Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 218 "Салық салу объектілерінің Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентттерін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 28 маусымдағы № 116 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 1 шілдеде № 7775-15 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің "Салық салу объектілерінің Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 218 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5104 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақжар ауданының әкімі К. Калиев

О признании утратившим силу постановления акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2018 года № 218 "Об утверждении коэффициентов зонирования учитывающих месторасположение объектов налогообложения в населенных пунктах Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 28 июня 2024 года № 116. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 1 июля 2024 года № 7775-15
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Акжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объектов налогообложения в населенных пунктах Акжарского района Северо-Казахстанской области" от 26 декабря 2018 года № 218 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5104).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акжарского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акжарского района К. Калиев