Аққулы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 28 маусымдағы № 1-03/209 "Аққулы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 6 қарашадағы № 1-03/229 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 қарашада № 7611-14 болып тіркелді
Аққулы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аққулы ауданы әкімдігінің "Аққулы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" 2021 жылғы 28 маусымдағы № 1-03/209 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23321 болып тіркелген) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының мемлекеттік тілдегі кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі кіріспе өзгеріссіз:
""Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 529 - бабының 6 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31 - бабына сәйкес, Аққулы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аққулы ауданы әкімінің орынбасары Д.Ж.Молдагельдиновке жүктелсін.

О внесении изменений в постановление акимата района Аққулы от 28 июня 2021 года № 1-03/209 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах района Аққулы"
Постановление акимата района Аққулы Павлодарской области от 6 ноября 2024 года № 1-03/229. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 12 ноября 2024 года № 7611-14
Акимат района Аққулы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах района Аққулы" от 28 июня 2021 года № 1-03/209 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23321) следующие изменения:
преамбулу указанного постановления на государственном языке изложить в следующей редакции, преамбула на русском языке не меняется:
""Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31 - бабына сәйкес, Аққулы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аққулы Молдагельдинова Д.Ж.