Боровское ауылы және Меңдіқара ауданы елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 қыркүйектегі № 148 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 21 қазанда № 10288-10 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8, 11 - баптарына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Боровское ауылы және Меңдіқара ауданы елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Боровское ауылы және Меңдіқара ауданы елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 3, 4 - қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудаңдық мәслихаттың төрағасы К. Рахметкалиев
Mәслихаттың
2024 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 148 шешіміне
1 - қосымша
Боровское ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Mәслихаттың
2024 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 148 шешіміне
2 - қосымша
Меңдіқара ауданы елді мекендердің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Mәслихаттың
2024 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 148 шешіміне
3 - қосымша
Боровское ауылының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффициенттері
1
I
Ауылдың батыс бөлігінен Павших Борцов және Тұрсынбай Батыр көшелерінің қиылысынан, Набережная көшесімен, Абай көшесі және Школа - интернат көшесінің қиылысына дейін (001), Алтынсарин және Летунов көшесі қиылысының солтүстік бөлігінен, Тұрсынбай Батыр көшесі бойымен, Павших Борцов және Энергетиков көшесінің қиылысына дейін (002), Летунов және Тұрсынбай батыр көшелерінің қиылысының солтүстік-шығыс бөлігінен, Кәләм Байназаров атындағы көшесімен Қостанай - Мамлютка облыстық трассасының оңтүстік - шығыс бөлігіне дейін (003), ауылдың орталық бөлігі Тұрсынбай Батыр және Абай көшелерінің қиылысынан, Жеңіс көшесімен Лесхоз көшесінің оңтүстік - батыс бөлігіне дейін (004), ауылдың орталық бөлігі Жеңіс және Нұрахмет Қосаев көшелерінің қиылысынан, Абай көшесімен ауылдың оңтүстік - батыс бөлігіне дейін Метеостанция көшесімен (005), ауылдың орталық бөлігі Жеңіс және Нұрахмет Қосаев көшелерінің қиылысынан, Жеңіс көшесімен Қостанай - Мамлютка облыстық трассасының оңтүстік - шығыс бөлігіне дейін (006).
1,9
2
II

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Боровское и населенных пунктов Мендыкаринского района
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 26 сентября 2024 года № 148. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 21 октября 2024 года № 10288-10
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель села Боровское и населенных пунктов Мендыкаринского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Боровское и населенных пунктов Мендыкаринского района согласно приложениям 3, 4 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата К. Рахметкалиев
Приложение 1
к решению маслихата
от 26 сентября 2024 года
№ 148
Проект (схема) зонирования земель села Боровское
Приложение 2
к решению маслихата
от 26 сентября 2024 года
№ 148
Проект (схема) зонирования земель населенных пунктов Мендыкаринского района
Приложение 3
к решению маслихата
от 26 сентября 2024 года
№ 148
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Боровское
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
I
От западной части села с пересечения улиц Павших Борцов и Турсынбай Батыра по улице Набережная, до пересечения улицы Абая и улицы Школа - интернат (001), с северной части пересечения улиц Алтынсарина и Летунова по улице Турсынбай Батыра до пересечения улиц Павших Борцов и Энергетиков (002), с северо - восточной части пересечения улиц Летунова и Турсынбай Батыра по улице Имени Каляма Байназарова до юго-восточной части областной трассы Костанай - Мамлютка (003), центральная часть села с пересечения улиц Турсынбай Батыра и Абая, по улице Жеңіс до юго - западной части улицы Лесхоз (004), центральная часть села с пересечения улиц Жеңіс и Нурахмет Косаев, по улице Абая до юго - западной части села по улице Метеостанция (005), центральная часть села с пересечения улиц Жеңіс и Нурахмет Косаев по улице Жеңіс до юго-восточной части областной трассы Костанай-Мамлютка (006).
1,9
2
II

Ауылдың солтүстік бөлігінен Летунов және Алтынсарин көшелерінің қиылысынан, елді мекен шекарасы бойынша Қостанай - Мамлютка облыстық трассасының шығыс бөлігіне дейін (003), Абай және Метеостанция көшелерінің қиылысының оңтүстік - батыс бөлігінен елді мекен шекарасы бойынша Қостанай Мамлютка облыстық трассасының оңтүстік-шығыс бөлігіне дейін (006).
1,0
Mәслихаттың
2024 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 148 шешіміне
4 - қосымша
Меңдіқара ауданы елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффициенттері
1
I
Молодежное ауылы, (024)
Харьковское ауылы, (034)
Каменскуральское ауылы, (031)
Степановка ауылы, (041)
Первомайское ауылы, (027)
Лесное ауылы, (035)
Көктерек ауылы, (032)
Ивановка ауылы (029)
1,8
2
II
Буденновка ауылы, (022)
Введенка ауылы, (008)
Алешинка ауылы, (025)
Михайловка ауылы, (039)
Архиповка ауылы, (041)
Қасқат ауылы, (011)
Сосна ауылы, (035)
Долбушка ауылы, (029)
Теңіз ауылы (020)
1,6
3
III
Қызылту ауылы, (022)
Приозерное ауылы, (035)
Буденновка ауылы, (022)
Чернышевка ауылы (029)
Каменскуральское ауылы, (032)
1,5
4
IV
Борки ауылы, (037)
Алқау ауылы, (025)
Шиелі ауылы, (032)
Загаринка ауылы, (009)
Ақсуат ауылы, (032)
Первомайское ауылы, (029)
Харьковское ауылы, (035)
Теңіз ауылы, (020)
Қасқат ауылы (012)
1,4
5
V
Ұзынағаш ауылы, (014)
Красная Пресня ауылы, (017)
Молодежное ауылы, (025)
Введенка ауылы, (009)
Борки ауылы, (037)
Ұзынағаш ауылы (015)
1,3
6
VI
Молодежное ауылы, (025, 018)
Құлшықай ауылы, (015)
Төленгүт ауылы, (015)
Байғожа ауылы, (015)
Ұзынағаш ауылы, (015)
1,2
7
VII
Загаринка ауылы, (009)
Борки ауылы, (037)
Красная Пресня ауылы, (018)
Теңіз ауылы, (020)
Балықты ауылы, (018)
Лоба ауылы, (018)

С северной части села с пересечения улиц Летунова и Алтынсарина по границе населенного пункта до восточной части областной трассы Костанай - Мамлютка (003), с юго-западной части пересечения улиц Абая и Метеостанция по границы населенного пункта до юго-восточной части областной трассы Костанай - Мамлютка (006).
1,0
Приложение 4
к решению маслихата
от 26 сентября 2024 года
№ 148
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Мендыкаринского района
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
I
cело Молодежное, (024)
село Харьковское, (034)
село Каменскуральское, (031)
село Степановка, (041)
село Первомайское, (027)
село Лесное, (035)
село Коктерек, (032)
село Ивановка (029)
1,8
2
II
cело Буденновка, (022)
село Введенка, (008)
село Алешинка, (025)
село Михайловка, (039)
село Архиповка, (041)
село Каскат, (011)
село Сосна, (035)
село Долбушка, (029)
село Тенизовское (020)
1,6
3
III
cело Кызылту, (022)
село Приозерное, (035)
село Буденновка, (022)
село Чернышевка (029)
село Каменскуральское, (032)
1,5
4
IV
cело Борки,(037)
село Алкау, (025)
село Шиели, (032)
село Загаринка, (009)
село Аксуат, (032)
село Первомайское, (029)
село Харьковское, (035)
село Тенизовское, (020)
село Каскат (012)
1,4
5
V
cело Узынагаш, (014)
село Красная Пресня, (017)
село Молодежное, (025)
село Введенка, (009)
село Борки, (037)
село Узынагаш (015)
1,3
6
VI
cело Молодежное, (025, 018)
село Кульчукай, (015)
село Туленгут,(015)
село Байгожа, (015)
село Узынагаш, (015)
1,2
7
VII
cело Загаринка, (009)
село Борки, (037)
село Красная Пресня, (018)
село Тенизовское, (020)
село Балыкты, (018)
село Лоба, (018)