Успен ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 8/1 "Успен ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 31 қаңтардағы № 33/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 2 ақпанда № 7466-14 болып тіркелді
Успен ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Успен ауданының әкімдігінің "Успен ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 8/1 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6719 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасының бірінші парағының жоғарғы оң жақ бұрышындағы қазақ тілінде "Успен аудандық әкімдігінің 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 8/1 қаулысына 1-қосымша" сөздері "Успен ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 8/1 қаулысына 1-қосымша" сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулының 6 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Успен ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Успен ауданының әкімі Н. Мақашев
"КЕЛІСІЛДІ"
Успен аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
____________ М. Джилкибаева
2024 жылғы "____" ________________
Успен ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 31 қаңтардағы
№ 33/1 қаулысына
қосымша
Успен ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 14 қаңтардағы
№ 8/1 қаулысына
1-қосымша
Успен ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Р/с №
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орны
1
Қаратай ауылы
Ыбырай Алтынсарин көшесі, 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Успен ауданы білім беру бөлімінің "Қаратай жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
2
Богатырь ауылы
Советов көшесі, Богатырь ауылының орталық алаңы, № 14 әкімшілік ғимараттың жанында
3
Лозов ауылы
Мир көшесі, Лозов ауылының орталық алаңы, № 79 әкімшілік ғимаратқа қарама-қарсы
4
Ковалев ауылы
Тәуелсіздік көшесі, Ковалев ауылының орталық алаңы, № 35 әкімшілік ғимараттың жанында
5
Қозыкеткен ауылы
Победа көшесі, Қозыкеткен ауылының орталық алаңы, "Белоцерковский" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жанында
6
Тимирязев ауылы
Алматинская көшесі, Тимирязев ауылының орталық алаңы, № 7 әкімшілік ғимаратқа қарама-қарсы
7
Қызылағаш ауылы
Советов көшесі, Қызылағаш ауылының орталық алаңы, № 1 әкімшілік ғимараттың жанында
8
Ольхов ауылы
Школьная көшесі, 18, Успен ауданы әкімдігінің, Успен ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сауық-орталығы" мемлекеттiк қазыналық коммуналдық кәсiпорын ғимаратының жанында
9
Қоңырөзек ауылы
Милевский көшесі, 35, Қоңырөзек ауылының орталық алаңы, Успен ауданы әкімдігінің, Успен ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сауық-орталығы" мемлекеттiк қазыналық коммуналдық кәсiпорын ғимаратының жанында
10
Дмитриев ауылы
Куйбышев көшесі, 5, Успен ауданы әкімдігінің, Успен ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сауық-орталығы" мемлекеттiк қазыналық коммуналдық кәсiпорын ғимаратының жанында
11
Надаров ауылы
Мир көшесі, 14, Успен ауданы әкімдігінің, Успен ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сауық-орталығы" мемлекеттiк қазыналық коммуналдық кәсiпорын ғимаратының жанында)
12
Вознесен ауылы
Победа көшесі, 40, Успен ауданы әкімдігінің, Успен ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сауық-орталығы" мемлекеттiк қазыналық коммуналдық кәсiпорын ғимаратының жанында
13
Константинов ауылы
Абай көшесі, Константинов ауылының орталық алаңы, Успен ауданының "Равнополь ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
14
Равнополь ауылы
Ленин көшесі, 111, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Успен ауданы білім беру бөлімінің "Равнополь негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
15
Таволжан ауылы
Кооперативная көшесі, Таволжан ауылының орталық алаңы, "Камила" дүкені ғимаратының жанында
16
Успен ауылы
Гагарин көшесі, вокзал маңында алаң, "Бытовая техника" дүкені ғимаратының жанында
Қазыбек Би көшесі, Успен ауылының орталық алаңы, "Успен ауданының Успен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
17
Белоусов ауылы
Школьная көшесі, 10, Успен ауданы әкімдігінің, Успен ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сауық-орталығы" мемлекеттiк қазыналық коммуналдық кәсiпорын ғимаратының жанында
18
Травян ауылы
Достык көшесі, Успен ауданы әкімдігінің, Успен ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сауық-орталығы" мемлекеттiк қазыналық коммуналдық кәсiпорын ғимаратының жанында
19
Галицк ауылы
Школьный тұйық көшесі, Успен ауданы әкімдігінің, Успен ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сауық-орталығы" мемлекеттiк қазыналық коммуналдық кәсiпорын ғимаратының жанында
20
Новопокров ауылы
Советов көшесі, Успен ауданы әкімдігінің, Успен ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сауық-орталығы" мемлекеттiк қазыналық коммуналдық кәсiпорын ғимаратының жанында

О внесении изменений в постановление акимата Успенского района от 14 января 2020 года № 8/1 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Успенского района"
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 31 января 2024 года № 33/1. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 2 февраля 2024 года № 7466-14
Акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Успенского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Успенского района" от 14 января 2020 года № 8/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6719) следующие изменения:
в правом верхнем углу первого листа приложения 1 указанного постановления на казахском языке слова "Успен аудандық әкімдігінің 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 8/1 қаулысына 1-қосымша" заменить словами "Успен ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 8/1 қаулысына 1-қосымша", текст на русском языке не меняется;
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
пункт 6 настоящего постановления изложить новой редакции:
"6. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Успенского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Успенского района Н. Мақашев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Успенской районной
территориальной избирательной комиссии
___________ М. Джилкибаева
"____" ________________ 2024 года
Приложение
к постановлению акимата
Успенского района
от 31 января 2024 года
№ 33/1
Приложение 1
к постановлению акимата
Успенского района
от 14 января 2020 года
№ 8/1
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Успенского района
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место размещения агитационных печатных материалов
1
село Каратай
Улица Ыбырая Алтынсарина, 1, возле здания коммунального государственного учреждения "Каратайская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Успенского района, управления образования Павлодарской области
2
село Богатырь
Улица Советов, центральная площадь села Богатырь, возле административного здания № 14
3
село Лозовое
Улица Мира, центральная площадь села Лозовое, напротив административного здания № 79
4
село Ковалевка
Улица Тәуелсіздік, центральная площадь села Ковалевка, возле административного здания № 35
5
село Козыкеткен
Улица Победы, центральная площадь села Козыкеткен, возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Белоцерковский"
6
село Тимирязево
Улица Алматинская, центральная площадь села Тимирязево, напротив административного здания № 7
7
село Қызылағаш
Улица Советов, центральная площадь села Қызылағаш, возле административного здания № 1
8
село Ольховка
Улица Школьная, 18, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Досуг-центр" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Успенского района, акимата Успенского района
9
село Конырозек
Улица Милевского, 35, центральная площадь села Конырозек, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Досуг-центр" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Успенского района, акимата Успенского района
10
село Дмитриевка
Улица Куйбышева, 5, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Досуг-центр" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Успенского района, акимата Успенского района
11
село Надаровка
Улица Мира, 14, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Досуг-центр" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Успенского района, акимата Успенского района
12
село Вознесенка
Улица Победы, 40, центральная площадь села Вознесенка, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Досуг-центр" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Успенского района, акимата Успенского района
13
село Константиновка
Улица Абая, центральная площадь села Константиновка, напротив здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Равнопольского сельского округа" Успенского района
14
село Равнополь
Улица Ленина, 111, возле здания коммунального государственного учреждения "Равнопольская основная общеобразовательная школа" отдела образования Успенского района, управления образования Павлодарской области
15
село Таволжан
Улица Кооперативная, центральная площадь села Таволжан, возле здания магазина "Камила"
16
село Успенка
Улица Гагарина, привокзальная площадь, возле здания магазина "Бытовая техника"
Улица Қазыбек Би, центральная площадь села Успенка, возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Успенского сельского округа Успенского района"
17
село Белоусовка
Улица Школьная, 10, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Досуг-центр" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Успенского района, акимата Успенского района
18
село Травянка
Улица Достык, центральная площадь села Травянка, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Досуг-центр" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Успенского района, акимата Успенского района
19
село Галицкое
Переулок Школьный, центральная площадь села Галицкое, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Досуг-центр" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Успенского района, акимата Успенского района
20
село Новопокровка
Улица Советов, центральная площадь села Новопокровка, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Досуг-центр" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Успенского района, акимата Успенского района