Түркістан қалалық мәслихатының 2018 жылғы 19 қарашадағы № 40/202-VI "Үй іргесіндегі жер учаскелеріне салынатын базалық салық мөлшерлемелері туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Түркiстан қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 маусымдағы № 20/87-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 28 маусымда № 6544-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының "Үй іргесіндегі жер учаскелеріне салынатын базалық салық мөлшерлемелері туралы" 2018 жылғы 19 қарашадағы №40/202-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4804 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы Г. Сарсенбаев

О признании утратившим силу решения Туркестанского городского маслихата от 19 ноября 2018 года № 40/202-VI "О базовых налоговых ставках на придомовые земельные участки"
Решение Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 27 июня 2024 года № 20/87-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 28 июня 2024 года № 6544-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Туркестанского городского маслихата "О базовых налоговых ставках на придомовые земельные участки" от 19 ноября 2018 года №40/202-VI (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4804).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата Г. Сарсенбаев