"Шарбақты ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Шарбақты ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 311/3 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 21 қарашадағы № 244/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 25 қарашада № 7615-14 болып тіркелді
Шарбақты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты ауданы әкімдігінің "Шарбақты ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 311/3 қаулысына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 7092 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 12-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының "Ішкі сауда қағидаларының бекіту туралы" 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген), Шарбақты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шарбақты ауданының әкімі С. Иманкулов

О внесении изменения в постановление акимата Щербактинского района от 10 декабря 2020 года № 311/3 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Щербактинского района"
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 21 ноября 2024 года № 244/1. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 25 ноября 2024 года № 7615-14
Акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Щербактинского района "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Щербактинского района" от 10 декабря 2020 года № 311/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7092) следующее изменение:
преамбулу указанного постановления изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 12 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан "Об утверждении Правил внутренней торговли" от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Щербактинского района С. Иманкулов