"Володар ауылдық округі аумағында жүзеге асырылатын жолаушыларды және багажды тұрақты автомобильмен тасымалдау тарифін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 156 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 156 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 15 қантарда № 7675-15 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Володар ауылдық округі аумағында жүзеге асырылатын жолаушыларды және багажды тұрақты автомобильмен тасымалдау тарифін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 156 қаулысының (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу тізілімінде № 3775 тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулының алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Айыртау ауданының әкімі Е. Бекшенов

О признании утратившим силу постановления акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 3 мая 2016 года № 156 "Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа, осуществляемые на территории Володарского сельского округа"
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 3 мая 2016 года № 156. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 15 января 2024 года № 7675-15
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области "Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа, осуществляемые на территории Володарского сельского округа" от 3 мая 2016 года № 156 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3775).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Айыртауского района Е. Бекшенов