Атырау қаласы әкімінің 2020 жылғы 25 қарашадағы № 37 "Атырау қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімінің 2024 жылғы 9 шілдедегі № 27 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 шілдеде № 5217-06 болып тіркелді
Атырау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Атырау қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Атырау қаласы әкімінің 2020 жылғы 25 қарашадағы № 37 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4790 болып тіркелген) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы:
1) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес 4, 6, 7, 14, 15, 20, 27, 30, 32, 55, 58, 62, 72, 86, 87, 94, 97, 99, 103, 104, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 124, 126 тармақтары жаңа редакцияда мазмұндалсын;
2) осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 тармақтармен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Атырау қаласы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы С. Ембергенге жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласының әкімі Ш. Кейкин
"КЕЛІСІЛДІ"
Атырау қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы
Атырау қаласы әкімінің
2024 жылғы 9 шілдедегі
№ 27 қосымша 1
Атырау қаласы аумағындағы сайлау учаскелері
Сайлау учаскесінің атауы
Сайлау учаскесінің орналасқан орны
Сайлау учаскелерінің шекаралары
4
№4 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Владимир Худин көшесі, 6 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Әдістемелік орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Сұлтан Бейбарыс даңғылы, № 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162 үйлер;
Н.Өтегенов өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 үйлер;
Мырзағали Қазырет көшесі, № 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 171б үйлер;

О внесении изменении и дополнении в решение акима города Атырау от 25 ноября 2020 года № 37 "Об образовании избирательных участков на территории города Атырау"
Решение акима города Атырау Атырауской области от 9 июля 2024 года № 27. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 12 июля 2024 года № 5217-06
Аким города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Атырау от 25 ноября 2020 года № 37 "Об образовании избирательных участков на территории города Атырау" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4790), следующие изменения и дополнения:
в приложении указанного решения:
1) пункты 4, 6, 7, 14, 15, 20, 27, 30, 32, 55, 58, 62, 72, 86, 87, 94, 97, 99, 103, 104, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 124, 126 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к данному решению;
2) дополнить пунктами 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 согласно приложению 2 к данному решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Атырау" Ембергена С.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Атырау Ш. Кейкин
"СОГЛАСОВАНО"
Атырауская городская
территориальная избирательная
комиссия
Приложение 1
Акима города Атырау
от 9 июля 2024 года № 27
Избирательные участки на территории города Атырау
Наименование избирательного
участка
Место расположения избирательного участка
Границы избирательных участков
4
Избирательный участок №4
город Атырау, улица Владимира Худина, дом 6, здание коммунального государственного казенного предприятия "Методический центр Управления образования Атырауской области"
проспект Сұлтан Бейбарыс, дома № 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162;
проезд Н.Өтегенов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93;
улица Мырзағали Қазырет, дома № 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 171б;

Т.Айбергенов өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер;
А.Затаевич өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
Қазанғап өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Ағатай батыр өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер;
Д.Нұрпейісова өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Тастақ өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер;
Қ.Қайсенов өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
Ж.Елеуісов көшесі, № 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109 үйлер;
Х.Досмұхамедов көшесі, № 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143 үйлер;
Попов көшесі, № 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 үйлер;
Ы.Алтынсарин көшесі, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер;
Ө.Исатаев көшесі, № 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41 үйлер;
Т.Бигельдинов көшесі, № 1, 3, 5а, 5/3, 7, 24, 26, 28, 33б, 34, 36, 37, 38, 39, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68 үйлер;
Құрманғазы көшесі, № 58в, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 үйлер;
И.Тайманов даңғылы, № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 үйлер;
М.Тоқатов көшесі, № 2а, 52, 54а, 54б үйлер.
6
№6 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Х.Досмұхамедов көшесі, құрылыс 4, "ҚазТрансГаз Аймақ" акионерлік қоғамы Атырау өндірістік филиалының ғимараты
Ә.Сәрсенбаев көшесі, № 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 65, 67, 69, 71 үйлер;
Әйтеке би көшесі, № 1, 2, 3, 5, 7, 15, 19, 20, 23, 25, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 33/1, 33/5, 34, 35, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 42, 47 үйлер;

проезд Т.Айбергенова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
проезд А.Затаевич, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
проезд Қазанғап, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
проезд Ағатай батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
проезд Д.Нұрпейісова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
проезд Тастақ, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
проезд Қ.Қайсенов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Ж.Елеуісов, дома № 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109;
улица Х.Досмұхамедов, дома № 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143;
улица Попова, дома № 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
улица Ы.Алтынсарина, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
улица Ө.Исатаев, дома № 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41;
улица Т.Бигельдинова, дома № 1, 3, 5а, 5/3, 7, 24, 26, 28, 33б, 34, 36, 37, 38, 39, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68;
улица Құрманғазы, дома № 58в, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78;
проспект И.Тайманова, дома № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
улица М.Тоқатов, дома № 2а, 52, 54а, 54б.
6
Избирательный участок №6
город Атырау, улица Х.Досмұхамедов, строение 4, здание Атырауского производственного филиала акционерного общества "КазТрансГаз Аймақ"
улица Ә.Сәрсенбаев, дома № 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 65, 67, 69, 71;
улица Әйтеке би, дома № 1, 2, 3, 5, 7, 15, 19, 20, 23, 25, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 33/1, 33/5, 34, 35, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 42, 47;

Атырау қаласы, Адмирал Лев Владимирский көшесі, құрылыс 41, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№3 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Авангард-3" шағын ауданы, № 39, 39а, 39б, 39в, 40, 41, 42, 43, 49, 75, 76 үйлер;
У.Трумов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Н.Тілендиев көшесі, № 19, 20, 38 үйлер;
"Ақшағала" шағын ауданы;
Телецентр аумағы;
Жеңіс паркі аумағы.
15
№15 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Адмирал Лев Владимирский көшесі, құрылыс 28, "Атырау облысы Білім беру басқармасының №3 "Білім-инновация" лицей интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Авангард-3" шағын ауданы, № 1, 3, 5, 6, 7а, 11, 13, 15, 17, 19, 19а, 21, 23, 24, 35, 36, 37, 38, 44, 45, 46, 47, 48, 74 үйлер;
Г.Карелин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер;
М.Қалимов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 үйлер.
20
№20 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Еркінқала ауылдық округі, Еркінқала ауылы, Дүйіш Есқалиев көшесі, құрылыс 29, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Еркінқала орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Еркінқала ауылдық округі, Еркінқала ауылы:
Тәуелсіздіктің 10 жылдығы көшесі, № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 33а, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 үйлер;
Ақ Жайық көшесі, № 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Ақжелкен көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22 үйлер;
Ә.Әленов көшесі, № 1, 1а, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11б, 12, 12в, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 39 үйлер;
Атамұра көшесі, № 2, 4, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 25, 26, 26а, 27, 29б, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 39, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 66, 67, 66а, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 78, 80, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 97, 99, 101 үйлер;

город Атырау, улица Адмирала Льва Владимирского, строение 41, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №3" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Авангард-3", дома № 39, 39а, 39б, 39в, 40, 41, 42, 43, 49, 75, 76;
улица У.Трумова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Н.Тілендиев, дома № 19, 20, 38;
микрорайон "Ақшағала";
территория Телецентр;
территория парка Победы.
15
Избирательный участок №15
город Атырау, улица Адмирала Льва Владимирского, строение 28, здание коммунального государственного учреждения "№3 Лицей-интернат "Білім-инновация" Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Авангард-3", дома № 1, 3, 5, 6, 7а, 11, 13, 15, 17, 19, 19а, 21, 23, 24, 35, 36, 37, 38, 44, 45, 46, 47, 48, 74;
улица Г.Карелина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица М.Қалимов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80.
20
Избирательный участок №20
город Атырау, сельский округ Еркінқала, село Еркінқала, улица Дүйіш Есқалиев, строение 29, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа Еркинкала" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
сельский округ Еркінқала, село Еркінқала:
улица Тәуелсіздіктің 10 жылдығы, дома № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 33а, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Ақ Жайық, дома № 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24;
улица Ақжелкен, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22;
улица Ә.Әленов, дома № 1, 1а, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11б, 12, 12в, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 39;
улица Атамұра, дома № 2, 4, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 25, 26, 26а, 27, 29б, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 39, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 66, 67, 66а, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 78, 80, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 97, 99, 101;

Еркінқала-Атырау тас жолы, № 2б, 84/1, 86/1, 88, 88/1, 90, 94, 96, 98, 100 үйлер;
Б.Жексемалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20б, 21, 23, 25, 27 үйлер;
Балықшылар көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Б.Өтеев көшесі, № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20 үйлер;
Бөлекқайыр көшесі, № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18 үйлер;
Д.Есқалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/5а, 32, 33, 33/2, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 47а, 49, 51, 52а, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73 үйлер;
Желтоқсан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 13, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 16, 17, 17а, 19, 19а, 21, 21а, 23, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 33 үйлер;
Жеңіс көшесі, № 1, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15б, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер;
Қ.Көшербаев көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 ,37а, 39, 41, 43, 43а, 45, 47 үйлер;
Қызыл теңізші көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9в, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 31а, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57а үйлер;
С.Айтмағамбетов көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8а, 8б, 8в, 8г, 8д, 10, 10а, 10б, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 15б, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
С.Оразалин көшесі, № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
С.Төлепов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер;
Т.Асанов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66 ,67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92 үйлер;
Ш.Аманов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Ш.Түсіпқалиев көшесі, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76в, 77, 79, 80, 81, 81а, 83, 83а ,84, 85, 85а, 86, 87, 89, 91, 93 үйлер;

трасса Еркінқала-Атырау, дома № 2б, 84/1, 86/1, 88, 88/1, 90, 94, 96, 98, 100;
улица Б.Жексемалиева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20б, 21, 23, 25, 27;
улица Балықшылар, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Б.Өтеев, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20;
улица Бөлекқайыр, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18;
улица Д.Есқалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/5а, 32, 33, 33/2, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 47а, 49, 51, 52а, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
улица Желтоқсан, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 13, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 16, 17, 17а, 19, 19а, 21, 21а, 23, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 33;
улица Жеңіс, дома № 1, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15б, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Қ.Көшербаев, дома № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 ,37а, 39, 41, 43, 43а, 45, 47;
улица Қызыл теңізші, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9в, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 31а, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57а;
улица С.Айтмағамбетов, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8а, 8б, 8в, 8г, 8д, 10, 10а, 10б, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 15б, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица С.Оразалина, дома № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица С.Төлепов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Т.Асанова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66 ,67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92;
улица Ш.Аманова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Ш.Түсіпқалиев, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76в, 77, 79, 80, 81, 81а, 83, 83а ,84, 85, 85а, 86, 87, 89, 91, 93;

Ж.Дәулетов көшесі, № 1, 1б, 1в, 2, 2а, 2б, 2в, 2ғ, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 42а, 44, 46, 63, 84 үйлер;
Ғ.Шапауов көшесі, № 1а, 1б, 1г, 1д, 1е, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48 үйлер;
№1 өткел, № 5, 14, 15, 16 үйлер;
№2 өткел, № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37 үйлер;
№3 өткел, № 1, 4 үйлер;
№4 өткел, № 1, 2, 4, 6, 8 үйлер.
27
№27 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Еркінқала ауылдық округі, Ракуша ауылы, Қазақстан көшесі, құрылыс 16, Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін М.Өтемісов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Еркінқала ауылдық округі, Ракуша ауылы:
А.Нұғманов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 32, 32а, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 41, 42, 42б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 97б үйлер;
Ә.Жақсыбаев көшесі, № 2, 4, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12б, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 28б, 32, 33, 34, 36, 38а, 39, 40, 42, 44, 44а, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60а, 62, 64, 64а, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80а, 82, 82а, 83, 83а, 88, 90 үйлер;
Қазақстан көшесі, № 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16в, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 33, 34, 36, 38, 58, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98 үйлер;
М.Сақпаров көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 31, 33, 33а, 35, 37, 39, 40а, 41, 43, 45, 47, 49, 53а, 55, 57, 59, 61, 64 үйлер;
С.Хасанов көшесі, № 1а, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12а/3, 13, 15, 17, 17б, 25 25а, 27, 29, 31, 33, 33б, 33в, 33г, 35, 35а, 35б, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 47, 47а, 47б, 47в, 49, 51, 53, 59, 63, 65, 67,69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 95б, 95г, 97а, 99, 99а, 101, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 123, 125, 129, 131, 135, 139, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 161а үйлер;
Т.Боқашев көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80а, 82, 84, 84а, 86, 86а, 88, 90, 92а, 94, 96, 96а үйлер;
Ынтымақ көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер.
Еркінқала ауылдық округі, Балауса тұрғын үй алабы:

улица Ж.Дәулетов, дома № 1, 1б, 1в, 2, 2а, 2б, 2в, 2ғ, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 42а, 44, 46, 63, 84;
улица Ғ.Шапауов, дома № 1а, 1б, 1г, 1д, 1е, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48;
проезд №1, дома № 5, 14, 15, 16;
проезд №2, дома № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
проезд №3, дома № 1, 4;
проезд №4, дома № 1, 2, 4, 6, 8.
27
Избирательный участок №27
город Атырау, сельский округ Еркінқала, село Ракуша, улица Қазақстан, строение 16, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени М.Утемисова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
сельский округ Еркінқала, село Ракуша:
улица А.Нұғманов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 32, 32а, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 41, 42, 42б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 97б;
улица Ә.Жақсыбаев, дома № 2, 4, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12б, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 28б, 32, 33, 34, 36, 38а, 39, 40, 42, 44, 44а, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60а, 62, 64, 64а, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80а, 82, 82а, 83, 83а, 88, 90;
улица Қазақстан, дома № 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16в, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 33, 34, 36, 38, 58, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98;
улица М.Сақпаров, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 31, 33, 33а, 35, 37, 39, 40а, 41, 43, 45, 47, 49, 53а, 55, 57, 59, 61, 64;
улица С.Хасанова, дома № 1а, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12а/3, 13, 15, 17, 17б, 25 25а, 27, 29, 31, 33, 33б, 33в, 33г, 35, 35а, 35б, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 47, 47а, 47б, 47в, 49, 51, 53, 59, 63, 65, 67,69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 95б, 95г, 97а, 99, 99а, 101, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 123, 125, 129, 131, 135, 139, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 161а;
улица Т.Боқашев, дома № 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80а, 82, 84, 84а, 86, 86а, 88, 90, 92а, 94, 96, 96а;
улица Ынтымақ, дома № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
сельский округ Еркінқала, жилой массив Балауса:

Ә.Ермеков көшесі, № 13, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 36/4, 36/5, 36/6, 37, 38, 39, 39а, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56 үйлер;
Е.Рахметқалиев көшесі, № 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 39/6, 39/7, 39/8, 39/9, 39/10, 39/11, 39/12, 39/13, 39/14, 39/15, 39/16, 40, 42, 44 үйлер;
Қ.Тілеумашев көшесі, № 25а, 25б, 27а, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45 үйлер;
Қ.Мұсағалиев көшесі, № 20, 51, 53, 55, 57, 59, 61 үйлер;
Медеу көшесі, № 1, 2а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21/2, 21/4, 21/6, 21/7, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 41, 43 үйлер;
Р.Хасанов көшесі, № 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 57, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81а, 141а, 143а, 145а, 147а, 149а, 151а, 172а, 174а, 176а, 178а, 182а, 184а үйлер;
Х.Сейітов көшесі, № 63, 65, 67 үйлер;
Т.Буданов көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59а, 74а, 76а, 78а, 80а, 81, 83, 84а, 85, 86а, 87, 88а, 89, 90а, 91, 92а, 94, 94а, 95, 96, 96а, 97, 98, 98а, 99, 100, 100а, 101, 102, 102а, 103, 104, 104а, 106, 108, 108а, 110, 112, 112а, 114, 116, 118, 118а, 120, 122, 124, 128, 128а, 130, 130б, 132а, 134а, 134б, 136б, 138б, 140б, 142б, 144б, 170а үйлер;
Ш.Мұртаза көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 19а, 20, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 34а, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 49а, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 89, 94а, 94в, 154а, 164а үйлер;
Н.Сүнелдіков көшесі, № 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36а үйлер;
Ы.Әлжанов көшесі, № 16, 16а, 18, ,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер;
М.Өзтүрік көшесі, № 17, 17б, 19, 21, 23, 25, 26б, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 46а, 50 үйлер;
Ә.Нұршайықов көшесі, № 37, 39, 43, 45, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58 үйлер;
Бекет ата көшесі, № 1а, 1б, 7, 7а, 9, 11, 19, 21, 23а, 29, 31, 33, 39 үйлер;
№24 көше, № 31, 33, 35, 37, 38, 40, 41, 44, 48 үйлер.
30
№30 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Ғинаят Әбдірахманов көшесі, үй 5, Атырау облысы Білім беру басқармасының "Облыстық дарынды балаларға арналған интернаттық мекемесі бар ұлттық гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ғ.Әбдірахманов көшесі, № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61б үйлер;
Тәттімбет Күйші өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;

улица Ә.Ермеков, дома № 13, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 36/4, 36/5, 36/6, 37, 38, 39, 39а, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56;
улица Е.Рахметқалиев, дома № 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 39/6, 39/7, 39/8, 39/9, 39/10, 39/11, 39/12, 39/13, 39/14, 39/15, 39/16, 40, 42, 44;
улица Қ.Тілеумашев, дома № 25а, 25б, 27а, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45;
улица Қ.Мұсағалиев, дома № 20, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
улица Медеу, дома № 1, 2а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21/2, 21/4, 21/6, 21/7, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 41, 43;
улица Р.Хасанова, дома № 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 57, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81а, 141а, 143а, 145а, 147а, 149а, 151а, 172а, 174а, 176а, 178а, 182а, 184а;
улица Х.Сейітов, дома № 63, 65, 67;
улица Т.Буданова, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59а, 74а, 76а, 78а, 80а, 81, 83, 84а, 85, 86а, 87, 88а, 89, 90а, 91, 92а, 94, 94а, 95, 96, 96а, 97, 98, 98а, 99, 100, 100а, 101, 102, 102а, 103, 104, 104а, 106, 108, 108а, 110, 112, 112а, 114, 116, 118, 118а, 120, 122, 124, 128, 128а, 130, 130б, 132а, 134а, 134б, 136б, 138б, 140б, 142б, 144б, 170а;
улица Ш.Мұртаза, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 19а, 20, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 34а, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 49а, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 89, 94а, 94в, 154а, 164а;
улица Н.Сүнелдіков, дома № 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36а;
улица Ы.Әлжанов, дома № 16, 16а, 18, ,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
улица М.Өзтүрік, дома № 17, 17б, 19, 21, 23, 25, 26б, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 46а, 50;
улица Ә.Нұршайықов, дома № 37, 39, 43, 45, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58;
улица Бекет ата, дома № 1а, 1б, 7, 7а, 9, 11, 19, 21, 23а, 29, 31, 33, 39;
улица № 24, дома № 31, 33, 35, 37, 38, 40, 41, 44, 48.
30
Избирательный участок №30
город Атырау, улица Ғинаят Әбдірахманов, дом 5, здание коммунального государственного учреждения "Областная национальная гимназия для одаренных детей с интернатным учреждением" Управления образования Атырауской области
улица Ғ.Әбдірахманов, дома № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61б;
проезд Тәттімбет Күйші, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;

М.Фрунзе көшесі, № 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36 үйлер;
№4 өткел, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
Б.Майлин көшесі, № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56 үйлер;
Күйші Түркеш өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
Б.Аманшин көшесі, № 27, 29, 31, 33, 35, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108 үйлер;
Е.Брусиловский көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23 үйлер;
Т.Амандосов көшесі, № 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 64а үйлер;
Оқжетпес өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
Сұлтан Бейбарыс даңғылы, № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61,63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101 үйлер;
Н.Қобданов көшесі, № 54/1, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 64/2, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83 үйлер;
Е.Полынин көшесі, № 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50 үйлер;
Ж.Таңқыбаев көшесі, № 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78 үйлер;
Ж.Садықов көшесі, № 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 үйлер;
Желтоқсан көшесі, № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а үйлер;
М.Шолохов көшесі, № 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер;
И.Панфилов көшесі, № 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55 үйлер.
32
№32 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қажығали Мәмекұлы көшесі, құрылыс 167, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Қалалық білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №1 Мағжан Жұмабаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Тайқазан көшесі, № 1а/1, 1/1, 1/2, 1/4, 1/6, 2, 2а, 2б, 2г үйлер;
"Орталық" шағын ауданы, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
Абай көшесі, № 6, 6а үйлер;
Азаттық даңғылы, № 2б/5, 2е, 2ж, 2з, 2и, 5, 5а, 5б, 6а, 11а, 11б, 13, 15 үйлер;
Ш.Уәлиханов көшесі, № 5/1, 5/2, 6а, 9а, 9а/1, 9а/2 үйлер;
М.Өтемісұлы көшесі, № 2в/1, 83а, 87б, 112, 114 үйлер;

улица М.Фрунзе, дома № 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36;
проезд №4, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Б.Майлина, дома № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
проезд Күйші Түркеш, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Б.Аманшина, дома № 27, 29, 31, 33, 35, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108;
улица Е.Брусиловского, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23;
улица Т.Амандосова, дома № 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 64а;
проезд Оқжетпес, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
проспект Сұлтан Бейбарыс, дома № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61,63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101;
улица Н.Қобданов, дома № 54/1, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 64/2, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83;
улица Е.Полынина, дома № 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50;
улица Ж.Таңқыбаев, дома № 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
улица Ж.Садықов, дома № 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107;
улица Желтоқсан, дома № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а;
улица М.Шолохова, дома № 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица И.Панфилова, дома № 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55.
32
Избирательный участок №32
город Атырау, улица Қажығали Мәмекұлы, строение 167, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №1 имени Магжана Жумабаева" Городского отдела образования города Управления образования Атырауской области"
улица Тайқазан, дома № 1а/1, 1/1, 1/2, 1/4, 1/6, 2, 2а, 2б, 2г;
микрорайон "Орталық", дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Абая, дома № 6, 6а;
проспект Азаттық, дома № 2б/5, 2е, 2ж, 2з, 2и, 5, 5а, 5б, 6а, 11а, 11б, 13, 15;
улица Ш.Уәлиханов, дома № 5/1, 5/2, 6а, 9а, 9а/1, 9а/2;
улица М.Өтемісұлы, дома № 2в/1, 83а, 87б, 112, 114;

Б.Момышұлы көшесі, № 1/1, 2, 4, 6, 8, 8б, 8в, 10 үйлер;
Қ.Смағұлов көшесі, № 10, 12 үйлер.
55
№55 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі, Ақсай ауылы, Атырау көшесі, құрылыс 23, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №25 Б.Момышұлы атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қайыршақты ауылдық округі, Ақсай ауылы.
58
№58 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Балықшы шағын ауданы, Қаршымбай Ахмедияров көшесі, құрылыс 19А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Мақаш Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Балықшы" шағын ауданы:
Ақбұлақ өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Х.Ғабдолова көшесі, № 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 үйлер;
Тоныкөк өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
Сығанақ өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер;
Т.Қалмұханов көшесі, № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 үйлер;
М.Әшенов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 үйлер;
А.Таңқыбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Қ.Ахмедияров көшесі, № 15, 15а, 17, 17а, 40а үйлер;
Алтын орда көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
С.Есова өтпе жолы, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Ж.Сарбөпеев көшесі, № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 үйлер;
Д.Нұрпейісова көшесі, № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Ж.Сарбөпеев өткелі, № 10 үй.
62
№62 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Көкарна шағын ауданы, №13 көше, құрылыс 36А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №32 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Көкарна" шағын ауданы:

улица Б.Момышұлы, дома № 1/1, 2, 4, 6, 8, 8б, 8в, 10;
улица Қ.Смағұлов, дома № 10, 12.
55
Избирательный участок №55
город Атырау, сельский округ Кайыршакты, село Аксай, улица Атырау, строение 23, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №25 имени Б,Момышулы" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
сельский округ Қайыршақты, село Ақсай.
58
Избирательный участок №58
город Атырау, микрорайон Балықшы, улица Қаршымбай Ахмедияров, строение 19А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Макаша Бекмухамбетова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Балықшы":
проезд Ақбұлақ, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Х.Ғабдолова, дома № 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
проезд Тоныкөк, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
проезд Сығанақ, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Т.Қалмұханов, дома № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
улица М.Әшенов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
улица А.Таңқыбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Қ.Ахмедияров, дома № 15, 15а, 17, 17а, 40а;
улица Алтын орда, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
проезд С.Есовой, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Ж.Сарбөпеев, дома № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;
улица Д.Нұрпейісова, дома № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
проезд Ж.Сарбөпеев, дом № 10.
62
Избирательный участок №62
город Атырау, микрорайон Көкарна, улица №13, строение 36а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №32" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Көкарна":

Ғ.Нұрмашев көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 16а, 18, 18а, 20а, 21, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 23г, 24, 25, 25а, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 30а, 30б, 31, 33, 34, 35а, 36, 37, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56 үйлер;
Ж.Шақкөзов көшесі, № 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23 үйлер;
Ж.Ақбердиев көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 39, 37, 38, 38а, 39, 39а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73 үйлер;
Көкарна көшесі, № 71а, 72, 72а, 75, 75а, 75б, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 96а, 97, 98, 98а, 99, 99а, 100а, 101, 102, 103, 104, 105, 105б, 106, 107б, 108, 108б, 108г, 110, 111, 112, 118, 119, 120, 120б, 121, 122, 122а, 122в, 124, 140 үйлер;
Қ.Ғабдоллаұлы көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 үйлер;
Орақты батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 25, 29, 31а үйлер;
П.Хансұлтанов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48 үйлер;
Т.Бейбіталиев көшесі, № 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 2, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47 үйлер;
Төрткөл көшесі, № 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 16, 17, 17а, 17б, 17в, 17г, 18, 19, 22а, 28, 32, 34 үйлер;
Қапал батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 7, 10, 18, 26, 29а, 35, 38, 40, 48а, 64, 64а, 66 үйлер;
№1 көше, № 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер;
№2 көше, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 48, 50, 52 үйлер;
№3 көше, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31б, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 51 үйлер;
№5 көше, № 1, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53;

улица Ғ.Нұрмашев, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 16а, 18, 18а, 20а, 21, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 23г, 24, 25, 25а, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 30а, 30б, 31, 33, 34, 35а, 36, 37, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
улица Ж.Шақкөзов, дома № 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23;
улица Ж.Ақбердиев, дома № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 39, 37, 38, 38а, 39, 39а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73;
улица Көкарна, дома № 71а, 72, 72а, 75, 75а, 75б, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 96а, 97, 98, 98а, 99, 99а, 100а, 101, 102, 103, 104, 105, 105б, 106, 107б, 108, 108б, 108г, 110, 111, 112, 118, 119, 120, 120б, 121, 122, 122а, 122в, 124, 140;
улица Қ.Ғабдоллаұлы, дома № 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
улица Орақты батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 25, 29, 31а;
улица П.Хансұлтанов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48;
улица Т.Бейбіталиев, дома № 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 2, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47;
улица Төрткөл, дома № 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 16, 17, 17а, 17б, 17в, 17г, 18, 19, 22а, 28, 32, 34;
улица Қапал батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 7, 10, 18, 26, 29а, 35, 38, 40, 48а, 64, 64а, 66;
улица №1, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица №2, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 48, 50, 52;
улица №3, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31б, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 51;
улица №5, дома № 1, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53;

№6 көше, № 2, 2а, 5, 7, 7а, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54 үйлер;
№10 көше, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлер;
№12 көше, № 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 үйлер;
№13 көше, № 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 10, 12, 12а, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 22а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 үйлер;
№25 көше, № 2, 6 үйлер;
№29 көше, № 2, 6, 15а, 17а, 18а, 19а, 20а, 21а, 23а, 36а, 38а, 40а, 44а, 50а үйлер;
№30 көше, № 8, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 38, 56 үйлер;
№31 көше, № 7, 9, 11 үйлер;
№1 өткел, № 1а, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлер;
№11 өткел, № 6, 10, 12 үйлер.
72
№72 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Кеңөзек ауылдық округі, Тасқала ауылы, Орталық көшесі, құрылыс 22, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Т.Амандосов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Кеңөзек ауылдық округі, Тасқала ауылы және "Сая" бау – бақшалық қоғамы.
86
№89 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Нұрсая шағын ауданы, Елорда даңғылы, ғимарат 22, "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымының Атырау қаласындағы "химия-биологиялық бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі" филиалының ғимараты
"Нұрсая" шағын ауданы, № 1, 1б, 1в, 71, 71/1, 72, 73, 73/1, 73/2, 74, 75, 76, 77, 77/1, 77/2, 78, 78/1 үйлер;
Елорда даңғылы, № 3, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6/9, 6/10, 6/11, 6/12, 6/13, 6/14, 6/15, 6/16, 6/17, 6/18, 6/19, 9а, 9а/1, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/11 үйлер;
№3 өткел, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 үйлер;
№4 өткел, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 үйлер;
Әбілқайыр хан даңғылы, № 41, 41/1 үйлер.
87
№90 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Нұрсая шағын ауданы, Елорда даңғылы, үй 24, "APEC PetroTechnic жоғары колледж" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
"Нұрсая" шағын ауданы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
Т.Чердабаев көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38 үйлер;
Р.Ғабдиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35 үйлер;
Үшқоңыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер;

улица №6, дома № 2, 2а, 5, 7, 7а, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54;
улица №10, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
улица №12, дома № 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
улица №13, дома № 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 10, 12, 12а, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 22а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
улица №25, дома № 2, 6;
улица №29, дома № 2, 6, 15а, 17а, 18а, 19а, 20а, 21а, 23а, 36а, 38а, 40а, 44а, 50а;
улица №30, дома № 8, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 38, 56;
улица №31, дома № 7, 9, 11;
проезд №1, дома № 1а, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
проезд №11, дома № 6, 10, 12.
72
Избирательный участок №72
город Атырау, сельский округ Кеңөзек, село Тасқала, улица Орталық, строение 22, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Т.Амандосова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
сельский округ Кеңөзек, село Тасқала и садовое общество "Сая".
86
Избирательный участок №89
город Атырау, микрорайон Нұрсая, проспект Елорда, здание 22, здание филиала "Назарбаев Интеллектуальная школа химико-биологического направления" города Атырау автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"
микрорайон "Нұрсая", дома № 1, 1б, 1в, 71, 71/1, 72, 73, 73/1, 73/2, 74, 75, 76, 77, 77/1, 77/2, 78, 78/1;
проспект Елорда, дома № 3, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6/9, 6/10, 6/11, 6/12, 6/13, 6/14, 6/15, 6/16, 6/17, 6/18, 6/19, 9а, 9а/1, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/11;
проезд №3, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
проезд №4, дома №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
проспект Әбілқайыр хан, дома №41, 41/1.
87
Избирательный участок №90
город Атырау, микрорайон Нұрсая, проспект Елорда, дом 24, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Высший колледж APEC PetroTechnic"
микрорайон "Нұрсая", дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Т.Чердабаева, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
улица Р.Ғабдиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35;
улица Үшқоңыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;

Қ.Наурызалиев көшесі, № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 30, 32, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56 үйлер;
Т.Қасанов көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28 үйлер;
Р.Қошқарбаев көшесі, № 1, 2, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 48, 52, 56, 58, 64, 66, 68, 70 үйлер;
М.Бекмұхамбетов көшесі, № 1, 4, 5, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54 үйлер;
М.Шажимов көшесі, № 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 30, 31 үйлер;
Қ.Акудин көшесі, № 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 33, 34 үйлер;
А.Қарақұлов көшесі, № 1, 2, 3, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40 үйлер;
Тұран көшесі, № 3, 5, 7, 9, 10, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65 үйлер;
№9 көше, № 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 20, 24 үйлер;
№10 көше, № 1, 3, 9, 13, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 45, 49, 51 үйлер;
№12 көше, № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 27, 35, 37, 39, 41, 45, 49, 51 үйлер;
№13 көше, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлер;
№15 көше, № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 54, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 73, 75 үйлер;
№16 көше, № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 49, 51, 53, 54 үйлер;
№17 көше, № 1, 2, 3, 4, 5, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 40, 42, 43, 48, 49, 50, 52, 53, 54 үйлер;
№22 көше, № 3, 5, 7, 9 үйлер;
№23 көше, № 1, 7, 9, 10, 11, 12, 14 үйлер;
№24 көше, № 1, 3, 5, 9 үйлер;
№25 көше, № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21 үйлер;
№26 көше, № 1, 3, 4, 6, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25 үйлер;
№27 көше, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 17, 18, 20, 22, 26 үйлер;
№28 көше, № 2, 6, 12, 18, 20, 26 үйлер;
№32 көше, № 2, 4, 6, 10, 12, 14, 20, 22, 26, 28 үйлер;
№33 көше, № 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 24 үйлер;

улица Қ.Наурызалиев, дома № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 30, 32, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
улица Т.Қасанов, дома № 1, 2, 2а, 3, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28;
улица Р.Қошқарбаев, дома № 1, 2, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 48, 52, 56, 58, 64, 66, 68, 70;
улица М.Бекмұхамбетов, дома № 1, 4, 5, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54;
улица М.Шажимова, дома № 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 30, 31;
улица Қ.Акудин, дома № 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 33, 34;
улица А.Қарақұлов, дома № 1, 2, 3, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40;
улица Тұран, дома № 3, 5, 7, 9, 10, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65;
улица №9 дома, № 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 20, 24;
улица №10, дома № 1, 3, 9, 13, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 45, 49, 51;
улица №12, дома № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 27, 35, 37, 39, 41, 45, 49, 51;
улица №13, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
улица №15, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 54, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 73, 75;
улица №16, дома № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 49, 51, 53, 54;
улица №17, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 40, 42, 43, 48, 49, 50, 52, 53, 54;
улица №22, дома № 3, 5, 7, 9;
улица №23, дома № 1, 7, 9, 10, 11, 12, 14;
улица №24, дома № 1, 3, 5, 9;
улица №25, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
улица №26, дома № 1, 3, 4, 6, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25;
улица №27, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 17, 18, 20, 22, 26;
улица №28, дома № 2, 6, 12, 18, 20, 26;
улица №32, дома № 2, 4, 6, 10, 12, 14, 20, 22, 26, 28;
улица №33, дома № 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 24;

№35 көше, № 1а, 3, 3а, 4а, 5, 5а, 6а, 7, 7а, 8а, 9, 11, 14, 14а, 15а, 16а, 17, 18а үйлер;
№36 көше, № 1, 1а, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8а, 9а, 10в, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 17а, 22а, 24а, 26а үйлер;
№37 көше, № 1, 1а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 7, 9, 9а, 9б, 9в, 11а, 12, 13, 13а, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19а, 21, 21а, 23а, 25, 25а, 28, 30, 36, 38 үйлер;
№38 көше, № 2, 4, 5, 10, 11, 12, 13 үйлер;
№39 көше, № 5, 7, 11 үйлер;
№46 көше, № 2а, 3, 4а, 5, 8а, 9, 10, 10а, 12, 13, 14, 14а, 16, 17, 19, 19а, 20, 21а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер;
№47 көше, № 2, 3, 7, 9, 13, 15 үйлер;
№48 көше, № 4, 5, 8, 9, 14, 15, 16, 18, 19, 20 үйлер;
№2 өткел, № 16 үй;
№4 өткел, № 5 үй;
№5 өткел, № 1, 3, 5, 7 үйлер.
99
№247 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Еркінқала ауылдық округі, Еркінқала ауылы, Балауса тұрғын үй алабы, Шерхан Мұртаза көшесі, үй 70А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №43 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Еркінқала ауылдық округі, Балауса тұрғын үй алабы:
Е.Бекмаханов көшесі, № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42 үйлер;
Н.Төреқұлұлы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44 үйлер;
С.Қожанұлы көшесі, № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлер;
Х.Болғамбайұлы көшесі, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлер;
Қ.Жандарбеков көшесі, № 1а, 2а, 5, 13, 15, 17, 19, 1а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 57, 59, 61 үйлер;
Ы.Дүкенұлы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16 үйлер;
Н.Сүнелдіков көшесі, № 1, 1а, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 үйлер;
Ы.Әлжанов көшесі, № 1, 1а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 14, 14а, 15, 17 үйлер;
М.Өзтүрік көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15б, 16, 18, 20, 22, 26 үйлер;
Ә.Нұршайықов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42 үйлер;
Ақкөл көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 үйлер;
Алаш Орда көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81,82, 83, 84, 85, 87, 89, 91 үйлер;

улица №35, дома № 1а, 3, 3а, 4а, 5, 5а, 6а, 7, 7а, 8а, 9, 11, 14, 14а, 15а, 16а, 17, 18а;
улица №36, дома № 1, 1а, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8а, 9а, 10в, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 17а, 22а, 24а, 26а;
улица №37, дома № 1, 1а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 7, 9, 9а, 9б, 9в, 11а, 12, 13, 13а, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19а, 21, 21а, 23а, 25, 25а, 28, 30, 36, 38;
улица №38, дома № 2, 4, 5, 10, 11, 12, 13;
улица №39, дома № 5, 7, 11;
улица №46, дома № 2а, 3, 4а, 5, 8а, 9, 10, 10а, 12, 13, 14, 14а, 16, 17, 19, 19а, 20, 21а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица №47, дома № 2, 3, 7, 9, 13, 15;
улица №48, дома № 4, 5, 8, 9, 14, 15, 16, 18, 19, 20;
проезд №2, дом № 16;
проезд №4, дом № 5;
проезд №5, дома, № 1, 3, 5, 7.
99
Избирательный участок №247
город Атырау, сельский округ Еркінқала, село Еркінқала, жилой массив Балауса, улица Шерхан Мұртаза, дом 70А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная средняя школа №43" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
сельский округ Еркінқала, жилой массив Балауса:
улица Е.Бекмаханова, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
улица Н.Төреқұлұлы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44;
улица С.Қожанұлы, дома № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
улица Х.Болғамбайұлы, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
улица Қ.Жандарбеков, дома № 1а, 2а, 5, 13, 15, 17, 19, 1а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 57, 59, 61;
улица Ы.Дүкенұлы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
улица Н.Сүнелдіков, дома № 1, 1а, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18;
улица Ы.Әлжанов, дома № 1, 1а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 14, 14а, 15, 17;
улица М.Өзтүрік, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15б, 16, 18, 20, 22, 26;
улица Ә.Нұршайықов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42;
улица Ақкөл, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;
улица Алаш Орда, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81,82, 83, 84, 85, 87, 89, 91;

А.Қалменұлы көшесі, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46 үйлер;
Б.Әшімов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16 үйлер;
Б.Римова көшесі, № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 14 үйлер;
Ғ.Қайырбеков көшесі, № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13,14, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59а үйлер;
Е.Рахметқалиев, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
Жаңартау көшесі, № 1 үй;
Ж.Тәшенов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 67, 69, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 үйлер;
Ж.Елебеков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 15 үйлер;
І.Көпбаев көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50 үйлер;
Қ.Қуанышбаев көшесі, № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Қ.Тілеумашев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28 үйлер;
Қ.Мұсағалиев көшесі, № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56 үйлер;
Медеу көшесі, № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23а, 24, 25а, 27а, 28, 29а, 30, 34 үйлер;
С.Асфендияров көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12 үйлер;
Х.Сейітов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
С.Баймағамбетов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер;
С.Мәуленов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Т.Буданов көшесі, № 2, 2б, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 74, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 136, 138, 138а, 140, 140а, 140б, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166 үйлер;
Тастөбе көшесі, № 1, 2, 6 үйлер;
Т.Молдағалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80а үйлер;

улица А.Қалменұлы, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46;
улица Б.Әшімов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
улица Б.Римовой, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 14;
улица Ғ.Қайырбеков, дома № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13,14, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59а;
улица Е.Рахметқалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Жаңартау, дом № 1;
улица Ж.Тәшенов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 67, 69, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84;
улица Ж.Елебекова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 15;
улица І.Көпбаев, дома № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50;
улица Қ.Қуанышбаев, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Қ.Тілеумашев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28;
улица Қ.Мұсағалиев, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
улица Медеу, дома № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23а, 24, 25а, 27а, 28, 29а, 30, 34;
улица С.Асфендиярова, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
улица Х.Сейітов, дома № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14;
улица С.Баймағамбетов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
улица С.Мәуленов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Т.Буданова, дома № 2, 2б, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 74, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 136, 138, 138а, 140, 140а, 140б, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166;
улица Тастөбе, дома № 1, 2, 6;
улица Т.Молдағалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80а;

Тұщықұдық көшесі, № 1, 2, 4 үйлер;
Ш.Ниязбеков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87 үйлер;
Ш.Мұртаза көшесі, № 12а үй;
Ш.Берсиев көшесі, № 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 14;
№24 көше, № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34 үйлер.
103
№251 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі, Томарлы ауылы, Жұлдыз тұрғын үй алабы, Ғаббас Муханбедьяров көшесі , құрылыс 29, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №39 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қайыршақты ауылдық округі, Жұлдыз тұрғын үй алабы:
А.Аюпов көшесі, № 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29/1, 29/2, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 үйлер;
Ә.Ғабдуллин көшесі, № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12 үйлер;
Арыстан баб көшесі, № 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 22, 24 үйлер;
Ғ.Муханбедьяров көшесі, № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25 үйлер;
Д.Бірмағамбетов көшесі, № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38 үйлер;
Жошы хан көшесі, № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 үйлер;
Ж.Қарши көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13 үйлер;
К.Сариев көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49 үйлер;
Томирис көшесі, № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49 үйлер;
Т.Ислямов көшесі, № 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 40а, 42, 44, 46 үйлер;
С.Аманжолов көшесі, № 1, 1а, 1в, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 23, 25 үйлер;
Мұқали батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45 үйлер;
Майқы би көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50 үйлер;

улица Тұщықұдық, дома № 1, 2, 4;
улица Ш.Ниязбекова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87;
улица Ш.Мұртаза, дом № 12а;
улица Ш.Берсиева, дома № 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 14;
улица №24, дома № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34.
103
Избирательный участок №251
город Атырау, сельский округ Кайыршакты, село Томарлы, жилой массив Жұлдыз, улица Ғаббас Муханбедьяров, строение 29, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №39" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области
сельский округ Қайыршақты, жилой массив Жұлдыз:
улица А.Аюпова, дома № 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29/1, 29/2, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
улица Ә.Ғабдуллин, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
улица Арыстан баб, дома № 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 22, 24;
улица Ғ.Муханбедьяров, дома № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
улица Д.Бірмағамбетов, дома № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
улица Жошы хан, дома № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
улица Ж.Қарши, дома № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
улица К.Сариева, дома № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
улица Томирис, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49;
улица Т.Ислямова, дома № 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 40а, 42, 44, 46;
улица С.Аманжолова, дома № 1, 1а, 1в, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 23, 25;
улица Мұқали батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
улица Майқы би, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50;

108
№256 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Нұрсая шағын ауданы, құрылыс 109А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №37 Салық Зиманов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Нұрсая" шағын ауданы, № 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлер;
Т.Жұмағалиев көшесі, № 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 10/11, 10/12, 12, 14, 14а, 15 үйлер;
Әбілқайыр хан даңғылы, № 17а, 63, 65, 69 үйлер;
К.Мәденов көшесі, № 1 үй;
Р.Ғабдиев көшесі, № 39, 41, 43, 47а, 47б үйлер;
С.Қожықов көшесі, № 10, 12 үйлер;
№4 өткел, № 3, 5, 7, 9, 11 үйлер.
109
№257 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Бейбарыс даңғылы, құрылыс 445, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№38 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Нұрсая" шағын ауданы, № 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 үйлер.
110
№261 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Нұрсая шағын ауданы, құрылыс 109А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №37 Салық Зиманов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Нұрсая" шағын ауданы, № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 үйлер;
Т.Жұмағалиев көшесі, № 17а/1, 17а/2, 17а/3, 17а/4, 21, 25, 25а үйлер.
111
№262 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Нұрсая шағын ауданы, Елорда даңғылы, үй 24, "APEC PetroTechnic жоғары колледж" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
"Нұрсая" шағын ауданы, № 34, 36, 38, 40 үйлер;
Т.Шәмелов көшесі, № 12а, 16, 26, 28 үйлер;
Ғ.Қайырбеков өткелі, № 7, 9, 11 үйлер;
С.Байшев көшесі, № 2, 3, 3а, 4а, 7 үйлер;
С.Қожықов өткелі, № 1, 3, 3а, 4, 4б, 4в, 4г, 4д, 5, 7, 9 үйлер;
Ақжарма көшесі, № 9, 10, 11, 13 үйлер;
Шырайлы өткелі, № 2а, 7, 7а, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9 үйлер;
Қосалқа өткелі, № 2, 6, 8 үйлер;
"Глория қалашығы" түрғын-үй кешені;
Әбілқайыр хан даңғылы, № 51а, 51б үйлер.
113
№264 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Ғинаят Әбдірахманов көшесі, үй 5, Атырау облысы Білім беру басқармасының "Облыстық дарынды балаларға арналған интернаттық мекемесі бар ұлттық гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ш.Еркінов көшесі, № 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59 үйлер;
Шаңырақ өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;

108
Избирательный участок №256
город Атырау, микрорайон Нұрсая, строение 109А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №37 имени Салыка Зиманова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Нұрсая", дома № 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
улица Т.Жұмағалиев, дома № 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 10/11, 10/12, 12, 14, 14а, 15;
проспект Әбілқайыр хан, дома № 17а, 63, 65, 69;
улица К.Мәденов, дом № 1;
улица Р.Ғабдиев, дома № 39, 41, 43, 47а, 47б;
улица С.Қожықов, дома № 10, 12;
проезд №4, дома № 3, 5, 7, 9, 11.
109
Избирательный участок №257
город Атырау, проспект Бейбарыс, строение 445, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №38" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Нұрсая", дома № 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121.
110
Избирательный участок №261
город Атырау, микрорайон Нұрсая, строение 109А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №37 имени Салыка Зиманова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Нұрсая", дома № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111;
улица Т.Жұмағалиев, дома № 17а/1, 17а/2, 17а/3, 17а/4, 21, 25, 25а.
111
Избирательный участок №262
город Атырау, микрорайон Нұрсая, проспект Елорда, дом 24, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Высший колледж APEC PetroTechnic"
микрорайон "Нұрсая", дома № 34, 36, 38, 40;
улица Т.Шәмелов, дома № 12а, 16, 26, 28;
проезд Ғ.Қайырбеков, дома № 7, 9, 11;
улица С.Байшев, дома № 2, 3, 3а, 4а, 7;
проезд С.Қожықов, дома № 1, 3, 3а, 4, 4б, 4в, 4г, 4д, 5, 7, 9;
улица Ақжарма, дома №9, 10, 11, 13;
проезд Шырайлы, дома № 2а, 7, 7а, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9;
проезд Қосалқа, дома № 2, 6, 8;
жилой комплекс "городок Глория";
проспект Әбілқайыр хан, дома № 51а, 51б.
113
Избирательный участок №264
город Атырау, улица Ғинаят Әбдірахманов, дом 5, здание коммунального государственного учреждение "Областная национальная гимназия для одаренных детей с интернатным учреждением" Управления образования Атырауской области
улица Ш.Еркінов, дома № 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59;
проезд Шаңырақ, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;

Ш.Айманов өткелі, № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлер;
Алатау көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Т.Амандосов көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 39, 41, 43, 45 үйлер;
Н.Қобданов көшесі, № 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61 үйлер;
Л.Гумилев өткелі, № 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер;
Қ.Жұмағалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлер;
Қостанай көшесі, № 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 үйлер;
Баянды көшесі, № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
И.Панфилов көшесі, № 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 31, 33 үйлер;
Ж.Аймауытов өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
Ғ.Әбдірахманов көшесі, № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106 үйлер;
Е.Полынин көшесі, № 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
Ж.Таңқыбаев көшесі, № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 үйлер;
Ж.Садықов көшесі, № 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 үйлер;
Балқаш көшесі, № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
Байкент өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
Аққыстау өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер;
А.Грибоедов көшесі, № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96 үйлер;
Б.Аманшин көшесі, № 25, 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 үйлер;
Ғ.Берғалиев көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25 үйлер.

проезд Ш.Айманова, дома № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Алатау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Т.Амандосова, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 39, 41, 43, 45;
улица Н.Қобданов, дома № 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61;
проезд Л.Гумилева, дома № 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Қ.Жұмағалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
улица Қостанай, дома № 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
улица Баянды, дома № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица И.Панфилова, дома № 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 31, 33;
проезд Ж.Аймауытова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Ғ.Әбдірахманов, дома № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
улица Е.Полынина, дома № 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Ж.Таңқыбаев, дома № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
Ж.Садықов улица, дома № 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67;
улица Балқаш, дома № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
проезд Байкент, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
проезд Аққыстау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица А.Грибоедова, дома № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96;
улица Б.Аманшина, дома № 25, 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
улица Ғ.Берғалиев, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.

115
№266 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Береке шағын ауданы, №16 көше, құрылыс 3, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№42 Нұрлан Балғымбаев атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Береке" шағын ауданының жеке секторы;
"Береке" шағын ауданы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер.
124
№275 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, құрылыс 58, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Абай атындағы Атырау қаласының оқушылар орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Әбілқайыр хан даңғылы, № 70, 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 71, 74/1, 74/5, 74/7, 74/9 үйлер.
126
№277 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Береке шағын ауданы, №16 көше, құрылыс 3, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№42 Нұрлан Балғымбаев атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Береке" шағын ауданы, № 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлер.
Атырау қаласы әкімінің
2024 жылғы 9 шілдедегі
№ 27 қосымша 2
Атырау қаласы аумағындағы сайлау учаскелері
Сайлау учаскесінің атауы
Сайлау учаскесінің орналасқан орны
Сайлау учаскелерінің шекаралары
128
№279 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Каспий шағын ауданы, құрылыс 97, "Сенім" элитарлық мектеп-бала бақша кешені" мекемесінің ғимараты
Б.Жарбосынов көшесі, № 8/1, 8/2, 16 үйлер;
А.Пушкин көшесі, № 148, 150 үйлер;
Б.Құлманов көшесі, № 1а, 1б, 1в, 20, 22 үйлер;
Қ.Сәтбаев көшесі, № 13 үй;
М.Мөңкеұлы көшесі, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9а, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
М.Есенов көшесі, № 83, 85, 87 үйлер;
Н.Крупская көшесі, № 1, 3, 5 үйлер;
Ырыс көшесі, № 11, 13, 15 үйлер;
"Сарыарқа" шағын ауданы, №28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40 үйлер.
129
№280 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі, Ақсай ауылы, Атырау көшесі, құрылыс 23, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №25 Б.Момышұлы атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қайыршақты ауылдық округі, Ақсай-2 ауылы.
130
№281 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Көкарна шағын ауданы, №13 көше, құрылыс 36А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №32 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Көкарна" шағын ауданы:

115
Избирательный участок №266
город Атырау, микрорайон Береке, улица №16, строение 3, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №42 имени Нурлана Балгымбаева" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
частный сектор микрорайона "Береке";
микрорайон "Береке", дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
124
Избирательный участок №275
город Атырау, проспект Әбілқайыр хан, строение 58, здание коммунального государственного казенного предприятия "Центр школьников города Атырау имени Абая" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
проспект Әбілқайыр хан, дома № 70, 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 71, 74/1, 74/5, 74/7, 74/9.
126
Избирательный участок №277
город Атырау, микрорайон Береке, улица №16, строение 3, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №42 имени Нурлана Балгымбаева" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Береке", дома № 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56.
Приложение 2
Акима города Атырау
от 9 июля 2024 года № 27
Избирательные участки на территории города Атырау
Наименование избирательного участка
Место расположения избирательного участка
Границы избирательных участков
128
Избирательный участок №279
город Атырау, микрорайон Каспий, строение 97, здание учреждения "Комплекс элитарной школы-детского садика "Сенім"
улица Б.Жарбосынова, дома № 8/1, 8/2, 16;
улица А.Пушкина, дома № 148, 150;
улица Б.Құлманов, дома № 1а, 1б, 1в, 20, 22;
улица Қ.Сәтбаев, дом № 13;
улица М.Мөңкеұлы, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9а, 11, 12, 13, 14, 15;
улица М.Есенова, дома № 83, 85, 87;
улица Н.Крупской, дома №1, 3, 5;
улица Ырыс, дома №11, 13, 15;
микрорайон "Сарыарқа", дома № 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40.
129
Избирательный участок №280
город Атырау, сельский округ Кайыршакты, село Ақсай, улица Атырау, строение 23, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №25 имени Б.Момышулы" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
сельский округ Қайыршақты, село Ақсай-2.
130
Избирательный участок №281
город Атырау, микрорайон Көкарна, улица №13, строение 36а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №32" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Көкарна":

З.Сартымбетов көшесі, № 65, 66, 67, 70, 71, 73, 74, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 100, 102, 104, 106 үйлер;
Қ.Наурызалиев көшесі, № 29, 33, 35, 45, 47, 49, 51, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98 үйлер;
М.Шонбасов көшесі, № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 12, 15, 16, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 41, 43, 44, 46, 47, 49, 51, 52, 54, 60, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 77, 7879, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 98, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 113, 114, 117 үйлер;
О.Есмақанов көшесі, № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 51, 53, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 77, 79, 81, 85, 87, 93, 95 үйлер;
Т.Қасанов көшесі, № 29, 30, 32, 34, 36, 38, 41, 43, 49, 53, 55, 65 үйлер;
Е.Бекмаханов көшесі, № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 64, 66, 68, 70а, 72а, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88 үйлер;
С.Мәсәлімов көшесі, № 2, 3, 4, 7, 9, 14, 19, 20, 21, 22, 25, 28 үйлер;
Т.Ахтанов көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 13 ,15, 17, 29, 35, 37, 43, 43а, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63 үйлер;
М.Шажимов көшесі, № 33, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 53, 56, 59, 61, 62, 63, 64, 67, 69, 71, 73, 76 үйлер;
Қ.Акудин көшесі, № 35, 37, 39, 41, 42, 43, 46, 48, 49, 50, 51,52, 54, 55, 56, 58,60, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 78, 80, 83, 85 үйлер;
А.Қарақұлов көшесі, № 43, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 80, 81, 84 үйлер;
Тұран көшесі, № 67, 69, 71, 77, 79, 81, 85, 87, 91, 93, 99, 103, 105, 109, 111, 115 үйлер;
№7 көше, № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 22, 25, 26, 27, 28 үйлер;
№18 көше, № 1, 7, 9, 11, 13, 19, 21, 27, 29, 31, 33, 35, 41, 43, 45, 47, 49, 51 үйлер;
№19 көше, № 2, 3, 5, 6 8, 9, 10, 11, 14, 18, 26, 28, 32, 33, 34, 40, 42 үйлер;
№20 көше, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 23, 24, 28, 29, 33, 34, 42, 44, 45, 46 үйлер;
№21 көше, № 1, 3, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 28а, 28б, 28г, 28к, 28л, 30, 31, 32, 32а, 34, 36а, 38, 40 үйлер;
№22 көше, № 2, 4, 8, 13, 14, 15, 19, 23, 25 үйлер;
№23 көше, № 15, 17, 18, 19, 23, 24, 26, 31 үйлер;
№24 көше, № 16, 17, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 43, 47, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66 үйлер;

улица З.Сартымбетова, дома № 65, 66, 67, 70, 71, 73, 74, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 100, 102, 104, 106;
улица Қ.Наурызалиев, дома № 29, 33, 35, 45, 47, 49, 51, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
улица М.Шонбасова, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 12, 15, 16, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 41, 43, 44, 46, 47, 49, 51, 52, 54, 60, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 77, 7879, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 98, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 113, 114, 117;
улица О.Есмақанов, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 51, 53, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 77, 79, 81, 85, 87, 93, 95;
улица Т.Қасанов, дома № 29, 30, 32, 34, 36, 38, 41, 43, 49, 53, 55, 65;
улица Е.Бекмаханова, дома № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 64, 66, 68, 70а, 72а, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88;
улица С.Мәсәлімов, дома № 2, 3, 4, 7, 9, 14, 19, 20, 21, 22, 25, 28;
улица Т.Ахтанова, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 13 ,15, 17, 29, 35, 37, 43, 43а, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
улица М.Шажимова, дома № 33, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 53, 56, 59, 61, 62, 63, 64, 67, 69, 71, 73, 76;
улица Қ.Акудин, дома № 35, 37, 39, 41, 42, 43, 46, 48, 49, 50, 51,52, 54, 55, 56, 58,60, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 78, 80, 83, 85;
улица А.Қарақұлов, дома № 43, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 80, 81, 84;
улица Тұран, дома №67, 69, 71, 77, 79, 81, 85, 87, 91, 93, 99, 103, 105, 109, 111, 115;
улица №7, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 22, 25, 26, 27, 28;
улица №18, дома № 1, 7, 9, 11, 13, 19, 21, 27, 29, 31, 33, 35, 41, 43, 45, 47, 49, 51;
улица №19, дома № 2, 3, 5, 6 8, 9, 10, 11, 14, 18, 26, 28, 32, 33, 34, 40, 42;
улица №20, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 23, 24, 28, 29, 33, 34, 42, 44, 45, 46;
улица №21, дома № 1, 3, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 28а, 28б, 28г, 28к, 28л, 30, 31, 32, 32а, 34, 36а, 38, 40;
улица №22, дома № 2, 4, 8, 13, 14, 15, 19, 23, 25;
улица №23, дома № 15, 17, 18, 19, 23, 24, 26, 31;
улица №24, дома № 16, 17, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 43, 47, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;

№25 көше, № 18, 22, 24, 27, 28, 29, 31, 34, 36, 40, 41, 42 ,43, 45, 47, 49, 51, 53 үйлер;
№26 көше, № 27, 28, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 54, 61, 63, 65 үйлер;
№27 көше, № 28, 29, 30, 31, 32, 35, 37, 38, 42, 52, 56, 58, 60, 64, 68, 70, 74, 78 үйлер;
№28 көше, № 28, 32, 34, 50 үйлер;
№29 көше, № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 15, 17, 20, 21, 22, 24, 25 үйлер;
№30 көше, № 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
№31 көше, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
№32 көше, № 5, 7, 9, 11, 19, 25, 27 үйлер;
№33 көше, № 7а, 11а, 27, 28, 30, 34, 36, 38, 44, 48, 50, 52, 67, 70, 78 үйлер;
№35 көше, № 16, 18, 19, 21, 25, 26 үйлер;
№36 көше, № 16, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 42, 44, 48, 50 үйлер;
№37 көше, № 27, 31, 33, 37, 40, 42, 44, 48, 50, 52 үйлер;
№38 көше, № 15, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 27, 42 үйлер;
№39 көше, № 2, 4, 6, 8, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 35, 38, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 61, 63 үйлер.
133
№284 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі, Томарлы ауылы, Жұлдыз тұрғын үй алабы, Ғаббас Муханбедьяров көшесі , құрылыс 29, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №39 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қайыршақты ауылдық округі, Жұлдыз тұрғын үй алабы:
Ш.Сарсенов көшесі, № 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 44, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72 үйлер;
Ұрыс хан көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 12, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31б, 35, 43, 45, 49, 51 үйлер;
Т.Оразов көшесі, № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 44, 46, 47, 49, 50, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 үйлер;
Тоқтамыс хан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Т.Ислямов көшесі, № 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104 үйлер;
С.Аманжолов көшесі, № 27, 29, 31, 31б, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99 үйлер;
О.Мадьяров көшесі, № 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 89 үйлер;

улица №25, дома № 18, 22, 24, 27, 28, 29, 31, 34, 36, 40, 41, 42 ,43, 45, 47, 49, 51, 53;
улица №26, дома № 27, 28, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 54, 61, 63, 65;
улица №27, дома № 28, 29, 30, 31, 32, 35, 37, 38, 42, 52, 56, 58, 60, 64, 68, 70, 74, 78;
улица №28, дома № 28, 32, 34, 50;
улица №29, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 15, 17, 20, 21, 22, 24, 25;
улица №30, дома № 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11;
улица №31, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица №32, дома № 5, 7, 9, 11, 19, 25, 27;
улица №33, дома № 7а, 11а, 27, 28, 30, 34, 36, 38, 44, 48, 50, 52, 67, 70, 78;
улица №35, дома № 16, 18, 19, 21, 25, 26;
улица №36, дома № 16, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 42, 44, 48, 50;
улица №37, дома № 27, 31, 33, 37, 40, 42, 44, 48, 50, 52;
улица №38, дома № 15, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 27, 42;
улица №39, дома № 2, 4, 6, 8, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 35, 38, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 61, 63.
133
Избирательный участок №284
город Атырау, сельский округ Кайыршакты, село Томарлы, жилой массив Жұлдыз, улица Ғаббас Муханбедьяров, строение 29, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №39" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области
сельский округ Қайыршақты, жилой массив Жұлдыз:
улица Ш.Сарсенова, дома № 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 44, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72;
улица Ұрыс хан, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 12, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31б, 35, 43, 45, 49, 51;
улица Т.Оразова, дома № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 44, 46, 47, 49, 50, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
улица Тоқтамыс хан, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Т.Ислямова, дома № 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104;
улица С.Аманжолова, дома № 27, 29, 31, 31б, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99;
улица О.Мадьярова, дома № 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 89;

О.Қуанбаев көшесі, № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 47а, 48, 48а, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 53а, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 68, 70, 72, 74, 75, 77, 82, 84, 86, 88 үйлер;
Н.Рысқалиева көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 87 үйлер;
М.Чукеев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 48, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58а, 63, 64, 68, 70, 71, 72, 74, 75 үйлер;
Мөңке би көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5 үйлер;
Қ.Досқалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13б, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 32, 33а, 34, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100 үйлер;
Қ.Қалиев көшесі, № 2, 2а, 4, 4а, 6, 8, 10, 10а, 12, 12а, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 82 үйлер;
Қ.Есенгенжин көшесі, № 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 123, 125, 127 үйлер;
Қ.Жұмалиев көшесі, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 48, 50, 52 үйлер;
Қ.Ғайсин көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57а, 59, 61, 63, 65 үйлер;
Қ.Сариев көшесі, № 28, 30, 32, 51, 53, 55, 57,59, 61, 63, 64, 64а, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125 үйлер;
Қ.Кенжеғалиев көшесі, № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66 үйлер;

улица О.Қуанбаев, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 47а, 48, 48а, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 53а, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 68, 70, 72, 74, 75, 77, 82, 84, 86, 88;
улица Н.Рысқалиева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 87;
улица М.Чукеева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 48, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58а, 63, 64, 68, 70, 71, 72, 74, 75;
улица Мөңке би, дома № 1, 2, 3, 4, 5;
улица Қ.Досқалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13б, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 32, 33а, 34, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
улица Қ.Қалиев, дома № 2, 2а, 4, 4а, 6, 8, 10, 10а, 12, 12а, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 82;
улица Қ.Есенгенжин, дома № 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 123, 125, 127;
улица Қ.Жұмалиев, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 48, 50, 52;
улица Қ.Ғайсин, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57а, 59, 61, 63, 65;
улица Қ.Сариев, дома № 28, 30, 32, 51, 53, 55, 57,59, 61, 63, 64, 64а, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125;
улица Қ.Кенжеғалиев, дома № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66;

З.Шаданов көшесі, № 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50 үйлер;
Ж.Басығариев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 56а, 58, 59, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 72, 73, 74, 75, 77, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 91 үйлер;
Е.Көкіұлы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер;
Домалақ ана көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
Д.Бірмағамбетов көшесі, № 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 94, 99, 101, 105 үйлер;
Ғ.Муханбедьяров көшесі, № 32, 32а, 32б, 34, 36, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 70а, 71а, 72, 72а, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 102, 104, 106, 110 үйлер;
Б.Орынбасаров көшесі, № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 81, 83, 89 үйлер;
Б.Бұлқышев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а, 38а, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56 үйлер;
Асан Қайғы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
А.Аюпов көшесі, № 31, 31а, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 63а, 63б, 65, 65а, 65б, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134 үйлер;
А.Енсегенов көшесі, № 12, 16, 18а, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71 үйлер;
М.Далмұқанов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
Т.Жауыров көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 60, 61, 63, 65, 71, 73, 75 үйлер;
Ш.Дәуенов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54 үйлер;

улица З.Шаданова, дома № 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50;
улица Ж.Басығариев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 56а, 58, 59, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 72, 73, 74, 75, 77, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 91;
улица Е.Көкіұлы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Домалақ ана, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Д.Бірмағамбетов, дома № 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 94, 99, 101, 105;
улица Ғ.Муханбедьяров, дома № 32, 32а, 32б, 34, 36, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 70а, 71а, 72, 72а, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 102, 104, 106, 110;
улица Б.Орынбасарова, дома № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 81, 83, 89;
улица Б.Бұлқышев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а, 38а, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56;
улица Асан Қайғы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица А.Аюпова, дома № 31, 31а, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 63а, 63б, 65, 65а, 65б, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134;
улица А.Енсегенова, дома № 12, 16, 18а, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71;
улица М.Далмұқанов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Т.Жауырова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 60, 61, 63, 65, 71, 73, 75;
улица Ш.Дәуенов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54;

З.Айдналиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 10, 12, 13а, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 үйлер;
№28 көше, № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер;
№30 көше, № 1, 2, 3 үйлер;
№31 көше, № 1, 3 үйлер;
№33 көше, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 28 үйлер;
№37 көше, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 18, 19 үйлер;
№38 көше, № 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20 үйлер;
№39 көше, № 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17 үйлер;
№40 көше, № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37 үйлер.
134
№285 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, құрылыс 58, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Абай атындағы Атырау қаласының оқушылар орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
"Нұрсая-3" шағын ауданы;
Әбілқайыр хан даңғылы, № 40, 46, 56а, 66 үйлер.

улица З.Айдналиева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 10, 12, 13а, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
улица №28, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица №30, дома № 1, 2, 3;
улица №31, дома № 1, 3;
улица №33, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 28;
улица №37, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 18, 19;
улица №38, дома № 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
улица №39, дома № 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17;
улица №40, дома № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37.
134
Избирательный участок №285
город Атырау, проспект Әбілқайыр хан, строение 58, здание коммунального государственного казенного предприятия "Центр школьников города Атырау имени Абая" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Нұрсая-3";
проспект Әбілқайыр хан, дома № 40, 46, 56а, 66.