2024 жылға арналған Павлодар облысы бойынша тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерiнің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2024 жылғы 25 сәуірдегі № 92/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 сәуірде № 7534-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" № 107 бұйрығына сәйкес (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тізіміндегі № 140838 болып тіркелген) Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2024 жылға арналған Павлодар облысы бойынша тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерiнің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Байханов
Павлодар облысы
әкімдігінің 2024 жылғы
25 сәуірдегі № 92/1
Қаулысымен бекітілген
2024 жылға арналған Павлодар облысы бойынша тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерiнің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған субсидиялар нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы белсенді заттардың құрамы (%)
Субсидиялар нормасы
(теңге)
Өлшем бірлігі (тонна, литр, килограмм)
Аммиак, кальций, магний, калий селитрасы
1
Аммиак селитрасы

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, по Павлодарской области на 2024 год
Постановление акимата Павлодарской области от 25 апреля 2024 года № 92/1. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 26 апреля 2024 года № 7534-14
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 140838) акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, по Павлодарской области на 2024 год.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Павлодарской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Байханов
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 25 апреля 2024 года
№ 92/1
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, по Павлодарской области на 2024 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении (%)
Норма субсидий
(тенге)
Единица измерения (тонна, литр, килограмм)
Аммиачная, кальциевая, магниевая, калиевая селитра
1
Селитра аммиачная

N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
209
10:26:26 маркалы нитроаммофоска
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
210
NPK(S) 13-17-17(6) маркалы құрамында күкірт бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S≥6
211
NPK(S) 13-17-17(6)+0,15B+0,6Zn маркалы құрамында күкірт бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S≥6, В-0,15±0,05, Zn-0,6±0,1
212
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
213
NPKS-4 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, Р-15, K-15, S-11
214
NPKS-4 (N-15, P-15, K-15, S-11) маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11
215
15-15-15 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15 (S-10-11)
216
NPK(S) 15-15-15(10) маркалы құрамында күкірт бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15±1, P-15±1, K-15±1, S≥10
217
NPK(S) 15-15-15(10) маркалы құрамында күкірт бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15, S-10, Mg-0,3-1,0
218
15:24:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-15, Р2О5-24, К2О-16, S-2, Са-1, Mg-0,6
219
Нитроаммофоска. 16:16:16 маркалы кешенді азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
220
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
221
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
222
16:16:16+В маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,03
223
16:16:16+ Zn маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, Zn-0,21
224
16:16:16+ВMZ маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
225
16:16:16+ВCMZ маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
226
16:16:16 + BMZ(aa) нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,015, Mn-0,01, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі-0,125
227
17:0,1:28 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
228
NPK 20:10:10+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
229
NPK 20:10:10+S+B маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,03
230
NPK 20:10:10+S+Zn маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
231
NPK 20:10:10+S+BMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
232
NPK 20:10:10+S+BCMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
233
NPKS 21-10-10-2 маркалы нитроаммофоска
N-21, P-10, K-10, S-2
234
NPKS 22-7-12-2 маркалы нитроаммофоска
N-22, P-7, K-12, S-2

N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
209
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
210
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S≥6
211
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)+0,15B+0,6Zn
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S≥6, В-0,15±0,05, Zn-0,6±0,1
212
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
213
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-4
N-15, Р-15, K-15, S-11
214
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPKS-4 (N-15, P-15, K-15, S-11)
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11
215
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15 (S-10-11)
216
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15-15-15(10)
N-15±1, P-15±1, K-15±1, S≥10
217
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10, Mg-0,3-1,0
218
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, Р2О5-24, К2О-16, S-2, Са-1, Mg-0,6
219
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
220
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
221
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
222
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+В
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,03
223
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+ Zn
N-16, P2O5-16, K2O-16, Zn-0,21
224
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+ВMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
225
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+ВCMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
226
Нитроаммофоска 16:16:16 + BMZ(aa)
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,015, Mn-0,01, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
227
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
228
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
229
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+B
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,03
230
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+Zn
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
231
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
232
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BCMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
233
Нитроаммофоска марки NPKS 21-10-10-2
N-21, P-10, K-10, S-2
234
Нитроаммофоска марки NPKS 22-7-12-2
N-22, P-7, K-12, S-2

235
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
236
NPK 27-6-6+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2О5-6, K2О-6, S-2,6
237
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+B
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
239
NPK 27-6-6+S+Zn маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
240
NPK 27-6-6+S+BMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
241
NPK 27-6-6+S+BCMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
Суда еритін NPK-тыңайтқыштары
242
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-3, P-11, K-35, MgO-4,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
330357,0
тонна
243
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-3, P-11, K-38, MgO-3,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
244
Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4,SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,04, Zn-0,025
245
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025,Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,04, Zn-0,025
246
3:11:38+3MgО+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
247
NPK 5:15:45 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспатыңайтқыш)
N-5±2, P-15±2, K-45±2
248
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-6, P-12, K-33, MgO-3,0, S-7,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
249
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-6, P-12, K-36, MgO-2,0, S-4,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
250
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ
251
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
252
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
253
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-7, P-11, K-30, MgO-4,0, S-3,0, Fe (ДТПА)- 0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
254
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17

235
Нитроаммофоска, марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
236
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 27-6-6+S
N-27, P2О5-6, K2О-6, S-2,6
237
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+B
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
239
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+Zn
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
240
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
241
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BCMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
Водорастворимые NPK-удобрения
242
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3, P-11, K-35, MgO-4,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
330357,0
тонна
243
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3, P-11, K-38, MgO-3,0, S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
244
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4,SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,04, Zn-0,025
245
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025,Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,04, Zn-0,025
246
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
247
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 5:15:45
N-5±2, P-15±2, K-45±2
248
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6, P-12, K-33, MgO-3,0, S-7,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
249
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6, P-12, K-36, MgO-2,0, S-4,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
250
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ
251
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
252
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
253
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7, P-11, K-30, MgO-4,0, S-3,0, Fe (ДТПА)- 0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
254
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17

255
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
256
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
257
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
258
Poly-Feed 6.0.1, суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
259
Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5+МЭ
260
12:8:31+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
261
12:8:31+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
262
Poly-Feed™. Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
263
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-12, P-12, K-35, MgO-1,0, S-0,7, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
264
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
265
Kristalon: Red 12-12-36 минералды тыңайтқыштары
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
266
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
267
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
268
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-13, P-5, K-25, MgO-2,0, S-8,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
269
13:40:13+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-13, P-40, K-13 + МЭ
270
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
271
Kristalon: Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқыштары
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, SO3-27,5,K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
272
13:40:13+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
273
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар суда еритін кешенді NPK тыңайтқыштары
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
274
NPK 13:40:13 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспатыңайтқыш)
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
275
Старт 13:40:13+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-13±2, P-40±2, K-13±2
276
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы

255
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
256
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
257
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
258
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
259
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5+МЭ
260
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
261
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
262
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
263
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-12, P-12, K-35, MgO-1,0, S-0,7, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
264
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
265
Минеральные удобрения Kristalon: Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
266
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
267
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
268
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13, P-5, K-25, MgO-2,0, S-8,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
269
Водорастворимое NPK удобрение марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13 + МЭ
270
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
271
Минеральные удобрения Kristalon: Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, SO3-27,5,K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
272
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
273
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами Yara Tera Kristalon
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
274
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 13:40:13
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
275
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 13:40:13+МЭ
N-13±2, P-40±2, K-13±2
276
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16

N-13, P-41, K-13, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
277
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
278
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
279
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-14, P-10, K-28, MgO-2,5, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
280
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар суда еритін кешенді NPK тыңайтқыштары
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,02
281
15:15:30 +1,5 MgO +МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ
282
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-15, P-5, K-30, MgO-1,7, S-1,3, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
283
15:15:30 +1,5 MgO +МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
284
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
285
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
286
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
287
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
288
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
289
Poly-Feed 9.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, аммоний нитраты бар тотықтырғышы
N-17, P2O5-10, K2O-27
290
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
291
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
292
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
293
Kristalon: Special 18-18-18 минералды тыңайтқыштары
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0.025, Mo-0,04
294
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар суда еритін кешенді NPK тыңайтқыштары
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
295
18:18:18 +3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04

N-13, P-41, K-13, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
277
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
278
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
279
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-14, P-10, K-28, MgO-2,5, S-1,5, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
280
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами Yara Tera Kristalon
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,02
281
Водорастворимые NPK удобрения марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ
282
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-15, P-5, K-30, MgO-1,7, S-1,3, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
283
Водорастворимые NPK удобрения марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
284
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
285
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
286
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
287
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
288
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
289
Растворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1 окислитель с нитратом аммония
N-17, P2O5-10, K2O-27
290
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
291
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
292
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
293
Минеральные удобрения Kristalon: Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0.025, Mo-0,04
294
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами Yara Tera Kristalon
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
295
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04

316
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
317
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
318
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Гуминді тыңайтқыштары
319
Калий гуматы
K2O-12
800000,0
тонна
320
Калий гуматы сұйық органминералды тыңайтқышы
N-0,04, P-0,013, K-0,33, гумин қышқылдары-4,0, рН-7,1, Na-0,23, Zn-0,0005, Cu-0,001, Mn-0,0001, Fe-0,032, CaO-0,0001, S-0,0001
400,0
литр
321
Органминералды тыңайтқышы. Калий гуматы
KOH-25, N-4, P2O5-2, Mg-2, B-0,02, Cu-0,05, Fe-0,1, Mn-0,05, Mo-0,05, Zn-0,1
322
Калий гуматы органминералды тыңайтқышы
фульв қышқылдарының тұздары-20 г/л, гумин қышқылдарының тұздары-180 г/л, аминқышқылдары-25 г/л, микроэлементтер-10 г/л
323
Органминералды тыңайтқышы. Натрий гуматы
NaOH-28, N-4, P2O5-2,4, Mg-2, B-0,02, Cu-0,07, Fe-0,1, Mn-0,08, Mo-0,07, Zn-0,2
375,0
литр
324
Микроэлементтері бар Гумат K/Na тыңайтқышы
жалпы N-3,5, органикалық N-0,25, мочевиналық N-3,25, P2O5-0,5, K2O-2,5, MgO-0,1, B-0,1, Co-0,01, Cu-0,05, Fe-0,12, Mn-0,1, Mo-0,025, Zn-0,12, гумин және фульв қышқылдары-10, гидроксикарбон қышқылдары-0,6, аминқышқылдары-2,4
1125,0
литр
325
Гумат-Антистресс тыңайтқышы
органикалық N-2, гумин және фульв қышқылдары-10
900,0
литр
326
Б маркалы Цитогумат
N-1,43, P2O5-238мг/кг, K2O-6,2, Na-5,2, SO3-681мг/кг, CaO-939мг/кг, Mg-78мг/кг, Co-0,7мг/кг, Fe-253мг/кг, Mn-25мг/кг, Zn-71мг/кг, Mo-28мг/кг, Cu-96мг/кг, Al-76мг/кг, Ba-5,5мг/кг, Ni-1,3мг/кг
1938,0
литр
327
"Оксигумат-У" кешенді органминералды тыңайтқышы
NH4, NH2-1,2, P2O5-2,0, K2O-2,4
759,0
литр
328
AL KARAL Herb органминералды тыңайтқышы
калий гуматы-2, гумин қышқылдары-36,5, фульв қышқылдары-63,5, N-45мг/л, P-54,6мг/л, K-29,1мг/л, Fe-31,5мг/л, Ca-97,6мг/л, Mn-0,11мг/л, Cu-0,42мг/л, Mo-0,24мг/л
893,0
литр
329
"Белый жемчуг" сұйық гуминді тыңайтқышы
органикалық заттары-46,5г/л, гумин қышқылдары-38,9г/л, фульв қышқылдары-7,6г/л, N-0,14г/л, P-16,7г/л, K-29,8г/л, Fe-312мг/л, Ca-5670мг/л, Mg-671мг/л, Co-0,051мг/л, Zn-0,23мг/л, Cu-0,30мг/л, Mn-31,4мг/л, Mo-0,10мг/л, Si-631мг/л, сухой остаток-84г/л, зола-55,8, рН-7,2
2009,0
литр
330
Микроэлементтері бар әмбебап "ГУМИМАКС-П" кешенді гумин-минералды тыңайтқышы
гумин және фульв қышқылдары-2, органикалық қышқылдары-14, аминқышқылдары-0,15, N-3,5, P2O2-3,5, K2O-5, микроэлементтер-0,5
1540,0
литр
331
Б Супер БИО маркалы Лигногумат
K-9,0, S≥3,0, гумин заттардың тұздары-80-90, Ca, Mg, Si, Fe, Mn, Cu, Zn, Mo, Se, B, Co

316
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
317
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
318
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Гуминовые удобрения
319
Гумат калия
K2O-12
800000,0
тонна
320
Удобрение жидкое органоминеральное Гумат калия
N-0,04, P-0,013, K-0,33, гуминовые кислоты-4,0, рН-7,1, Na-0,23, Zn-0,0005, Cu-0,001, Mn-0,0001, Fe-0,032, CaO-0,0001, S-0,0001
400,0
литр
321
Удобрение органоминеральное. Гумат калия
KOH-25, N-4, P2O5-2, Mg-2, B-0,02, Cu-0,05, Fe-0,1, Mn-0,05, Mo-0,05, Zn-0,1
322
Удобрение органоминеральное Гумат калия
соли фульвовых кислот-20 г/л, соли гуминовых кислот-180 г/л, аминокислоты-25 г/л, микроэлементы-10 г/л
323
Удобрение органоминеральное. Гумат натрия
NaOH-28, N-4, P2O5-2,4, Mg-2, B-0,02, Cu-0,07, Fe-0,1, Mn-0,08, Mo-0,07, Zn-0,2
375,0
литр
324
Удобрение Гумат K/Na с микроэлементами
N общий-3,5, N органический-0,25, N мочевинный-3,25, P2O5-0,5, K2O-2,5, MgO-0,1, B-0,1, Co-0,01, Cu-0,05, Fe-0,12, Mn-0,1, Mo-0,025, Zn-0,12, гуминовые и фульвовые кислоты-10, гидроксикарбоновые кислоты-0,6, аминокислоты-2,4
1125,0
литр
325
Удобрение Гумат-Антистресс
N органический-2, гуминовые и фульвокислоты-10
900,0
литр
326
Цитогумат марки Б
N-1,43, P2O5-238мг/кг, K2O-6,2, Na-5,2, SO3-681мг/кг, CaO-939мг/кг, Mg-78мг/кг, Co-0,7мг/кг, Fe-253мг/кг, Mn-25мг/кг, Zn-71мг/кг, Mo-28мг/кг, Cu-96мг/кг, Al-76мг/кг, Ba-5,5мг/кг, Ni-1,3мг/кг
1938,0
литр
327
Удобрение комплексное органоминеральное "Оксигумат-У"
NH4, NH2-1,2, P2O5-2,0, K2O-2,4
759,0
литр
328
Органоминеральное удобрение AL KARAL Herb
гумат калия-2, гуминовые кислоты-36,5, фульвовые кислоты-63,5, N-45мг/л, P-54,6мг/л, K-29,1мг/л, Fe-31,5мг/л, Ca-97,6мг/л, Mn-0,11мг/л, Cu-0,42мг/л, Mo-0,24мг/л
893,0
литр
329
Жидкое гуминовое удобрение "Белый жемчуг"
органическое вещество-46,5г/л, гуминовые кислоты-38,9г/л, фульвокислоты-7,6г/л, N-0,14г/л, P-16,7г/л, K-29,8г/л, Fe-312мг/л, Ca-5670мг/л, Mg-671мг/л, Co-0,051мг/л, Zn-0,23мг/л, Cu-0,30мг/л, Mn-31,4мг/л, Mo-0,10мг/л, Si-631мг/л, сухой остаток-84г/л, зола-55,8, рН-7,2
2009,0
литр
330
Удобрение универсальное "ГУМИМАКС-П" комплексное гумино-минеральное с микроэлементами
гуминовые и фульвовые кислоты-2, органические кислоты-14, аминокислоты-0,15, N-3,5, P2O2-3,5, K2O-5, микроэлементы-0,5
1540,0
литр
331
Лигногумат марки: Б Супер БИО
K-9,0, S≥3,0, соли гуминовых веществ-80-90, Ca, Mg, Si, Fe, Mn, Cu, Zn, Mo, Se, B, Co

1400,0
литр
332
АМ маркалы Лигногумат
гумин заттардың тұздары-80,0-90,0, K2O-9,0, S-3,0, Fe-0,01-0,20, Mn-0,01-0,12, Cu-0,01-0,12, Zn-0,01-0,12, Mo-0,05-0,015, Se-0-0,05, B-0,01-0,15, Co-0,01-0,12
4750,0
килограмм
333
Б маркалы Лигногумат
гумин заттардың тұздары – 80,0-90,0, K2O-9,0, S-3,0
2500,0
литр
334
БМ маркалы Лигногумат
K-9,0, S≥3,0, Fe-0,01-0,20, Mn-0,01-0,12, Cu-0,01-0,12, Zn-0,01-0,12, Mo-0,05-0,015, Se-0-0,05, B-0,01-0,15, Co-0,01-0,12, гумин заттардың тұздары-80-90, Ca, Mg, Si
1250,0
литр
335
БМ маркалы Лигногумат
K2O-5,0-19,0, S-3,0, Fe-0,01-0,20, Mn-0,01-0,12, Cu-0,01-0,12, Zn-0,01-0,12, Mo-0,05-0,015, Se-0-0,05, B-0,01-0,15, Co-0,01-0,12, гумин заттардың тұздары-80,0-90,0
336
ЭКСПРЕСС маркалы ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы
калий тұздары, гумин қышқылдары≤12, калий тұздары, фульв қышқылдары≤3, бір алмастырылған фосфорқышқылды калий≤1,35, карбамид≤2,5
2000,0
литр
337
ЭКСТРИМ маркалы ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы
калий тұздары, гумин қышқылдары≤12, калий тұздары, фульв қышқылдары≤3, бір алмастырылған фосфорқышқылды калий≤1,5
338
Фульвигрейн Антистресс маркалы "Фульвигрейн" гумин және фульв қышқылдарына негізделген органминералды тыңайтқышы
гумин қышқылдарының тұздары-10, фульв қышқылдарының тұздары-2, аминқышқылдары-6
5649,0
литр
339
Фульвигрейн Бор маркалы "Фульвигрейн" гумин және фульв қышқылдарына негізделген органминералды тыңайтқышы
фульв қышқылдарының тұздары-10, B-8
340
Фульвигрейн Классик маркалы "Фульвигрейн" гумин және фульв қышқылдарына негізделген органминералды тыңайтқышы
гумин қышқылдарының тұздары-16, фульв қышқылдарының тұздары-4
5252,0
литр
341
Фульвигрейн Стимул маркалы "Фульвигрейн" гумин және фульв қышқылдарына негізделген органминералды тыңайтқышы
фульв қышқылдары-20, S-1,5, Cu-0,5, Mg-2,1, Mn-0,65, Fe-1,35, Zn-0,3
5948,0
литр
342
Агрифул Антисоль
гуминді заттары-37, гумин сығындылары (фульв қышқылдары)-18, N-9, Ca-10
1880,0
литр
343
Агрифул
гумин сығындысы-25, органикалық заттары-45, N-4,5, Р-1, К-1
1768,0
литр
344
"БОРОГУМ" тыңайтқышы
B-11, S-0,04, Mn-0,05, Cu-0,01, Zn-0,01, Mo-0,05, Co-0,02, Ni-0,02, Li-0,005, Se-0,002, Cr-0,007, БМВ-гумин қышқылдарының калий тұздары-1,5
2038,0
литр
345
"5:6:9" маркалы "БОГАТЫЙ" тыңайтқышы
N-5, P2O5-6, K2O-9, B-0,7, S-0,04, Co-0,02, Cu-0,01, Mn-0,05, Zn-0,01, Mo-0,07, Cr-0,001, Ni-0,02, Li-0,005, Se-0,002, БМВ-калий гуматтары, фитоспорин-М (титр≥2х10^6 KOE/ мл)
1393,0
литр
346
"Комплексный" маркалы "БОРОГУМ- М" тыңайтқышы
B-4, S-0,17, Fe-0,05, Cu-0,2, Zn-0,01, Mn-0,02, Mo-0,05, Co-0,05, Ni-0,01, Li-0,002, Se-0,001, Cr-0,002, БМВ-гумин қышқылдарының калий тұздары-1, фитоспорин-М (титр≥1,5х10^8 KOE/ мл)

1400,0
литр
332
Лигногумат марки АМ
соли гуминовых веществ-80,0-90,0, K2O-9,0, S-3,0, Fe-0,01-0,20, Mn-0,01-0,12, Cu-0,01-0,12, Zn-0,01-0,12, Mo-0,05-0,015, Se-0-0,05, B-0,01-0,15, Co-0,01-0,12
4750,0
килограмм
333
Лигногумат марки Б
соли гуминовых веществ – 80,0-90,0, K2O-9,0, S-3,0
2500,0
литр
334
Лигногумат марки: БМ
K-9,0, S≥3,0, Fe-0,01-0,20, Mn-0,01-0,12, Cu-0,01-0,12, Zn-0,01-0,12, Mo-0,05-0,015, Se-0-0,05, B-0,01-0,15, Co-0,01-0,12, соли гуминовых веществ-80-90, Ca, Mg, Si
1250,0
литр
335
Лигногумат марки БМ
K2O-5,0-19,0, S-3,0, Fe-0,01-0,20, Mn-0,01-0,12, Cu-0,01-0,12, Zn-0,01-0,12, Mo-0,05-0,015, Se-0-0,05, B-0,01-0,15, Co-0,01-0,12, соли гуминовых веществ-80,0-90,0
336
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки ЭКСПРЕСС
калийные соли, гуминовые кислоты≤12, калийные соли, фульвокислоты≤3, калий фосфорнокислый однозамещенный≤1,35, карбамид≤2,5
2000,0
литр
337
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки ЭКСТРИМ
калийные соли, гуминовые кислоты≤12, калийные соли, фульвокислоты≤3, калий фосфокнокислый однозамещенный≤1,5
338
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Антистресс
соли гуминовых кислот-10, соли фульвовых кислот-2, аминокислоты-6
5649,0
литр
339
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Бор
соли фульвовых кислот-10, B-8
340
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Классик
соли гуминовых кислот-16, соли фульвовых кислот-4
5252,0
литр
341
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Стимул
фульвовые кислоты-20, S-1,5, Cu-0,5, Mg-2,1, Mn-0,65, Fe-1,35, Zn-0,3
5948,0
литр
342
Агрифул Антисоль
гуминовые вещества-37, гуминовые экстракты (фульвокислоты)-18, N-9, Ca-10
1880,0
литр
343
Агрифул
гуминовый экстракт-25, органические вещества-45, N-4,5, Р-1, К-1
1768,0
литр
344
Удобрение "БОРОГУМ"
B-11, S-0,04, Mn-0,05, Cu-0,01, Zn-0,01, Mo-0,05, Co-0,02, Ni-0,02, Li-0,005, Se-0,002, Cr-0,007, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1,5
2038,0
литр
345
Удобрение "БОГАТЫЙ" марки "5:6:9"
N-5, P2O5-6, K2O-9, B-0,7, S-0,04, Co-0,02, Cu-0,01, Mn-0,05, Zn-0,01, Mo-0,07, Cr-0,001, Ni-0,02, Li-0,005, Se-0,002, БМВ-гуматы калия, фитоспорин-М (титр≥2х10^6 KOE/ мл)
1393,0
литр
346
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Комплексный"
B-4, S-0,17, Fe-0,05, Cu-0,2, Zn-0,01, Mn-0,02, Mo-0,05, Co-0,05, Ni-0,01, Li-0,002, Se-0,001, Cr-0,002, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1, фитоспорин-М (титр≥1,5х10^8 KOE/ мл)

3399,0
килограмм
419
SALICA (11-6-40)+TE
N-11, NО3-N-11, P2O5-6, K2O-40, В-0,03, Fe-0,03, Mn-0,06, Мо-0,02, Zn-0,06
3373,0
килограмм
420
SALICA (11-42-11)+TE
N-11, P2O5-42, K2O-11, В-0,02, Fe-0,03, Mn-0,03, Мо-0,01, Zn-0,03
421
SALICA 18-18-18 +TE
N-18, NH4-N-4, NО3-N-3, NH2-N-11, P2O5-18, K2O-18, В-0,01, Fe -0,03, Mn-0,03, Мо-0,01, Zn-0,02
422
"Nutrimic Plus" кешенді тыңайтқышы
N-10, P2O5-5, K2O-5, MgO-3,5, B-0,1, Fe-3, Mn-4, Zn-6
2679,0
килограмм
423
3-8-42 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-3, P2O5-8 , K2O-42, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
313,0
килограмм
424
3-5-55 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-3, P2O5-5, K2O-55, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
425
8-20-30 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-8, P2O5-20, K2O-30, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
426
10-52-10 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-10, P2O5-52, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
427
13-6-26+8CaO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-13, P2O5-6, K2O-26, CaO-8, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
428
15-5-30+2MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
429
15-30-15 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-15, P2O5-30, K2O-15, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
430
16-8-24+2MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
431
18-18-18+1MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
432
20-10-20 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-20, P2O5-10, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
433
20-20-20 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
434
"Fertiroyal 5-30-20 + Micro" минералды тыңайтқышы
N-5, P2O5-30, K2O-20, Mg-1, B-1, Cu-2, Fe-1, Mn-4, Zn-5, Mo-0,5
1122,0
килограмм
435
Nutriland Plus Grain кешенді тыңайтқышы
N-8, P2O5-45, K2O-10, B-0,5, Cu-0,5, Fe-1, Mn-1, Mo-0,3, Zn-1
1277,0
килограмм
436
Folicare 10-5-40 кешенді тыңайтқышы
N-10, P-5, K-40, Mg-0,9, MgO-1,5, S-4, SO3-10,2, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
1203750,0
тонна
437
Folicare 18-18-18
N-18, P-18, K-18, Mg-0,9, MgO-1,5, S-2,9, SO3-0,3, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
438
Folicare 12-46-8
N-12, P-46, K-8, Mg-0,8, MgO-1,4, S-2,1, SO3-5,3, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02

3399,0
килограмм
419
SALICA (11-6-40)+TE
N-11, NО3-N-11, P2O5-6, K2O-40, В-0,03, Fe-0,03, Mn-0,06, Мо-0,02, Zn-0,06
3373,0
килограмм
420
SALICA (11-42-11)+TE
N-11, P2O5-42, K2O-11, В-0,02, Fe-0,03, Mn-0,03, Мо-0,01, Zn-0,03
421
SALICA 18-18-18 +TE
N-18, NH4-N-4, NО3-N-3, NH2-N-11, P2O5-18, K2O-18, В-0,01, Fe -0,03, Mn-0,03, Мо-0,01, Zn-0,02
422
Компексное удобрение "Nutrimic Plus"
N-10, P2O5-5, K2O-5, MgO-3,5, B-0,1, Fe-3, Mn-4, Zn-6
2679,0
килограмм
423
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 3-8-42
N-3, P2O5-8 , K2O-42, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
313,0
килограмм
424
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 3-5-55
N-3, P2O5-5, K2O-55, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
425
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 8-20-30
N-8, P2O5-20, K2O-30, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
426
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 10-52-10
N-10, P2O5-52, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
427
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 13-6-26+8CaO
N-13, P2O5-6, K2O-26, CaO-8, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
428
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 15-5-30+2MgO
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
429
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
430
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 16-8-24+2MgO
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
431
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 18-18-18+1MgO
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
432
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 20-10-20
N-20, P2O5-10, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
433
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
434
Минеральное удобрение "Fertiroyal 5-30-20 + Micro"
N-5, P2O5-30, K2O-20, Mg-1, B-1, Cu-2, Fe-1, Mn-4, Zn-5, Mo-0,5
1122,0
килограмм
435
Комплексное удобрение Nutriland Plus Grain
N-8, P2O5-45, K2O-10, B-0,5, Cu-0,5, Fe-1, Mn-1, Mo-0,3, Zn-1
1277,0
килограмм
436
Комплексное удобрение Folicare 10-5-40
N-10, P-5, K-40, Mg-0,9, MgO-1,5, S-4, SO3-10,2, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
1203750,0
тонна
437
Folicare 18-18-18
N-18, P-18, K-18, Mg-0,9, MgO-1,5, S-2,9, SO3-0,3, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
438
Folicare 12-46-8
N-12, P-46, K-8, Mg-0,8, MgO-1,4, S-2,1, SO3-5,3, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02

439
BIOMAXIM SEED тыңайтқышы
органикалық заттары-35,9, бос аминқышқылдары-13,0, N-4,55, СаО-3,1, SO3-1,75, MgO-0,22, В-0,2
79000,0
килограмм
440
Ультрамаг кристалды хелатталған тыңайтқыштары: "хелат Zn-15"
Zn-15
2985,0
килограмм
441
Ультрамаг кристалды хелатталған тыңайтқыштары: "хелат Cu-15"
Cu-15
3431,0
килограмм
442
Ультрамаг кристалды хелатталған тыңайтқыштары: "хелат Fe-13"
Fe-13
443
KMg (Fertim KMg 55:5) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштары
K2О-55, MgО-5
160000,0
тонна
444
Hanse Premix тыңайтқышы
N-5,5, Р2О5-16,0, К2О-0,1, Са-7,5, S-4,0, Fe-0,3, MgO-0,2
496,0
килограмм
445
Amcolon 16-8-24
N-16, P2O5-8, K2O-24
757,0
килограмм
446
Amcolon 20 - 20 -20
N-20, NH4-N-3,4, NO3-N-5,3, NH2-N-11,3, P2O5-20, K2O-20, Fe-ЭДТА-0,050, Mn-ЭДТА-0,020, Zn-ЭДТА-0,020, Cu-ЭДТА-0,010, B-0,010, Мо-0,01
744,0
килограмм
447
Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13) тыңайтқышы
N-13,0, P2O5-40,0, K2O-13,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
1261,0
килограмм
448
Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2) тыңайтқышы
N-15,0, P2O5-5,0, K2O-30,0, MgO-2,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
449
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE) тыңайтқышы
N-18,0, P2O5-18,0, K2O-18,0, MgO-3,0, SO3-6,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
450
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
451
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3,0, P2O5-11,0, K2O-38,0, MgO-4,0, SO3-25,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
452
Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37) тыңайтқышы
N-3,0, P2O5-37,0, K2O-37,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
453
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
N-10, NH4-10, P2O5-52, К2О-10, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
1278,0
килограмм
454
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
N-20, NO3-2, NH2-14, NH4-4, P2O5-20, К2О-20, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
455
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
N-25, NH2-12, NH4-13, P2O5-5, К2О-5, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
456
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
N-10, NO3-4, NH2-4, NH4-2, P2O5-10, К2О-40, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
457
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10,0, P2O5-54,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
1900,0
килограмм
458
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы

439
Удобрение BIOMAXIM SEED
органическое вещество-35,9, свободные аминокислоты-13,0, N-4,55, СаО-3,1, SO3-1,75, MgO-0,22, В-0,2
79000,0
килограмм
440
Кристалические хелатные удобрения Ультрамаг: "хелат Zn-15"
Zn-15
2985,0
килограмм
441
Кристалические хелатные удобрения Ультрамаг: "хелат Cu-15"
Cu-15
3431,0
килограмм
442
Кристалические хелатные удобрения Ультрамаг: "хелат Fe-13"
Fe-13
443
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (Fertim KMg 55:5)
K2О-55, MgО-5
160000,0
тонна
444
Удобрение Hanse Premix
N-5,5, Р2О5-16,0, К2О-0,1, Са-7,5, S-4,0, Fe-0,3, MgO-0,2
496,0
килограмм
445
Amcolon 16-8-24
N-16, P2O5-8, K2O-24
757,0
килограмм
446
Amcolon 20 - 20 -20
N-20, NH4-N-3,4, NO3-N-5,3, NH2-N-11,3, P2O5-20, K2O-20, Fe-ЭДТА-0,050, Mn-ЭДТА-0,020, Zn-ЭДТА-0,020, Cu-ЭДТА-0,010, B-0,010, Мо-0,01
744,0
килограмм
447
Удобрение Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13,0, P2O5-40,0, K2O-13,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
1261,0
килограмм
448
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15,0, P2O5-5,0, K2O-30,0, MgO-2,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
449
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N-18,0, P2O5-18,0, K2O-18,0, MgO-3,0, SO3-6,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
450
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
451
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3,0, P2O5-11,0, K2O-38,0, MgO-4,0, SO3-25,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
452
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3,0, P2O5-37,0, K2O-37,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
453
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
N-10, NH4-10, P2O5-52, К2О-10, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
1278,0
килограмм
454
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
N-20, NO3-2, NH2-14, NH4-4, P2O5-20, К2О-20, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
455
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
N-25, NH2-12, NH4-13, P2O5-5, К2О-5, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
456
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
N-10, NO3-4, NH2-4, NH4-2, P2O5-10, К2О-40, Fe(EDTA)-0,02, Mn(EDTA)-0,01, Zn(EDTA)-0,02, Cu(EDTA)-0,02, В-0,01
457
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10,0, P2O5-54,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
1900,0
килограмм
458
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)

N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
459
Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10) тыңайтқышы
N-30,0, P2O5-10,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
460
Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы
N-5,0, P2O5-15,0, K2O-45,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
461
YaraRega 9-0-36 тыңайтқышы
N-9, K2О-36
527625,0
тонна
462
YaraRega 9-5-26 тыңайтқышы
N-9, P2О5-5, K2О-26
463
Yara Mila Complex 12-11-18 хлорсыз кешенді минералды тыңайтқышы
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B- 0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
487500,0
тонна
464
YaraMila Complex
N-12, N-NO3-5, N-NH4-7, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Fe-0,2, Mn-0,02, Zn-0,02
465
Yara Mila NPK 12-24-12 тыңайтқышы
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5, Fe-0,2, Zn-0,07
225000,0
тонна
466
Yara Mila NPK 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
467
YaraMila 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
468
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11, NO3-4,4, NH4-6,6, P2O5-10,5, K2O-21,2, MgO-2,6, SO3-25, B-0,05, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,25, Mo-0,02, Zn-0,04
469
Yara Mila NPK 9-12-25 тыңайтқышы
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, B-0,02
470
YaraMila NPK 7-20-28 тыңайтқышы
N-7, P2O5-20, K2O-28, MgO-2, SO3-7,5, B-0,02, Fe-0,1, Mn-0,03
471
YaraMila Cropcare NPK (Mg S) 8-11-23
N-8, NO3-2,6, NH4-5,4, P2O5-11,4, K2O-22,9, MgO-4,2, SO3-29,3, B-0,05, Cu-0,05, Mn-0,25
680625,0
тонна
472
ФЕРТИКА Листовое 4-13-36 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, SO3-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,02
1125,0
килограмм
473
ФЕРТИКА Листовое 10-5-40 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,04, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,03
474
ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,03, Zn-0,03, Mo-0,03
475
ФЕРТИКА Листовое 18-18-18 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,03
476
ФЕРТИКА Плюс микроэлементтері бар кешенді минералды тыңайтқышы
N-16, P2O5-20, K2O-27, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,01
477
ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,02
478
ФЕРТИКА Плюс 12-11-26 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-12, P2O5-11, K2O-26, MgO-2,5, SO3-3,3, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,02
479
19-19-19 маркалы Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы

N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
459
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30,0, P2O5-10,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
460
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5,0, P2O5-15,0, K2O-45,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
461
Удобрение YaraRega 9-0-36
N-9, K2О-36
527625,0
тонна
462
Удобрение YaraRega 9-5-26
N-9, P2О5-5, K2О-26
463
Бесхлорное комплексное минеральное удобрение Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B- 0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
487500,0
тонна
464
YaraMila Complex
N-12, N-NO3-5, N-NH4-7, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Fe-0,2, Mn-0,02, Zn-0,02
465
Удобрение Yara Mila NPK 12-24-12
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5, Fe-0,2, Zn-0,07
225000,0
тонна
466
Удобрение Yara Mila NPK 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
467
Удобрение YaraMila 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
468
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11, NO3-4,4, NH4-6,6, P2O5-10,5, K2O-21,2, MgO-2,6, SO3-25, B-0,05, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,25, Mo-0,02, Zn-0,04
469
Удобрение Yara Mila NPK 9-12-25
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, B-0,02
470
Удобрение YaraMila NPK 7-20-28
N-7, P2O5-20, K2O-28, MgO-2, SO3-7,5, B-0,02, Fe-0,1, Mn-0,03
471
YaraMila Cropcare NPK (Mg S) 8-11-23
N-8, NO3-2,6, NH4-5,4, P2O5-11,4, K2O-22,9, MgO-4,2, SO3-29,3, B-0,05, Cu-0,05, Mn-0,25
680625,0
тонна
472
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, SO3-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,02
1125,0
килограмм
473
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 10-5-40
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,04, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,03
474
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,03, Zn-0,03, Mo-0,03
475
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,03
476
Удобрение комплексное минеральное с микроэлементами ФЕРТИКА Плюс
N-16, P2O5-20, K2O-27, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,01
477
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,02
478
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 12-11-26
N-12, P2O5-11, K2O-26, MgO-2,5, SO3-3,3, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,02
479
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки: 19-19-19

789
Азот маркалы АКТИВ сұйық минералды тыңайтқышы
N-20,03, P-2,05, K-2,87, Mg-0,80, Fe-0,8, S-3,07, B-0,05, Cu-0,20, Zn-0,25, Mn-0,05, Mo-0,08, Co-0,04, Se-0,01
790
Фосфор маркалы АКТИВ сұйық минералды тыңайтқышы
N-4,6, P-20,40, K-4,60, Mg-0,17, Fe-0,77, S-0,850, B-0,02, Cu-0,77, Zn-0,17, Mn-0,05, Co-0,01
2672,0
литр
791
Силамин органминералды тыңайтқышы
бос аминқышқылдары-50-ге, фитогормондар кешені, В витаминдер кешені
6690,0
литр
792
"Страда Р" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-5,0, P2O5-18,0, K2O-4,8, SO3-0,9, MgO-0,19, Mn-0,057, Zn-0,17, В-0,02, Mo-0,055, Fe-0,08, Cu-0,08, Co-0,01, Se-0,016
2800,0
литр
793
"Страда К" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-3,9, P2O5-4,7, K2O-11,0, SO3-3,4, Mn-0,21, Zn-0,048, В-0,01, Mo-0,01, Fe-0,016, Cu-0,048, Co-0,01, Se-0,01
1621,0
литр
794
"Страда N" маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,08, Se-0,015
1500,0
литр
795
"Микромак" маркалы "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2541,0
литр
796
"Микроэл" маркалы "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,06, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
2925,0
литр
797
"Экомак" маркалы "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
2494,5
литр
798
"Волски Моно-Железо" маркалы "Волски Моноформы" сұйық микротыңайтқышы
Fe-8,8, N-5,0, P2O5-3,0
2150,0
литр
799
"Волски Моно-Цинк" маркалы "Волски Моноформы" сұйық микротыңайтқышы
Zn-5,8, N-4,7, P2O5-1,9
2650,0
литр
800
"Волски Моно-Бор" маркалы "Волски Моноформы" сұйық микротыңайтқышы
B-9,0, N-4,0
3010,0
литр
801
"Волски Оптим KZ" сұйық органминералды тыңайтқышы
N-1,0
2631,0
литр
802
"Борошанс" органминералды тыңайтқышы
B-20, N-4, органикалық заттары-20, теңіз балдыры сығындысы-20
3459,0
литр
803
"Макрошанс" органминералды тыңайтқышы
Cu-1, Fe-3, Mn-0,7, Zn-1,6, B-0,3, Mg-0,7, S-1, K-5, органикалық заттары-20
3578,0
литр
804
"Полишанс" органминералды тыңайтқышы
теңіз балдыры сығындысы-18, альгин қышқылы-1,4, органикалық заттары-15, N-9, P2O2-3, K2O-6, Fe-1,6, Cu-0,8, Zn-1,2, Mn-0,4
3513,0
литр
805
"Шанс Универсал" органминералды тыңайтқышы

789
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Азот
N-20,03, P-2,05, K-2,87, Mg-0,80, Fe-0,8, S-3,07, B-0,05, Cu-0,20, Zn-0,25, Mn-0,05, Mo-0,08, Co-0,04, Se-0,01
790
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Фосфор
N-4,6, P-20,40, K-4,60, Mg-0,17, Fe-0,77, S-0,850, B-0,02, Cu-0,77, Zn-0,17, Mn-0,05, Co-0,01
2672,0
литр
791
Органоминеральное удобрение Силамин
свободные аминокислоты-до 50, комплекс фитогормонов, комплекс витаминов В
6690,0
литр
792
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда Р"
N-5,0, P2O5-18,0, K2O-4,8, SO3-0,9, MgO-0,19, Mn-0,057, Zn-0,17, В-0,02, Mo-0,055, Fe-0,08, Cu-0,08, Co-0,01, Se-0,016
2800,0
литр
793
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда К"
N-3,9, P2O5-4,7, K2O-11,0, SO3-3,4, Mn-0,21, Zn-0,048, В-0,01, Mo-0,01, Fe-0,016, Cu-0,048, Co-0,01, Se-0,01
1621,0
литр
794
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда N"
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,08, Se-0,015
1500,0
литр
795
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микромак"
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2541,0
литр
796
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл"
Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,06, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
2925,0
литр
797
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Экомак"
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
2494,5
литр
798
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Железо"
Fe-8,8, N-5,0, P2O5-3,0
2150,0
литр
799
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Цинк"
Zn-5,8, N-4,7, P2O5-1,9
2650,0
литр
800
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Бор"
B-9,0, N-4,0
3010,0
литр
801
Жидкое органо-минеральное удобрение "Волски Оптим KZ"
N-1,0
2631,0
литр
802
Органо-минеральное удобрение "Борошанс"
B-20, N-4, органическое вещество-20, экстракт морских водорослей-20
3459,0
литр
803
Органо-минеральное удобрение "Макрошанс"
Cu-1, Fe-3, Mn-0,7, Zn-1,6, B-0,3, Mg-0,7, S-1, K-5, органическое вещество-20
3578,0
литр
804
Органо-минеральное удобрение "Полишанс"
экстракт морских водорослей-18, альгиновая кислота-1,4, органическое вещество-15, N-9, P2O2-3, K2O-6, Fe-1,6, Cu-0,8, Zn-1,2, Mn-0,4
3513,0
литр
805
Органо-минеральное удобрение "Шанс Универсал"