Мақтаарал ауданы Мақтарал ауылдық округі Игілік елді мекенінің шекарасын өзгерту және белгілеу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 24 сәуірдегі № 297 бірлескен қаулысы және Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 сәуірдегі № 15-106-VIII шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 25 сәуірде № 6524-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 108-бабының 1, 5-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Мақтаарал ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтарал ауылдық округінің Игілік елді мекенінің шекарасына Мақтаарал ауданының ауыл шарушылығы мақсатындағы 50,39 гектар жерді қосу арқылы, Мақтарал ауылдық округінің Игілік елді мекенінің шекарасы өзгертіліп, жалпы ауданы 157,73 гектар болып белгіленсін.
2. Осы бірлескен Мақтаарал ауданы әкімдігінің қаулысының және Мақтаарал аудандық мәслихаты шешімінің орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен Мақтаарал ауданы әкімдігінің қаулысы және Мақтаарал аудандық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақтаарал ауданының әкімі Б. Асанов
Мақтаарал аудандық мәслихатының төрағасы К. Сарсекбаев

Об изменении и установлении границ населенного пункта Игілік сельского округа Мактарал Мактааральского района
Совместное постановление акимата Мактааральского района Туркестанской области от 24 апреля 2024 года № 297 и решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 24 апреля 2024 года № 15-106-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 25 апреля 2024 года № 6524-13
В соответствии с пунктами 1,5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Мактааральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы населенного пункта Игілік, сельского округа Мактарал путем включения 50,39 гектара земель сельскохозяйственного назначения Мактааральского района в границы населенного пункта Игілік сельского округа Мактарал установив границы общей площадью 157,73 гектаров.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Мактааральского района и решения Мактааральского районного маслихата возложить на курирующего заместителя акима Мактааральского района.
3. Настоящее совместное постановление акимата Мактааральского района и решение Мактааральского районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мактааральского района Б. Асанов
Председатель маслихата Мактааральского района К. Сарсекбаев