Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 сәуірдегі № 131 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 5 наурыздағы № 87 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 7 наурызда № 7707-15 болып тіркелді
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 сәуірдегі № 131 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4223 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Айыртау ауданының әкімі Е. Бекшенов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстiк Қазақстан облысы әкімдігінің
жолаушылар көлiгi және автомобиль
жолдары басқармасы" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Айыртау ауданы әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 25 апреля 2017 года № 131 "Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения по Айыртаускому району Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 5 марта 2024 года № 87. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 7 марта 2024 года № 7707-15
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 25 апреля 2017 года № 131 "Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения по Айыртаускому району Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4223) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Айыртауского района Е. Бекшенов
"СОГЛАСОВАНО"
Коммунальное государственное учреждение
"Управление пассажирского транспорта
и автомобильных дорог акимата
Северо-Казахстанской области"
Приложение к постановлению
акимата Айыртауского района