Кентау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 8 тамыздағы № 30 "Бейбіт жиналыстарды өткізудің кейбір мәселелері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 7 тамыздағы № 126 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 8 тамызда № 6574-13 болып тiркелдi
Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "Бейбіт жиналыстарды өткізудің кейбір мәселелері туралы" 2023 жылғы 8 тамыздағы №30 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6335-13 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасының 8-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген шешiмiнің 2-қосымшасының 9-тармағындағы "Кентау қаласының" сөздері "әкімшілік-аумақтық бірліктің" сөздерімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3 қосымшасындағы "400" саны "800" санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қалалық мәслихатының төрағасы К. Елеусизов

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 8 августа 2023 года № 30 "О некоторых вопросах проведения мирных собраний"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 7 августа 2024 года № 126. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 8 августа 2024 года № 6574-13
Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О некоторых вопросах проведения мирных собраний" от 8 августа 2023 года №30 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6335-13) следующие изменения:
в приложении 2 указанного решения пункт 8 исключить;
в приложении 2 указанного решения слова "города Кентау" заменить словами "административно-территориальной единицы";
в приложении 3 указанного решения цифру "400" заменить на цифру "800".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кентауского городского маслихата К. Елеусизов