Меңдіқара ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 2 желтоқсандағы № 166 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 2 желтоқсанда № 10335-10 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 529-бабының 6-тармағына сәйкес, Меңдіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Мендыкаринского района
Постановление акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 2 декабря 2024 года № 166. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 2 декабря 2024 года № 10335-10
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), акимат Мендыкаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Меңдіқара ауданының салық салу объектісінің елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. "Меңдіқара ауданы әкімдігінің қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін Меңдіқара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Мендыкаринского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел финансов Мендыкаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальных органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Мендыкаринского района после его официального опубликования.