Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудан әкімдігінің 2016 жылғы 4 ақпандағы № 24 "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттарына депутаттыққа кандидаттардың сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй- жайларды ұсыну және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 20 маусымдағы № 154 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 21 маусымда № 7772-15 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 3 тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттарына депутаттыққа кандидаттардың сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй- жайларды ұсыну және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудан әкімдігінің 2016 жылғы 4 ақпандағы № 24 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3624 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын
ауданының әкімі
Р. Смагулов
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақтан облысы
Шал ақын ауданы аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                                          А. Торсанов

О признании утратившим силу постановления акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 4 февраля 2016 года № 24 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 20 июня 2024 года № 154. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 21 июня 2024 года № 7772-15
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 4 февраля 2016 года № 24 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3624).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Шал акына Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Шал акына Северо-Казахстанской области Р. Смагулов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель территориальной
избирательной комиссии района Шал акына
Северо-Казахстанской области                                    А. Турсанов