Ордабасы ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 22 шілдедегі № 23 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 24 шілдеде № 6562-13 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Заңының 23 бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 33 бабының 2-тармағына сәйкес, Ордабасы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы ауданы аумағында сайлауды ұйымдастыру және өткізу үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Ордабасы ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Ордабасы ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 8 қарашадағы № 31 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4775 болып тіркелген);
2) "Ордабасы ауданы әкімінің 2018 жылғы 8 қарашадағы № 31 "Ордабасы ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 21 қыркүйектегі № 29 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 29781 болып тіркелген).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ж.Кадиевке жүктелсін.
4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Ордабасы ауданының әкімі А. Оралбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Ордабасы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
"15" шілде 2024 жыл
Ордабасы ауданы әкімінің
2024 жылғы 22 шілдедегі
№ 23 шешіміне қосымша
Ордабасы ауданы бойынша сайлау учаскелерінің тізбесі
№437 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы ауданының білім бөлімінің "Сәкен Сейфуллин атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Бадам ауылы, Б.Момышұлы көшесі №27.
Шекаралары: Бадам ауылы "Орда" мөлтек ауданы, А.Байтұрсынов, Ә.Ақтаев, С.Сейфуллин, Қазыбек би, Ә.Шопақұлы, Абай, Төлеби көшелері, Б.Момышұлы мен Т.Қабылұлы көшелерінің батыс жағы.
№438 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Айтбай Шерімқұлов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Бадам ауылы, А.Шерімқұлов көшесі №1.
Шекаралары: Бадам ауылындағы Қ.Төлеев, М.Ахметов, Б.Мырзабаев, О.Жандосов, М.Әуезов, К.Омаров, Жангельдин, Құрманғазы, А.Шерімқұлов, Т.Рысқұлов, Қ.Мүсірепов, Ембердиев, Алтынсарин, Амангелді, Б.Онтаев, К.Байсеитова, С.Теңлібай, Т.Жананов, Б.Момышұлы, Т.Айбергенов, Ақдала, Достық көшелері және Б.Момышұлы, Т.Қабылұлы көшелерінің шығыс жағы.
№439 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Қажымұқан атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Бадам ауылы, Қажымұқан көшесі №6.
Шекаралары: Мамыр ауылы және Бадам ауылы теміржолының оңтүстік жағындағы М.Маметова, Жамбыл, Ш.Уалиханов, Әл-фараби, Ә.Молдағұлова, Қажымұқан, Ш.Айманов пен Ә.Ахметов көшелері.
№440 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Ақбұлақ" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақбұлақ ауылы, Н.Мақұлбек көшесі.
Шекаралары: Ақбұлақ, Қарабастау ауылдары.
№441 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Ордабасы" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ордабасы ауылы, Орталық көшесі.
Шекаралары: Ордабасы ауылы.
№442 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Бейсенбай Кенжебаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Бөген ауылы, М.Әуезов көшесі.
Шекаралары: Бөген, Кемер ауылдары.
№443 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Мұхтар Әуезов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қайнар ауылы, О.Ешимов көшесі №20.
Шекаралары: Қайнар ауылы.
№444 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Абай атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ұялыжар ауылы, Абай көшесі №5.
Шекаралары: Ұялыжар ауылы.
№445 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Сұлтан Ысқақов атындағы негізгі орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ынтымақ ауылы, Ордабасы көшесі №5.
Шекаралары: Ынтымақ, Теспе ауылдары.
№446 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Мұхаммед Хайдар Дулати атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ықыластемір ауылы, М.Х.Дулати көшесі.
Шекаралары: Ықыластемір ауылы.
№447 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Қосжан Мүсірепов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жамбыл ауылы, Қалау-Датқа көшесі.
Шекаралары: Таздар, Жамбыл, Бірлік ауылдары.
№448 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Қалаш" бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қалаш ауылы, Қалаш көшесі.
Шекаралары: Қалаш ауылы.
№449 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Өтебай Тұрманжанов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жеңіс ауылы, Жәнібеков көшесі №33.
Шекаралары: Жеңіс және Дихан ауылдары.
№450 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Қарақұм" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қарақұм ауылы, А.Байтұрсынов көшесі №4.
Шекаралары: Қарақұм ауылы.
№451 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Нұралы Нысанбайұлы атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Көктөбе ауылы, Мүтәлі көшесі №2.
Шекаралары: Көктөбе, Қызылсеңгір және Боралдай ауылдары.
№452 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Сыдық Ысмайлов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қажымұқан ауылы, Ж.Ақмұратов көшесі №1.
Шекаралары: Қажымұқан ауылы.
№453 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Қалдыбай Бектаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ынталы ауылы, Малдыбай көшесі №152.
Шекаралары: Ынталы ауылы.
№454 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории Ордабасынского района
Постановление акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 22 июля 2024 года № 23. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 24 июля 2024 года № 6562-13
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Ордабасынского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для организации и проведения выборов на территории Ордабасынского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима Ордабасинского района:
1) Решение акима Ордабасынского района "Об образовании избирательных участков на территории Ордабасынского района" от 8 ноября 2018 года № 31 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4775);
2) "О внесении изменений в решение акима Ордабасынского района от 8 ноября 2018 года № 31 "Об образовании избирательных участков на территории Ордабасынского района" от 21 сентября 2022 года № 29 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 29781).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Кадиеву Ж.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ордабасынского района А. Оралбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Ордабасинская районная территориальная
избирательная комисcия
"15" июль 2024 год
Приложение к решению
акима Ордабасынского района
от 22 июля 2024 года № 23
Перечень избирательных участков по Ордабасынскому району
Избирательный участок № 437
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Сакена Сейфуллина" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Б.Момышулы № 27 села Бадам.
Границы: микрорайон "Орда", улицы А.Байтурсынова, А.Актаева, С.Сейфуллина, Казыбек би, А.Шопакулы, Абай, Толе би, западная сторона улиц Б.Момышулы и Т.Кабылулы в селе Бадам.
Избирательный участок № 438
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Айтбая Шеримкулова" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица А.Шеримкулова № 1 села Бадам.
Границы: улицы К.Толеева, М.Ахметова, Б.Мырзабаева, О.Жандосова, М.Ауезова, К.Омарова, Жангельдина, Курмангазы, А.Шеримкулова, Т.Рыскулова, К.Мусирепова, Ембердиева, Алтынсарина, Амангелды, Б.Онтаева, К.Байсеитова, С.Тенлибай, Т.Жананова, Б.Момышулы, Т.Айбергенова, Акдала, Достық и восточная сторона улиц Б.Момышулы, Т.Кабылулы села Бадам.
Избирательный участок № 439
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Кажымукан" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Кажымукана № 6 села Бадам.
Границы: село Мамыр и южная сторона железной дороги от села Бадам, улицы М.Маметова, Жамбыла, Ш.Уалиханова, Аль-фараби, А.Молдагулова, Кажымукана, Ш.Айманова и А.Ахметовасела Бадам.
Избирательный участок № 440
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Акбулак" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Н.Макулбека села Акбулак.
Границы: сел Акбулак, Карабастау.
Избирательный участок № 441
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Ордабасы" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Орталык села Ордабасы.
Границы: село Ордабасы.
Избирательный участок № 442
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Бейсенбая Кенжебаева" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица М.Ауэзова села Боген.
Границы: сел Боген, Кемер.
Избирательный участок № 443
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Мухтара Ауэзова" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица О.Ешимова № 20 села Кайнар.
Границы: село Кайнар.
Избирательный участок № 444
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Абая" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Абая № 5 села Уялыжар
Границы: село Уялыжар.
Избирательный участок № 445
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Султана Ыскакова" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Ордабасы № 5 села Ынтымак.
Границы: сел Ынтымак, Теспе.
Избирательный участок № 446
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени "Мухаммеда Хайдара Дулати" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица М.Х.Дулати села Ыкыластемир.
Границы: село Ыкыластемир.
Избирательный участок № 447
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Косжана Мусирепова" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Калау Датха села Жамбыл.
Границы: сел Таздар, Жамбыл, Бирлик.
Избирательный участок № 448
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа "Калаш" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Калашсела Калаш.
Границы: село Калаш.
Избирательный участок № 449
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Отебая Турманжанова" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Жанибекова № 33 села Женис.
Границы: сел Женис и Дихан.
Избирательный участок № 450
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Каракум" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица А.Байтурсынова № 4 села Каракум.
Границы: село Каракум.
Избирательный участок № 451
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Нуралы Нысанбайулы" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Мутали № 2 села Коктобе.
Границы: сел Коктобе, Кызылсенгир и Боралдай.
Избирательный участок № 452
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Садыка Ысмайлова" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Ж.Акмуратова № 1 села Кажымукан.
Границы: село Кажымукан.
Избирательный участок № 453
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Калдыбая Бектаева" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Малдыбай № 152 села Ынталы.
Границы: село Ынталы.
Избирательный участок № 454

Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Ғани Мұратбаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Амангелді ауылы, Отан көшесі №1/1.
Шекаралары: Амангелді ауылы.
№455 сайлау учаскесі
Орталығы: Ордабасы аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ордабасы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, Темірлан ауылы, Қажымұхан көшесі № 219.
Шекаралары: Темірлан ауылы Қажымұқан көшесінің жұп жағы №190 үйден бастап №342 үйге дейін. Тақ жағы №189 үйден бастап №311 үйге дейін. Абай көшесі №9 үйден бастап №79 үйге дейін. Т.Рысқұлов, Оразбаев, Молдашимов, С.Әбдіқадіров, Мұртазаев, Мұсабек батыр, Достық, Бейбарыс, Үшқоңыр, Н.Төреқұлов, Сапақ би, Ұлытау, Қ.Айтбаев, Рахиев, Келешек көшелері.
№456 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Шоқан Уәлиханов атындағы мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Темірлан ауылы, Р.Әзімбаев көшесі №18.
Шекаралары: Темірлан ауылының 106 квартал, Азимбаев, Құрманғазы, Құдайбердиев, Байтұрсынов, Молдағұлова, Бөгенбай батыр, Наурызбай, Кенесары, Аманкелді көшелері мен ПМК, Самал 2,3 мөлтек аудандары.
№457 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Темірлан" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Темірлан ауылы, Қажымұхан көшесі №77/2.
Шекаралары: Темірлан ауылы Қажымұқан көшесінің №1 үйден бастап 188 үйге дейінгі үйлер, Байжанов, Мүсірепов, Қабанбай батыр, Н.Нысанбаев, Майлықожа, Аманжолов, Ынтымақ, Құртай, Б.Момышұлы, Кенжебаев, Ақтөбе, Домалақ ана, И.Тлеубергенов, Ө.Тұрманжанов, Бәйдібек би, С.Сағымбекұлы, Нұралы ақын көшелері.
№458 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Сағадат Нұрмағамбетов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Темірлан ауылы, Ж.Сүйіндікұлы көшесі № 27/1.
Шекаралары: Темірлан ауылы Қажымұқан көшесінің жұп жағы №344 үйден бастап №464 үйге дейін. Тақ жағы №313 үйден бастап №391 үйге дейін, Абай көшесі №81 үйден №121 үйге дейін, М.Мақатаев, Сәтбаев, Жәнібеков, Жансүгіров, Айбергенов, Майлин, 107 квартал, Әль-Фараби, және Ж.Сүйіндікұлыкөшелері.
№459 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Амангелді Иманов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Темірлан ауылы, Жепаев көшесі №1.
Шекаралары: Темірлан ауылының Жепаев, Черемушка, М.Әуезов, Абылайхан, Қазыбек би, Ш.Қалдаяқов, Нұрмаханов, Тұрмағамбетов, Қожабаев, Нұғманов, Сарбасов, Мамедова, Бекназаров, Кегенбаев, Ақшуақ, К.Омаров, С.Сейфуллин, А.Мұсаев және Абассов көшелері.
№460 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Қаныш Сәтбаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Мәдениет ауылы, Сәтбаев көшесі №25.
Шекаралары: Ақпан, Мәдениет, Ынтымақ және Жұлдыз ауылдары.
№461 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Жамбыл атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақжол ауылы, О.Күдірбек көшесі №6.
Шекаралары: Жаңатұрмыс, Сарыарық және Ақжол ауылдары.
№462 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Зиядин Исабеков атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Мақташы ауылы, С.Адамбеков көшесі №48.
Шекаралары: Бейсен, Мақташы ауылдары.
№463 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Бейсен Онтаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қараспан ауылы, Бимырза көшесі №79.
Шекаралары: Қараспан ауылы.
№464 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Таукехан атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Төреарық ауылы, Т.Сакенов көшесі № 2.
Шекаралары: Төреарық ауылы.
№465 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Елтай Ерназаров атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Көлтоған ауылы, М.Маметова көшесі №21.
Шекаралары: Көлтоған ауылы.
№466 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Көпбай Омаров атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Берген ауылы, Темірлан көшесі №10.
Шекаралары: Берген ауылы.
№467 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Ілияс Есенберлин атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Батырата ауылы, Насыр-Али көшесі №112.
Шекаралары: Батырата ауылы.
№468 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Төрткүл" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Төрткүл ауылы, Қонаев көшесі №5.

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Гани Муратбаева" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Отан № 1/1 села Амангелды.
Границы: село Амангелды.
Избирательный участок № 455
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия "Ордабасынский районный дом культуры" Ордабасынского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта, улица Кажымукана № 219, села Темирлан.
Границы: село Темирланчетная сторона улицы Кажымукана начиная с дома № 190 до дома № 342. Нечетная сторона начиная с дома № 189 до дома № 311.Начиная с дома № 9 улицы Абая до дома № 79. УлицыТ.Рыскулова, Оразбаева, Молдашимова, С.Абдыкадырова и Муртазаева, Мусабек батыр, Достык, Бейбарыс, Ушконыр, Н.Турекулова, Сапак би, Улытау, К.Айтбаева, Рахиева, Келешек.
Избирательный участок № 456
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия имени Шокана Уалиханова" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Р.Азимбаева № 18 села Темирлан.
Границы: село Темирлан 106 квартал, улицы Азимбаева, Курмангазы, Кудайбердиева, Байтурсынова, Молдагулова, Богенбай батыр, Наурызбай, Кенесары, Аманкелды и микрорайон ПМК, Самал 2,3.
Избирательный участок № 457
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Темирлан" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Кажымукана №77/2 села Темирлан.
Границы: начиная с дома № 1до дома № 188 по улице Кажымукана, улицы Байжанова, Мусирепова, Кабанбай батыра, Н.Нысанбаева, Майлыкожа, Аманжолова, Ынтымак, Куртай, Б.Момышулы, Кенжебаева, Актобе, Домалак ана, И.Тлеубергенова, О.Турманжанова, Байдибек би, С.Сағымбекулы, Нуралы акын села Темирлан.
Избирательный участок № 458
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Сагадата Нурмагамбетова" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области,улица Ж.Суйиндикулы № 27/1 села Темирлан.
Границы: 107 квартал, четная сторона улицы Кажымукана начиная с дома № 344 до дома №464, не четная сторона улицы Кажымукана начиная с дома №313 до дома №391, улицы Абая начиная с дома № 81до дома №121, М.Макатаева, Сатбаева, Жанибекова, Жансугирова, Айбергенова, Майлина и Ж.Суйндикулы, Әль-Фараби села Темирлан.
Избирательный участок № 459
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Амангелды Иманова" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Жепаева №1 села Темирлан.
Границы: улиц Жепаева, Черемушка, М.Ауезова, Абылайхана, Казыбек би, Ш.Калдаякова, Нурмаханова, Турмагамбетова, Кожабаева, Нугманова, Сарбасова, М.Мамедова, Бекназарова, Кегенбаева, Акшуак, К.Омарова, С.Сейфуллина, А.Мусаева и Абассова села Темирлан.
Избирательный участок № 460
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Каныша Сатбаева" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Сатбаева № 25 села Мадениет.
Границы: сел Акпан, Мадениет, Ынтымак и Жулдыз.
Избирательный участок № 461
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Жамбыла" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица О. Кудирбека № 6 села Акжол.
Границы: сел Жанатурмыс, Сарыарык и Акжол.
Избирательный участок № 462
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Макташы" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Адамбекова № 48 села Макташы.
Границы: сел Бейсен, Макташы.
Избирательный участок № 463
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Бейсена Онтаева" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Бимырза № 79 села Караспан.
Границы: село Караспан.
Избирательный участок № 464
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Таукехана" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Т.Сакенова № 2 села Тореарык.
Границы: село Тореарык.
Избирательный участок № 465
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Елтая Ерназарова" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица М.Маметова №21 села Колтоган.
Границы: село Колтоган.
Избирательный участок № 466
Центр: здание коммунального государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Копбая Омарова" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Темирлан № 10 села Берген.
Границы: село Берген.
Избирательный участок № 467
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Ильяса Есенберлина" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Насыр-Али №112 села Батырата.
Границы: село Батырата.
Избирательный участок № 468
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Торткуль" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Конаева № 5, села Торткуль

Шекаралары: Төрткүл ауылы Д.Қонаев көшесінің шығыс жағы, Спатаев, Әуезов, Төлеби, Тоқтаров, Мұратбаев, Молдағұлова, Алтынсарин, Әл-Фараби, Сәтбаев Қасымбек, Кенесары, Қажымұқан, Құрманбек, Жолдас Молда, Ү.Өмірбайұлы, К.Омаров, Ж.Отызбай, Ж.Едіге, Сағынбек-Ата, П.Аманқұл, Астана, М.Мақатаев, Арнасай, Айжарық, Бөкейхан, Абылайхан, Қарақұм, Сумұнарасы, Шаян, Ж.Жабаев, Т.Әубәкіров, Ақбұлақ, А.Әбдіраманұлы, С.Мұханов, Ш.Құдайбергенұлы №1-6үйлер, Жібек жолы көшелері және Ақсары ауылы.
№469 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Қызылжар" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қызылжар ауылы, Б.Тоқберген көшесі.
Шекаралары: Қызылжар ауылы.
№470 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Қарсыбай Сыпатаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Спатаев ауылы, А.Қалымбет көшесі № 44.
Шекаралары: Спатаев ауылы.
№471 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Төрткүл төбе" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Елшібек батыр ауылы. Ж.Адырбеков көшесі №15.
Шекаралары: Елшібек батыр ауылы.
№472 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Мағжан Жұмабаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Еңбекші ауылы, М.Жұмабаев көшесі №1.
Шекаралары: Көкарал, Еңбекші, Жайылма ауылдары.
№473 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Бәйдібек Төлепбаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Төрткүл ауылы, М.Әуезов көшесі № 5.
Шекаралары: Төрткөл ауылы Д.Қонаев, М.Әуезов көшелерінің батыс жағы, Қонаев көшесімен қиылысқан Төле би, Спатаев көшелерінің батыс жағы, Әуезов көшесімен қиылысқан Аяп, Ерубаев, Уалиханов көшелерінің батыс жағы, Абай, Құлмахан, Бейбітшілік, Мұғалімдер, Жұмабаев, Түркістан, Байтұрсынов, С.Сейфуллин, Амангелді, Б.Момышұлы, Жұлдызай, Қазыбек би, А.Назарбеков, Байтасов, Рыскұлов, Мырзакент, Омарбеков, Тәуелсіздік, Ш.Құдайбергенұлы көшесі №7-16 үйлер, Ақберді көшелері.
№474 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Бөген" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Арыстанды ауылы, Әл-фараби көшесі №27.
Шекаралары: Арыстанды, Нұра ауылдары.
№475 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Жусансай" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жусансай ауылы, О.Үсенұлы көшесі № 6.
Шекаралары: Аққойлы, Жусансай, Сарытоғай ауылдары.
№476 сайлау учаскесі

Границы: село Торткул Восточная сторона улицы Д.Конаева, улицы Спатаева, Ауезова, Толеби, Токтарова, Муратбаева, Молдагулова, Колбай, Алтынсарина, Ал-Фараби, Сатбаева, Касымбека, Кенесары, Кажымукана, Курманбека, Жолдас Молда, У.Омирбайулы, К.Омарова, Ж.Отызбая, Ж.Едиге, Сагынбек-Ата, П.Аманкула, Астана, М.Макатаева, Арнасай, Айжарык, Бокейхана, Абылайхана, Каракум, Сумунарасы, Шаян, Ж.Жабаева, Т.Аубакирова, Акбулак, А.Абдираманулы, Жибек жолы, С.Муханова, Ш.Кудайбергенулы дома №1-6и село Аксары.
Избирательный участок № 469
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Кызылжар" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Б.Токберген, села Кызылжар.
Границы: село Кызылжар.
Избирательный участок № 470
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Карсыбая Спатаева" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Калымбет № 44, села Спатаев.
Границы: село Спатаев.
Избирательный участок № 471
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Торткуль тобе" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Ж.Адырбекова №15, села Елшибек батыр.
Границы: село Елшибек батыр.
Избирательный участок № 472
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Магжана Жумабаева" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Жумабаева № 1, села Енбекши.
Границы: сел Кокарал, Енбекши, Жайылма.
Избирательный участок № 473
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Байдибека Толепбаева" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица М.Ауэзова № 38, села Торткуль.
Границы: западная сторона улиц Д.Конаева, М.Ауезова. Западная сторона улиц Толе би, Спатаева, пересеченная с улицей Кунаева. Западная сторона улиц Аяп, Ерубаева, Уалиханова, пересеченная с улицей Ауэзова. Улицы Абая, Кулмахан, Бейбитшилик, Мугалимдер, Жумабаева, Туркистан, Байтурсынова, С.Сейфуллина, Амангелды, Момышулы, Жулдызай, Казыбек би, А.Назарбекова, Байтасов, Рыскулова, Мырзакент, Омарбекова, Тауелсиздик, Акберды, Ш.Кудайбергенулыдома№7-16 села Торткул.
Избирательный участок № 474
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Боген" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Аль-фараби № 27, села Арыстанды.
Границы: сел Арыстанды, Нура.
Избирательный участок № 475
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Жусансай" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица О.Усенулы № 6, села Жусансай.
Границы: сел Аккойлы, Жусансай, Сарытогай.
Избирательный участок № 476

Орталығы: "№18-колледж" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимараты, Шұбар ауылы, О.Жандосов көшесі №8.
Шекаралары: Шұбар ауылының Райымбек батыр көшесінің сол жағы. Д.Қонаев, Арыс, Т.Аубакиров, І.Жансүгіров, Ә.Молдағұлова, Төле би, Әйтеке би, О.Жандосов, Т.Рысқұлов, Қ.Сатпаев, Райымбек батыр көшелерінің жұп жағы.Береке ауылы. Қозыке Датқа көшесінің жұп жағы.
№477 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Дінмұхамед Ахметұлы Қонаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Шұбар ауылы, Қазақстан көшесі № 59.
Шекаралары: Шұбар ауылындағы Райымбек батыр көшесінің оң жағы. Райымбек батыр көшесінің тақ жағы №1 үйден бастап №51үйге дейін. Қозыке Датқа көшесінің тақ жағы. Ғ.Мұратбаев, Ш.Уалиханов, С.Смайлов, А.Жамалов, Ақан сері, Қазыбек би, М.Ортай, С.Сейфулин, Қ.Аманжолов, Д.Ерімбетов, Әл-Фараби, Қ.Сағырбаев, Қазақстан, С.Ерубаев, Исаханов, Абылайхан, С.Рахимов, Майқы би, Диірмен, Ж.Жабаев, Қ.Оспанов, Ш.Қалдаяков, Б.Момышұлы, К.Бектұрсынұлы, М.Әуезов көшелері.
№478 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Тоқсансай" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Тоқсансай ауылы, Қажымұқан көшесі №88/1.
Шекаралары: Тоқсансай ауылы.
№479 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы ауданының білім бөлімінің "Зерде жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Шұбарсу ауылы, Агросад-3 алабы.
Шекаралары: Шұбарсу ауылындағы "Спутник", "Юбилейный", "Маяк", "Проект", "Жазира", "Агросад-3", "Достық", "Авиатор" алабтары.
№480 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы ауданының білім бөлімінің "М.Исламқұлов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Шұбарсу ауылы, Д.Қонаев көшесі.
Шекаралары: Шұбарсу ауылындағы "Геолог", "Геолог-2", "Энергетик-2", "Рауан", "ТЭЦ-3", "Дружба", "Романтик-1", "Болашақ", "Найман", "Куаныш-1", "Куаныш-2", "Куаныш-3" алабтары.
№481 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы ауданының білім бөлімінің "Ынтымақ" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Шұбарсу ауылы, Арман-3 алабы.
Шекаралары: Шұбарсу ауылындағы "Арман-1", "Арман-2", "Арман-3", "Аккорд", "Қорғасын-1", "Қорғасын-2", "Қорғасын-3", "Вишенка", алабтары.
№482 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы ауданының білім бөлімінің "Атамекен" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Шұбарсу ауылы, Атамекен алабы Н.Торекулов көшесі.

Центр: здание коммунальное государственное казенное учреждение "№ 18-колледж", улица О.Жандосова № 8, села Шубар.
Границы: левая сторона улицы Райымбек батыра села Шубар. Четная сторона улиц Д.Кунаева, Арыса, Т.Аубакирова, И.Жансугурова, А.Молдагуловой, Толе би, Айтеке би, О. Жандосова, Т. Рыскулова, К.Сатпаева, Райымбек батыра. село Береке.Четная сторона улицы Козыке Датка
Избирательный участок № 477
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Динмухамеда Ахметулы Конаева" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Казакстан № 59, села Шубар.
Границы: правая сторона улицы Райымбек батыр. Нечетная сторона улицы Райымбек батыр начиная с дома № 1 до дома№51. Нечетная сторона улиц Козыке Датка. Улицы Г.Муратбаева, Ш.Уалиханова, С.Смайлова, А.Жамалова, Акан сери, Казыбек би, М.Ортай, С.Сейфуллина, К.Аманжолова, Д.Еримбетова, Ал-Фараби, К.Сагырбаева, Казакстан, С.Ерубаева, Исаханова, Абылайхана, С.Рахимова, Майкы би, Диирмен, Ж.Жабаева, К.Оспанова, Ш.Калдаякова, Б.Момышулы, К.Бектурсынулы, М.Ауезова в селе Шубар.
Избирательный участок № 478
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Токсансай" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Кажымукан № 88/1, села Токсансай.
Границы: село Токсансай.
Избирательный участок № 479
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Зерде" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, массив Агросад-3, села Шубарсу.
Границы: массивы "Спутник", "Юбилейный", "Маяк", "Проект", "Орбита", "Жазира", "Агросад-3", "Шымкентсройсбыт", "Достык", "Авиатор" села Шубарсу.
Избирательный участок № 480
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Мухаметкула Исламкулова" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Д.Конаева, села Шубарсу.
Границы: массивы "Геолог", "Геолог-2", "Энергетик-2", "Рауан", "ТЭЦ-3", "Дружба", "Романтик-1", "Надежда", "Болашак", "Толеби", "Нефтехимик-2", "Найман", "Куаныш-1", "Куаныш-2", "Куаныш-3" села Шубарсу.
Избирательный участок № 481
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Ынтымак" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, массив Арман-3, села Шубарсу.
Границы: массивы "Транспортник", "Арман-1", "Арман-2", "Арман-3", "Аккорд", "Қорғасын-1", "Қорғасын-2", "Қорғасын-3", "Вишенка", "Ремонтник" села Шубарсу.
Избирательный участок № 482
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Атамекен" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, массив Атамекен, улица Н.Торекулова села Шубарсу.

Шекаралары: Шұбарсу ауылындағы "Найман-2", "Асар", "Шымкентпромстрой-2", "Связист ТУСМ", "Атамекен", "Мелиаратор" алабтары.
№483 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы ауданының білім бөлімінің "Достық" бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Шұбарсу ауылы, Д.Қонаев көшесі №33/82.
Шекаралары: Шұбарсу ауылындағы "Яблонка", "Земляне", "Индустрия", "Жаңа-1", "Жаңа-2", "Жаңа-3", "Ақжол", "Ромашка", "Береке", "Связист-ОПТУС" алабтары.
№484 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы ауданының білім бөлімінің "Балтабай Нұрлыбеков атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Шұбарсу ауылы, Массив Агросад-3.
Шекаралары: Шұбарсу ауылындағы "Химик", "Наурыз", "Агросад-2", "Домостроитель", "Агросад-1", "Подснежник", алабтары.
№485 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы ауданының білім бөлімінің "Парасат" бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Шұбарсу ауылы, Арал-Эко алабы.
Шекаралары: Шұбарсу ауылындағы "Машиностроитель-1,кв3", "Атомобилист-1", "Атомобилист-2", "Арал-Эко", "Арал-2", "Бекас", "Фазенда", "Асылбақ-1", "Асылбақ-2", "Асылбақ-3", "Весна", "Жанат", "Прометей-Восход", "Аукцион", "Шымкентпромстрой-2", "Строитель", "Дачник", "Цементник" алабтары.
№ 915 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы ауданының білім бөлімінің "М.Исламқұлов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Шұбарсу ауылы, Д.Қонаев көшесі.
Шекаралары: Шұбарсу ауылындағы "Энергетик-3", "Үшқұдық", "Подснежник", "Виктория" алабтары.
№ 916 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы аудандық білім бөлімінің "Сабит Мұқанов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дербес ауылы, Б.Тұрдалиев көшесі.
Шекаралары: Дербес ауылы.
№945 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы ауданының білім бөлімінің "Балтабай Нұрлыбеков атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Шұбарсу ауылы, Массив Агросад-3.
Шекаралары: Шұбарсу ауылындағы "Шымкентсройсбыт", "Энергетик-Пилот", "Энергетик-1", "Орбита" алабтары
№946 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының білім басқармасының Ордабасы ауданының білім бөлімінің "Ынтымақ" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Шұбарсу ауылы, Арман-3 алабы.

Границы: массивы "Найман-2", "Мелиаратор", "Асар", "Шымкентпромстрой-2", "Связист ТУСМ", "Атамекен" села Шубарсу.
Избирательный участок № 483
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа "Достық" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Д.Конаева №33/82 села Шубарсу
Границы: массивы "Энергетик-Пилот", "Яблонка", "Земляне", "Индустрия", "Жана-1", "Жана-2", "Жана-3", "Ақжол", "Ромашка", "Береке", "Связист-ОПТУС" села Шубарсу.
Избирательный участок № 484
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Балтабая Нурлыбекова" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, Массив Агросад-3, села Шубарсу.
Границы: массивы "Химик", "Нефтехимик-1", "Наурыз", "Агросад-2", "Домостроитель", "Агросад-1", "Подснежник", "Грузовик" села Шубарсу.
Избирательный участок № 485
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа "Парасат" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, Массив Арал-Эко, села Шубарсу.
Граница: массивы "Машиностроитель-1,кв3", "Атомобилист-1", "Атомобилист-2", "Арал-Эко", "Арал-2", "Бекас", "Фазенда", "Асылбак-1", "Асылбак-2", "Асылбак-3", "Весна", "Жанат", "Прометей-Восход", "Аукцион","Шымкентпромстрой-2", "Строитель", "Дачник", "Цементник", села Шубарсу.
Избирательный участок № 915
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Мухаметкула Исламкулова" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, село Шубарсу, улица Д. Конаева.
Граница: массивы "Энергетик-1", "Энергетик-3", "Ушкудук", "Подснежник", "Виктория" села Шубарсу.
Избирательный участок № 916
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Сабита Муканова" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, улица Б.Турдалиева село Дербес.
Граница: село Дербес.
Избирательный участок № 945
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Балтабая Нурлыбекова" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, Массив Агросад-3, села Шубарсу.
Границы: массивы "Шымкентсройсбыт", "Энергетик-Пилот", "Энергетик-1", "Орбита" села Шубарсу.
Избирательный участок № 946
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Ынтымак" отдела образования Ордабасынского района управления образования Туркестанской области, массив Арман-3 села Шубарсу.

Шекаралары: Шұбарсу ауылындағы "Транспортник", "Төлеби", "Нефтехимик-2", "Нефтехимик-1", "Грузовик", "Надежда", "Ремонтник - 2" алабтары.

Границы: массивы "Транспортник", "Төлеби", "Нефтехимик-2", "Нефтехимик-1", "Грузовик", "Надежда", "Ремонтник - 2" села Шубарсу.