Алматы қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының XV сессиясының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 97 шешiмi. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2024 жылғы 4 сәуірде № 1768-02 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Алматы қаласындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 152 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1410 болып тіркелген);
2) "Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 152 "Алматы қаласындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2021 жылғы 19 ақпандағы № 22 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1691 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының төрағасы М.Отыншиев

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Алматы
Решение XV сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 29 марта 2024 года № 97. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 4 апреля 2024 года № 1768-02
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Алматы:
1) решение от 15 сентября 2017 года № 152 "Об утверждении правил регулирования миграционных процессов в городе Алматы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов № 1410);
2) решение от 19 февраля 2021 года № 22 "О внесении изменения в решение маслихата города Алматы от 15 сентября 2017 года № 152 "Об утверждении правил регулирования миграционных процессов в городе Алматы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов № 1691).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Алматы М.Отыншиев