Успен ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 2/1 "Успен ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Успен ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 4 желтоқсандағы № 289/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 желтоқсанда № 7621-14 болып тіркелді
Успен ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Успен ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 2/1 "Успен ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7186 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Успен ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары мен маршруттарын айқындау және бекіту туралы";
қаулының кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 12-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Успен ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Успен ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру маршруттары айқындалсын және бекітілсін.";
көрсетілген қаулы осы қаулының қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Успен ауданының әкімі Н. Мақашев
Успен ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 289/12 қаулысына
2-қосымша
Успен ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру маршруттары
Успен ауылдық округі, Успен ауылы, Қазыбек би көшесі, № 78 үйге қарама-қарсы
Успен ауылдық округі, Успен ауылы, Гагарин көшесі, автостанция ғимаратының сол жағында
Лозов ауылдық округі, Лозовое ауылы, Мира көшесі, "Елена" дүкеніне қарама-қарсы
Равнополь ауылдық округі, Константиновка ауылы, Ленин көшесі, № 42 үйге қарама-қарсы
Ольгин ауылдық округі, Ольгино ауылы, Советов көшесі, № 53 үйге қарама-қарсы
Қозыкеткен ауылдық округі, Қозыкеткен ауылы, Победа көшесі, "Белоцерковский" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратына қарама-қарсы
Қоңырөзек ауылдық округі, Қоңырөзек ауылы, Милевский көшесі, Успен ауданының "Қоңырөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
Новопокровка ауылдық округі, Галицкое ауылы, Школьный тұйық көшесі, "Центральный" дүкендерінің сол жағында, жеке кәсіпкер Ураскина В. М.

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Успенского района от 11 января 2021 года № 2/1 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Успенского района"
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 4 декабря 2024 года № 289/12. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 12 декабря 2024 года № 7621-14
Акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Успенского района "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Успенского района" от 11 января 2021 года № 2/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7186) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов на территории Успенского района";
преамбулу указанного постановления изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 12 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Определить и утвердить маршруты размещения нестационарных торговых объектов по Успенскому району согласно приложению к настоящему постановлению.";
дополнить указанное постановление приложением 2, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Успенского района Н. Мақашев
Приложение 2
к постановлению акимата
Успенского района
от 4 декабря 2024 года
№ 289/12
Маршруты размещения нестационарных торговых объектов по Успенскому району
Успенский сельский округ, село Успенка, улица Қазыбек би, напротив дома № 78
- места для нестационарных торговых объектов
Успенский сельский округ, село Успенка, улица Гагарина, слева от здания автостанции
- места для нестационарных торговых объектов
Лозовский сельский округ, село Лозовое, улица Мира, напротив магазина "Елена"
- места для нестационарных торговых объектов
Равнопольский сельский округ, село Константиновка, улица Ленина, напротив дома № 42
- места для нестационарных торговых объектов
Ольгинский сельский округ, село Ольгино, улица Советов, напротив дома № 53
- места для нестационарных торговых объектов
Козыкеткенский сельский округ, село Козыкеткен, улица Победы, напротив здания товарищества с ограниченной ответственностью "Белоцерковский"
- места для нестационарных торговых объектов
Конырозекский сельский округ, село Конырозек, улица Милевского, напротив здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Конырозекского сельского округа" Успенского района
- места для нестационарных торговых объектов
Новопокровский сельский округ, село Галицкое, переулок Школьный, слева от магазинов "Центральный", индивидуального предпринимателя Ураскиной В.М.
- места для нестационарных торговых объектов