Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2020 жылғы 7 қазандағы № 3 "Алматы қаласы Наурызбай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2024 жылғы 21 тамыздағы № 2 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2024 жылғы 22 тамызда № 1780-02 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2020 жылғы 7 қазандағы № 3 "Алматы қаласы Наурызбай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 1644 болып тiркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
№ 501, 503, 504, 509, 538, 539, 540, 542, 560, 562, 578, 579, 580, 592, 625, 627, 629, 641, 642, 649, 650 сайлау учаскелер шекараларын осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. "Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы шешім Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуі қамтамасыз етілсін;
2) осы шешім Наурызбай ауданы әкімі аппаратының интернет ресурстарында жариялансын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау Наурызбай ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Н. Тогизбаева
2024 жылғы 21 тамыздағы № 2
бұйрығына қосымша/
бұйрығымен бекітілген/
бірлескен қаулысы мен шешіміне қосымша/
бірлескен қаулысы мен шешімімен бекітілген
№ 501 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қалкаман-2" шағын ауданы, Әшімов көшесі, 20 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 Қалалық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Сапожников өзенінен (Ақсай-Қарғалы каналы) Қалқаман-2 шағын ауданының Аханов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қарғалы өзенінің арнасына дейін. Қарғалы өзені арнасының батыс жағымен оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының Төле би көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Төле би көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Сапожников өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожников өзенінің шығыс жағымен (Ақсай-Қарғалы каналы) солтүстік бағытта Тұлпар шағын ауданындаға №26 үйіне дейін. Қалқаман шағын ауданы № 26 үйден Жансүгіров көшесіне дейін. Жансүгіров көшесінің шығыс жағымен Тұлпар шағын ауданы Райымбек даңғылына дейін. Райымбек даңғылының оңтүстік жағымен Әшімов көшесіне дейін. Әшімов көшесінің батыс жағымен Қалқаман-2 шағына уданының Аханов көшесіне дейін.
№ 503 сайлау учаскесі

О внесении изменения в решение акима Наурызбайского района города Алматы от 7 октября 2020 года № 3 "Об образовании избирательных участков по Наурызбайскому району города Алматы"
Решение акима Наурызбайского района города Алматы от 21 августа 2024 года № 2. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 22 августа 2024 года № 1780-02
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Наурызбайского района города Алматы от 7 октября 2020 года № 3 "Об образовании избирательных участков по Наурызбайскому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1644) следующие изменения:
изменить границы избирательных участков № 501, 503, 504, 509, 538, 539, 540, 542, 560, 562, 578, 579, 580, 592, 625, 627, 629, 641, 642, 649, 650 согласно приложению к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Наурызбайского района города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Алматы;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата акима Наурызбайского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Наурызбайского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Н. Тогизбаева
Приложение к приказу/
Утвержден приказом/
Приложение к совместному постановлению и решению акимата/
утверждено совместным постановлением и решением
от 21 августа 2024 года № 2
Избирательный участок № 501
Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Ашимова, дом 20, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 7" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: от реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) по южной стороне улицы Аханова микрорайона "Калкаман-2" в восточном направлении до русла реки Каргалы. По западной стороне русла реки Каргалы в южном направлении до улицы Толе би микрорайона "Калкаман-2". По южной стороне улицы Толе би микрорайона "Калкаман-2" в западном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По восточной стороне реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в северном направлении до дома №26 микрорайон Калкаман. От дома №26 микрорайон Калкаман до улицы Жансугурова микрорайон Тулпар. По восточной стороне улицы Жансугурова микрорайон Тулпар до проспекта Райымбека. По южной стороне проспекта Райымбека до улицы Ашимова. По западной стороне улицы Ашимова до улицы Аханова микрорайона "Калкаман-2".
Избирательный участок № 503

Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағынауданы, Әшімов көшесі, 20 үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 Қалалық клиникалық аурухана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Шұғыла шағын ауданының Жайлы көшесінен Райымбек даңғылымен шығыс бағытта Жансүгіров көшесіне дейін. Тұлпар шағын ауданының Жансүгіров көшесінің батыс жағымен Тұлпар шағын ауданы оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағын ауданының № 4 үйіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының № 4 үйінен батысқа қарай Қалқаман-2 шағын ауданының Айтбаев көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағын ауданының Айтбаев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Шұғыла шағын ауданының Жақсыбаев көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Жақсыбаев көшесінің солтүстік жағымен батысқа қарай Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесінің шығыс жағымен солтүстікке қарай Шұғыла шағын ауданының Дала көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Дала көшесінен шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Жуалы көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Жуалы көшесінің батыс жағымен Райымбек даңғылына дейін.
№ 504 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 345/3 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 200 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай шағын ауданының Наурыз бау-бақша серіктестігінен Абай шағын ауданының Интернациональная көшесінің шығыс жағымен Абай шағын ауданының Центральная көшесінен дейін. Абай шағын ауданының Карьерная көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Центральная көшесіне дейін. Орталық көшеден шығыс бағытта Қайнар бау-бақша серіктестігіне дейін. Абай шағын ауданының Центральная көшесінің оңтүстік жағымен оңтүстік бағытта Маловодное бау-бақша серіктестігіне дейін. Маловодное бау-бақша серіктестігінің батыс жағымен Абай шағын ауданының Грушевая көшесіне дейін. Абай шағын ауданының Грушевая көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Абай шағын ауданының Строительная көшесіне дейін. Абай шағын ауданының Строительная көшесінен оңтүстік бағытта қала шекарасына дейін. Қала шекарасы бойынша солтүстік бағытта Абай шағын ауданындағы Наурыз бау-бақша серіктестігіне дейін.
№ 509 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағын ауданы, Жандосов көшесі, 4 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 188 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Тастыбұлақ шағын ауданының Таутаған көшесінен Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Ермек бау-бақша серіктестігіне дейін. Ермек бау-бақша серіктестігінен оңтүстік-шығыс бағытта Жадыра бау-бақша серіктестігіне дейін. Жадыр бау-бақша серіктестігінен сәулет бау-бақша серіктестігіне дейін. Сәулет бау-бақша серіктестігінен оңтүстік бағытта Қарағайлы шағын ауданына дейін. Қарағайлы шағын ауданының солтүстік шекарасы бойынша батыс бағытта өзен арнасына дейін. Өзен арнасының батыс жағымен оңтүстік бағытта Алмазар бау-бақша серіктестігіне дейін. Алмазар бау-бақша серіктестігінен батыс бағытта қала шекарасына дейін. Қала шекарасы бойынша солтүстік-батыс бағытта Ақсай өзенінің арнасына дейін. Ақсай өзенінің арнасы бойынша солтүстік бағытта Алатау бау-бақша серіктестігіне дейін. Солтүстік бағыттағы Алатау бау-бақша серіктестігінен Ақсай дәрігері бау-бақша серіктестігіне дейін. Оңтүстік бағыттағы Ақсай дәрігері бау-бақша серіктестігінен Сапожников бау-бақша серіктестігіне дейін. Солтүстік бағыттағы Сапожников бау-бақша серіктестігінен Тастыбұлақ шағын ауданының Таутаған көшесіне дейін. Тастыбұлақ шағын ауданының Таутаған көшесінің батыс жағымен солтүстік бағытта Тастыбұлақ шағын ауданының Жандосов көшесіне дейін.
№ 538 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Калкаман-2", улица Ашимова, дом 20, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 7" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: от улицы Жуалы микрорайона Шугыла по проспекту Райымбека в восточном направлении до улицы Жансугурова микрорайон Тулпар. По западной стороне улицы Жансугурова микрорайон Тулпар в южном направлении до дома № 4д микрорайона "Калкаман-2". От дома № 4д микрорайона "Калкаман-2" на запад до улицы Айтбаева микрорайона "Калкаман-2". По западной стороне улицы Айтбаева микрорайона "Калкаман-2" в южном направлении до улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла. По северной стороне улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла на запад до улицы Жунисова микрорайона Шугыла. По восточной стороне улицы Жунисова микрорайона Шугыла на север до улицы Дала микрорайона Шугыла. От улицы Дала микрорайона Шугыла в восточном направлении до улицы Жуалы микрорайона Шугыла. По западной стороне улицы Жуалы микрорайона Шугыла до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 504
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 345/3, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 200" Управления образования города Алматы.
Границы: от садоводческого товарищества Наурыз микрорайона Абай по восточной стороне улицы Интернациональная микрорайона Абай до улицы Центральная микрорайона Абай. Микрорайона Абай по восточной стороне улицы Карьерная в северном направлении до улицы Центральная. От улицы Центральная в восточном направлении до садоводческого товарищества Кайнар. По южной стороне улицы Центральная микрорайона Абай в южном направлении до садоводческого товарищества Маловодное. По западной стороне садоводческого товарищества Маловодное до улицы Грушевая микрорайона Абай. По южной стороне улицы Грушевая микрорайона Абай в восточном направлении до улицы Строительная микрорайона Абай. От улицы Строительная микрорайона Абай в южном направлении до границы города. По границе города в северном направлении до садоводческого товарищества Наурыз микрорайона Абай.
Избирательный участок № 509
Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, дом 4, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 188" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Таутаган микрорайона Тастыбулак по южной стороне улицы Жандосова в восточном направлении до садоводческого товарищества Ермек. От садоводческого товарищества Ермек в юго-восточном направлении до садоводческого товарищества Жадыра. От садоводческого товарищества Жадыра до садоводческого товарищества Саулет. От садоводческого товарищества Саулет в южном направлении до микрорайона Карагайлы. По северной границе микрорайона Карагайлы в западном направлении до русла ручья. По западной стороне русла ручья в южном направлении до садоводческого товарищества Алмазар. От садоводческого товарищества Алмазар в западном направлении до границы города. По границе города в северо-западном направлении до русла реки Аксай. По руслу реки Аксай в северном направлении до садоводческого товарищества Алатау. От садоводческого товарищества Алатау в северном направлении до садоводческого товарищества Аксайский медик. От садоводческого товарищества Аксайский медик в южном направлении до садоводческого товарищества Обувщик. От садоводческого товарищества Обувщик в северном направлении до улицы Таутаган микрорайона Тастыбулак. По западной стороне улицы Таутаган микрорайона Тастыбулак в северном направлении до улицы Жандосова микрорайона Тастыбулак.
Избирательный участок № 538

Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағынауданы, 340 Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 174 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: қала шекарасынан Райымбек даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Жуалы көшесіне дейін Жуалы көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта № 66 үйге дейін. Шұғыла шағын ауданының № 66 үйден батыс бағытта Алатау даңғылына дейін. Алатау даңғылының батыс жағымен батыс бағытта қала шекарасына дейін. Қала шекарасының шығыс жағымен солтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін.
№ 539 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 340 Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 174 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесі № 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 8 корпус 3, 8 корпус 4, 8 корпус 5, 8 корпус 6, 8 корпус 7, 8 корпус 9, 8 корпус тұрғын үйлер 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 10/11, 10/12, 10/13, 10/14, 10/15, 10/16, 10/19, 10/20, 12, 12 1 корпус, 14 корпус 7.
№ 540 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақжар" шағын ауданы, Байсұлтанов көшесі, 15 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "Седилда Көпбаев атындағы № 186 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақжар шағын ауданындағы Жандосов көшесінен солтүстік бағытта қала шекарасы бойымен Белжайлау көшесіне дейін. Белжайлау көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағын ауданындағы Төлебеков көшесіне дейін. Төлебеков көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағын ауданындағы Жауқазын көшесіне дейін. Жауқазын көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Ақжар шағын ауданындағы Бекешев көшесіне дейін. Бекешев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ақсай өзенінің қиылысна дейін.
№ 542 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Таусамалы" шағынауданы, Жандосов көшесі, 2 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 187 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Таусамалы шағынауданының Айтматов көшесінен Сағдиев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Шолпан көшесіне дейін. Шолпан көшесінен оңтүстік бағытта Арал бау-бақша серіктестігіне дейін. Солтүстік бағыттағы Арал бау-бақша серіктестігінен Тастыбұлақ шағынауданының Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Алмалы бау-бақша серіктестігіне дейін. Алмалы бау-бақша серіктестігінен солтүстік бағытта Таусамалы шағынауданының Қонаев көшесіне дейін. Қонаев көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Ниязбеков көшесіне дейін. Ниязбеков көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Айтматов көшесіне дейін. Айтматов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Сағдиев көшесіне дейін.
№ 560 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340 Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 174" Управления образования города Алматы.
Границы: от границы города по южной стороне проспекта Райымбека в восточном направлении до улицы Жуалы микрорайона Шугыла. По западной стороне улицы Жуалы микрорайона Шугыла в южном направлении до дома № 66. От дома № 66 в западном направлении до проспекта Алатау микрорайона Шугыла. По западной стороне проспекта Алатау в западном направлении до границы города. По восточной стороне границы города в северном направлении до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 539
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340 Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 174" Управления образования города Алматы.
Границы: улица Жунисова микрорайона Шугыла жилые дома № 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 8 корпус 3, 8 корпус 4, 8 корпус 5, 8 корпус 6, 8 корпус 7, 8 корпус 9, 8 корпус 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 10/11, 10/12, 10/13, 10/14, 10/15, 10/16, 10/19, 10/20, 12, 12 корпус 1, 14 корпус 7.
Избирательный участок № 540
Центр: город Алматы, микрорайон "Акжар", улица Байсултанова, дом 15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 186 имени Седилды Копбаева" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жандосова в северном направлении вдоль границы города до улицы Белжайлау микрорайон Акжар. По южной стороне улицы Белжайлау в восточном направлении до улицы Толебекова. По западной стороне улицы Толебекова в южном направлении до улицы Жауказын. По южной стороне улицы Жауказын микрорайон Акжар в восточном направлении до улицы Бекешева микрорайон Акжар. По западной стороне улицы Бекешева в южном направлении до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова в западном направлении до пересечения с рекой Аксай.
Избирательный участок № 542
Центр: город Алматы, микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, дом 2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 187" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Айтматова микрорайона Таусамалы по западной стороне улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы в южном направлении до улицы Шолпан микрорайона Таусамалы. От улицы Шолпан микрорайона Таусамалы в южном направлении до садоводческого товарищества Арал. От садоводческого товарищества Арал в северном направлении до улицы Жандосова микрорайона Тастыбулак. По южной стороне улицы Жандосова в восточном направлении до садоводческого товарищества Алмалы. От садоводческого товарищества Алмалы в северном направлении до улицы Кунаева микрорайона Таусамалы. По южной стороне улицы Кунаева микрорайона Таусамалы в восточном направлении до улицы Ниязбекова микрорайона Таусамалы. По восточной стороне улицы Ниязбекова микрорайона Таусамалы в северном направлении до улицы Айтматова микрорайона Таусамалы. По южной стороне улицы Айтматова микрорайона Таусамалы в восточном направлении, до улицы Сагдиева микрорайона Таусамалы.
Избирательный участок № 560

Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағынауданы, 340 а үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 36 Қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: № 4 тұрғын үйлер 1 корпус, 4 корпус 2, 4 корпус 3, 4 корпус 4, 4 корпус 5, 4 корпус 6, 4 корпус 7, 4 корпус 8, 4 корпус 9, 4 корпус 10, 4 корпус 11, 4 корпус 12, 4 корпус 13, 4 корпус 14, 4 корпус 14, 4 корпус 15, 4 корпус 16, 4 корпус 17, 4 корпус 18, 14 корпус 6, 14 корпус 8, 14 корпус 9, 14 корпус 14, 14 корпус 15, 14 корпус 16, 14 корпус 17 Шұғыла шағынауданының Жүнісов көшесі.
№ 562 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 345/3 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 200 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Төлебеков көшесінен Ақжар шағын ауданының Белжайлау көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Тараз көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Тараз көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Көктерек көшесіне дейін. Көктерек көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Сапожниково өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожниково өзенімен (Ақсай-Қарғалы каналы) оңтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының солтүстік жағымен батыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Дикан көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Дикан көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Ақжар шағын ауданының Зиманов көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Зиманов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Мырзалиев көшесіне дейін. Мырзалиев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Әбділдин көшесіне дейін. Әбділдин көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ақжар шағын ауданының Төлебеков көшесіне дейін. Ақжар шағын ауданының Төлебеков көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Белжайлау көшесіне дейін.
№ 578 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақжар" шағын ауданы, Дәулеткерей көшесі, 100а үй, Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 27 Қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Таужолы шағын ауданының Досмұхамедов көшесінен Тастыбұлақ шағын ауданының Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Таутаған көшесіне дейін. Тастыбұлақ шағын ауданының Таутаған көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Сапожников өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожников өзенімен (Ақсай-Қарғалы каналы) солтүстік бағытта Тастыбұлақ шағын ауданының Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Тастыбұлақ шағын ауданының Таутаған көшесіне дейін. Таутаған көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта қала шекарасына дейін. Қала шекарасы бойынша солтүстік бағытта Тастыбұлақ шағын ауданының Жандосов көшесіне дейін.
№ 579 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340 А, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 36" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: жилые дома № 4 корпус 1, 4 корпус 2, 4 корпус 3, 4 корпус 4, 4 корпус 5, 4 корпус 6, 4 корпус 7, 4 корпус 8, 4 корпус 9, 4 корпус 10, 4 корпус 11, 4 корпус 12, 4 корпус 13, 4 корпус 14, 4 корпус 15, 4 корпус 16, 4 корпус 17, 4 корпус 18, 14 корпус 6, 14 корпус 8, 14 корпус 9, 14 корпус 14, 14 корпус 15, 14 корпус 16, 14 корпус 17 улицы Жунисова микрорайона Шугыла.
Избирательный участок № 562
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 345/3, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 200" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Толебекова по южной стороне улицы Белжайлау микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Тараз. По восточной стороне улицы Таразв северном направлении до проспекта Абая. По южной стороне проспекта Абая в восточном направлении до улицы Коктерек микрорайона Шугыла. По южной стороне улицы Коктерек микрорайона Шугыла в восточном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По реке Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в южном направлении до проспекта Абая. По северной стороне проспекта Абая в западном направлении до улицы Дикан микрорайона Шугыла. По западной стороне улицы Дикан микрорайона Шугыла в южном направлении до улицы Зиманова микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Зиманова микрорайона Акжар в западном направлении до улицы Мырзалиева микрорайона Акжар. По западной стороне улицы Мырзалиева микрорайона Акжар в южном направлении до улицы Абдильдина микрорайона Акжар. По северной стороне улицы Абдильдина в западном направлении до улицы Толебекова микрорайона Акжар. По восточной стороне улицы Толебекова в северном направлении до улицы Белжайлау микрорайона Акжар.
Избирательный участок № 578
Центр: город Алматы, микрорайон "Акжар", улица Даулеткерея, дом 100 А, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 27" Управления общественного здравоохранения города Алматы.
Границы: от улицы Досмухамедова микрорайона Таужолы по южной стороне улицы Жандосова микрорайона Тастыбулак в восточном направлении до улицы Таутаган микрорайона Тастыбулак. По западной стороне улицы Таутаган микрорайона Тастыбулак в южном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По реке Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в северном направлении до улицы Жандосова микрорайона Тастыбулак. По южной стороне улицы Жандосова микрорайона Тастыбулак в восточном направлении до улицы до улицы Таутаган микрорайона Тастыбулак. По западной стороне улицы Таутаган микрорайона Тастыбулак в южном направлении до границы города. По границе города в северном направлении до улицы Жандосова микрорайона Тастыбулак.
Избирательный участок № 579

Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағынауданы, 340/1 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 184 бөбекжай-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Алатау даңғылынан шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесінің 133/5 үйіне дейін. Жүнісов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Шұғыла шағын ауданының Сабденов көшесіне дейін. Сабденов көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Нұрлы таң көшесіне дейін. Нұрлы таң көшесімен шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Сапожников өзеніне дейін (Ақсай-Қарғалы каналы). Сапожников өзенінің батыс жағымен (Ақсай-Қарғалы каналы) оңтүстік бағытта Шұғыла шағын ауданының Еңбек көшесіне дейін. Еңбек көшесінің солтүстік жағымен шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Көктерек көшесіне дейін. Көктерек көшесімен батыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Алатау даңғылына дейін.
№ 580 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Абай" шағынауданы, Алтын орда көшесі, 6/32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 207 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қайнар бау-бақша серіктестігінен солтүстік бағытта Құндызды көшесіне дейін. Құндызды көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Алатау даңғылына дейін. Алатау даңғылының батыс жағымен оңтүстік бағытта Абай шағын ауданының Строительная көшесіне дейін. Строительная көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Абай шағын ауданының Грушевая көшесіне дейін. Грушевая көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Маловодное бау-бақша серіктестігіне дейін. Маловодное көшесінің шығыс жағынан солтүстік бағытта Қайнар бау-бақша серіктестігіне дейін.
№ 592 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағынауданы, 345/3 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 200 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Алатау даңғылынан шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Көктерек көшесіне дейін. Көктерек көшесімен оңтүстік бағытта №147 үйге дейін. Шұғыла шағын ауданының Көктерек көшесі № 147 үінен батыс бағытта Алатау даңғылына дейін.
№ 625 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағынауданы, 340 Б үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 174 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Алатау даңғылынан шығыс бағытта Шұғыла шағын ауданының Дала көшесінің № 1 үйіне дейін. № 1 үйден оңтүстік бағытта Жақыбаев көшесіне дейін. Шұғыла шағынауданының Жақсыбаев көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Алатау даңғылына дейін.
№ 627 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340/1, здание коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад № 184" Управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Алатау в восточном направлении до дома 133/5 улицы Жунисова микрорайона Шугыла. По западной стороне улицы Жунисова микрорайона Шугыла в южном направлении до улицы Сабденова микрорайона Шугыла. По южной стороне улицы Сабденова микрорайона Шугыла в восточном направлении до улицы Нурлы тан микрорайона Шугыла. По улице Нурлы тан микрорайона Шугыла в восточном направлении до реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал). По западной стороне реки Сапожниково (Аксай-Каргалинский канал) в южном направлении до улицы Енбек микрорайона Шугыла. По северной стороне улицы Енбек микрорайона Шугыла в восточном направлении до улицы Коктерек микрорайона Шугыла. По улице Коктерек микрорайона Шугыла в западном направлении через микрорайон Шугыла до проспекта Алатау.
Избирательный участок № 580
Центр: город Алматы, микрорайон "Абай", улица Алтын-орда дом 6/32, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 207" Управления образования города Алматы.
Границы: от садоводческого товарищества Кайнар в северном направлении до улицы Кундызды. По южной стороне улицы Кундызды в восточном направлении до проспекта Алатау. По западной стороне проспекта Алатау в южном направлении до улицы Строительная микрорайона Абай. По восточной стороне улицы Строительная в северном направлении до улицы Грушевая микрорайона Абай. По северной стороне улицы Грушевая микрорайона Абай в западном направлении до садоводческого товарищества Маловодное. По восточной стороне Маловодное в северном направлении до садоводческого товарищества Кайнар.
Избирательный участок № 592
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 345/3, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 200" Управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Алатау в восточном направлении до улицы Коктерек микрорайона Шугыла. По улице Коктерек микрорайона Шугыла в южном направлении до дома №147. От дома № 147 улицы Коктерек микрорайона Шугыла в западном направлении до проспекта Алатау.
Избирательный участок № 625
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 340 Б, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 174" Управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Алатау в восточном направлении до дома № 1 улицы Дала микрорайона Шугыла. От дома № 1 в южном направлении до улицы Жакыбаева. По северной стороне улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла в западном направлении до проспекта Алатау.
Избирательный участок № 627

Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағынауданы, 345/3 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 200 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Алатау даңғылынан Шұғыла шағын ауданының батыс жағымен оңтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының солтүстік жағымен батыс бағытта Строительная көшесіне дейін. Строительная көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Алатау даңғылына дейін.
№ 629 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Абай" шағынауданы, Алтын орда көшесі, 6/32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 207 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: қала шекарасынан Абай шағын ауданының оңтүстік жағымен шығыс бағытта № 6/44 корпус 1, 6/36, 6/43 корпус 3, 6/44 корпус 3, 6/18 корпус 4, 6/5 корпус 1, 6/16 корпус 2, 6/44, 6/44 корпус 4, 6/3 корпус 2, 6/45 корпус 2, 6/18 корпус 2, 6/43 корпус 4, 6/19 корпус 1, 6/46 корпус 2, 6/18 корпус 3, 6/5, 6/17 корпус 2, 6/45 корпус 3, 6/44 корпус 2, 6/46 корпус 1, 6/46 корпус 3, 6/43 корпус 2, 6/13, 6/4 корпус 1, 6/43 корпус 1, 6/16, 6/45 корпус 1,6/14, 6/43, 6/6, 6/3 корпус 1, 6/19 корпус 2, 6/46 корпус 4, 6/89, 6/36 корпус 1, 6/45, 6/45 корпус 4, 6/19 корпус 4, 6/33, 6/17 корпус 3, 6/17 корпус 1, 6/17, 6/18, 6/19 корпус 3, 6/16 корпус 1, 6/33 корпус 1, 6/19, 6/15 корпус 1, 6/6 корпус 1, 6/3, 6/4, 6/46, 6/18 корпус 1, 6/15, 6/13 корпус 1, 6/14 корпус 1, 6/38,6/38 корпус 1, 6/42 корпус 1, 6/7 корпус 1, 6/37 корпус 2, 6/42 корпус 2, 6/66, 6/7 корпус 2, 6/37, 6/40, 6/10, 6/37 корпус 1, 6/40 корпус 1, 6/42, 6/7, 6/7 корпус 3, 6/10 корпус 1, 6/40 корпус 2, 6/11, 6/12, 6/9 корпус 1, 6/9.
№ 641 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Абай" шағынауданы, Алтын орда көшесі, 6/32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 207 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: қала шекарасынан Абай шағын ауданының оңтүстік жағымен шығыс бағытта 6/35, 6/34, 6/35 үйлерді қоса алғанда 1-корпус, 6/34 1-корпус, № 6/40 3-корпус, 66/40 2-корпус, 6/40 1-корпус, 6/66, 6/40, 6/42 2-корпус, 6/42 1-корпус, 6/42,6/64 2-блок, 6/64 корпус 1 блок 25, 6/64 блок 26, 6/65 блок 27, 6/44 корпус 3, 6/44 корпус 4, 6/44 корпус 2, 6/44 корпус 1, 6/44, 6/43, 6/43 корпус 4, 6/43 корпус 3, 6/43 корпус 2, 6/45 корпус 3, 6/45 корпус 4, 6/45 корпус 2, 6/45 корпус 2, 6/45 корпус 2, 6/45 1, 6/45, 6/46 корпус 1, 6/46 корпус 2, 6/46 корпус 3, 6/46 корпус 4, 6/46, 6/47, 6/47 корпус 1, Абай шағын ауданының Алтын орда көшесінің 6/47 2 корпусы.
№ 642 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Абай" шағын ауданы, Алтын орда көшесі, 6/32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 207 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: қала шекарасынан Абай шағын ауданының оңтүстік жағымен шығыс бағытта 6/20, 6/20 1 корпус, 6/21 1 корпус, 6/21 2 корпус, 6/21, 6/22 1 корпус, 6/22 2 корпус, 6/22, 6/23 1 корпус, 6/23 2 корпус, 6/23, 6/24 1 корпус, 6/24, 6/25, 6/26 корпус 1, 6/26, 6/27 корпус 1, 6/27, 6/28 корпус 1, 6/28, 6/29 корпус 1, 6/29, 6/30, 6/31 корпус 1, 6/31 корпус 2, 6/31, 6/48 корпус 1, 6/48 корпус 2, 6/48, 6/49 корпус 1, 6/49 корпус 2, 6/49 корпус 2, 6/49 корпус 2, 6/49 6/50 корпус 1, 6/50, 6/51 корпус 1, 6/51 корпус 2, 6/51, 6/52 корпус 1, 6/52, 6/53, 6/54 корпус 1, 6/54 корпус 2, 6/54 корпус3, 6/54, 6/56, 6/57 Корпус1, 6/57 корпус2, 6/57, 6/58 корпус1, 6/58 корпус2, 6/58, 6/59 корпус1, 6/59, 6/60 корпус1, 6/60, 6/61 корпус1, 6/61, 6/62 Корпус1, 6/62, 6/90 Абай шағынауданының Алтын орда көшелері.
№ 649 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 345/3, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 200" Управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Алатау по западной стороне микрорайона Шугыла в южном направлении до проспекта Абая. По северной стороне проспекта Абая в западном направлении до улицы Строительная. По восточной стороне улицы Строительная в северном направлении до проспекта Алатау.
Избирательный участок № 629
Центр: город Алматы, микрорайон "Абай", улица Алтын-орда дом 6/32, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 207" Управления образования города Алматы.
Границы: от границы города по южной стороне микрорайона Абай в восточном направлении включая дома № 6/44 корпус 1, 6/36, 6/43 корпус 3, 6/44 корпус 3, 6/18 корпус 4, 6/5 корпус 1, 6/16 корпус 2, 6/44, 6/44 корпус 4, 6/3 корпус 2, 6/45 корпус 2, 6/18 корпус 2, 6/43 корпус 4, 6/19 корпус 1, 6/46 корпус 2, 6/18 корпус 3, 6/5, 6/17 корпус 2, 6/45 корпус 3, 6/44 корпус 2, 6/46 корпус 1, 6/46 корпус 3, 6/43 корпус 2, 6/13, 6/4 корпус 1, 6/43 корпус 1, 6/16, 6/45 корпус 1, 6/14, 6/43, 6/6, 6/3 корпус 1, 6/19 корпус 2, 6/46 корпус 4, 6/89, 6/36 корпус 1, 6/45, 6/45 корпус 4, 6/19 корпус 4, 6/33, 6/17 корпус 3, 6/17 корпус 1, 6/17, 6/18, 6/19 корпус 3, 6/16 корпус 1, 6/33 корпус 1, 6/19, 6/15 корпус 1, 6/6 корпус 1, 6/3, 6/4, 6/46, 6/18 корпус 1, 6/15, 6/13 корпус 1, 6/14 корпус 1, 6/38, 6/38 корпус 1, 6/42 корпус 1, 6/7 корпус 1, 6/37 корпус 2, 6/42 корпус 2, 6/66, 6/7 корпус 2, 6/37, 6/40, 6/10, 6/37 корпус 1, 6/40 корпус 1, 6/42, 6/7, 6/7 корпус 3, 6/10 корпус 1, 6/40 корпус 2, 6/11, 6/12, 6/9 корпус 1, 6/9.
Избирательный участок № 641
Центр: город Алматы, микрорайон "Абай", улица Алтын-орда, дом 6/32, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 207" Управления образования города Алматы.
Границы: от границы города по южной стороне микрорайона Абай в восточном направлении включая дома 6/35, 6/34, 6/35 корпус 1, 6/34 корпус 1, № 6/40 корпус 3, 66/40 корпус 2, 6/40 корпус 1, 6/66, 6/40, 6/42 корпус 2, 6/42 корпус 1, 6/42, 6/64 корпус 2 блок 24, 6/64 корпус 1 блок 25, 6/64 блок 26, 6/65 блок 27, 6/44 корпус 3, 6/44 корпус 4, 6/44 корпус 2, 6/44 корпус 1, 6/44, 6/43, 6/43 корпус 4, 6/43 корпус 3, 6/43 корпус 2, 6/45 корпус 3, 6/45 корпус 4, 6/45 корпус 2, 6/45 корпус 1, 6/45, 6/46 корпус 1, 6/46 корпус 2, 6/46 корпус 3, 6/46 корпус 4, 6/46, 6/47, 6/47 корпус 1, 6/47 корпус 2 улицы Алтын-орда микрорайона Абай.
Избирательный участок № 642
Центр: город Алматы, микрорайон "Абай", улица Алтын-орда, дом 6/32, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 207" Управления образования города Алматы.
Границы: от границы города по южной стороне микрорайона Абай в восточном направлении включая дома 6/20, 6/20 корпус 1, 6/21 корпус 1, 6/21 корпус 2, 6/21, 6/22 корпус 1, 6/22 корпус 2, 6/22, 6/23 корпус 1, 6/23 корпус 2, 6/23, 6/24 корпус 1, 6/24, 6/25, 6/26 корпус 1, 6/26, 6/27 корпус 1, 6/27, 6/28 корпус 1, 6/28, 6/29 корпус 1, 6/29, 6/30, 6/31 корпус 1, 6/31 корпус 2, 6/31 корпус 3, 6/31, 6/48 корпус 1, 6/48 корпус 2, 6/48, 6/49 корпус 1, 6/49 корпус 2, 6/49, 6/50 корпус 1, 6/50, 6/51 корпус 1, 6/51 корпус 2, 6/51, 6/52 корпус 1, 6/52, 6/53, 6/54 корпус 1, 6/54 корпус 2, 6/54 корпус3, 6/54, 6/56, 6/57 корпус1, 6/57 корпус2, 6/57, 6/58 корпус1, 6/58 корпус2, 6/58, 6/59 корпус1, 6/59, 6/60 корпус1, 6/60, 6/61 корпус1, 6/61, 6/62 корпус1, 6/62, 6/90 улицы Алтын-орда микрорайона Абай.
Избирательный участок № 649

Орталығы: Орталығы: Алматы қаласы, "Қалқаман-2" шағын ауданы, Қыдырбеков көшесі, 32 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 157 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесінен Жақыбаев көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Тарғап көшесіне дейін. Тарғап көшесінен оңтүстік бағытта Сабденов көшесіне дейін. Сабденов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Нұрлы таң көшесіне дейін. Шұғыла шағын ауданының Жүнісов көшесінен шығыс жағымен солтүстік бағытта Жақыбаев көшесіне дейін.
№ 650 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шұғыла" шағын ауданы, 347/4 үй, Алматы қаласы Білім басқармасының "оқушылардың инновациялық шығармашылық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Көктерек көшесінен Алатау даңғылына дейін. Шұғыла, Шұғыла-City тұрғын үй кешені. тұрғын үйлер №341/1 корпус 1, 341/1 корпус 2, 341/1 корпус 3, 341/1 корпус 4, 341/1 корпус 5, 341/1 корпус 6, 341/1 корпус 7, 341/1 корпус 8, 341/4 корпус 1, 341/4 корпус 2, 341/5 корпус 1, 341/5 корпус 2, 341/5 корпус 3, 341/5 корпус 3, 341/5 4 корпус, 341/5 5 корпус, 341/5 6 корпус, 341/5 7 корпус, 340/4 9 корпус, 340/4 10 корпус, 340/4 Шұғыла шағын ауданының 11 корпусы.

Центр: Центр: город Алматы, микрорайон ""Калкаман-2"", улица Кыдырбекова, дом 32, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 157" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жунисова микрорайона Шугыла по южной стороне улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла в восточном направлении до улицы Таргап микрорайона Шугыла. От улицы Таргап микрорайона Шугыла в южном направлении до улицы Сабденова. По северной стороне улицы Сабденова в западном направлении до улицы Нурлы тан. От улицы Жунисова микрорайона Шугыла. По восточной стороне улицы Жунисова микрорайона Шугыла в северном направлении до улицы Жакыбаева микрорайона Шугыла.
Избирательный участок № 650
Центр: город Алматы, микрорайон "Шугыла", дом 347/4, здание коммунального государственного казенного предприятия "Центр инновационного творчества школьников" Управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Коктерек до проспекта Алатау. Жилой комплекс Шугыла, Шугыла-City. жилые дома №341/1 корпус 1, 341/1 корпус 2, 341/1 корпус 3, 341/1 корпус 4, 341/1 корпус 5, 341/1 корпус 6, 341/1 корпус 7, 341/1 корпус 8, 341/4 корпус 1, 341/4 корпус 2, 341/5 корпус 1, 341/5 корпус 2, 341/5 корпус 3, 341/5 корпус 4, 341/5 корпус 5, 341/5 корпус 6, 341/5 корпус 7, 340/4 корпус 9, 340/4 корпус 10, 340/4 корпус 11 микрорайона Шугыла.