Уәлиханов аудандық мәслихатының 2007 жылғы 24 мамырдағы № 7-32 с "Үй жануарлары мен құстарды ұстаудың Ережелері туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2024 жылғы 9 қазандағы № 16-22 с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 10 қазанда № 7803-15 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының 2007 жылғы 24 мамырдағы №7-32 с "Үй жануарлары мен құстарды ұстаудың Ережелері туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-13-51 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов аудандық мәслихатының төрағасы С. Саниев

О признании утратившим силу решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 24 мая 2007 года № 7-32 с "О правилах содержания домашних животных и птиц"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 9 октября 2024 года № 16-22 с. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 10 октября 2024 года № 7803-15
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Уалихановский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ;
1. Признать утратившим силу решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 24 мая 2007 года № 7-32 с "О правилах содержания домашних животных и птиц" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-13-51).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Уалихановского районного маслихата С. Саниев