Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 142 "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 16 тамыздағы № 113 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 тамызда № 10257-10 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Меңдіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меңдіқара ауданы әкімдігінің "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру туралы" 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 142 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9449 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Меңдіқара ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Меңдіқара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Меңдіқара ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Меңдіқара ауданының әкімі Г. Бекбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 11 сентября 2020 года № 142 "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 16 августа 2024 года № 113. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 19 августа 2024 года № 10257-10
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Мендыкаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мендыкаринского района от 11 сентября 2020 года № 142 "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9449).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мендыкаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Мендыкаринского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Мендыкаринского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мендыкаринского района Г. Бекбаев