Ақсу қаласы әкімінің 2014 жылғы 4 ақпандағы "Ақсу қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 1 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2024 жылғы 19 наурыздағы № 3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 20 наурызда № 7511-14 болып тіркелді
Павлодар облысы Ақсу қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласы әкімінің 2014 жылғы 4 ақпандағы "Ақсу қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерінің Мемлекеттік тізілімінде № 3718 болып тіркелді) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Н. Дюсимбинов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақсу қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы
Ақсу қаласы әкімдігінің
2024 жылғы 19 наурыздағы
№ 3 шешіміне қосымша
Ақсу қаласы әкімінің
2014 жылғы 4 ақпандағы
№ 1 шешіміне қосымша
Ақсу қаласының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 474 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Энергетиков көшесі, 2, Павлодар облысының білім беру басқармасының, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу кентінің К. Шүлембаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: 8 Март көшесі: 1, 3, 3Б, 4, 5, 6, 7, 7А, 9, 11,12, 13, 15, 17, 19, 29, 196, 198, 199, 201, 202, 203, 406; Комсомольская көшесі: 1, 1А, 1Б, 2, 2Б, 3, 3А, 5, 8, 8А, 10, 10А, 12, 16, 16А, 16Б, 16В, 20, 20А, 20Б, 20В, 22А, 24А, 27, 208; Энергетиков көшесі: 1, 3, 5, 1/5, 2/5, 5/1, 5/2, 8, 12, 18, 406, 2/406; Октябрьская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9,10, 10А, 13, 15, 15/1, 16, 16А, 18, 18А, 20; Энгельс көшесі: 3, 3А, 4, 5, 5А,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 29; Промышленная көшесі: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11; Шевченко көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 39, 41,42, 43, 44; Владимир Новик атындағы көшесі: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8; Победы көшесі: 1, 1/1, 2, 4, 6; Әуезов көшесі: 5, 204, 206; Квартал новый көшесі: 1, 8, Пионерская көшесі: 2, 5.
№ 475 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Астана көшесі, 1, Павлодар облысының әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Жаяу Мұса атындағы Ақсу жоғары көпсалалы колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты;

О внесении изменения в решение акима города Аксу от 4 февраля 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории города Аксу"
Решение акима города Аксу Павлодарской области от 19 марта 2024 года № 3. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 20 марта 2024 года № 7511-14
Аким города Аксу Павлодарской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Аксу "Об образовании избирательных участков на территории города Аксу" от 4 февраля 2014 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3718) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Н. Дюсимбинов
"СОГЛАСОВАНО"
Аксуская городская
территориальная избирательная
комиссия
Приложение
к решению акимата
города Аксу от
19 марта 2024 года
№ 3
Приложение
к решению акима
города Аксу от
4 февраля 2014 года
№ 1
Избирательные участки на территории города Аксу
Избирательный участок № 474
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Энергетиков, 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени К. Шулембаева поселка Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области;
границы избирательного участка: улица 8 Марта: 1, 3, 3Б, 4, 5, 6, 7, 7А, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 29, 196, 198, 199, 201, 202, 203, 406; улица Комсомольская: 1, 1А, 1Б, 2, 2Б, 3, 3А, 5, 8, 8А, 10, 10А, 12, 16, 16А, 16Б, 16В, 20, 20А, 20Б, 20В, 22А, 24А, 27, 208; улица Энергетиков: 1, 3, 5, 1/5, 2/5, 5/1, 5/2, 8, 12, 18, 406, 2/406; улица Октябрьская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9,10, 10А, 13, 15, 15/1, 16, 16А, 18, 18А, 20; улица Энгельса: 3, 3А, 4, 5, 5А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 29; улица Промышленная: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11; улица Шевченко: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 39, 41, 42, 43, 44; улица имени Владимира Новика: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8; улица Победы: 1, 1/1, 2, 4, 6; улица Ауэзова: 5, 204, 206; улица Квартал новый: 1, 8; улица Пионерская: 2, 5.
Избирательный участок № 475
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Астана, 1, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Аксуский высший многопрофильный колледж имени Жаяу Мусы" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области;

сайлау учаскесінің шекаралары: Қамзин көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10А, 11, 13, 31, 37, 53; Дөнентаев көшесі: 28, 32, 36, 38, 40; Чимкентская көшесі: 1, 2, 2/2, 3, 4, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 13, 14, 14/1, 15, 15/1, 15/2, 16, 18; Электрическая көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18А, 18Б, 20, 20А , 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38А, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 220; 2-Линия көшесі: 1, 2, 3, 4, 5; Карагандинская көшесі: 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 3, 4, 5, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 10/1, 11, 11/1, 11А, 12, 13, 14, 14/1, 15, 17; 1-Линия көшесі: 1, 3, 4, 7, 10, 11, 12; 4-Линия көшесі: 1, 3, 4, 7, 8, 20, 22, 25, 29, 34, 35, 37, 40; Больничная көшесі: 102, 104, 106; Терешкова көшесі: 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; Астана көшесі: 101, 103, 105, 107, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 151, 151/2, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 164, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 184, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207; 3-Линия көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17; Казахстанская көшесі: 3, 5, 5/1, 5А, 5Б, 17.
№ 476 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, М.О. Әуезов көшесі, 8, Ақсу қаласы әкімдігінің "Сәбит Дөнентаев мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: М.О. Әуезов көшесі: 21, 29, 31, 39, 47, 51, 53; Дөнентаев көшесі: 3, 11, 13, 14, 15, 44, 46; Астана көшесі: 3, 5, 7; Мәншүк Мәметова көшесі: 1, 2, 3, 3А, 5.
№ 477 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, М.О. Әуезов көшесі, 12А, Павлодар облысының әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Жаяу Мұса атындағы Ақсу жоғары көпсалалы колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қамзин көшесі: 17, 19, 21, 23, 25, 27, 39, 39/1, 39/2, 43, 43/1, 43/2, 45; М.О. Әуезов көшесі: 26А, 28, 28А, 30, 30А, 32, 34, 34А, 38, 38А, 38Б, 40, 55, 57, 59, 59/1, 59А; Астана көшесі: 1/1, 2, 4, 4В, 6, 8, 12, 14, 16; Зеленая көшесі: 1, 2, 2А, 2Д, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 19, 22, 63/2.
№ 478 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, М.О. Әуезов көшесі, 56, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының лицей-мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: М.О. Әуезов көшесі: 36, 36/2, 36А, 42, 44, 46, 48, 52А, 54, 54А, 54Б, 60/1, 64; Қамзин көшесі: 57, 57/1, 57/2, 59, 61, 63, 63/1, 63/2, 63/3, 63А, 63Б, 65, 67; Желтоқсан көшесі: 25, 25/1, 26, 27, 29; Николай Бердников көшесі: 2Б, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 22, 24, 26, 43, 45, 48, 52, 56, 58, 59, 69, 69/1, 69/2, 233, 237, 238, 244, 246, 247, 249, 260, 264, 272.
№ 479 сайлау учаскесі

границы избирательного участка: улица Камзина: 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10А, 11, 13, 31, 37, 53; улица Донентаева: 28, 32, 36, 38, 40; улица Чимкентская: 1, 2, 2/2, 3, 4, 6, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 13, 14, 14/1, 15, 15/1, 15/2, 16, 18; улица Электрическая: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18А, 18Б, 20, 20А , 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38А, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 220; улица 2-Линия: 1, 2, 3, 4, 5; улица Карагандинская: 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 3, 4, 5, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 10/1, 11, 11/1, 11А, 12, 13, 14, 14/1, 15, 17; улица 1-Линия: 1, 3, 4, 7, 10, 11, 12; улица 4-Линия: 1, 3, 4, 7, 8, 20, 22, 25, 29, 34, 35, 37, 40; улица Больничная: 102, 104, 106; улица Терешковой: 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; улица Астана: 101, 103, 105, 107, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 151, 151/2, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 164, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 184, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207; улица 3-Линия: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17; улица Казахстанская: 3, 5, 5/1, 5А, 5Б, 17.
Избирательный участок № 476
Центр избирательного участка: город Аксу, улица М.О. Ауэзова, 8, здание государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Сабита Донентаева" акимата города Аксу;
границы избирательного участка: улица М.О. Ауэзова: 21, 29, 31, 39, 47, 51, 53; улица Донентаева: 3, 11, 13, 14, 15, 44, 46; улица Астана: 3, 5, 7; улица Маншук Маметовой: 1, 2, 3, 3А, 5.
Избирательный участок № 477
Центр избирательного участка: город Аксу, улица М.О. Ауэзова, 12А, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Аксуский высший многопрофильный колледж имени Жаяу Мусы" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области;
границы избирательного участка: улица Камзина: 17, 19, 21, 23, 25, 27, 39, 39/1, 39/2, 43, 43/1, 43/2, 45; улица М.О. Ауэзова: 26А, 28, 28А, 30, 30А, 32, 34, 34А, 38, 38А, 38Б, 40, 55, 57, 59, 59/1, 59А; улица Астана: 1/1, 2, 4, 4В, 6, 8, 12, 14, 16; улица Зеленая: 1, 2, 2А, 2Д, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 19, 22, 63/2.
Избирательный участок № 478
Центр избирательного участка: город Аксу, улица М.О. Ауэзова, 56, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области;
границы избирательного участка: улица М.О. Ауэзова: 36, 36/2, 36А, 42, 44, 46, 48, 52А, 54, 54А, 54Б, 60/1, 64; улица Камзина: 57, 57/1, 57/2, 59, 61, 63, 63/1, 63/2, 63/3, 63А, 63Б, 65, 67; улица Желтоксан: 25, 25/1, 26, 27, 29; улица Николая Бердникова: 2Б, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 22, 24, 26, 43, 45, 48, 52, 56, 58, 59, 69, 69/1, 69/2, 233, 237, 238, 244, 246, 247, 249, 260, 264, 272.
Избирательный участок № 479

Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Строителей көшесі, 14, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 7 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Мәншүк Мәметова көшесі: 19, 19/1; Пушкин көшесі: 22, 24; Ленин көшесі: 1, 1Б, 8, 14, 14/1, 15, 16, 18/2, 20, 21, 22/1, 22/2, 22А, 24; Строителей көшесі: 3А-1, 3А-2, 3А, 4, 10, 18, 22, 24, 26, 28, 29/1, 31, 31/1, 33, 33/1, 35; Вокзальная көшесі: 22, 22/1, 24, 24/1, 26, 26/1, 28, 47, 187; 2-Проезд көшесі: 8, 12, 12/1, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 22/1, 22/2, 23, 23А, 24, 25, 26, 27А, 28, 29, 29А, 32, 32/1, 34, 36, 38, 39, 40, 43, 66; 3-Проезд көшесі: 3, 3Б, 4, 5А, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9А, 9Б, 10, 11, 12.
№ 480 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, М.О. Әуезов көшесі, 6, Павлодар облысының әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Ақсу қара металлургия колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты;
Сайлау учаскесінің шекаралары: М.О. Әуезов көшесі: 1, 1А, 1В, 2, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 5А, 6/1, 7, 7А, 9, 9А, 9Б, 10/1, 11, 11А, 13, 15, 15А, 19, 19А, 20; Железнодорожная көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 80, 81; Строителей көшесі: 1А, 1Б, 2, 2А, 6, 6А, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25/1, 27; Вокзальная көшесі: 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16/3, 20, 20/2; 1-Проезд көшесі: 1, 1А, 1Б, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3А, 3Б, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 6А, 7, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 9/4, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 14, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 19А, 20, 20/1, 20/2, 21, 21/2, 21/А, 22, 22/1, 22/2, 23, 23/1, 24, 24/1, 24Б, 25, 25/1, 26, 26/1, 26/2, 27, 27/1, 28, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 29/3, 29А, 30, 30А, 31/2, 32, 32/1, 32/2, 33, 33/2, 34, 34/1, 34/2, 35, 35/1, 36, 36/2, 37, 38/1, 38/2, 39/2, 40/1, 40/2, 41, 41/1, 41/2, 42, 42/1, 42/2, 43, 43/1, 43/3, 43/4, 44/1, 44/2, 45, 45/1, 46/1, 47/1, 48, 49, 50/2, 51/2, 52/1, 52/2, 53, 53/1, 53/2, 54/1, 54/2, 55, 55/2, 56/4, 57/2, 58, 58/2, 59, 60, 60/2, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 71, 73, 74, 207; Майская көшесі: 1, 1/3, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 6А, 7, 8, 8/2, 26, 30, 32, 34; Березовая көшесі: 4, 12, 13,15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 43Б, 45, 46, 48, 52, 53, 63, 73, 81А; Весенняя көшесі: 1, 2, 2А, 3, 5, 7, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 43, 53, 57, 57-2, 58, 59, 60, 61, 72, 73, 76, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 91, 93, 95, 118; Майская (Черемушки) көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12,12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 45, 50, 55, 75, 82, 83, 83А, 84; Полевая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5А, 6, 7, 8, 10, 12, 12/1, 12/2, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 24/1, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 71, 73, 75, 76, 77, 80, 81, 82, 83, 83А, 91, 92, 93, 95, 99, 129; Целинная көшесі: 1, 4, 11, 11А, 16, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 70, 72, 84, 86; Дачная көшесі:10, 14, 20, 22, 52, 60, 62, Металлистер көшесі:18.
№ 481 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: город Аксу, улица Строителей, 14, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 7 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области;
границы избирательного участка: улица Маншук Маметовой: 19, 19/1; улица Пушкина: 22, 24; улица Ленина: 1, 1Б, 8, 14, 14/1, 15, 16, 18/2, 20, 21, 22/1, 22/2, 22А, 24; улица Строителей: 3А-1, 3А-2, 3А, 4, 10, 18, 22, 24, 26, 28, 29/1, 31, 31/1, 33, 33/1, 35; улица Вокзальная: 22, 22/1, 24, 24/1, 26, 26/1, 28, 47, 187; улица Проезд-2: 8, 12, 12/1, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 22/1, 22/2, 23, 23А, 24, 25, 26, 27А, 28, 29, 29А, 32, 32/1, 34, 36, 38, 39, 40, 43, 66; улица Проезд-3: 3, 3Б, 4, 5А, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9А, 9Б, 10, 11, 12.
Избирательный участок № 480
Центр избирательного участка: город Аксу, улица М.О. Ауэзова, 6, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Аксуский колледж черной металлургии" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области;
границы избирательного участка: улица М.О. Ауэзова: 1, 1А, 1В, 2, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 5А, 6/1, 7, 7А, 9, 9А, 9Б, 10/1, 11, 11А, 13, 15, 15А, 19, 19А, 20; улица Железнодорожная: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 80, 81; улица Строителей: 1А, 1Б, 2, 2А, 6, 6А, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25/1, 27; улица Вокзальная: 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16/3, 20, 20/2; улица Проезд-1: 1, 1А, 1Б, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3А, 3Б, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 6А, 7, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 9/4, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 14, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 19А, 20, 20/1, 20/2, 21, 21/2, 21/А, 22, 22/1, 22/2, 23, 23/1, 24, 24/1, 24Б, 25, 25/1, 26, 26/1, 26/2, 27, 27/1, 28, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 29/3, 29А, 30, 30А, 31/2, 32, 32/1, 32/2, 33, 33/2, 34, 34/1, 34/2, 35, 35/1, 36, 36/2, 37, 38/1, 38/2, 39/2, 40/1, 40/2, 41, 41/1, 41/2, 42, 42/1, 42/2, 43, 43/1, 43/3, 43/4, 44/1, 44/2, 45, 45/1, 46/1, 47/1, 48, 49, 50/2, 51/2, 52/1, 52/2, 53, 53/1, 53/2, 54/1, 54/2, 55, 55/2, 56/4, 57/2, 58, 58/2, 59, 60, 60/2, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 71, 73, 74, 207; улица Майская: 1, 1/3, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 6А, 7, 8, 8/2, 26, 30, 32, 34; улица Березовая: 4, 12, 13, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 43Б, 45, 46, 48, 52, 53, 63, 73, 81А; улица Весенняя: 1, 2, 2А, 3, 5, 7, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 43, 53, 57, 57-2, 58, 59, 60, 61, 72, 73, 76, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 91, 93, 95, 118; улица Майская (Черемушки): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 45, 50, 55, 75, 82, 83, 83А, 84; улица Полевая: 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5А, 6, 7, 8, 10, 12, 12/1, 12/2, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 24/1, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 71, 73, 75, 76, 77, 80, 81, 82, 83, 83А, 91, 92, 93, 95, 99, 129; улица Целинная: 1, 4, 11, 11А, 16, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 70, 72, 84, 86; улица Дачная: 10, 14, 20, 22, 52, 60, 62; улица Металлистов: 18.
Избирательный участок № 481

Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Астана көшесі, 25, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Астана көшесі: 11, 13, 13/1, 13А, 15, 17, 19, 21, 21А, 27, 28, 29, 29А, 31, 32, 33, 33/1, 33/5, 33/7, 33А, 35, 44.
№ 482 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Бауыржан Момышұлы көшесі, 5, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының Ыбырай Алтынсарин атындағы қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Астана көшесі: 18, 22, 24, 30, 34, 40, 46, 54; Бауыржан Момышұлы көшесі: 9, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 11, 12, 13; Пушкин көшесі: 1, 1А, 1Б, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22А, 23, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 35Б, 35В, 36, 38, 42, 46, 50, 50А.
№ 483 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, М.О. Әуезов көшесі, 58, Павлодар облысының әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Қаныш Сәтбаев атындағы дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: М.О. Әуезов көшесі: 63/2, 65, 65/2, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79А, 79Б, 83, 83А, 83В, 85; Бауыржан Момышұлы көшесі: 1, 2, 4, 6, 6А, 8.
№ 484 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Бауыржан Момышұлы көшесі, 10, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 8 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: М.О. Әуезов көшесі: 87, 87А, 87Б; Набережная көшесі: 35, 37, 39, 40, 41, 45, 47, 49, 49А, 51, 51А, 53, 53А, 53Б, 53В, 55, 57, 59А, 61, 61Б, 64, 65, 67, 67А, 69, 69/1,69А, 70, 72, 73, 75, 77А, 79, 81, 85; Школьная көшесі: 5, 6, 6А, 10, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23А, 23Б, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 36; Комсомол көшесі: 1, 1/1, 1А, 2, 3, 3А, 5, 5/1, 7, 7А, 9, 11, 13, 15, 17, 17А, 19, 21, 23, 23/1, 23А, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 28/2, 29, 30, 31, 32,32/1, 34, 36, 36А, 38, 40; Лермонтов көшесі: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 20; Береговая көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 65А, 67, 69, 71, 71А, 71Б; Чкалов көшесі: 1, 2, 3, 5, 5/1, 5А, 7Б, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 15, 16, 16/1, 16А, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 30/1,30А, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35А, 35Б, 35Г, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62; Карл Маркс көшесі: 1, 2/1, 7Б, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18А, 19, 19А, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 40; Жамбыл көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 15, 17; Бауыржан Момышұлы көшесі: 31, 33, 37, 37/1, 39, 39А, 41, 43, 45, 47, 47/1, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 84А, 84Б, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 92А, 93, 94, 94А, 94Б, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 119А, 121, 123, 125, 125А, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 151, 153, 154, 154А, 155, 156, 157, 157А, 157Б, 158, 159, 159/1, 159А, 159Б, 161, 161А, 169, 180, 182, 184, 186, 188, 190; Иртышская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 19А, 20, 21, 22,22Б, 23, 24, 25, 27.
№ 485 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Астана көшесі, 37, Павлодар облысының білім беру басқармасы Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының балалар шығармашылық үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты;

Центр избирательного участка: город Аксу, улица Астана, 25, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 4 города Аксу" отдел образования города Аксу, управления образования Павлодарской области;
границы избирательного участка: улица Астана: 11, 13, 13/1, 13А, 15, 17, 19, 21, 21А, 27, 28, 29, 29А, 31, 32, 33, 33/1, 33/5, 33/7, 33А, 35, 44.
Избирательный участок № 482
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Бауыржана Момышұлы, 5, здание коммунального государственного учреждения "Казахская средняя школа имени Ыбырая Алтынсарина города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области;
границы избирательного участка: улица Астана: 18, 22, 24, 30, 34, 40, 46, 54; улица Бауыржана Момышұлы: 9, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 11, 12, 13; улица Пушкина: 1, 1А, 1Б, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22А, 23, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 35Б, 35В, 36, 38, 42, 46, 50, 50А.
Избирательный участок № 483
Центр избирательного участка: город Аксу, улица М.О. Ауэзова, 58, здание коммунального государственного учреждения "Специализированная гимназия для одаренных детей имени Каныша Сатбаева" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области;
границы избирательного участка: улица М.О. Ауэзова: 63/2, 65, 65/2, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79А, 79Б, 83, 83А, 83В, 85; улица Бауыржана Момышұлы: 1, 2, 4, 6, 6А, 8.
Избирательный участок № 484
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Бауыржана Момышұлы, 10, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 8 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области;
границы избирательного участка: улица М.О. Ауэзова: 87, 87А, 87Б; улица Набережная: 35, 37, 39, 40, 41, 45, 47, 49, 49А, 51, 51А, 53, 53А, 53Б, 53В, 55, 57, 59А, 61, 61Б, 64, 65, 67, 67А, 69, 69/1, 69А, 70, 72, 73, 75, 77А, 79, 81, 85; улица Школьная: 5, 6, 6А, 10, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23А, 23Б, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 36; улица Комсомола: 1, 1/1, 1А, 2, 3, 3А, 5, 5/1, 7, 7А, 9, 11, 13, 15, 17, 17А, 19, 21, 23, 23/1, 23А, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 28/2, 29, 30, 31, 32, 32/1, 34, 36, 36А, 38, 40; улица Лермонтова: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 20; улица Береговая: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 65А, 67, 69, 71, 71А, 71Б; улица Чкалова: 1, 2, 3, 5, 5/1, 5А, 7Б, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 15, 16, 16/1, 16А, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 30/1, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35А, 35Б, 35Г, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62; улица Карла Маркса: 1, 2/1, 7Б, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18А, 19, 19А, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 40; улица Жамбыла: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 15, 17; улица БауыржанаМомышұлы: 31, 33, 37, 37/1, 39, 39А, 41, 43, 45, 47, 47/1, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 84А, 84Б, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 92А, 93, 94, 94А, 94Б, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 119А, 121, 123, 125, 125А, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 151, 153, 154, 154А, 155, 156, 157, 157А, 157Б, 158, 159, 159/1, 159А, 159Б, 161, 161А, 169, 180, 182, 184, 186, 188, 190; улица Иртышская 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 19А, 20, 21, 22, 22Б, 23, 24, 25, 27.
Избирательный участок № 485
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Астана, 37, здание коммунального государственного казенного предприятия "Дом детского творчества города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области;

сайлау учаскесінің шекаралары: Астана көшесі: 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 49, 58, 58/1; Ленин көшесі: 51, 53, 55, 55А, 57, 59; Жамбыл көшесі: 32, 33, 35, 35/1, 35А, 36/1, 36/2, 37, 37/1, 37/2,37А, 39, 39А, 40, 41, 41А, 43; Карл Маркс көшесі: 44, 44А, 53, 55, 57, 57/1, 57/2, 59, 59/1, 59/2; Абая көшесі: 1, 1Г, 3, 3А, 5, 5А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17; Калинин көшесі: 1, 1/1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 3А, 3Б, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8А, 9, 9/1, 9/2, 9А,10А, 11А, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27А, 28, 29, 30, 31, 34, 37, 48, 50, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; Уәлиханов көшесі:1, 3, 5, 7, 7А, 9; Южная көшесі: 2, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 15, 17, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 33, 35, 36, 38, 39, 42, 44, 46; Амангелді көшесі: 5, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28А, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Народная көшесі: 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 23, 25, 26, 27, 32, 34, 36, 38.
№ 486 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы (Беловка), Интернациональная көшесі, 2/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 5 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Интернациональная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13-1, 14, 15, 16; Желтоқсан көшесі: 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25; Светлая көшесі: 8, 17, 19, 27, 31; Әли Омар Әлиев көшесі: 1, 1А, 2, 3, 3/2, 4, 4А, 4Б, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 46; Космонавтов көшесі: 1, 1/1, 1/2, 1А, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 10, 10А, 12, 16, 16/1, 20, 28, 30; Дружба көшесі: 1Б, 2В, 9, 13, 16, 26, 31, 31/1, 109.
№ 487 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Айнакөл ауылы, Бірлік көшесі, 16, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Айнакөл ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қанаш Қамзин ауылдық округі Айнакөл, Сынтас ауылдарының аумақтары.
№ 488 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Алғабас ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 10, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "М. Қабылбеков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Қанаш Қамзин ауылдық округінің Алғабас ауылының аумағы.
№ 489 сайлау учаскесі

границы избирательного участка: улица Астана: 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 49, 58, 58/1; улица Ленина: 51, 53, 55, 55А, 57, 59; улица Жамбыла: 32, 33, 35, 35/1, 35А, 36/1, 36/2, 37, 37/1, 37/2, 37А, 39, 39А, 40, 41, 41А, 43; улица Карла Маркса: 44, 44А, 53, 55, 57, 57/1, 57/2, 59, 59/1, 59/2; улица Абая: 1, 1Г, 3, 3А, 5, 5А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17; улица Калинина: 1, 1/1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 3А, 3Б, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8А, 9, 9/1, 9/2, 9А, 10А, 11А, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27А, 28, 29, 30, 31, 34, 37, 48, 50, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; улица Уалиханова: 1, 3, 5, 7, 7А, 9; улица Южная: 2, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 15, 17, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 33, 35, 36, 38, 39, 42, 44, 46; улица Амангельды: 5, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28А, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44; улица Народная: 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 23, 25, 26, 27, 32, 34, 36, 38.
Избирательный участок № 486
Центр избирательного участка: город Аксу (Беловка), улица Интернациональная, 2/1, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 5 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области;
границы избирательного участка: улица Интернациональная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13-1, 14, 15, 16; улица Желтоксан: 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25; улица Светлая: 8, 17, 19, 27, 31; улица Алиева Али Омара: 1, 1А, 2, 3, 3/2, 4, 4А, 4Б, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 46; улица Космонавтов: 1, 1/1, 1/2, 1А, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 7, 7/1,7/2, 8, 10, 10А, 12, 16, 16/1, 20, 28, 30; улица Дружбы: 1Б, 2В, 9, 13, 16, 26, 31, 31/1, 109.
Избирательный участок № 487
Центр избирательного участка: село Айнаколь, улица Бірлік, 16, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Айнаколь" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области;
границы избирательного участка: территории сел Айнаколь, Сынтас сельского округа Қанаш Қамзин.
Избирательный участок № 488
Центр избирательного участка: село Алгабас, улица Ыбырай Алтынсарин, 10, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени М. Кабылбекова" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области;
граница избирательного участка: территория села Алгабас сельского округа Қанаш Қамзин.
Избирательный участок № 489

Сайлау учаскесінің орталығы: Достық ауылы, 2-Линия көшесі, 34/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Достық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Достық ауылдық округінің Достық, Төрт-Кұдық, Малая Парамоновка ауылдарының аумақтары.
№ 490 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Евгеньевка ауылы, Гагарин көшесі, 1, Ақсу қаласының әкімдігі "Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Евгеньевка ауылының "Достық" мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Евгеньевка ауылдық округінің Евгеньевка ауылының аумағы.
№ 491 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қанаш Қамзин ауылы, Қабылбеков көшесі, 15, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Қанаш Қамзин ауылының Қанаш Қамзин атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қанаш Қамзин ауылдық округінің Қанаш Қамзин, Ребровка, Қаракөл ауылдарының аумақтары.
№ 492 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Мәмәйіт Омаров атындағы ауылы, Ш.Арғынбаев көшесі, 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Жамбыл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округінің Мәмәйіт Омаров атындағы, Сырлы-Қала, Дөнентаев, Көктерек ауылдарының аумақтары.
№ 493 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Құркөл ауылы, 40 лет Победы көшесі, 17, Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округінің Құркөл ауылының мәдени-бос уақыт орталығының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округінің Құркөл ауылының аумағы.
№ 494 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақжол ауылы, Школьная көшесі, 4/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақжол ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Қалқаман ауылдық округінің Ақжол ауылының аумағы.
№ 495 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қызылжар ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 1, Ақсу қаласы Қызылжар ауылдық округі Қызылжар ауылының мәдени-бос уақыт орталығының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қызылжар ауылдық округінің Қызылжар, Бөріктал ауылдарының аумақтары.
№ 496 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Береке ауылы, Николай Бердников көшесі, 27/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Береке ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Достық ауылдық округінің Береке ауылының аумағы.
№ 497 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Пограничник ауылы, Алексей Пикало атындағы тұйық көше, 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Пограничник ауылының Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Достық ауылдық округінің Пограничник ауылының, Тасқұдық станциясының аумақтары.
№ 498 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Спутник станциясы, Железнодорожная көшесі, 61, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Спутник станциясының негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Достық ауылдық округінің Спутник станциясының аумағы.
№ 499 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: село Достык, улица 2-Линия, 34/1, здание коммунального государственного учреждения "Достыкская средняя школа" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области;
границы избирательного участка: территории сел Достык, Торт-Кудук, Малая Парамоновка Достыкского сельского округа.
Избирательный участок № 490
Центр избирательного участка: село Евгеньевка, улица Гагарина, 1, здание государственного казенного коммунального предприятия "Культурно - досуговый центр "Достык" села Евгеньевка" государственного учреждения "Аппарат акима Евгеньевского сельского округа города Аксу" акимата города Аксу;
граница избирательного участка: территория села Евгеньевка Евгеньевского сельского округа.
Избирательный участок № 491
Центр избирательного участка: село Қанаш Қамзин, улица Кабылбекова, 15, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Қанаш Қамзин села Қанаш Қамзин" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области;
границы избирательного участка: территории сел Қанаш Қамзин, Ребровка, Караколь сельского округа Қанаш Қамзин.
Избирательный участок № 492
Центр избирательного участка: село имени Мамаита Омарова, улица Ш.Аргынбаева, 1, здание коммунального государственного учреждения "Жамбылская средняя школа" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области;
границы избирательного участка: территории сел имени Мамаита Омарова, Сырлы-Кала, Донентаева, Коктерек сельского округа имени Мамаита Омарова.
Избирательный участок № 493
Центр избирательного участка: село Курколь, улица 40 лет Победы, 17, здание культурно-досугового центра села Курколь сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу;
граница избирательного участка: территория села Курколь сельского округа имени МамаитаОмарова.
Избирательный участок № 494
Центр избирательного участка: село Акжол, улица Школьная, 4/1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Акжол" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области;
граница избирательного участка: территория села Акжол Калкаманского сельского округа.
Избирательный участок № 495
Центр избирательного участка: село Кызылжар, улица Тәуелсіздік, 1, здание культурно-досугового центра села Кызылжар Кызылжарского сельского округа города Аксу;
границы избирательного участка: территории сел Кызылжар, Борыктал Кызылжарского сельского округа.
Избирательный участок № 496
Центр избирательного участка: село Береке, улица Николая Бердникова, 27/1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Береке" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области;
граница избирательного участка: территория села Береке Достыкского сельского округа.
Избирательный участок № 497
Центр избирательного участка: село Пограничник, переулок имени Алексея Пикало, 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Бауыржана Момышулы села Пограничник" отдела образования города Аксу, управления образовании Павлодарской области;
границы избирательного участка: территории села Пограничник, станции Таскудук Достыкского сельского округа;
Избирательный участок № 498
Центр избирательного участка: станция Спутник, улица Железнодорожная, 61, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа станции Спутник" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области;
граница избирательного участка: территория станции Спутник Достыкского сельского округа;
Избирательный участок № 499

Сайлау учаскесінің орталығы: Еңбек ауылы, Ардагерлер көшесі, 17/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Еңбек ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округінің Еңбек ауылының аумағы.
№ 500 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Сарышығанақ ауылы, Молодежная көшесі, 10, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Сарышығанақ ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қызылжар ауылдық округінің Сарышығанақ, Суаткөл, Жаңа-Шаруа ауылдарының аумақтары.
№ 501 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Үштерек ауылы, Абылайхан көшесі, 21А, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Үштерек ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Евгеньевка ауылдық округінің Үштерек ауылының аумағы.
№ 502 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қалқаман ауылы, Степная көшесі, 17, Ақсу қаласының әкімдігі "Ақсу қаласы Қалқаман ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қалқаман ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Қалқаман ауылдық округінің Қалқаман ауылының аумағы.
№ 503 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Көктас ауылы, Достық көшесі, 3/1, "Ақсу қаласы Қанаш Қамзин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қанаш Қамзин ауылдық округінің Көктас, Қарабай ауылдарының аумақтары.
№ 504 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Сольветка ауылы, Ахмет Байтұрсынов көшесі, 7, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Сольветка ауылының негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Евгеньевка ауылдық округінің Сольветка ауылының аумағы.
№ 505 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Дөнентаев көшесі, 5А, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысы Полиция департаменті Ақсу қаласының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің уақытша ұстау изоляторының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Ақсу қаласы, Дөнентаев көшесі, 5А.
№ 506 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Қамзин көшесі, 53, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақсу қаласының қалалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Ақсу қаласы, Қамзин көшесі, 53.
№ 507 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, 8 Март көшесі, 2, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар облыстық фтизиопульмонология орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Ақсу қаласы, 8 Март көшесі, 2.
№ 508 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Астана көшесі, 1, Павлодар облысының әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Жаяу Мұса атындағы Ақсу жоғары көпсалалы колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты;

Центр избирательного участка: село Енбек, улица Ардагерлер, 17/1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Енбек" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области;
граница избирательного участка: территория села Енбек сельского округа имени Мамаита Омарова.
Избирательный участок № 500
Центр избирательного участка: село Сарышыганак, улица Молодежная, 10, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Сарышыганак" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области;
границы избирательного участка: территории сел Сарышыганак, Суатколь, Жана–Шаруа Кызылжарского сельского округа.
Избирательный участок № 501
Центр избирательного участка: село Уштерек, улица Абылайхан, 21А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Уштерек" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области;
граница избирательного участка: территория села Уштерек Евгеньевского сельского округа.
Избирательный участок № 502
Центр избирательного участка: село Калкаман, улица Степная, 17, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры села Калкаман" государственного учреждения "Аппарат акима Калкаманского сельского округа города Аксу";
граница избирательного участка: территория села Калкаман Калкаманского сельского округа.
Избирательный участок № 503
Центр избирательного участка: село Коктас, улица Достык, 3/1, здание государственного учреждения "Аппарата акима сельского округа Қанаш Қамзин города Аксу";
границы избирательного участка: территории сел Коктас, Карабай сельского округа Қанаш Қамзин.
Избирательный участок № 504
Центр избирательного участка: село Сольветка, улица Ахмета Байтурсынова, 7, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа села Сольветка" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области;
граница избирательного участка: территория села Сольветка Евгеньевского сельского округа.
Избирательный участок № 505
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Донентаева, 5А, здание изолятора временного содержания государственного учреждения "Отдел полиции города Аксу Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
граница избирательного участка: город Аксу, улица Донентаева, 5А.
Избирательный участок № 506
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Камзина, 53, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская больница города Аксу" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области;
граница избирательного участка: город Аксу, улица Камзина, 53.
Избирательный участок № 507
Центр избирательного участка: город Аксу,улица 8 Марта, 2, здание коммунального государственного казенного предприятия "Павлодарский областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области;
граница избирательного участка: город Аксу, улица 8 Марта, 2.
Избирательный участок № 508
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Астана, 1, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Аксуский высший многопрофильный колледж имени ЖаяуМусы" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области;

сайлау учаскесінің шекаралары: Қамзин көшесі: 8, 12, 12А, 14, 14А, 14Б, 16, 18, 20, 24, 24/1, 26, 28, 30, 32, 40, 42, 44А, 44/1; Желтоқсан көшесі: 37, 37А, 38, 40, 42.
№ 509 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, М.О. Әуезов көшесі, 58, Павлодар облысының әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Қаныш Сәтбаев атындағы дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: М.О. Әуезов көшесі: 81, 81А, 89, 177, 184, 204; Желтоқсан көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 9/2, 10, 12, 14, 16, 19, 21, 21А, 23, 24, 24А, 24Б, 30, 31, 32, 34, 34/1, 35, 36, 36/1, 44, 46, 48, 50, 50/1, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 202; Николай Бердников көшесі: 1, 1/1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, 8А, 10, 11, 12, 13; Набережная көшесі: 1, 2, 2А, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 33, 34; Нефтебаза көшесі: 1/1, 3, 3-3, 4, 4/1, 4/2; Парковая көшесі: 1, 2, 3, 5, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45/1; Қамзин көшесі: 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 84.
№ 510 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Астана көшесі, 25, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
Сайлау учаскесінің шекаралары: Пушкин көшесі: 40, 40А, 42/1, 43А, 44, 44А, 44Б; Мәншүк Мәметова көшесі:4, 6, 7, 9, 10, 12, 16, 20, 22, 24Б, 24В, 24Г, 24Д, 28, 30, 32, 153, 167, 168.
№ 511 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Бауыржан Момышұлы көшесі, 5, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының Ыбырай Алтынсарин атындағы қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
Сайлау учаскесінің шекаралары: Астана көшесі: 48; Бауыржан Момышұлы көшесі: 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 40, 40А, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 54А, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; Иртышская көшесі: 26, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/2,54А, 56, 58, 60; Жамбыл көшесі: 14, 14А, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 29А, 30, 30/1, 30/2, 31, 34, 34/1, 34/2, 38, 38/1, 38/2, 42, 45, 47; Карл Маркс көшесі: 35, 37, 37А, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 51А, 52, 54, 56, 58, 58/1, 58/2, 61/1, 63, 115, 197; Пушкин көшесі: 37, 39, 39/1, 39А, 41, 48, 51, 51/1, 52, 54, 55, 55А, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70А, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 114, 136; Әлия Молдағұлова көшесі: 1, 2, 6/1, 7, 10/1, 35, 37, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 44/1, 45, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 50/1, 50/2, 51, 51/1, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 55, 55А, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64/2, 65, 66, 66А, 67, 67А, 68, 68А, 70, 71, 72, 72А, 73, 73/1, 73А, 74, 75, 75/1, 75/2, 75А,76, 76А, 77, 78, 79, 79А, 79Б, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 85А, 87, 88, 89, 89А, 91, 93, 95; Калинин көшесі: 33, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 49, 51, 63; Гагарин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 28, 106; Иван Суптель көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 23, 25, 26, 28; Металлургтер көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;Хиуаз Доспанова көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26; Абай көшесі: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 69, 69/1.
№ 512 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Ленин көшесі, 37, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының Абай атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;

границы избирательного участка: улица Камзина: 8, 12, 12А, 14, 14А, 14Б, 16, 18, 20, 24, 24/1, 26, 28, 30, 32, 40, 42, 44А, 44/1; улица Желтоксан: 37, 37А, 38, 40, 42.
Избирательный участок № 509
Центр избирательного участка: город Аксу, улица М.О. Ауэзова, 58, здание коммунального государственного учреждения "Специализированная гимназия для одаренных детей имени Каныша Сатбаева" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области;
границы избирательного участка: улица М.О. Ауэзова: 81, 81А, 89, 177, 184, 204; улица Желтоксан: 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 9/2, 10, 12, 14, 16, 19, 21, 21А, 23, 24, 24А, 24Б, 30, 31, 32, 34, 34/1, 35, 36, 36/1, 44, 46, 48, 50, 50/1, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 202; улица Николая Бердникова: 1, 1/1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, 8А, 10, 11, 12, 13; улица Набережная: 1, 2, 2А, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 33, 34; улица Нефтебаза: 1/1, 3, 3-3, 4, 4/1, 4/2; улица Парковая: 1, 2, 3, 5, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45/1; улица Камзина: 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 84.
Избирательный участок № 510
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Астана, 25, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 4 города Аксу" отдел образования города Аксу, управления образования Павлодарской области;
границы избирательного участка: улица Пушкина: 40, 40А, 42/1, 43А, 44, 44А, 44Б; улица Маншук Маметовой: 4, 6, 7, 9, 10, 12, 16, 20, 22, 24Б, 24В, 24Г, 24Д, 28, 30, 32, 153, 167, 168.
Избирательный участок № 511
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Бауыржана Момышұлы, 5, здание коммунального государственного учреждения "Казахская средняя школа имени Ыбырая Алтынсарина города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области;
границы избирательного участка: улица Астана: 48; улица Бауыржана Момышұлы: 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 40, 40А, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 54А, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; улица Иртышская: 26, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/2, 54А, 56, 58, 60; улица Жамбыла: 14, 14А, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 29А, 30, 30/1, 30/2, 31, 34, 34/1, 34/2, 38, 38/1, 38/2, 42, 45, 47; улица Карла Маркса: 35, 37, 37А, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 51А, 52, 54, 56, 58, 58/1, 58/2, 61/1, 63, 115, 197; улица Пушкина: 37, 39, 39/1, 39А, 41, 48, 51, 51/1, 52, 54, 55, 55А, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70А, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 114, 136; улица Алии Молдагуловой: 1, 2, 6/1, 7, 10/1, 35, 37, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 44/1, 45, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 50/1, 50/2, 51, 51/1, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 55, 55А, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64/2, 65, 66, 66А, 67, 67А, 68, 68А, 70, 71, 72, 72А, 73, 73/1, 73А, 74, 75, 75/1, 75/2, 75А, 76, 76А, 77, 78, 79, 79А, 79Б, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 85А, 87, 88, 89, 89А, 91, 93, 95; улица Калинина: 33, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 49, 51, 63; улица Гагарина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 28, 106; улица Ивана Суптеля: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 23, 25, 26, 28; улица Металлургов: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20; улица Хиуаз Доспановой: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26; улица Абая: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 69, 69/1.
Избирательный участок № 512
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Ленина, 37, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Абая города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области;

сайлау учаскесінің шекаралары: Ленин көшесі: 33, 35, 39, 43, 45, 47/1; Строителей көшесі: 34, 36,39, 40, 41, 42, 42А, 43, 43/1, 43/2, 45, 45/1, 45/2, 47, 49; Конечная көшесі: 5, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 23, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Iлияс Оспанов атындағы көше: 1, 2, 2В, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 10, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 36; Рождественская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20; Хиуаз Доспанова көшесі: 28, 30, 32, 34; Ахмет Байтұрсынов көшесі: 1, 2-1, 2-2, 3, 5-1, 6-1, 6-2, 9, 10, 12, 13, 15, 23, 25, 27; Ермұхан Бекмаханов көшесі: 2, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 22, 23, 27, 28, 29, 32, 33, 35, 36, 39; Малайсары батыр көшесі: 2, 3, 8, 9, 15, 19, 25; Қажымұқан Мұңайтпасов көшесі: 3, 6, 9, 10, 14, 19, 20, 24, 26, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38; Кәукен Кенжетаев көшесі 1, 2, 8, 15, 17, 18, 21, 25, 28, 32; Әлихан Бөкейханов көшесі 2, 3, 8, 20, 24, 27, 31, 42; Қаныш Сәтбаев көшесі: 9, 14, 16, 20; Ыбырай Алтынсарин көшесі: 4-1, 4-2, 10-1, 10-2, 14, 15-1, 15-2, 18, 19-1, 19-2, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 35, 37, 39, 41, Тәуелсіздік көшесі: 1, 4, 23, 26; көше 2: 5; көше 3: 7, 8, 11, 17, 21; көше 4: 1, 10, 19, 26, 27, 29; көше 5: 3-1, 3-2, 7-1.
№ 578 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Комсомольская көшесі, 3, Ақсу қаласының мәдени-бос уақыт орталығының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Абай көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18В, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/2, 57, 58, 59, 60, 61, 61/2, 62, 63, 64, 65А, 66, 67, 68, 69, 70/1, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 91, 91/1, 95, 99, 103, 105, 107; Театральная көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 46А,48, 50, 52, 54, 55, 63, 75А, 101, 105, 107, 109; Степная көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5В, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 48, 50, 229; Набережная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10Б, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 55;Гайдар көшесі: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72А; Луговая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 36, 37; Центральная көшесі: 37, 43, 45; Чапаев көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В,1Г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 53Б, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81; Западная көшесі: 1, 3, 3Б, 5, 5/1, 6, 13, 14, 20, 23, 25, 26, 30, 36, 37, 48, 56; Проезд–1 көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 6, 9, 11, 13, 15, 16, 19, 20, 23, 24, 27, 38, 41А.

границы избирательного участка: улица Ленина: 33, 35, 39, 43, 45, 47/1; улица Строителей: 34, 36, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 43/1, 43/2, 45, 45/1, 45/2, 47, 49; улица Конечная: 5, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 23, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; улица имени Ильяса Оспанова: 1, 2, 2В, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 10, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 36; улица Рождественская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20; улица Хиуаз Доспановой: 28, 30, 32, 34; улица Ахмета Байтұрсынова: 1, 2-1, 2-2, 3, 5-1, 6-1, 6-2, 9, 10, 12, 13, 15, 23, 25, 27; улица Ермұхана Бекмаханова: 2, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 22, 23, 27, 28, 29, 32, 33, 35, 36, 39; улица Малайсары батыра: 2, 3, 8, 9, 15, 19, 25; улица Қажымұқана Мұңайтпасова: 3, 6, 9, 10, 14, 19, 20, 24, 26, 28, 29, 31, 32? 35, 36, 37, 38; улица Кәукена Кенжетаева 1, 2, 8, 15, 17, 18, 21, 25, 28, 32; улица Әлихана Бөкейханова 2, 3, 8, 20, 24, 27, 31, 42; улица Қаныша Сәтбаева: 9, 14, 16, 20; улица Ыбырая Алтынсарина: 4-1, 4-2, 10-1, 10-2, 14, 15-1, 15-2, 18, 19-1, 19-2, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 35, 37, 39, 41; улица Тәуелсіздік: 1, 4, 23, 26, улица 2: 5; улица 3: 7, 8, 11, 17, 21; улица 4: 1, 10, 19, 26, 27, 29; улица 5: 3-1, 3-2, 7-1.
Избирательный участок № 578
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Комсомольская, 3, здание культурно-досугового центра города Аксу;
границы избирательного участка: улица Абая: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18В, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/2, 57, 58, 59, 60, 61, 61/2, 62, 63, 64, 65А, 66, 67, 68, 69, 70/1, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 91, 91/1, 95, 99, 103, 105, 107; улица Театральная: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 48, 50, 52, 54, 55, 63, 75А, 101, 105, 107, 109; улица Степная: 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5В, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 48, 50, 229; улица Набережная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10Б, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 55; улица Гайдара: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72А; улица Луговая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 36, 37; улица Центральная: 37, 43, 45; улица Чапаева: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 53Б, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81; улица Западная: 1, 3, 3Б, 5, 5/1, 6, 13, 14, 20, 23, 25, 26, 30, 36, 37, 48, 56; улица Проезд–1: 1, 1А, 2, 3, 4, 6, 9, 11, 13, 15, 16, 19, 20, 23, 24, 27, 38, 41А.