Ақсу қалалық мәслихатының 2023 жылғы 18 қазандағы "Ақсу қаласы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы"№ 59/9 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2024 жылғы 23 ақпандағы № 112/16 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 28 ақпанда № 7492-14 болып тіркелді
Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2023 жылғы 18 қазандағы "Ақсу қаласы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" № 59/9 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7408-14 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелері 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда хостелдерді, қонақжайларды, жалға берілетін тұрғын үйлерді қоспағанда, туристерді орналастыру орындарында болу құнынан 0 (нөл) пайыз мөлшерінде бекітілсін."
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қалалық мәслихатының төрағасы М. Омаргалиев

О внесении изменения в решение Аксуского городского маслихата от 18 октября 2023 года № 59/9 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по городу Аксу
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 23 февраля 2024 года № 112/16. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 28 февраля 2024 года № 7492-14
Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по городу Аксу" от 18 октября 2023 года № 59/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7408-14) следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов, за исключением хостелов, гостевых домов, арендного жилья с 1 января по 31 декабря 2024 года включительно в размере 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания."
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аксуского городского маслихата М. Омаргалиев