Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 220 "Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 9 сәуірдегі № 100 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 сәуірде № 10181-10 болып тіркелді
Бейімбет Майлин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің "Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 220 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5927 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бейімбет Майлин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қаматамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Бейімбет Майлин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейімбет Майлин ауданының әкімі К. Муржакупов
Келісілді
Бейімбет Майлин ауданының
аумақтық сайлау комиссиясы
Бейімбет Майлин
ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 9 сәуірдегі
№ 100 қаулысына
қосымша
Бейімбет Майлин
ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 220 қаулысына
қосымша
Сайлау алдындағы үгітті жүргізуге барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
1.
Асенкритовка ауылы
"Кристалл" мәдениет үйі ғимаратының фойесіндегі стенд
2.
Асенкритовка ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің Асенкритов жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
3.
Баталы ауылы
Приозерная көшесіндегі стенд
4.
Варваринка ауылы
Центральная көшесіндегі стенд
5.
Қызылжар ауылы
Физкультурная көшесіндегі стенд
6.
Майлин ауылы
Центральная көшесіндегі стенд
7.
Николаевка ауылы
Комсомольская көшесіндегі стенд
8.
Қайыңдыкөл ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің Е. Омаров атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
9.
Қайыңдыкөл ауылы
Белинская көшесіндегі стенд
10.
Смайыл ауылы
Карл Маркс көшесіндегі стенд
11.
Евгеновка ауылы
Строительная көшесіндегі стенд
12.
Береговое ауылы
ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд
13.
Береговое ауылы
"Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
14.
Нагорное ауылы
Клуб ғимаратының жанындағы стенд
15.
Мақсұт ауылы
Ленин көшесіндегі стенд
16.
Приозерное ауылы
Ленин көшесіндегі стенд
17.
Красносельское ауылы
Красносельская көшесіндегі стенд
18.
Журавлевка ауылы
Школьная көшесіндегі стенд
19.
Щербиновка ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің Щербинов негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
20.
Майское ауылы
"Майский ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
21.
Майское ауылы
Ленин көшесіндегі стенд
22.
Приреченское ауылы
Майлин көшесіндегі стенд
23.
Байшуақ ауылы
ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд
24.
Байшуақ ауылы
фельдшерлік-акушерлік пунктінің жанындағы стенд
25.
Набережное ауылы
Жанғаскин көшесіндегі стенд
26.
Новоильиновка ауылы
"Новоильинов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
27.
Новоильиновка ауылы
Чапаев көшесіндегі стенд
28.
Валерьяновка ауылы
Центральная көшесіндегі стенд
29.
Ақсуат ауылы
Центральная көшесіндегі стенд
30.
Мирное ауылы
Степная көшесіндегі стенд
31.
Притобольское ауылы
Центральная көшесіндегі стенд
32.
Увальное ауылы
Школьная көшесіндегі стенд
33.
Козыревка ауылы
Центральная көшесіндегі стенд
34.
Богородское ауылы
Центральная көшесіндегі стенд
35.
Павловка ауылы
Центральная көшесіндегі стенд
36.
Апановка ауылы
Автобазовская көшесіндегі стенд
37.
Әйет ауылы
Тәуелсіздік көшесіндегі стенд
38.
Әйет ауылы
Жабағы батыр көшесіндегі стенд
39.
Орынбор ауылы
Майлин көшесіндегі стенд
40.
Тобыл кенті
"Тобыл кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
41.
Тобыл кенті
Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Тобыл" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
42.
Тобыл кенті
Станционная көшесіндегі стенд
43.
Тобыл кенті
"Думан" мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд
44.
Юбилейное ауылы
Мир көшесіндегі стенд

О внесении изменения в постановление акимата района Беимбета Майлина от 16 сентября 2015 года № 220 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации"
Постановление акимата района Беимбета Майлина Костанайской области от 9 апреля 2024 года № 100. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 19 апреля 2024 года № 10181-10
Акимат района Беимбета Майлина ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Беимбета Майлина "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации" от 16 сентября 2015 года № 220 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5927) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима района Беимбета Майлина" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района Беимбета Майлина после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима района Беимбета Майлина".
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Беимбета Майлина К. Муржакупов
Согласовано
Территориальная избирательная
комиссия района Беимбета Майлина
Приложение
к постановлению акимата
района Беимбета Майлина
от 9 апреля 2024 года
№ 100
Приложение
к постановлению акимата
района Беимбета Майлина
от 16 сентября 2015 года
№ 220
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
село Асенкритовка
Стенд в фойе здания дома культуры "Кристалл"
2.
село Асенкритовка
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Асенкритовская общеобразовательная школа отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области
3.
село Баталы
стенд на улице Приозерная
4.
село Варваринка
стенд на улице Центральная
5.
село Кызылжар
стенд на улице Физкультурная
6.
село Майлин
стенд на улице Центральная
7.
село Николаевка
стенд на улице Комсомольская
8.
село Кайындыколь
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Е. Омарова отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области
9.
село Кайындыколь
стенд на улице Белинская
10.
село Смайловка
стенд на улице Карла Маркса
11.
село Евгеновка
стенд на улице Строительная
12.
село Береговое
стенд у здания сельского дома культуры
13.
село Береговое
стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Калининского сельского округа"
14.
село Нагорное
стенд у здания клуба
15.
село Максут
стенд на улице Ленина
16.
село Приозерное
стенд на улице Ленина
17.
село Красносельское
стенд на улице Красносельская
18.
село Журавлевка
стенд на улице Школьная
19.
село Щербиновка
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Щербиновская основная средняя школа отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области
20.
село Майское
стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Майского сельского округа"
21.
село Майское
стенд на улице Ленина
22.
село Приреченское
стенд на улице Майлина
23.
село Байшуақ
стенд у здания сельского дома культуры
24.
село Байшуақ
стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта
25.
село Набережное
стенд на улице Жангаскина
26.
село Новоильиновка
стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Новоильиновского сельского округа"
27.
село Новоильиновка
стенд на улице Чапаева
28.
село Валерьяновка
стенд на улице Центральная
29.
село Аксуатское
стенд на улице Центральная
30.
село Мирное
стенд на улице Степная
31.
село Притобольское
стенд на улице Центральная
32.
село Увальное
стенд на улице Школьная
33.
село Козыревка
стенд на улице Центральная
34.
село Богородское
стенд на улице Центральная
35.
село Павловка
стенд на улице Центральная
36.
село Апановка
стенд на улице Автобазовская
37.
село Әйет
стенд на улице Тәуелсіздік
38.
село Әйет
стенд на улице Жабағы-Батыра
39.
село Оренбургское
стенд на улице Майлина
40.
поселок Тобол
стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима поселка Тобол"
41.
поселок Тобол
стенд у здания государственного коммунального предприятия "Тобол" на праве хозяйственного ведения акимата района Беимбета Майлина
42.
поселок Тобол
стенд на улице Станционная
43.
поселок Тобол
стенд у здания дома культуры "Думан"
44.
село Юбилейное
стенд на улице Мира