная көшесі
1,63
Бозкөл ауылы
50
Автогородок көшесі, Амангельді көшесі, Белоглинная көшесі, Волынов көшесі, Гагарин көшесі, Зеленая көшесі, Калинин көшесі, Карьерная көшесі, Кольцевой тұйық көше, Ленин көшесі, Лесное көшесі, Мира көшесі, Набережное көшесі, Нечипуренко көшесі, Николаев көшесі, Новостройка көшесі, Озерная көшесі, Октябрьская көшесі, Почтовый тұйық көше, Просвещения көшесі, Разин көшесі, Советская көшесі, Советский тұйық көше, Совхозный тұйық көше, Студенческая көшесі, Талапкерная көшесі, Титов көшесі, Труда көшесі, Целинная көшесі, Чапаев көшесі, Школьная көшесі, Юбилейная көшесі
1,40
51
Вокзальная көшесі, Железнодорожная көшесі, Линейная көшесі
1,30
52
Набережная көшесі, Садовая көшесі, Урожайная көшесі
0,99
53
Дорожная көшесі, Лесная көшесі, Новая көшесі, Центральная көшесі
1,02
Бөрлі ауылы
54
8 Марта көшесі, Амангельды көшесі, Атамекен көшесі, Бірлік көшесі, Болашақ көшесі, Лесная көшесі, Молодежная көшесі, Набережная көшесі, Новая көшесі, Орталық көшесі, Пролетарская көшесі, Садовая көшесі, Целинная көшесі, Школьная көшесі, Чапаев көшесі,
1,65
55
Зеленая көшесі, Орталық көшесі, Северная көшесі
1,14
56
Абай көшесі, Мектеп тұйық көше, Оңтүстік көшесі, С.Хамзин көшесі
1,08
57
Лесное көшесі, Целинное көшесі
1,03
Қособа ауылы
58
Алга көшесі, Ақжол көшесі, Бастау көшесі, Больничная көшесі, Зеленая көшесі, Озерная көшесі, Почтовая көшесі, Студенческая көшесі, Хуторская көшесі, Школьная көшесі
1,33
59
Кленовая көшесі, Луговая көшесі, Набережная көшесі, Парковая көшесі
1,03
Славенка ауылы
60
70 лет Октября, көшесі, Больничный тұйық көше, Гайдар көшесі, Лесная көшесі, Октябрьская көшесі, Подстанция көшесі, Рабочая көшесі, Советская көшесі, Целинная көшесі, Элеваторная көшесі
1,49
61
30 лет Целины көшесі, Вишневая көшесі, Комсомольская көшесі, Лесхоз көшесі, Мира көшесі, Новая көшесі, Первомайская көшесі, Садовая көшесі, Рабочая көшесі
1,39
Октябрьское ауылы
62
Мектеп көшесі, Орман көшесі, Орталық көшесі, Софийская көшесі, Степная көшесі, Целинная көшесі
1,17
Тоғызақ ауылы
63
Железнодорожная көшесі, Комсомол тұйық көше, Молодежная көшесі, Садовая көшесі, Степная көшесі, Целинная көшесі, Элеваторная көшесі, Южный тұйық көше, Набережный көшесі

1,76
46
Улица Степная
1,66
Село Научное
47
Улица 1 Мая, улица Дачная, улица Мира, улица Молодежная, улица Нечипуренко, улица Тимирязева, улица Садовая, улица Советская, улица Савостина
1,78
Село Святославка
48
Улица Б.Майлина, улица Рабочая, улица С.Сейфуллина, улица Ч.Валиханова
1,73
49
Улица Донская, улица И.Алтынсарина, улица М.Маметовой, улица Целинная, улица Молодежная
1,63
Село Босколь
50
Улица Автогородок, улица Амангельды, улица Белоглинная, улица Волынова, улица Гагарина, улица Зеленая, улица Калинина, улица Карьерная, Кольцевой переулок, улица Ленина, улица Лесное, улица Мира, улица Набережное, улица Нечипуренко, улица Николаева, улица Новостройка, улица Озерная, улица Октябрьская, Почтовый переулок, улица Просвещения, улица Разина, улица Советская, Советский переулок, Совхозный переулок, улица Студенческая, улица Талапкерная, улица Титова, улица Труда, улица Целинная, улица Чапаева, улица Школьная, улица Юбилейная
1,40
51
Улица Вокзальная, улица Железнодорожная, улица Линейная
1,30
52
Улица Набережная, улица Садовая, улица Урожайная
0,99
53
Улица Дорожная, улица Лесная, улица Новая, улица Центральная
1,02
Село Бурли
54
Улица 8 Марта, улица Амангельды, улица Атамекен, улица Бірлік, улица Болашақ, улица Лесная, улица Молодежная, улица Набережная, улица Новая, улица Орталык, улица Пролетарская, улица Садовая, улица Целинная, улица Школьная, улица Чапаева
1,65
55
Улица Зеленая, улица Орталық, улица Северная
1,14
56
Улица Абая, переулок Мектеп, улица Оңтүстік, улица С.Хамзина
1,08
57
Улица Лесное, улица Целинное
1,03
Село Кособа
58
Улица Алга, улица Ақжол, улица Бастау, улица Больничная, улица Зеленая, улица Озерная, улица Почтовая, улица Студенческая, улица Хуторская, улица Школьная
1,33
59
Улица Кленовая, улица Луговая, улица Набережная, улица Парковая
1,03
Село Славенка
60
Улица 70 лет Октября, переулок Больничный, улица Гайдара, улица Лесная, улица Октябрьская, улица Подстанция, улица Рабочая, улица Советская, улица Целинная, улица Элеваторная
1,49
61
Улица 30 лет Целины, улица Вишневая, улица Комсомольская, улица Лесхоз, улица Мира, улица Новая, улица Первомайская, улица Садовая, улица Рабочая
1,39
Село Октябрьское
62
Улица Мектеп, улица Орман, улица Орталық, улица Софийская, улица Степная, улица Целинная
1,17
Село Тогузак
63
Улица Железнодорожная, переулок Комсомольский, улица Молодежная, улица Садовая, улица Степная, улица Целинная, улица Элеваторная, переулок Южный, улица Набережная

1,80
64
Привокзальный көшесі, Северный көшесі
1,70
Веренка ауылы
65
Б.Брунштейн көшесі, Казачья көшесі, М.Мәметова көшесі, Т.Мусабаева көшесі, Целинная көшесі
1,66
66
Просвещения көшесі, Речная көшесі
1,56
Ворошиловка ауылы
67
Абай көшесі, Әл-Фараби көшесі, Бейбітшілік көшесі, Гагарин көшесі, Еңбек көшесі, Мектеп көшесі, Овражная көшесі, Пушкин көшесі, Сералин көшесі, Цветочная көшесі
1,82
Гурьяновское ауылы
68
Абай көшесі, Молодежная көшесі
1,83
69
Речная көшесі, Центральная көшесі
1,73
Елшан ауылы
70
Дорожная көшесі, Центральная көшесі, Школьная көшесі
1,62
Котлованное ауылы
71
Дорожная көшесі, Садовая көшесі, Тарковского көшесі, Целинная көшесі
1,63
Надеждинка ауылы
72
12 Апреля көшесі, Гагарин көшесі, Ленин көшесі, Первомайская көшесі, Рабочая көшесі, Свердлова көшесі, Свободы көшесі, Советская көшесі, Совхозная көшесі, Степная көшесі, Строительная көшесі, Целинная көшесі, Набережная көшесі, Октябрьская көшесі
1,60
Сарыкөл ауылы
73
Дружба народов көшесі, Жастар көшесі, Интернациональная көшесі, Қазақстан көшесі, Көктем тұйық көше, Мектеп көшесі, Набережная көшесі
1,77
Целинное ауылы
74
Абай көшесі, Орталық көшесі
1,54
Михайловка ауылы
75
Бейбітшілік көшесі, Дорожная көшесі, Достық көшесі, Жастар көшесі, Жеңіс алаңы, Заболошин көшесі, Зеленая көшесі, Интернациональная көшесі, Конюхов көшесі, Крайний тұйық көше, Литовченко көшесі, М.Мәметова көшесі, Мектеп көшесі, Набережная көшесі, Орталық көшесі, Первоцелинников көшесі, Перовский көшесі, Почтовая көшесі, Придорожная көшесі, Просвещения көшесі, Речная көшесі, Садовый тұйық көше, Северная көшесі, Тәуелсіздік көшесі, Цветочная көшесі, Черненко көшесі, Южная көшесі
1,53
76
Абай көшесі
1,43
Лесное ауылы
77
Достық көшесі, Еңбек көшесі, Лесная көшесі, Мектеп көшесі, Мира көшесі, Первоцелинников көшесі, Рабочая көшесі, Энтузиастов көшесі
1,36
Терентьевка ауылы
78
Мектеп көшесі, Окраинная көшесі, Рабочая көшесі, Степная көшесі
1,23
79
Бейбітшілік көшесі, Дружбы Народов көшесі, Жастар көшесі, И.Черненко көшесі, Набережная көшесі, Т.Машенского көшесі, Қазақстан көшесі
1,46
Новотроицкое ауылы
80
Василий Москалев көшесі, Городская көшесі, Грэсовская көшесі, Енбекская көшесі, Жамбыл көшесі, Железнодорожная көшесі, Иван Щеголихин көшесі, Киевская көшесі, Мектеп көшесі, Молодежная көшесі, Мошков көшесі, Набережная көшесі, Надеждина көшесі, Некрасов көшесі, Степная көшесі, Трудовая көшесі, Тәуелсіздік көшесі, Целинное көшесі
1,52
81
Еңбек көшесі, Жастар көшесі, Киевская көшесі, Мереке көшесі, Наурыз көшесі, Орталық көшесі, Целинная көшесі
1,21
Аққұдық ауылы
82
Еңбек көшесі, Жастар көшесі, М.Сералин көшесі

1,80
64
Улица Привокзальная, улица Северная
1,70
Село Веренка
65
Улица Б.Брунштейна, улица Казачья, улица М.Маметовой, улица Т.Мусабаева, , улица Целинная
1,66
66
Улица Просвещения, улица Речная
1,56
Село Ворошиловка
67
Улица Абая, улица Аль-Фараби, улица Бейбитшилик, улица Гагарина, улица Енбек, улица Мектеп, улица Овражная, улица Пушкина, улица Сералина, улица Цветочная
1,82
Село Гурьяновское
68
Улица Абая, улица Молодежная
1,83
69
Улица Речная, улица Центральная
1,73
Село Ельшанское
70
Улица Дорожная, улица Центральная, улица Школьная
1,62
Село Котлованное
71
Улица Дорожная, улица Садовая, улица Тарковского, улица Целинная
1,63
Село Надеждинка
72
Улица 12 Апреля, улица Гагарина, улица Ленина, улица Первомайская, улица Рабочая, улица Свердлова, улица Свободы, улица Советская, улица Совхозная, улица Степная, улица Строительная, улица Целинная, улица Набережная, улица Октябрьская
1,60
Село Сарыколь
73
Улица Дружба народов, улица Жастар, улица Интернациональная, улица Казахстан, переулок Коктем, улица Мектеп, улица Набережная
1,77
Село Целинное
74
Улица Абая, улица Орталык
1,54
Село Михайловка
75
Улица Бейбітшілік, улица Дорожная, улица Достық, улица Жастар, площадь Жеңіс, улица Заболошина, улица Зеленая, улица Интернациональная, улица Конюхова, переулок Крайний, улица Литовченко, улица М.Маметовой, улица Мектеп, улица Набережная, улица Орталық, улица Первоцелинников, улица Перовского, улица Почтовая, улица Придорожная, улица Просвещения, улица Речная, переулок Садовый, улица Северная, улица Тәуелсіздік, улица Цветочная, улица Черненко, улица Южная
1,53
76
Улица Абая
1,43
Село Лесное
77
Улица Достық, улица Еңбек, улица Лесная, улица Мектеп, улица Мира, улица Первоцелинников, улица Рабочая, улица Энтузиастов
1,36
Село Терентьевка
78
Улица Мектеп, улица Окраинная, улица Рабочая, улица Степная
1,23
79
Улица Бейбітшілік, улица Дружбы Народов, улица Жастар, улица И.Черненко, улица Набережная, улица Т.Машенского, улица Қазақстан
1,46
Село Новотроицкое
80
Улица Василий Москалева, улица Городская, улица Грэсовская, улица Енбекская, улица Жамбыл, улица Железнодорожная, улица Иван Щеголихин, улица Киевское, улица Мектеп, улица Молодежная, улица Мошкова, улица Набережная, улица Надеждина, улица Некрасова, улица Степная, улица Трудовая, улица Тәуелсіздік, улица Целинное
1,52
81
Улица Еңбек, улица Жастар, улица Киевская, улица Мереке, улица Наурыз, улица Орталық, улица Целинная
1,21
Село Аккудук
82
Улица Еңбек, улица Жастар, улица М.Сералина