Атырау қалалық әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімінің 2024 жылғы 28 наурыздағы № 563 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 наурызда № 5167-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Атырау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қарашадағы № 1578 "Атырау қаласында ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарынан квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3730 болып тіркелген) және 2017 жылғы 9 тамыздағы № 1591 "Атырау қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 25 қарашадағы № 1578 "Атырау қаласында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3943 болып тіркелген) кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласының әкімі Ш. Кейкин

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Атырау
Постановление акима города Атырау Атырауской области от 28 марта 2024 года № 563. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 29 марта 2024 года № 5167-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Атырауский городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления Атырауского городского акимата от 25 ноября 2016 года № 1578 "Об установлении квоты в городе Атырау для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, граждан из числа молодежи, поторявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3730) и от 9 августа 2017 года № 1591 "О внесении изменении в постановление акимата города Атырау от 25 ноября 2016 года № 1578 "Об установлении квоты в городе Атырау для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3943)
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Атырау.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Атырау Ш. Кейкин