Павлодар қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 135/15 "Павлодар қаласы бойынша тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 мамырдағы № 154/17 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 мамырда № 7551-14 болып тіркелді
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "Павлодар қаласы бойынша тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2024 жылғы 27 наурыздағы № 135/15 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7528-14 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
шешімге қосымшаның 3-тарауының 10 - тармағы алып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының төрағасы К. Кожин

О внесении изменения в решение Павлодарского городского маслихата от 27 марта 2024 года № 135/15 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи по городу Павлодар"
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 24 мая 2024 года № 154/17. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 29 мая 2024 года № 7551-14
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи по городу Павлодар" от 27 марта 2024 года № 135/15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7528-14) следующее изменение:
пункт 10 Главы 3 приложения к решению исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского городского маслихата К. Кожин