Павлодар облысы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2024 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 121/11 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 16 сәуірде № 7533-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Су Кодексінің 38-бабы 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 569-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 5-тармағына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Павлодарской области на 2024 год
Решение Павлодарского областного маслихата от 11 апреля 2024 года № 121/11. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 16 апреля 2024 года № 7533-14
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Водного Кодекса Республики Казахстан, со статьей 569 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Павлодар облысы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2024 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының төрағасы И. Теренченко
Павлодар облыстық
мәслихатының 2024 жылғы
11 сәуірдегі № 121/11
шешіміне қосымша
Павлодар облысы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2024 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері
Р/с №
Арнайы су пайдалану түрлері
Өлшем
бірлігі
Төлемақы мөлшерлемелері, теңге
1
Тұрғын үй-пайдалану және коммуналдық қызметтер
1000 текше метр

1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Павлодарской области на 2024 год согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского областного маслихата И. Теренченко
Приложение
к решению Павлодарского
областного маслихата
от 11 апреля 2024 года
№ 121/11
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Павлодарской области на 2024 год
п/п
Виды специального
водопользования
Единица
измерения
Ставки платы, тенге
1
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
1000 кубических метров