Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабав ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын белгілеу және бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 10 мамырдағы № 88 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 мамырда № 7759-15 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің аппараты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары белгіленсін және бекітілсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 307 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5733 болып тіркелген);
2) 2021 жылғы 12 тамыздағы № 188 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 307 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24250 болып тіркелген).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жумабаев ауданының әкімі
К. Омаров
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің қаулысына қосымша
2024 жылғы 10 мамырдағы
№ 88
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасқан орны
Алатын алаңы
(шаршы метр)
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
Қызмет
саласы
Сауда қызметін
жүзеге асыру
кезеңі (жыл)
1
Полтавка ауылы,

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 10 мая 2024 года № 88. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 29 мая 2024 года № 7759-15
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестанционарных торговых объектов на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области согласно приложению, к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу некоторые постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области:
1) от 11 декабря 2019 года № 307 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5733);
2) от 12 августа 2021 года № 188 "О внесении изменения в постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области № 307 от 11 декабря 2019 года "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24250).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
К. Омаров
Приложение к
постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 10 мая 2024 года
№ 88
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
Сфера деятельности
Период осуществления торго-вой деятельности (лет)
1