Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 03 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдау схемасы мен тәртібін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 15 наурыздағы № 53 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 18 наурызда № 7717-15 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 03 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдау схемасы мен тәртібін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3618 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдау схемалары қосымшаларға сәйкес бекітілсін 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19.";
көрсетілген қаулының 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдау тәртібі осы қаулыға 20-қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
Көрсетілген қаулыға 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 - қосымшалар осы қаулының қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдау тәртібі осы қаулыға 20-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жумабаев
ауданының әкімі
К. Омаров
Солтүстік Қазақстан облысы ауданы
Мағжан Жұмабаев әкімдігінің
2024 жылғы 15 наурыздағы
№ 53 қаулымен
бекітілген
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдау тәртібі

О внесении изменений в постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 14 января 2016 года № 03 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 15 марта 2024 года № 53. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 18 марта 2024 года № 7717-15
Акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" 14 января 2016 года № 03 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3618) следующие изменения:
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить схемы перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19.";
пункт 2 указанного постановления изложить в новой редакции:
" 2. Утвердить порядок перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области согласно приложению 20 к настоящему постановлению.";
Приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к настоящему постановлению;
порядок перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 20 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
К. Омаров
Утвержден
постановлением акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 15 марта 2024 года
№ 53
Порядок перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области

1 - тарау. Жалпы ережелер
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы бiлiм беретiн мектептерге тасымалдаудың осы тәртібі (бұдан әрі–Тәртіп) "Автомобиль көлiгi туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 3-тармағының 3-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Инвестициялар және дамыту министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 349 "Автомобиль көлігімен жолаушылар мен жүктерді тасымалдау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11550 болып тіркелген) сәйкес әзірленді.
2- тарау. Тасымалдаушыларға және автокөлік құралдарына қойылатын талаптар
2. Балаларды тасымалдау үшiн мынадай жүргiзушiлерге рұқсат етiледi:
1) жасы жиырма бес жастан кем емес, тиiстi санаттағы жүргiзушi куәлiгi және жүргiзушiнiң бес жылдан кем емес жұмыс өтiлi бар;
2) автобустың жүргiзушiсi ретiндегi кемiнде соңғы үш жыл үздiксiз жұмыс өтiлi бар;
3) соңғы жыл ішінде еңбек тәртібін және "Жол жүрісі қағидаларын, Көлік құралдарын пайдалануға рұқсат беру жөніндегі негізгі ережелерді, көлігі арнайы жарық және дыбыс сигналдарымен жабдықталуға және арнайы түсті-графикалық схемалар бойынша боялуға тиіс жедел және арнайы қызметтер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 534 бұйрығымен бекітілген Жол жүрісі қағидаларын өрескел бұзбаған (құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33003 болып тіркелген).
Балаларды тасымалдауға жiберген ұйымдағы жүргiзушiнiң жұмыс өтiлi үш жылдан кем болмауы тиiс.
Сыйымдылығы 41 орынды автобустармен балаларды тасымалдауға тағайындалған, сондай-ақ қалааралық қатынастағы балаларды басқа да тасымалдаудағы жүргiзушiлердiң автобустардағы жұмыс өтiлi бес жылдан кем болмауы тиiс.
3. Балаларды тасымалдау кезiнде автобустың жүргiзушiсiне рұқсат етілмейді:
1) сағатына 60 шақырым артық жылдамдықпен жүруге;
2) жүру маршрутын өзгертуге;
3) балалар бар автобус салонында қол жүгi мен балалардың жеке заттарынан басқа кез келген жүктi, багажды немесе мүкәммалды тасымалдауға;
4) автобуста балалар болған кезiнде, соның iшiнде балаларды отырғызу және түсiру кезiнде автобус салонынан шығуға;
5) автомобиль легiнде жүру кезiнде алда жүрген автобусты басып озуға;
6) автобуспен артқа қарай қозғалысты жүзеге асыруға;
7) егер ол көлiк құралының өздiгiнен қозғалуын немесе оны жүргiзушi жоқ болғанда пайдалануын болдырмау шараларын қолданбаса, өз орнын тастап кетуге немесе көлiк құралын қалдыруға;

Глава 1. Общие положения
1. Настоящий Порядок перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области (далее–Порядок), разработаны в соответствии с подпунктом 3-1) пункта 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 марта 2015 года № 349 "Об утверждении Порядка перевозок пассажиров и багажа автомобильным транспортом" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11550) (далее – Правила).
Глава 2. Требования, предъявляемые к перевозчикам и автотранспортным средствам
2. Для перевозки детей допускаются водители:
1) в возрасте не менее двадцати пяти лет, имеющие водительское удостоверение соответствующей категории и стаж работы водителем не менее пяти лет;
2) имеющие непрерывный стаж работы в качестве водителя автобуса не менее трех последних лет;
3) не имевшие в течение последнего года грубых нарушений трудовой дисциплины и Правил дорожного движения, утвержденных Приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 534 "Об утверждении Правил дорожного движения, Основных положений по допуску транспортных средств к эксплуатации, перечня оперативных и специальных служб, транспорт которых подлежит оборудованию специальными световыми и звуковыми сигналами и окраске по специальным цветографическим схемам" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации правовых актов за № 33003).
Стаж работы водителя в организации, которая направляет его на перевозку детей, должен быть не менее трех лет.
Водители, назначаемые на перевозки детей автобусами вместимостью более 41 места, а также на любые перевозки детей в междугородном сообщении, должны иметь стаж работы на автобусах не менее пяти лет.
3. Водителю автобуса при перевозке детей не позволяется:
1) следовать со скоростью более 60 километров в час;
2) изменять маршрут следования;
3) перевозить в салоне автобуса, в котором находятся дети, любой груз, багаж или инвентарь, кроме ручной клади и личных вещей детей;
4) выходить из салона автобуса при наличии детей в автобусе, в том числе при посадке и высадке детей;
5) при следовании в автомобильной колонне производить обгон впереди идущего автобуса;
6) осуществлять движение автобуса задним ходом;
7) покидать свое место или оставлять транспортное средство, если им не приняты меры, исключающие самопроизвольное движение транспортного средства или использование его в отсутствие водителя;

8) тасуға тыйым салынған нәрселердi, заттарды және материалдарды автобуста алып жүруге;
9) топырақ жолдарға шығып кетуге және олармен жүруге (балаларды ауылшаруашылық жұмыстарына және демалыс орындарына, сондай-ақ жолды жөндеу және қайта жаңғырту жұмыстарын жүргiзу кезiнде тасымалдаған жағдайдан басқа).
4. Балаларды тасымалдау Қағидалардың талаптарына сәйкес жабдықталған автобустармен, шағын автобустармен және әрбiр балаға отыратын жеке орын берiле отырып жүзеге асырылады.
5. Балаларды тасымалдау үшiн бөлiнген автобустардың техникалық жай-күйi, техникалық қызмет көрсету өткiзудiң көлемдерi мен мерзiмдерi, жабдықтары "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 13-бабының 23-10)-тармақшасына сәйкес автомобиль көлігі саласында басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті органмен бекітілетін Автокөлік құралдарын техникалық пайдалану ережесімен белгiленген талаптарға сәйкес жауап беруi тиiс.
6. Балаларды тасымалдауға арналған автобустардың кемiнде екi есiгi болады және "Жолаушылар мен жүктерді тасымалдауға арналған көлік құралдарына қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 11 қаңтардағы № ҚР ДСМ-5 бұйрығымен бекітілген, "Жолаушылар мен жүктерді тасымалдауға арналған көлік құралдарына қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларының 25-қосымшасы 1-тармағына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 22066 болып тіркелген) сәйкес келеді, сондай-ақ мыналармен:
1) автобустың алдында және артында орнатылатын "Балаларды тасымалдау" деген төрт бұрыш айыратын белгiмен;
2) сары түстi жылтыр шағын маягымен;
3) әрқайсысының сыйымдылығы кемiнде екi литр болатын оңай алынатын өрт сөндiргiштермен (бiреуi - жүргiзушiнiң кабинасында, басқасы – автобустың жолаушылар салонында);
4) "Автомобильдегі алғашқы медициналық көмек қобдишасының дәрілік заттары мен медициналық мақсаттағы бұйымдарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 368 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9649 болып тіркелген) автомобильдегі алғашқы медициналық көмек қобдишасының дәрілік заттары мен медициналық мақсаттағы бұйымдарының тізбесіне сәйкес дәрілік заттармен және медициналық мақсаттағы бұйымдары бар екі алғашқы көмек дәрі қобдишаларымен (автомобильді);
5) екi жылжуға қарсы тiректермен;
6) авариялық тоқтау белгiсiмен;
7) колоннада жол жүргенде – автобустың алдыңғы терезесiнде қозғалыс бағытымен оң жағында орнатылатын, автобустың колоннадағы орны көрсетiлген ақпараттық кестемен жабдықталады.

8) провозить в автобусе запрещенные к провозу предметы, вещества и материалы;
9) осуществлять съезд на грунтовые дороги и двигаться по ним (за исключением случаев перевозки детей на сельскохозяйственные работы и в места отдыха, а также во время проведения работ по ремонту и реконструкции дорог).
4. Перевозки детей осуществляются автобусами, микроавтобусами, оборудованными в соответствии с требованиями Правил и с предоставлением каждому ребенку отдельного места для сидения.
5. Техническое состояние, объемы и сроки проведения технического обслуживания, оборудование автобусов, выделяемых для перевозки детей, должны отвечать требованиям Правил технической эксплуатации автотранспортных средств, утверждаемых уполномоченным органом, осуществляющим руководство в области автомобильного транспорта, согласно подпункта 23-10) статьи 13 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте".
6. Автобусы, предназначенные для перевозки детей имеют не менее двух дверей и соответствуют пункту 1 приложения 25 к Санитарным правилам "Санитарно-эпидемиологические требования к транспортным средствам для перевозки пассажиров и грузов", утвержденным приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 января 2021 года № ҚР ДСМ-5 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к транспортным средствам для перевозки пассажиров и грузов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 22066), а также оборудуются:
1) квадратными опознавательными знаками "Перевозка детей", которые устанавливаются спереди и сзади автобуса;
2) проблесковым маячком желтого цвета;
3) двумя легкосъемными огнетушителями емкостью не менее двух литров каждый (один – в кабине водителя, другой – в пассажирском салоне автобуса);
4) двумя аптечками первой помощи (автомобильными) с лекарственными средствами и изделиями медицинского назначения согласно перечню лекарственных средств и изделий медицинского назначения автомобильных аптечек первой медицинской помощи, утвержденного приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 368 "Об утверждении перечня лекарственных средств и изделий медицинского назначения автомобильных аптечек первой медицинской помощи" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9649);
5) двумя противооткатными упорами;
6) знаком аварийной остановки;
7) при следовании в колонне – информационной табличкой, с указанием места автобуса в колонне, которая устанавливается на лобовом стекле автобуса справа по ходу движения.

3 - тарау. Балаларды тасымалдау тәртібі
7. Тәулiктiң жарық мезгiлiнде балаларды автобуспен тасымалдау фаралардың жақын қосылған жарығымен жүзеге асырылады.
8. Автобусты күтіп тұрған балаларға арналған алаңдар балалардың жолға шығуына жол бермейтіндей жеткілікті болуы тиіс.
Алаңдарда жайластырылған өту жолдары болуы және жолаушыларды және жүктерді автомобильмен тұрақты тасымалдау маршруттарының аялдама пункттерiнен бөлек орналасуы тиiс.
Егер балаларды тасымалдау тәулiктiң қараңғы мезгiлiнде жүзеге асырылса, онда алаңшалардың жасанды жарығы болуы тиiс.
Күзгi-қысқы кезеңде алаңдар қардан, мұздан, кiрден тазартылуы тиiс.
9. Балаларды оқу орындарына тасымалдауға Тапсырыс берушi балаларды отырғызу және түсiру орындарының жай-күйiн тұрақты түрде (айына кемiнде бiр рет) тексередi.
10. Балаларды автобусқа отырғызу ерiп жүрушiнiң басшылығымен және жүргiзушiнiң бақылауымен (жаппай тасымалдаған кезде одан басқа тасымалдауды ұйымдастыруға жауаптының байқауымен) автобус толық тоқтағаннан кейiн отырғызу алаңында жүргiзiледi.
Көлiк құралы жақындаған кезде ерiп жүрушiлер балалардың оның алдынан жүгiрiп шығуына, жүру бөлiгiнiң шетiнде топтануына жол бермейдi.
11. Еріп жүрушілер автобусқа отыру және одан түсу кезінде, автобус қозғалысы кезінде, аялдамалар кезінде балалар арасында тиісті тәртіпті қамтамасыз етеді.
4-тарау. Қорытынды
12. Осы Тәртіппен реттелмеген қатынастар қолданыстағы заңнамаға сәйкес реттеледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 15 наурыздағы
№ 53 қаулысына
1 қосымша
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Батыр Баян атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне және "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№2 Булаев орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне балаларды Нефтеплощадка көшесінен күнделікті тасымалдау сызбасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 15 наурыздағы
№ 53 қаулысына
2 қосымша
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Мағжан Жұмабаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне балаларды Медвежка ауылынан, Нефтеплощадка көшесінен және Булаев қаласының солтүстік жағынан күнделікті тасымалдау сызбасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 15 наурыздағы
№ 53 қаулысына
3 қосымша
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Хлеборобное негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне балаларды Рощино селосынан күнделікті жеткізу сызбасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 15 наурыздағы
№ 53 қаулысына
4 қосымша
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Конюхов негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне балаларды Куломзино ауылынан күнделікті жеткізу сызбасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 15 наурыздағы
№ 53 қаулысына
5 қосымша
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Октябрьское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне балаларды Зарослое, Суворовка және Хлебороб ауылдарынан күнделікті жеткізу сызбасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 15 наурыздағы
№ 53 қаулысына
6 қосымша
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Таман мектеп-бөбекжай-бақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне балаларды Пулеметовка ауылынан күнделікті жеткізу сызбасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 15 наурыздағы
№ 53 қаулысына
7 қосымша
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Ұзынкөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне балаларды Қоскөл, Шандақ ауылдарынан күнделікті жеткізу сызбасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 15 наурыздағы
№ 53 қаулысына
8 қосымша
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Ганькин орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне балаларды Ганькино станциясынан күнделікті жеткізу сызбасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 15 наурыздағы
№ 53 қаулысына
9 қосымша
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Қарақоға орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне балаларды Ноғайбай, Образец ауылдарынан күнделікті жеткізу сызбасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 15 наурыздағы
№ 53 қаулысына
10 қосымша
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Надежка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне балаларды Дүйсеке, Еремеевка ауылдарынан күнделікті жеткізу схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 15 наурыздағы
№ 53 қаулысына
11 қосымша
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Писарев орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне балаларды Веселовка, Увакова ауылынан күнделікті жеткізу сызбасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 15 наурыздағы
№ 53 қаулысына
12 қосымша
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Фурманов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне балаларды Береке ауылынан күнделікті жеткізу сызбасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 15 наурыздағы
№ 53 қаулысына
13 қосымша
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Чистов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне балаларды Тищенко ауылынан күнделікті жеткізу сызбасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 15 наурыздағы
№ 53 қаулысына
14 қосымша
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Возвышенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне балаларды Александровка, Золотая Нива, Сулышоқ ауылдарынан күнделікті жеткізу сызбасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 15 наурыздағы
№ 53 қаулысына
15 қосымша
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Қарақоға орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне балаларды Чистое, Дүйсеке, Лебяжье, Бинаш ауылдарынан күнделікті жеткізу сызбасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 15 наурыздағы
№ 53 қаулысына
16 қосымша
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Сарытомар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне балаларды Жастар ауылынан күнделікті жеткізу сызбасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 15 наурыздағы
№ 53 қаулысына
17 қосымша
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Чистов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне балаларды Пролетарка, Тищенко ауылдарынан күнделікті жеткізу сызбасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 15 наурыздағы
№ 53 қаулысына
18 қосымша
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Советское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне балаларды Придорожное, Рощино, Жастар, Майбалық ауылдарынан күнделікті жеткізу сызбасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 15 наурыздағы
№ 53 қаулысына
19 қосымша
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Мағжан Жұмабаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне балаларды Пролетарка, Сулышоқ, Қоскөл, Уваково ауылдарынан күнделікті жеткізу сызбасы

Глава 3. Порядок перевозок детей
7. Перевозка детей автобусом в светлое время суток осуществляется с включенным ближним светом фар.
8. Площадки, отводимые для ожидающих автобус детей, должны быть достаточно большими, чтобы не допускать выхода детей на проезжую часть.
Площадки имеют благоустроенные подходы и располагаются отдельно от остановочных пунктов маршрутов регулярных автомобильных перевозок пассажиров и багажа.
Если перевозки детей осуществляются в темное время суток, то площадки должны иметь искусственное освещение.
В осеннее-зимний период времени площадки должны очищаться от снега, льда, грязи.
9. Заказчик перевозок детей в учебные заведения регулярно (не реже одного раза в месяц) проверяет состояние мест посадки и высадки детей.
10. Посадка детей в автобус производится после полной остановки автобуса на посадочной площадке под руководством сопровождающих и под наблюдением водителя (при массовых перевозках, кроме того, под наблюдением ответственного за организацию перевозки).
При подъезде транспортного средства сопровождающие не допускают, чтобы дети побежали навстречу ему, скучивались у края проезжей части.
11. Сопровождающие обеспечивают надлежащий порядок среди детей во время посадки в автобус и высадки из него, при движении автобуса, во время остановок.
Глава 4. Заключение
12. Отношения, не урегулированные настоящим Порядком, регулируются в соответствии с действующим законодательством.
Приложение 1
к постановлению акимата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 15 марта 2024 года
№ 53
Схема ежедневного подвоза детей в коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия имени Батыр Баяна" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" и коммунальное государственное учреждение "Булаевская средняя школа №2" коммунального государственного учреждения
"Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" с улицы Нефтеплощадка
Приложение 2
к постановлению акимата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской оласти
от 15 марта 2024 года
№ 53
Схема ежедневного подвоза детей в коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" из села Медвежка, улицы Нефтеплощадка и с Северной стороны города Булаево
Приложение 3
к постановлению акимата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 15 марта 2024 года
№ 53
Схема ежедневного подвоза детей в коммунальное государственное учреждение "Хлеборобская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" из села Рощино
Приложение 4
к постановлению акимата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 15 марта 2024 года
№ 53
Схема ежедневного подвоза детей в коммунальное государственное учреждение "Конюховская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" из села Куломзино
Приложение 5
к постановлению акимата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 15 марта 2024 года
№ 53
Схема ежедневного подвоза детей в коммунальное государственное учреждение "Октябрьская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" из сел Зарослое, Суворовка и Хлебороб
Приложение 6
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 15 марта 2024 года
№ 53
Схема ежедневного подвоза детей в коммунальное государственное учреждения "Таманский комплекс школа-ясли-сад" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" из села ПулемҰтовка
Приложение 7
к постановлению акимата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 15 марта 2024 года
№ 53
Схема ежедневного подвоза детей в коммунальное государственное учреждение "Узункольская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" из сел Косколь, Шандак
Приложение 8
к постановлению акимата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 15 марта 2024 года
№ 53
Схема ежедневного подвоза детей в коммунальное государственное учреждение "Ганькинская неполная средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" со станции Ганькино
Приложение 9
к постановлению акимата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 15 марта 2024 года
№ 53
Схема ежедневного подвоза в коммунальное государственное учреждение "Карагугинская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" из сел Ногайбай и Образец
Приложение 10
к постановлению акимата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 15 марта 2024 года № 53
Схема ежедневного подвоза в коммунальное государственное учреждение "Надеждинская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" из сел Дюсеке и Еремеевка
Приложение 11
к постановлению акимата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 15 марта 2024 года
№ 53
Схема ежедневного подвоза в коммунальное государственное учреждение "Писаревская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" из села Веселовка и села Уваковское
Приложение 12
к постановлению акимата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 15 марта 2024 года
№ 53
Схема ежедневного подвоза в коммунальное государственное учреждение "Фурмановская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" из села Береке
Приложение 13
к постановлению акимата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 15 марта 2024 года
№ 53
Схема ежедневного подвоза в коммунальное государственное учреждение "Чистовская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" из села Тищенко
Приложение 14
к постановлению акимата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 15 марта 2024 года
№ 53
Схема
еженедельного подвоза в коммунальное государственное учреждение "Возвышенская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" из сел Александровка, Золотая Нива, Сулышок.
Приложение 15
к постановлению акимата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 15 марта 2024 года
№ 53
Схема еженедельного подвоза в коммунальное государственное учреждение "Карагугинская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" из сел Чистое, Дюсеке, Лебяжье, Бинаш
Приложение 16
к постановлению акимата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 15 марта 2024 года
№ 53
Схема еженедельного подвоза в коммунальное государственное учреждение "Сартомарская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" из села Жастар
Приложение 17
к постановлению акимата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 15 марта 2024 года
№ 53
Схема еженедельного подвоза в коммунальное государственное учреждение "Чистовская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" из сел Пролетарка, Тищенко
Приложение 18
к постановлению акимата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 15 марта 2024 года
№ 53
Схема еженедельного подвоза в коммунальное государственное учреждение "Советская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" из сел Придорожное, Рощино, Жастар, Майбалык
Приложение 19
к постановлению акимата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 15 марта 2024 года
№ 53
Схема еженедельного подвоза в коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" из сел Пролетарка, Сулушок, Косколь, Уваковское