Ертіс ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салықтар мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 наурыздағы № 70-19-8 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 11 наурызда № 7501-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 696-3-бабы 5-тармағына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығы мөлшерлемесінің мөлшері салықтық кезеңде алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша 4 % - дан 2 % - ға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға тиіс.
Ертіс аудандық мәслихатының төрағасы Б. Шингисов

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Иртышском районе
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 6 марта 2024 года № 70-19-8. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 11 марта 2024 года № 7501-14
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима розничного налога в Иртышском районе с 4 % на 2 % по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Иртышского районного маслихата Б. Шингисов