Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 2024 жылғы 13 қыркүйектегі № 339 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 16 қыркүйекте № 6585-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 18-бабының 2) тармақшасына, 139-бабының 9-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Кентау қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Кентау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 351 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 4391 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласының әкімі Ж. Тасов
"КЕЛІСІЛДІ"
Кентау қалалық
мәслихаты
Кентау қаласы әкімдігінің
2024 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 339 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі:
1) мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысы;
2) мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары;
3) мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын бөлімінің басшысы;
4) бөлімше меңгерушісі;
5) әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман;
6) әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант;
7) әлеуметтік жұмыс жөніндегі ассистент;
8) үйде қызмет көрсету ұйымы бөлімшесінің меңгерушісі;
9) арнаулы әлеуметтік қызметтерге қажеттілікті бағалау және айқындау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
10) қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
11) психоневрологиялық аурулары бар мүгедектігі бар балалар мен 18 жастан асқан мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата города Кентау Туркестанской области от 13 сентября 2024 года № 339. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 16 сентября 2024 года № 6585-13
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Кентау от 21 декабря 2017 года № 351 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 января 2018 года № 4391).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кентау.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кентау Ж. Тасов
"СОГЛАСОВАНО"
Кентауский городской
маслихат
Приложениек постановлению
Акимата города Кентау
от 13 сентября 2024 года № 339
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения:
1) руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
2) заместитель руководителя государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
3) руководитель отдела государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
4) заведующий отделения;
5) специалист по социальной работе;
6) консультант по социальной работе;
7) ассистент по социальной работе;
8) заведующий отделением организации надомного обслуживания;
9) социальный работник по оценке и определению потребности в специальных социальных услугах;
10) социальный работник по уходу за престарелыми и лицами с инвалидностью;
11) социальный работник по уходу за детьми с инвалидностью и лицами с инвалидностью старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями.

12) медициналық мейіргердің көмекшісі;
13) емдік денешынықтыру жөніндегі маман;
14) әдіскер.
2. Мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі:
1) мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысы (директоры);
2) мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысының (директоры) орынбасары;
3) мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын бөлімінің басшысы;
4) бөлімше меңгерушісі;
5) барлық атаудағы режиссер;
6) вокал;
7) әдіскер;
8) дизайнер;
9) дыбыс операторы;
10) мәдени ұйымдастырушы (негізгі қызметтер);
11) аккомпаниатор;
12) хормейстер;
13) музыкалық жетекші;
14) ұжым (үйірме) басшысы;
15) барлық атаудағы менеджер;
16) барлық атаудағы суретші (негізгі қызметтер);
17) кітапханашы;
18) әкімші;
19) библиограф;
20) барлық мамандықтағы мұғалімдері;
21) көркемдік жетекші;
22) дыбыс өңдеуші;
23) бас дирижер;
24) барлық атаудағы әртістері;
25) хореограф;
26) редактор.
3. Спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі:
1) мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысы;
2) мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары;
3) бөлімше меңгерушісі;
4) әдіскер;
5) жаттықтырушы;
6) нұсқаушы-спортшы;
7) (мамандандырылған) медициналық бике/аға;
8) жаттықтырушы-массажшы;
9) психолог;
10) жаттықтырушы-оқытушы.

12) помощник: младшей (его) медицинской (ого) сестры (брата) (помощник медсестры);
13) специалист по лечебной физической культуре;
14) методист.
2. Перечень должностей специалистов в области культуры:
1) руководитель (директор) государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
2) заместитель руководителя (директора) государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
3) руководитель отдела государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
4) заведующий отделения;
5) режиссер всех наименований;
6) репетитор по вокалу;
7) методист;
8) дизайнер;
9) звукооператор;
10) культорганизатор (основных служб);
11) аккомпаниатор;
12) хормейстер;
13) музыкальный руководитель;
14) руководитель коллектива (кружка);
15) менеджер всех наименований;
16) художники всех наименований (основных служб);
17) библиотекарь;
18) администратор;
19) библиограф;
20) учителя всех специальностей;
21) художественный руководитель;
22) аранжировщик;
23) главный дирижер;
24) артисты всех наименований,
25) хореограф;
26) редактор.
3. Перечень должностей специалистов в области спорта:
1) руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
2) заместитель руководителя государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
3) заведующий отделения;
4) методист;
5) тренер;
6) инструктор-спортсмен;
7) медицинская(ий) сестра/брат (специализированная (ый));
8) тренер-массажист;
9) психолог;
10) тренер-преподаватель.