Баянауыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қазандағы № 351/61 "Баянауыл ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 қарашадағы № 212/25 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 2 желтоқсанда № 7618-14 болып тіркелді
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының "Баянауыл ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 27 қазандағы № 351/61 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7030 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 27 октября 2020 года № 351/61 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и о повышении ставок земельного налога Баянаульского района"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 26 ноября 2024 года № 212/25. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 2 декабря 2024 года № 7618-14
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и о повышении ставок земельного налога Баянаульского района" от 27 октября 2020 года № 351/61 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7030) следующие изменения:
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Баянауыл аудандық мәслихатының әлеуметтік–экономикалық даму мәселелері, бюджетті жоспарлау және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Мукашев
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
26 қарашадағы № 212/25
Шешіміне қосымша
Баянауыл аудандық
мәслихатының

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Баянаульского районного маслихата по вопросам социально–экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Баянаульского районного маслихата Р. Мукашев
Приложение
к решению Баянаульского
районного маслихата
от 26 ноября 2024 года
№ 212/25
Приложение 2
к решению Баянаульского
районного маслихата