Баянауыл ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салықтар мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 наурыздағы № 122/16 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 11 наурызда № 7502-14 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 696-3-бабы 5-тармағына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығы мөлшерлемесінің мөлшері салықтық кезең алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша 4 % - дан 2 % - ға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Баянауыл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Мукашев

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Баянаульском районе
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 6 марта 2024 года № 122/16. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 11 марта 2024 года № 7502-14
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима розничного налога в Баянаульском районе с 4 % на 2 % по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Баянаульского районного маслихата Р. Мукашев