Мақтаарал ауданының кейбір елді мекендерінің шекараларын өзгерту және белгілеу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 19 маусымдағы № 432 бірлескен қаулысы және Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 маусымдағы № 17-120-VIII шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 27 маусымда № 6542-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 1, 5-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Мақтаарал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтаарал ауданының келесі елді мекендерінің шекаралары өзгертілсін және белгіленсін:
1) А.Қалыбеков ауылдық округі Үлгілі елді мекенінің шекарасына 31,19 гектар жер учаскесін қосу арқылы, А.Қалыбеков ауылдық округі Үлгілі елді мекенінің шекарасы өзгертіліп, жалпы ауданы 85,56 гектар шекарасында белгіленсін;
2) Жамбыл ауылдық округі Абай елді мекенінің шекарасына 72,55 гектар жер учаскесін қосу арқылы, Жамбыл ауылдық округі Абай елді мекенінің шекарасы өзгертіліп, жалпы ауданы 365,85 гектар шекарасында белгіленсін;
2. Осы бірлескен қаулының және шешімінің орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақтаарал ауданы әкімінің м.у.а Б. Туребеков
Мақтаарал аудандық мәслихатының төрағасы К. Сарсекбаев

Об изменении и установлении границ некоторых населенных пунктов Мактааральского района
Совместное постановление акимата Мактааральского района Туркестанской области от 19 июня 2024 года № 432 и решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 19 июня 2024 года № 17-120-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 27 июня 2024 года № 6542-13
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Мактааральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить и установить границы следующих населенных пунктов Мактааральского района:
1) изменить границы населенного пункта Үлгілі сельского округа А.Калыбеков путем включения 31,19 гектара земельного участка в границы населенного пункта Үлгілі сельского округа А.Калыбеков, установив границы общей площадью 85,56 гектаров;
2) изменить границы населенного пункта Абай сельского округа Жамбыл путем включения 72,55 гектара земельного участка в границы населенного пункта Абай сельского округа Жамбыл, установив границы общей площадью 365,85 гектаров;
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
в.и.о акима Мактааральского района Б. Туребеков
Председатель маслихата Мактааральского района К. Сарсекбаев