"Мақат ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Мақат ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 18 қыркүйектегі № 139 аулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 21 қазандағы № 212 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 22 қазанда № 5229-06 болып тіркелді
Мақат ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мақат ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5084-06 болып тіркелген) Мақат ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 18 қыркүйектегі № 139 қаулысына келесідей өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының кіріспесіндегі "50-1" деген сандар "73" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің осы салаға жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақат ауданының әкімі А. Мамбетов

О внесении изменения в постановление акимата Макатского района от 18 сентября 2023 года № 139 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Макатского района"
Постановление акимата Макатского района Атырауской области от 21 октября 2024 года № 212. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 22 октября 2024 года № 5229-06
Акимат Макатского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Макатского района от 18 сентября 2023 года № 139 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Макатского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов № 5084-06) следующее изменение:
в преамбуле указанного постановления цифры "50-1" заменить цифрами "73".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района, курирующего данное направление.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Макатского района А. Мамбетов