Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 шілдедегі № 152 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 20 наурыздағы № 67 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 наурызда № 7724-15 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 шілдедегі № 152 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23657 тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданының әкімі
Р. Смагулов
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақтан облысы
Шал ақын ауданы аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы А. Торсанов
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданының әкімдігінің
2024 жылғы 20 наурыздағы
№ 67 қаулыға
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданының әкімі
2021 жылғы 21 шілдедегі
№ 152 қаулысына
қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Афанасьев ауылы
Школьная көшесі, 15, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Афанасьев орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
2
Ысқақ Ыбыраев атындағы ауылы
Школьная көшесі, 2, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Маркен Ахметбеков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
3
Городецкое ауылы
Центральная көшесі, 28, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Городецк негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
4
Жаңажол ауылы
Мектеп көшесі, 1, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғалым Малдыбаев атындағы Жаңажол орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
5
Арай ауылы
Школьная тұйық көшесі, 25, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Кривощеков орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
6
Повозочное ауылы
Березовая көшесі, 2, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Приишим орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
7
Новопокров ауылы
Ыбыраев көшесі, 91, "Орталықтандырылған клуб жүйесі" қазыналық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
8
Семипол ауылы
Советская көшесі, 7, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Семипол орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
9
Сухорабов ауылы
Мир көшесі, 15, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Сухорабовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
10
Крещенка ауылы
Школьная көшесі, 51, "Орталықтандырылған клуб жүйесі" қазыналық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
11
Сергеевка қаласы
Быковский көшесі, 4, "Орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд

О внесении изменения в постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 21 июля 2021 года № 152 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 20 марта 2024 года № 67. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 27 марта 2024 года № 7724-15
Акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВИЛ:
1. Внести в постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 21 июля 2021 года № 152 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23657) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Шал акына Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Шал акына Северо-Казахстанской области Р. Смагулов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель территориальной
избирательной комиссии района Шал акына
Северо-Казахстанской области А. Турсанов
Приложение к постановлению
акимата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 20 марта 2024 года
№ 67
Приложение
к постановлению акимата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 21 июля 2021 года № 152
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Афанасьевка
улица Школьная, 15, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Афанасьевская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
2
село имени Искака Ибраева
улица Школьная, 2, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Маркена Ахметбекова" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
3
село Городецкое
улица Центральная, 28, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Городецкая основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
4
село Жанажол
улица Мектеп, 1, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Жанажолская средняя школа имени Ғалыма Малдыбаева" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
5
село Арай
переулок Школьный, 25, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Кривощековская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
6
село Повозочное
улица Березовая, 2, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Приишимская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
7
село Новопокровка
улица Ибраева, 91, стенд возле здания казенного коммунального государственного предприятия "Централизованная клубная система"
8
село Семиполка
улица Советская, 7, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Семипольская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
9
село Сухорабовка
улица Мира, 15, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Сухорабовская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
10
село Крещенка
улица Школьная, 51, стенд возле здания казенного коммунального государственного предприятия "Централизованная клубная система"
11
город Сергеевка
улица Быковского, 4, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система"