"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 325 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 10 қазандағы № 270 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 10 қазанда № 7805-15 болып тіркелді
Ғабит Мүсірепов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 325 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31246 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 73-тармағына сәйкес, Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның әкімі Р. Анбаев

О внесении изменения в постановление акимата района имени Габита Мусрепова от 22 декабря 2022 года № 325 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 10 октября 2024 года № 270. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 10 октября 2024 года № 7805-15
Акимат района имени Габита Мусрепова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района имени Габита Мусрепова "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" от 22 декабря 2022 года № 325 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 31246) следующее изменение:
преамбулу к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 73 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли", (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат района имени Габита Мусрепова ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района имени Габита Мусрепова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области Р. Анбаев