Төлеби ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы әкімінің 2024 жылғы 22 шілдедегі № 4 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 22 шілдеде № 6559-13 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 33 бабына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Төлеби ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен келісе отырып аудан аумағында осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес Төлеби ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Төлеби ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төлеби ауданының әкімі Т. Телгараев
"КЕЛІСІЛДІ"
Төлеби аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Төлеби ауданының әкімдігінің
2024 жылғы 22 шілдедегі
№ 4 шешіміне 1 қосымша
"№725 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Ленгер қаласы, С.Сәулембаев көшесі №76В, "№9 Айзере орта мектебі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Ленгер қаласы, Қазақстан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 үйлер;
Таскешу көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер;
С.Сәулембаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 үйлер.
"№726 сайлау учаскесі"

Об образовании избирательных участков на территории Толебийского района
Решение акима Толебийского района Туркестанской области от 22 июля 2024 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 22 июля 2024 года № 6559-13
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" аким Толебийского района РЕШИЛ:
1. По согласованию с Толебийской районной территориальной избирательной комиссией образовать на территории района избирательные участки согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима Толебийского района, согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Толебийского района".
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким Толебийского района Т. Телгараев
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия Толебийского района
Приложение к 1 решению
Акимата Толебийского района
от 22 июля 2024 года № 4
"Избирательный участок №725"
Месторасположение: Толебийский район, город Ленгер, улица С.Сәулембаев №76В, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Средняя школа №9 Айзере".
Граница: город Ленгер, улица Қазақстан дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85;
улица Таскешу дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица С.Сәулембаев дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148.
"Избирательный участок №726"

Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Ленгер қаласы, А.Байтұрсынов көшесі №25А, Түркістан облысының білім басқармасының "№8 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Ленгер қаласы, Ғарыш көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32а, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68 үйлер;
Ақшағала көшесі № 1, 2, 2а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29д, 30, 31 үйлер;
Қ.Тыныбеков көшесі № 7а, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 113а, 113б, 113в, 113г1, 113г2, 113д, 114, 115, 115а, 115б, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142а, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166 үйлер;
А.Байтұрсынов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 72, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 145, 146, 148, 150, 153б, 153в, 155 үйлер;
Парасат көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9а, 20а үйлер;
Таукент көшесі № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 15,18, 20, 20а, 24, 25, 26, 27 үйлер;
М.Бишимбаева көшесі № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166 үйлер;
Ұлытау көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15 үйлер;
Алматы көшесі № 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 45а, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 52а, 53, 53а, 53б, 53г, 56, 57, 58, 61, 63, 67 үйлер;

Месторасположение: Толебийский район, город Ленгер, улица А.Байтұрсынов №25А, здание государственного коммунального казенного предприятия "Колледж №8" управления образования Туркестанской области.
Граница: город Ленгер, улица Ғарыш дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32а, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68;
улица Ақшағала дома № 1, 2, 2а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29д, 30, 31;
улица Қ.Тыныбеков дома № 7а, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 113а, 113б, 113в, 113г1, 113г2, 113д, 114, 115, 115а, 115б, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142а, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166;
улица А.Байтұрсынов дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 72, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 145, 146, 148, 150, 153б, 153в, 155;
улица Парасат дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9а, 20а;
улица Таукент дома № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 15,18, 20, 20а, 24, 25, 26, 27;
улица М.Бишимбаева дома № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166;
улица Ұлытау дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15;
улица Алматы дома № 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 45а, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 52а, 53, 53а, 53б, 53г, 56, 57, 58, 61, 63, 67;

Ә.Бектайұлы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15, 13/16, 14,15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4,17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 17/9, 17/10, 17/11, 17/12 үйлер.
"№ 727 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Ленгер қаласы, Өркен көшесі №115, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "№1 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ленгер қаласы, Өркен көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56,57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67,68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 96, 98, 106, 110, 112, 116, 118, 122, 126, 128а, 128б, 134, 136, 138 үйлер;
Базар көшесі № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64 үйлер;
Жамбыл көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110 үйлер;
Қ.Дүйсемұратұлы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 74, 78, 82 үйлер;
Бейбарыс көшесі № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55а-1, 55а-2, 55а-3, 55а-4, 55а-5, 55а-6, 55а-7, 55а-8, 57, 58, 58а, 59, 61, 61а, 61-1, 61-б, 61-в, 61-г, 63-а, 64-а, 64-б, 65, 66, 67, 67-б, 69, 70, 72-а, 72-б үйлер;

улица Ә.Бектайұлы дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15, 13/16, 14,15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4,17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 17/9, 17/10, 17/11, 17/12.
"Избирательный участок № 727"
Месторасположение: Толебийский район, город Ленгер, улица Өркен №115, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №1" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: город Ленгер, улица Өркен дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56,57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67,68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 96, 98, 106, 110, 112, 116, 118, 122, 126, 128а, 128б, 134, 136, 138;
улица Базар дома № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64;
улица Жамбыл дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110;
улица Қ.Дүйсемұратұлы дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 74, 78, 82;
улица Бейбарыс дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55а-1, 55а-2, 55а-3, 55а-4, 55а-5, 55а-6, 55а-7, 55а-8, 57, 58, 58а, 59, 61, 61а, 61-1, 61-б, 61-в, 61-г, 63-а, 64-а, 64-б, 65, 66, 67, 67-б, 69, 70, 72-а, 72-б;

Б.Қозғанбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 58 үйлер;
Ақжол көшесі № 1, 2, 2-а, 3, 4, 6, 10, 14 үйлер;
Оқжетпес көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 13а, 14, 15-1, 16, 17, 21, 21-а, 23 үйлер;
С.Омаров көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47 үйлер;
Ақиқат көшесі № 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13 үйлер;
С.Сейфуллин көшесі № 4, 6, 10, 11, 13, 14, 16 үйлер;
Төлеби көшесі № 4, 8, 10, 12, 16, 31, 32, 35, 39, 40, 42, 43, 46, 49, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 68, 70, 72, 74, 76, 78 үйлер.
"№ 728 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Ленгер қаласы, 1 мөлтек ауданы, А.Бектаев көшесі №77, Түркістан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Төлеби аудандық №2 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ленгер қаласы, 1 мөлтек ауданы, №1-13, №15 көпқабатты үйлер 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/26, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/31, 1/32, 1/33, 1/34, 1/35, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/40, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 2/18, 2/19, 2/20, 2/21, 2/22, 2/23, 2/24, 2/25, 2/26, 2/27, 2/28, 2/29, 2/30, 2/31, 2/32, 2/33, 2/34, 2/35, 2/36, 2/37, 2/38, 2/39, 2/40, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/13, 3/14, 3/15, 3/16, 3/17, 3/18, 3/19, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26, 3/27, 3/28, 3/29, 3/30, 3/31, 3/32, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 4/15, 4/16, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 5/13, 5/14, 5/15, 5/16, 5/17, 5/18, 5/19, 5/20, 5/21, 5/22, 5/23, 5/24, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6/9, 6/10, 6/11, 6/12, 6/13, 6/14, 6/15, 6/16, 6/17, 6/18, 6/19, 6/20, 6/21, 6/22, 6/23, 6/24, 6/25, 6/26, 6/27, 6/28, 6/29, 6/30, 6/31, 6/32, 6/33, 6/34, 6/35, 6/36, 6/37, 6/38, 6/39, 6/40, 6/41, 6/42, 6/43, 6/44, 6/45, 6/46, 6/47, 6/48, 6/49, 6/50, 6/51, 6/52, 6/53, 6/54, 6/55, 6/56, 6/57, 6/58, 6/59, 6/60, 7/1, 7/2,7/3,7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9, 7/10, 7/11, 7/12, 7/13, 7/14, 7/15, 7/16, 7/17, 7/18, 7/19, 7/20, 7/21, 7/22, 7/23, 7/24, 7/25, 7/26, 7/27, 7/28, 7/29, 7/30, 7/31, 7/32, 7/33, 7/34, 7/35, 7/36, 7/37, 7/38, 7/39, 7/40, 7/41, 7/42, 7/43, 7/44, 7/45, 7/46, 7/47, 7/48, 7/49, 7/50, 7/51, 7/52, 7/53, 7/54, 7/55, 7/56, 7/57, 7/58, 7/59, 7/60, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 8/10, 8/11, 8/12, 8/13, 8/14, 8/15, 8/16, 8/17, 8/18, 8/19, 8/20, 8/21, 8/22, 8/23, 8/24, 8/25, 8/26, 8/27, 8/28, 8/29, 8/30, 8/31, 8/32, 8/33, 8/34, 8/35, 8/36, 8/37, 8/38, 8/39, 8/40, 8/41, 8/42, 8/43, 8/44, 8/45, 8/46, 8/47, 8/48, 8/49, 8/50, 8/51, 8/52, 8/53, 8/54, 8/55, 8/56, 8/57, 8/58, 8/59, 8/60, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/13, 9/14, 9/15, 9/16, 9/17, 9/18, 9/19, 9/20, 9/21, 9/22, 9/23, 9/24, 9/25, 9/26, 9/27, 9/28, 9/29, 9/30, 9/31, 9/32, 9/33, 9/34, 9/35, 9/36, 9/37, 9/38, 9/39, 9/40, 9/41, 9/42, 9/43, 9/44, 9/45, 9/46, 9/47, 9/48, 9/49, 9/50, 9/51, 9/52, 9/53, 9/54, 9/55, 9/56, 9/57, 9/58, 9/59, 9/60, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 10/11, 10/12, 10/13, 10/14, 10/15, 10/16, 10/17, 10/18, 10/19, 10/20, 10/21, 10/22, 10/23, 10/24, 10/25, 10/26, 10/27, 10/28, 10/29, 10/30, 10/31, 10/32, 10/33, 10/34, 10/35, 10/36, 10/37, 10/38, 10/39, 10/40, 10/41, 10/42, 10/43, 10/44, 10/45, 10/46, 10/47, 10/48, 10/49, 10/50, 10/51, 10/52, 10/53, 10/54, 10/55, 10/56, 10/57, 10/58, 10/59, 10/60, 11,/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/8, 11/9, 11/10, 11/11, 11/12, 11/13, 11/14, 11/15, 11/16, 11/17, 11/18, 11/19, 11/20, 11/21, 11/22, 11/23, 11/24, 11/25, 11/26, 11/27, 11/28, 11/29, 11/30, 11/31, 11/32, 11/33, 11/34, 11/35, 11/36, 11/37, 11/38, 11/39, 11/40, 11/41, 11/42, 11/43, 11/44, 11/45, 11/46, 11/47, 11/48, 11/49, 11/50, 11/51, 11/52, 11/53, 11/54, 11/55, 11/56, 11/57, 11/58, 11/59, 11/60, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 12/10, 12/11, 12/12, 12/13, 12/14, 12/15, 12/16, 12/17, 12/18, 12/19, 12/20, 12/21, 12/22, 12/23, 12/24, 12/25, 12/26, 12/27, 12/28, 12/29, 12/30, 12/31, 12/32, 12/33, 12/34, 12/35, 12/36, 12/37, 12/38, 12/39, 12/40, 12/41, 12/42, 12/43, 12/44, 12/45, 12/46, 12/47, 12/48, 12/49, 12/50, 12/51, 12/52, 1253, 12/54, 12/55, 12/56, 12/57, 12/58, 12/59, 12/60, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15, 13/16, 13/17, 13/18, 13/19, 13/20, 13/21, 13/22, 13/23, 13/24, 13/25, 13/26, 13/27, 13/28, 13/29, 13/30, 13/31, 13/32, 13/33, 13/34, 13/35, 13/36, 13/37, 13/38, 13/39, 13/40, 13/41, 13/42, 13/43, 13/44, 13/45, 13/46, 13/47, 13/48, 13/49, 13/50, 13/51, 13/52, 13/53, 13/54, 13/55, 13/56, 13/57, 13/58, 13/59, 13/60, 15/1,15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9, 15/10, 15/11, 15/12, 15/13, 15/14, 15/15, 15/16, 15/17, 15/18, 15/19, 15/20, 15/21, 15/22, 15/23, 15/24, 15/25, 15/26, 15/27, 15/28, 15/29, 15/30, 15/31, 15/32, 15/33, 15/34, 15/35, 15/36, 15/37, 15/38, 15/39, 15/40, 15/41, 15/42, 15/43, 15/44, 15/45, 15/46, 15/47, 15/48, 15/49, 15/50;

улица Б.Қозғанбаев дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 58;
улица Ақжол дома № 1, 2, 2-а, 3, 4, 6, 10, 14;
улица Оқжетпес дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 13а, 14, 15-1, 16, 17, 21, 21-а, 23;
улица С.Омаров дома № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47;
улица Ақиқат дома № 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13;
улица С.Сейфуллин дома № 4, 6, 10, 11, 13, 14, 16;
улица Төлеби дома № 4, 8, 10, 12, 16, 31, 32, 35, 39, 40, 42, 43, 46, 49, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 68, 70, 72, 74, 76, 78.
"Избирательный участок № 728"
Месторасположение: Толебийский район, город Ленгер, 1 микрорайон, улица А.Бектаев №77, здание коммунального государственного учреждения "Толебийская районная детско-юношеская спортивная школа №2" управления физической культуры и спорта Туркестанской области.
Граница: город Ленгер, 1 микрорайон, многоэтажные дома № 1-13, 15 дома 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/26, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/31, 1/32, 1/33, 1/34, 1/35, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/40, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 2/18, 2/19, 2/20, 2/21, 2/22, 2/23, 2/24, 2/25, 2/26, 2/27, 2/28, 2/29, 2/30, 2/31, 2/32, 2/33, 2/34, 2/35, 2/36, 2/37, 2/38, 2/39, 2/40, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/13, 3/14, 3/15, 3/16, 3/17, 3/18, 3/19, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26, 3/27, 3/28, 3/29, 3/30, 3/31, 3/32, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 4/15, 4/16, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 5/13, 5/14, 5/15, 5/16, 5/17, 5/18, 5/19, 5/20, 5/21, 5/22, 5/23, 5/24, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6/9, 6/10, 6/11, 6/12, 6/13, 6/14, 6/15, 6/16, 6/17, 6/18, 6/19, 6/20, 6/21, 6/22, 6/23, 6/24, 6/25, 6/26, 6/27, 6/28, 6/29, 6/30, 6/31, 6/32, 6/33, 6/34, 6/35, 6/36, 6/37, 6/38, 6/39, 6/40, 6/41, 6/42, 6/43, 6/44, 6/45, 6/46, 6/47, 6/48, 6/49, 6/50, 6/51, 6/52, 6/53, 6/54, 6/55, 6/56, 6/57, 6/58, 6/59, 6/60, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9, 7/10, 7/11, 7/12, 7/13, 7/14, 7/15, 7/16, 7/17, 7/18, 7/19, 7/20, 7/21, 7/22, 7/23, 7/24, 7/25, 7/26, 7/27, 7/28, 7/29, 7/30, 7/31, 7/32, 7/33, 7/34, 7/35, 7/36, 7/37, 7/38, 7/39, 7/40, 7/41, 7/42, 7/43, 7/44, 7/45, 7/46, 7/47, 7/48, 7/49, 7/50, 7/51, 7/52, 7/53, 7/54, 7/55, 7/56, 7/57, 7/58, 7/59, 7/60, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 8/10, 8/11, 8/12, 8/13, 8/14, 8/15, 8/16, 8/17, 8/18, 8/19, 8/20, 8/21, 8/22, 8/23, 8/24, 8/25, 8/26, 8/27, 8/28, 8/29, 8/30, 8/31, 8/32, 8/33, 8/34, 8/35, 8/36, 8/37, 8/38, 8/39, 8/40, 8/41, 8/42, 8/43, 8/44, 8/45, 8/46, 8/47, 8/48, 8/49, 8/50, 8/51, 8/52, 8/53, 8/54, 8/55, 8/56, 8/57, 8/58, 8/59, 8/60, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/13, 9/14, 9/15, 9/16, 9/17, 9/18, 9/19, 9/20, 9/21, 9/22, 9/23, 9/24, 9/25, 9/26, 9/27, 9/28, 9/29, 9/30, 9/31, 9/32, 9/33, 9/34, 9/35, 9/36, 9/37, 9/38, 9/39, 9/40, 9/41, 9/42, 9/43, 9/44, 9/45, 9/46, 9/47, 9/48, 9/49, 9/50, 9/51, 9/52, 9/53, 9/54, 9/55, 9/56, 9/57, 9/58, 9/59, 9/60, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 10/11, 10/12, 10/13, 10/14, 10/15, 10/16, 10/17, 10/18, 10/19, 10/20, 10/21, 10/22, 10/23, 10/24, 10/25, 10/26, 10/27, 10/28, 10/29, 10/30, 10/31, 10/32, 10/33, 10/34, 10/35, 10/36, 10/37, 10/38, 10/39, 10/40, 10/41, 10/42, 10/43, 10/44, 10/45, 10/46, 10/47, 10/48, 10/49, 10/50, 10/51, 10/52, 10/53, 10/54, 10/55, 10/56, 10/57, 10/58, 10/59, 10/60, 11,/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/8, 11/9, 11/10, 11/11, 11/12, 11/13, 11/14, 11/15, 11/16, 11/17, 11/18, 11/19, 11/20, 11/21, 11/22, 11/23, 11/24, 11/25, 11/26, 11/27, 11/28, 11/29, 11/30, 11/31, 11/32, 11/33, 11/34, 11/35, 11/36, 11/37, 11/38, 11/39, 11/40, 11/41, 11/42, 11/43, 11/44, 11/45, 11/46, 11/47, 11/48, 11/49, 11/50, 11/51, 11/52, 11/53, 11/54, 11/55, 11/56, 11/57, 11/58, 11/59, 11/60, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 12/10, 12/11, 12/12, 12/13, 12/14, 12/15, 12/16, 12/17, 12/18, 12/19, 12/20, 12/21, 12/22, 12/23, 12/24, 12/25, 12/26, 12/27, 12/28, 12/29, 12/30, 12/31, 12/32, 12/33, 12/34, 12/35, 12/36, 12/37, 12/38, 12/39, 12/40, 12/41, 12/42, 12/43, 12/44, 12/45, 12/46, 12/47, 12/48, 12/49, 12/50, 12/51, 12/52, 1253, 12/54, 12/55, 12/56, 12/57, 12/58, 12/59, 12/60, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15, 13/16, 13/17, 13/18, 13/19, 13/20, 13/21, 13/22, 13/23, 13/24, 13/25, 13/26, 13/27, 13/28, 13/29, 13/30, 13/31, 13/32, 13/33, 13/34, 13/35, 13/36, 13/37, 13/38, 13/39, 13/40, 13/41, 13/42, 13/43, 13/44, 13/45, 13/46, 13/47, 13/48, 13/49, 13/50, 13/51, 13/52, 13/53, 13/54, 13/55, 13/56, 13/57, 13/58, 13/59, 13/60, 15/1,15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9, 15/10, 15/11, 15/12, 15/13, 15/14, 15/15, 15/16, 15/17, 15/18, 15/19, 15/20, 15/21, 15/22, 15/23, 15/24, 15/25, 15/26, 15/27, 15/28, 15/29, 15/30, 15/31, 15/32, 15/33, 15/34, 15/35, 15/36, 15/37, 15/38, 15/39, 15/40, 15/41, 15/42, 15/43, 15/44, 15/45, 15/46, 15/47, 15/48, 15/49, 15/50;

№1, №1А, №2, №3 көшелер, №67, 69, 69Б, 70, 72, 76, 78, 78А, 81А, 82 үйлер;
Қазығұрт мөлтек ауданы №1/1, 1/11, 1/12,1/13, 1/15, 1/16, 1/17, 1/19, 1/1А, 1/20, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/29, 1/4, 1/40, 1/41, 1/42, 1/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/15А, 2/17, 2/1А, 2/20, 2/25, 2/28, 2/29, 2/34, 2/4, 2/5, 2/7, 2/8, 3/10, 3/11, 3/13А, 3/14, 3/17, 3/19, 3/2, 3/21, 3/24, 3/2А, 3/3, 3/46, 3/47, 3/6, 3/7, 13/13, 4/1, 4/10, 4/11, 4/16, 4/1А, 4/20, 4/22, 4/2А, 4/4, 4/6, 4/8, 4/9, 5А/5, 5А/6, 5А/9, 5А/10, 5А/11, 5А/29, 5/1, 5/13, 5/16, 5/17, 5/19, 5/2, 5/21, 5/28, 5/3, 5/33, 5/35А, 5/7, 5/50, 5/56, 5/7, 5/8, 7/100, 7/11, 7/13, 7/15, 7/17, 7/1А, 7/21, 7/2Б, 7/4А, 7/6, 7/7, 7/7А, 7/8, 7/9, 8/1, 8/13А, 8/15, 8/15А, 8/16, 8/17, 8/19, 8/2, 8/20, 8/21, 8/22, 8/28, 8/29, 8/3, 8/6А, 8/7, 8/8, 9/1, 9/11, 9/11Б, 9/12, 9/13, 9/16, 9/17, 9/2, 9/3, 9/31, 9/43, 9/5Н, 9/6, 9/7Н, 9/8, 9/8Н, 9/9Н, 10/8, 10/10, 12/2, 12/4, 12/6, 17/18 үйлер, нөмірленбеген үйлер-40;
Айтқұлов Идаят көшесі №2, 8, 17, 18, 20, 21, 23, 27, 41 үйлер;
4 мөлтек ауданы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлер, нөмірленбеген үйлер – 8.
"№ 729 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Ленгер қаласы, Төлеби көшесі №113а, Төлеби ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Төлеби аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ленгер қаласы, Өркен көшесі № 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178 үйлер;
Жамбыл көшесі № 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139 үйлер;
Қ.Дүйсемұратұлы көшесі № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134 үйлер;
Төлеби көшесі № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220 үйлер;

улицы №1, №1А, №2, №3, дома №67, 69, 69Б, 70, 72, 76, 78, 78А, 81А, 82;
микрорайон Казыгурт дома №1/1, 1/11, 1/12,1/13, 1/15, 1/16, 1/17, 1/19, 1/1А, 1/20, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/29, 1/4, 1/40, 1/41, 1/42, 1/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/15А, 2/17, 2/1А, 2/20, 2/25, 2/28, 2/29, 2/34, 2/4, 2/5, 2/7, 2/8, 3/10, 3/11, 3/13А, 3/14, 3/17, 3/19, 3/2, 3/21, 3/24, 3/2А, 3/3, 3/46, 3/47, 3/6, 3/7, 13/13, 4/1, 4/10, 4/11, 4/16, 4/1А, 4/20, 4/22, 4/2А, 4/4, 4/6, 4/8, 4/9, 5А/5, 5А/6, 5А/9, 5А/10, 5А/11, 5А/29, 5/1, 5/13, 5/16, 5/17, 5/19, 5/2, 5/21, 5/28, 5/3, 5/33, 5/35А, 5/7, 5/50, 5/56, 5/7, 5/8, 7/100, 7/11, 7/13, 7/15, 7/17, 7/1А, 7/21, 7/2Б, 7/4А, 7/6, 7/7, 7/7А, 7/8, 7/9, 8/1, 8/13А, 8/15, 8/15А, 8/16, 8/17, 8/19, 8/2, 8/20, 8/21, 8/22, 8/28, 8/29, 8/3, 8/6А, 8/7, 8/8, 9/1, 9/11, 9/11Б, 9/12, 9/13, 9/16, 9/17, 9/2, 9/3, 9/31, 9/43, 9/5Н, 9/6, 9/7Н, 9/8, 9/8Н, 9/9Н, 10/8, 10/10, 12/2, 12/4, 12/6, 17/18, ненумерованные дома – 40;
улица Айтқұлов Идаят дома №2, 8, 17, 18, 20, 21, 23, 27, 41;
4 микрорайон дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, ненумерованные дома – 8;
"Избирательный участок № 729"
Месторасположение: Толебийский район, город Ленгер, улица Төлеби №113а, здание коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система Толебийского района" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Толебийского района.
Граница: город Ленгер, улица Өркен дома № 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178;
улица Жамбыла дома № 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122,123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139;
улица Қ.Дүйсемұратұлы дома № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134;
улица Төлеби дома № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220;

Базар көшесі № 59, 61, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 үйлер;
Теміржол көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12,13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 үйлер;
Н.Рысбаев көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер;
Шаңырақ көшесі № 1, 2, 3,4, 5,6,7, 8,9, 10, 11,12, 13,14, 15,16 үйлер;
Оңтүстік көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10 үйлер;
Көкжиек көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15,16, 17,18,19,20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33,34, 35, 36,37, 38, 39, 40, 41,42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67 үйлер;
Кенші көшесі № 2, 4, 6, 9, 23, 33, 44, 46, 49, 50, 52, 81, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 106, 118, 121, 122, 124 үйлер;
"№730 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Ленгер қаласы, Әйтекеби көшесі №21, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "№5 мектеп - гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ленгер қаласы, Көкжиек көшесі №46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110,111, 112, 113, 114,115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126,127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 155, 155а, 156, 157, 158, 161, 163, 165, 167;
Н.Свинарчук көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107 үйлер;
Қазыбекби көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62 үйлер;
Төлеби көшесі № 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280 үйлер;

улица Базар дома № 59, 61, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84;
улица Теміржол дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
улица Н.Рысбаева дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Шаңырақ дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Оңтүстік дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10;
улица Көкжиек дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67;
улица Кенші дома № 2, 4, 6, 9, 23, 33, 44, 46, 49, 50, 52, 81, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 106, 118, 121, 122, 124.
"Избирательный участок № 730"
Месторасположение: Толебийский район, город Ленгер, улица Әйтекеби №21, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №5" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: город Ленгер, улица Көкжиек дома № 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110,111, 112, 113, 114,115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 155, 155а, 156, 157, 158, 161, 163, 165, 167;
улица Н.Свинарчук дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107;
улица Қазыбекби дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62;
улица Төлеби дома № 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280;

Әйтекеби көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42-1, 42-3, 43, 44, 45-1, 46-1, 46-2, 46-3, 46-4, 47, 48-1, 48-2, 49-1, 50, 52, 54-1, 54-2 үйлер;
Байқоңыр көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17, 18, 19, 20 үйлер;
Ақбұлақ көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер;
Шаттық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Дәлхан Абылай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер;
Ш.Уәлиханов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Өтемісұлы Тұрдалы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
Н.Огородников көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Абай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
8-Наурыз көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
Алатау көшесі № 1, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер;
М.Мәметова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер;
Жеңістің 65 жылдығы көшесі № 1, 3 үйлер;
Д.Қонаев көшесі № 2, 4, 6, 8 үйлер;
А.Қабыланов көшесі № 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96 үйлер.
"№ 731 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Ленгер қаласы, Төлеби көшесі №227, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің №2 Ш.Уәлиханов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ленгер қаласы, Төлеби көшесі №223-1, 223-2, 223-3, 223-4, 225-3, 227, 229-4, 231-1, 231-2, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245-1, 245-2, 245-3, 245-4, 247-3, 247-4, 249, 249а, 249-2, 251, 253а, 253-4, 255, 257-1, 259, 261-1, 261-2, 263, 265-1, 265-2, 265-3, 265-4, 265-5, 265-6, 265-7, 265-8, 265-9, 265-10, 265-11, 265-12, 267, 269, 271, 273, 275-1, 275-2, 275-3, 275-4, 275-5, 275-6, 275-7, 275-8, 275-9, 275-10, 275-11, 275-12, 282-1, 282-2, 284-2, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304-2, 306-1, 306-2, 308-1, 308-3, 310-2, 310-3, 312-1, 312-2, 314-1, 316, 318-2, 320-2, 320-1, 320-2, 320-3, 320-4, 320-5, 320-6, 320-7, 320-8, 320-9, 320-10, 320-11, 320-12, 322-2, 324, 326-1, 326-2, 328, 330, 332, 334-1, 334-2, 334-3, 334-4, 334-5, 334-6, 334-7, 334-8, 334-9, 334-10, 334-11, 334-12 үйлер;

улица Әйтекеби дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42-1, 42-3, 43, 44, 45-1, 46-1, 46-2, 46-3, 46-4, 47, 48-1, 48-2, 49-1, 50, 52, 54-1, 54-2;
улица Байқоңыр дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20;
улица Ақбұлақ дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Шаттық дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Дәлхан Абылай дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Ш.Уәлиханов дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Өтемісұлы Тұрдалы дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Н.Огородников дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Абай дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица 8-Наурыз дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Алатау дома № 1, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица М.Мәметова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Жеңістің 65 жылдығы дома № 1, 3;
улица Д.Қонаев дома № 2, 4, 6, 8;
улица А.Қабыланов дома № 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96.
"Избирательный участок № 731"
Месторасположение: Толебийский район, город Ленгер, улица Төлеби №227, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №2 имени Ш.Уалиханова" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: город Ленгер, улица Төлеби дома №223-1, 223-2, 223-3, 223-4, 225-3, 227, 229-4, 231-1, 231-2, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245-1, 245-2, 245-3, 245-4, 247-3, 247-4, 249, 249а, 249-2, 251, 253а, 253-4, 255, 257-1, 259, 261-1, 261-2, 263, 265-1, 265-2, 265-3, 265-4, 265-5, 265-6, 265-7, 265-8, 265-9, 265-10, 265-11, 265-12, 267, 269, 271, 273, 275-1, 275-2, 275-3, 275-4, 275-5, 275-6, 275-7, 275-8, 275-9, 275-10, 275-11, 275-12, 282-1, 282-2, 284-2, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304-2, 306-1, 306-2, 308-1, 308-3, 310-2, 310-3, 312-1, 312-2, 314-1, 316, 318-2, 320-2, 320-1, 320-2, 320-3, 320-4, 320-5, 320-6, 320-7, 320-8, 320-9, 320-10, 320-11, 320-12, 322-2, 324, 326-1, 326-2, 328, 330, 332, 334-1, 334-2, 334-3, 334-4, 334-5, 334-6, 334-7, 334-8, 334-9, 334-10, 334-11, 334-12;

Ә.Сағындықов көшесі №1, 1-1, 1-2, 1-3, 2, 2-1, 2-3, 2-4, 3, 3-1, 3-2, 3-4, 4, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5, 5-1, 5-2, 6, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Ф.Жатақбаев көшесі №1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-1, 3-3, 4, 4-1, 4-3, 5, 5-1, 5-2, 5-4, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7, 8, 8-1, 8-2, 8-3, 8-4, 9, 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, 10, 10-1, 10-2, 10-4, 11, 11-1, 11-3, 11-4, 12, 12-2, 12-3, 12-4, 13, 13-1, 13-2, 14, 14-1, 14-2, 14-3, 15, 16 үйлер;
С.Ахметов көшесі №1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 5-3, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 11-3, 12-1, 12-2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Б.Майлин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
Ә.Жангелдин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер;
Е.Сәуірбай көшесі № 1, 2, 3-1, 3-2, 4, 5-1, 5-3, 6-1, 6-2, 7, 8-1, 8-2, 9, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16, 17, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20, 21-1, 21-2, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер;
Ж.Арзымбетов көшесі № 1, 3 үйлер;
Қазыбекби көшесі № 61-1, 61-2, 63-1, 63-2, 63-3, 63-4, 64, 65-1, 65-2, 66, 67-1, 67-2, 68, 69-1, 69-2, 70-1, 70-2, 70-3, 70-4, 71-1, 71-2, 72-1, 72-2, 73, 74-1, 74-2, 74-3, 74-4, 75-1, 75-2, 75-3, 75-4, 76-1, 76-2, 77-1, 77-2, 77-3, 77-4, 78-1, 78-2, 79, 80, 81-1, 81-2, 81-3, 81-4, 82-1, 82-2, 82-3, 82-4, 83-1, 83-2, 84, 85-1, 85-2, 86-1, 86-2, 87, 88-1, 88-2, 89-1, 89-2, 90-1, 90-2, 91, 92, 93-1, 93-2, 94-1, 94-2, 95-1, 95-2, 96, 97-1, 97-2, 98, 99-1, 99-2, 99-3, 99-4, 99-5, 99-6, 99-7, 99-8, 99-9, 99-10, 99-11, 99-12, 100 үйлер;
Бетон зауыт көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Т.Қырықбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29, 29А, 29В, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлер;
Солтүстік мөлтек ауданы № 1А-1, 1А-2, 1А-3, 1-1, 1-2, 2А, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7А, 7-1, 7-2, 8А, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10А, 10-1, 10-2, 11А, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16-1, 16-2, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20-1, 20-2, 21-1, 21-2, 22-1, 23А, 23-1, 23-2, 24-1, 24-2, 25А, 25-1, 25-2, 26А, 26-1, 26-2, 27А, 27-1, 272, 281, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 үйлер;

улица Ә.Сағындықов дома №1, 1-1, 1-2, 1-3, 2, 2-1, 2-3, 2-4, 3, 3-1, 3-2, 3-4, 4, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5, 5-1, 5-2, 6, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Ф.Жатақбаев дома №1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-1, 3-3, 4, 4-1, 4-3, 5, 5-1, 5-2, 5-4, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7, 8, 8-1, 8-2, 8-3, 8-4, 9, 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, 10, 10-1, 10-2, 10-4, 11, 11-1, 11-3, 11-4, 12, 12-2, 12-3, 12-4, 13, 13-1, 13-2, 14, 14-1, 14-2, 14-3, 15, 16;
улица С.Ахметов дома №1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 5-3, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 11-3, 12-1, 12-2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Б.Майлин дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Ә.Жангелдин дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Е.Сәуірбай дома № 1, 2, 3-1, 3-2, 4, 5-1, 5-3, 6-1, 6-2, 7, 8-1, 8-2, 9, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16, 17, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20, 21-1, 21-2, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Ж.Арзымбетов дома № 1, 3;
улица Қазыбекби дома № 61-1, 61-2, 63-1, 63-2, 63-3, 63-4, 64, 65-1, 65-2, 66, 67-1, 67-2, 68, 69-1, 69-2, 70-1, 70-2, 70-3, 70-4, 71-1, 71-2, 72-1, 72-2, 73, 74-1, 74-2, 74-3, 74-4, 75-1, 75-2, 75-3, 75-4, 76-1, 76-2, 77-1, 77-2, 77-3, 77-4, 78-1, 78-2, 79, 80, 81-1, 81-2, 81-3, 81-4, 82-1, 82-2, 82-3, 82-4, 83-1, 83-2, 84, 85-1, 85-2, 86-1, 86-2, 87, 88-1, 88-2, 89-1, 89-2, 90-1, 90-2, 91, 92, 93-1, 93-2, 94-1, 94-2, 95-1, 95-2, 96, 97-1, 97-2, 98, 99-1, 99-2, 99-3, 99-4, 99-5, 99-6, 99-7, 99-8, 99-9, 99-10, 99-11, 99-12, 100;
улица Бетон зауыт дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Т.Қырықбаев дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29, 29А, 29В, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
микрорайон Солтустик дома № 1А-1, 1А-2, 1А-3, 1-1, 1-2, 2А, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7А, 7-1, 7-2, 8А, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10А, 10-1, 10-2, 11А, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16-1, 16-2, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20-1, 20-2, 21-1, 21-2, 22-1, 23А, 23-1, 23-2, 24-1, 24-2, 25А, 25-1, 25-2, 26А, 26-1, 26-2, 27А, 27-1, 272, 281, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;

Достық көшесі № 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 15А, 16, 16А, 16Б, 16В, 16Г, 17, 17А, 17Б, 17В, 17Г, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 87Б, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 94Б, 94В, 94Г, 94Д, 95, 96, 97, 98, 98А, 99, 100, 100А, 100Б, 100В, 100Г, 101А, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143А, 144, 145, 146, 146А, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 199 үйлер;
Таңжарық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6-1, 6-2, 7, 8, 9, 10, 11-1, 11-2, 11-3, 11-4, 11-5, 11-6, 11-7, 11-8, 12-1, 12-2, 13, 14, 15 үйлер;
Күмістөбе көшесі №2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7В, 7Г, 7Д, 8, 8А, 8Б, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 19Б, 19В, 19Г, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер.
"№ 732 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Ленгер қаласы, Қапал батыр көшесі №2, Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ленгер қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Ленгер қаласы, Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ленгер қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
"№ 733 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Ленгер қаласы, Төлеби көшесі №364, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "№4 Қ.Сәтбаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ленгер қаласы, 2 мөлтек ауданы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141,142, 142А, 143, 144, 145, 146, 147, 147А, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164А, 164Б, 164В, 164Г, 164Д, 165, 166, 166А, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173-1, 173-2, 173-3, 173-4, 174, 174-1, 174А, 175, 176-1, 176-2, 177-1, 177-2, 178-1, 178-2, 179-1, 179-2, 180, 181-1, 181-2, 182-1, 182-2, 183-1, 183-2, 183А, 183Б, 184,185, 186, 187, 188, 188А, 189 үйлер;

улица Достық дома № 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 15А, 16, 16А, 16Б, 16В, 16Г, 17, 17А, 17Б, 17В, 17Г, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 87Б, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 94Б, 94В, 94Г, 94Д, 95, 96, 97, 98, 98А, 99, 100, 100А, 100Б, 100В, 100Г, 101А, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143А, 144, 145, 146, 146А, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 199;
улица Таңжарық дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6-1, 6-2, 7, 8, 9, 10, 11-1, 11-2, 11-3, 11-4, 11-5, 11-6, 11-7, 11-8, 12-1, 12-2, 13, 14, 15;
улица Күмістөбе дома №2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7В, 7Г, 7Д, 8, 8А, 8Б, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 19Б, 19В, 19Г, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
"Избирательный участок № 732"
Месторасположение: Толебийский район, город Ленгер, улица Қапал батыр №2, здание государственного учреждения на праве хозяйственного ведение "Ленгерская городская больница" управление здравоохранения Туркестанской области.
Граница: город Ленгер, Государственное учреждение на праве хозяйственного ведение "Ленгерская городская больница" управление здравоохранения Туркестанской области.
"Избирательный участок № 733"
Месторасположение: Толебийский район, город Ленгер, улица Төлеби №364, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №4 имени К.Сатбаева" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: 2 микрорайон дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141,142, 142А, 143, 144, 145, 146, 147, 147А, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164А, 164Б, 164В, 164Г, 164Д, 165, 166, 166А, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173-1, 173-2, 173-3, 173-4, 174, 174-1, 174А, 175, 176-1, 176-2, 177-1, 177-2, 178-1, 178-2, 179-1, 179-2, 180, 181-1, 181-2, 182-1, 182-2, 183-1, 183-2, 183А, 183Б, 184,185, 186, 187, 188, 188А, 189;

Қазыбекби көшесі № 101/1, 101/2, 101/3, 101/4, 101/5, 101/6, 101/7, 101/8, 101/9, 101/10, 101/11, 101/12, 101/13, 101/14, 101/15, 101/16, 101/17, 101/18, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/9, 103/10, 103/11, 103/12, 103/13, 103/14, 103/15, 103/16, 103/17, 103/18, 105/1, 105/2, 105/3, 105/4, 105/5, 105/6, 105/7, 105/8, 105/9, 105/10, 105/11, 105/12, 105/13, 105/14, 105/15, 105/16, 105/17, 105/18, 106, 107/1, 107/2,107/3, 107/4, 107/5, 107/6, 107/7, 107/8, 107/9, 107/10, 107/11, 107/12, 107/13, 107/14, 107/15, 107/16, 107/17, 107/18, 107/19, 107/20, 107/21, 107/22, 107/23, 107/24, 107/25, 107/26, 107/27, 107/28, 107/29, 107/30, 107/31, 107/32, 107/33, 107/34, 107/35, 107/36, 107/37, 107/38, 107/39, 107/40, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137/1, 137/2, 137/3, 137/4, 137/5, 137/6, 137/7, 137/8, 137/9, 137/10, 137/11, 137/12, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150/1, 150/2, 150/3, 150/4, 150/5, 150/6, 150/7, 150/8, 150/9, 150/10, 150/11, 150/12, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167,168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 үйлер;
Ж.Арзымбетов көшесі № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97 үйлер;
Шығыс көшесі 1, 11, 11б, 12, 15, 16, 19, 1б, 1в, 2, 21, 25, 27, 3, 37, 4, 47, 5, 6, 6а, 6б, 7а, 9 үйлер;
Қ.Ешенқұлов көшесі № 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64 үйлер;
Төлеби көшесі № 275/1, 275/2, 275/3, 275/4, 275/5, 275/6, 275/7, 275/8, 275/9, 275/10, 275/11, 275/12, 277/1, 277/2, 277/3, 277/4, 277/5, 277/6, 277/7, 277/8, 279/1, 279/2, 279/3, 279/4, 279/5, 279/6, 279/7, 279/8, 281/1, 281/2, 281/3, 281/4, 281/5, 281/6, 281/7, 281/8, 289/1, 289/2, 289/3, 289/4, 289/5, 289/6, 289/7, 289/8, 289/9, 289/10, 289/11, 289/12, 291/1, 291/2, 291/3, 291/4, 291/5, 291/6, 291/7, 291/8, 291/9, 291/10, 291/11, 291/12, 293/1, 293/2, 293/3, 293/4, 293/5, 293/6, 293/7, 293/8, 293/9, 293/10, 293/11, 293/12, 295/1, 295/2, 295/3, 295/4, 295/5, 295/6, 295/7, 295/8, 295/9, 295/10, 295/11, 295/12, 297/1, 297/2, 297/3, 297/4, 297/5, 297/6, 297/7, 297/8, 297/9, 297/10, 297/11, 297/12, 299/1, 299/2, 299/3, 299/4, 299/5, 299/6, 299/7, 299/8, 299/9, 299/10, 299/11, 299/12, 301/1, 301/2, 301/3, 301/4, 301/5, 301/6, 301/7, 301/8, 301/9, 301/10, 301/11, 301/12, 334/1, 334/2, 334/3, 334/4, 334/5, 334/6, 334/7, 334/8, 334/9, 334/10, 334/11, 334/12, 336/1, 336/2, 336/3, 336/4, 336/5, 336/6, 336/7, 336/8, 338/1, 338/2, 338/3, 338/4, 338/5, 338/6, 338/7, 338/8, 340/1, 340/2, 340/3, 340/4, 340/5, 340/6, 340/7, 340/8, 340/9, 340/10, 340/11, 340/12, 340а/1, 340а/2, 340а/3, 340/а4, 340а/5, 340а/6, 340а/7, 340а/8, 340а/9, 340а/10, 340а/11, 340а/12, 344/1, 344/2, 344/3, 344/4, 344/10, 344/11, 344/12, 346/1, 346/2, 346/3, 346/4, 346/5, 346/6, 346/7, 346/8, 346/9, 346/10, 346/11, 346/12, 348/1, 348/2, 348/3, 348/4, 348/5, 348/6, 348/7, 348/8, 348/9, 348/10, 348/11, 348/12, 352/1, 352/2, 352/3, 352/4, 352/5, 352/6, 352/7, 352/8, 352/9, 352/10, 352/11, 352/12, 354/1, 354/2, 354/3, 354/4, 354/5, 354/6, 354/7, 354/8, 354/9, 354/10, 354/11, 354/12, 356/1, 356/2, 356/3, 356/4, 356/5, 356/6, 356/7, 356/8, 356/9, 356/10, 356/11, 356/12, 358/1, 358/2, 358/3, 358/4, 358/5, 358/6, 358/7, 358/8, 358/9, 358/10, 358/11, 358/12, 360/1, 360/2, 360/3, 360/4, 360/5, 360/6, 360/7, 360/8, 360/9, 360/10, 360/11, 360/12 үйлер;

улица Қазыбекби дома № 101/1, 101/2, 101/3, 101/4, 101/5, 101/6, 101/7, 101/8, 101/9, 101/10, 101/11, 101/12, 101/13, 101/14, 101/15, 101/16, 101/17, 101/18, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/9, 103/10, 103/11, 103/12, 103/13, 103/14, 103/15, 103/16, 103/17, 103/18, 105/1, 105/2, 105/3, 105/4, 105/5, 105/6, 105/7, 105/8, 105/9, 105/10, 105/11, 105/12, 105/13, 105/14, 105/15, 105/16, 105/17, 105/18, 106, 107/1, 107/2,107/3, 107/4, 107/5, 107/6, 107/7, 107/8, 107/9, 107/10, 107/11, 107/12, 107/13, 107/14, 107/15, 107/16, 107/17, 107/18, 107/19, 107/20, 107/21, 107/22, 107/23, 107/24, 107/25, 107/26, 107/27, 107/28, 107/29, 107/30, 107/31, 107/32, 107/33, 107/34, 107/35, 107/36, 107/37, 107/38, 107/39, 107/40, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137/1, 137/2, 137/3, 137/4, 137/5, 137/6, 137/7, 137/8, 137/9, 137/10, 137/11, 137/12, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150/1, 150/2, 150/3, 150/4, 150/5, 150/6, 150/7, 150/8, 150/9, 150/10, 150/11, 150/12, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167,168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183;
улица Ж.Арзымбетов дома № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97;
улица Шығыс дома № 1, 11, 11б, 12, 15, 16, 19, 1б, 1в, 2, 21, 25, 27, 3, 37, 4, 47, 5, 6, 6а, 6б, 7а, 9;
улица Қ.Ешенқұлов дома № 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64;
улица Төлеби дома № 275/1, 275/2, 275/3, 275/4, 275/5, 275/6, 275/7, 275/8, 275/9, 275/10, 275/11, 275/12, 277/1, 277/2, 277/3, 277/4, 277/5, 277/6, 277/7, 277/8, 279/1, 279/2, 279/3, 279/4, 279/5, 279/6, 279/7, 279/8, 281/1, 281/2, 281/3, 281/4, 281/5, 281/6, 281/7, 281/8, 289/1, 289/2, 289/3, 289/4, 289/5, 289/6, 289/7, 289/8, 289/9, 289/10, 289/11, 289/12, 291/1, 291/2, 291/3, 291/4, 291/5, 291/6, 291/7, 291/8, 291/9, 291/10, 291/11, 291/12, 293/1, 293/2, 293/3, 293/4, 293/5, 293/6, 293/7, 293/8, 293/9, 293/10, 293/11, 293/12, 295/1, 295/2, 295/3, 295/4, 295/5, 295/6, 295/7, 295/8, 295/9, 295/10, 295/11, 295/12, 297/1, 297/2, 297/3, 297/4, 297/5, 297/6, 297/7, 297/8, 297/9, 297/10, 297/11, 297/12, 299/1, 299/2, 299/3, 299/4, 299/5, 299/6, 299/7, 299/8, 299/9, 299/10, 299/11, 299/12, 301/1, 301/2, 301/3, 301/4, 301/5, 301/6, 301/7, 301/8, 301/9, 301/10, 301/11, 301/12, 334/1, 334/2, 334/3, 334/4, 334/5, 334/6, 334/7, 334/8, 334/9, 334/10, 334/11, 334/12, 336/1, 336/2, 336/3, 336/4, 336/5, 336/6, 336/7, 336/8, 338/1, 338/2, 338/3, 338/4, 338/5, 338/6, 338/7, 338/8, 340/1, 340/2, 340/3, 340/4, 340/5, 340/6, 340/7, 340/8, 340/9, 340/10, 340/11, 340/12, 340а/1, 340а/2, 340а/3, 340/а4, 340а/5, 340а/6, 340а/7, 340а/8, 340а/9, 340а/10, 340а/11, 340а/12, 344/1, 344/2, 344/3, 344/4, 344/10, 344/11, 344/12, 346/1, 346/2, 346/3, 346/4, 346/5, 346/6, 346/7, 346/8, 346/9, 346/10, 346/11, 346/12, 348/1, 348/2, 348/3, 348/4, 348/5, 348/6, 348/7, 348/8, 348/9, 348/10, 348/11, 348/12, 352/1, 352/2, 352/3, 352/4, 352/5, 352/6, 352/7, 352/8, 352/9, 352/10, 352/11, 352/12, 354/1, 354/2, 354/3, 354/4, 354/5, 354/6, 354/7, 354/8, 354/9, 354/10, 354/11, 354/12, 356/1, 356/2, 356/3, 356/4, 356/5, 356/6, 356/7, 356/8, 356/9, 356/10, 356/11, 356/12, 358/1, 358/2, 358/3, 358/4, 358/5, 358/6, 358/7, 358/8, 358/9, 358/10, 358/11, 358/12, 360/1, 360/2, 360/3, 360/4, 360/5, 360/6, 360/7, 360/8, 360/9, 360/10, 360/11, 360/12;

Ә.Төлтебаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер;
А.Мәделханов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер;
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің 2041 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
"№ 734 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Ленгер қаласы, Самал мөлтек ауданы №4, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "№7 IT мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ленгер қаласы, Шапағат көшесі №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 үйлер;
Самал мөлтек ауданы № 1/1, 1/2, 1/7, 1/10, 1/13, 1/14, 1/14А, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/1А, 1/15, 1/1Г, 1/2, 1/20, 1/22, 1/24, 1/26, 1/26А, 1/2А, 1/31, 1/33, 1/35, 1/37, 1/7, 1/8, 1/9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/3, 12/5, 12/17, 2/11, 2/13, 2/15, 2/16, 2/19, 2/20, 2/23А, 2/25А, 2/31, 2/33, 2/34, 2/41, 2/7, 2/8, 2/8А, 2/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/14, 3/15, 3/16, 3/18, 3/19, 3/21, 3/23, 3/25А, 3/29, 3/31, 3/35, 3/36, 3/37, 3/4, 3/40, 3/42, 3/44, 3/47, 3/48, 3/49, 3/5, 3/50, 3/52, 3/54, 3/56, 3/5А, 3/7, 4/11, 4/13, 4/13А, 4/14, 4/15, 4/16, 4/19, 4/20, 4/29, 4/30, 4/40, 4/44, 4/5, 4/50, 4А/3, 4А/6, 4А/11, 4А/13, 4А/14, 4А/15, 5А/8, 5А/12, 5А/16, 5А/4А, 6/1, 6/11, 6/13, 6/16, 6/17, 6/2, 6/21, 6/25, 6/26, 6/28, 6/29, 6/2А, 6/3, 6/30, 6/32, 6/34, 6/40, 6/43, 6/45, 6/46, 6/47, 6/4А, 6/5, 6/55, 6/6, 6/7, 6/8, 6/9, 7/1, 7/10, 7/10А, 7/11, 7/14А, 7/16, 7/2, 7/22, 7/23, 7/25, 7/26, 7/2А, 7/33, 7/39, 7/4, 7/46, 7/5, 7/52, 7/59, 7/6, 7/7, 7/9, 8/12А, 8/14, 8/16, 8/18, 8/19, 8/1А, 8/2, 8/20, 8/23, 8/25, 8/4, 8/8, 8/8А, 9/1А, 9/2, 9/20, 9/24, 9/4, 9/7, 14/1 үйлер, нөмірленбеген үйлер – 33;
Алатау мөлтек ауданы № 1/1, 1/2, 1/5, 1/8, 1/9, 2/2, 2/3, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/11, 2/13, 2/14, 2/16, 2/22, 2/23, 2/25, 3/7, 3/9, 3/10, 3/11, 3/17, 3/19, 3/20, 3/22, 3/24, 3/25, 3/27, 3/28, 3/37, 3/38, 3/40, 3/41, 3/42, 4/2, 4/3, 4/4, 4/7, 4/8, 4/10, 4/15, 4/16, 4/18, 4/19, 4/25, 4/30, 4/35, 4/36, 4/38, 4/57, 5/5, 5/9, 5/11, 5/16, 6/1, 6/4, 6/6, 6/8, 6/10, 6/11, 6/12, 6/26, 7/3, 7/5, 7/6,7/9, 7/10, 7/11, 7/15, 7/16, 7/17, 7/18, 7/21, 7/24, 7/26, 7/28, 8/2, 8/3, 8/7, 8/15, 8/16, 8/17, 8/22, 9/1, 9/2, 9/5, 9/18, 11/6, 11/10, 11/41, 14/4, 19/1, 19/4, 19/7, 19/10, 19/11, 20/9, 21/2, 21/10, 21/14, 21/16 үйлер, нөмірленбеген үйлер – 9;

улица Ә.Төлтебаев дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица А.Мәделханов дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
Республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 2041 Пограничной службы Комитета Национальной безопасности Республики Казахстан".
"Избирательный участок № 734"
Месторасположение: Толебийский район, город Ленгер, микрорайон Самал №4, здание коммунального государственного учреждения "IT школа-лицей №7" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: город Ленгер, улица Шапағат дома №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
микрорайон Самал дома № 1/1, 1/2, 1/7, 1/10, 1/13, 1/14, 1/14А, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/1А, 1/15, 1/1Г, 1/2,1/20, 1/22, 1/24, 1/26, 1/26А, 1/2А, 1/31, 1/33, 1/35, 1/37, 1/7, 1/8, 1/9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/3, 12/5, 12/17, 2/11, 2/13, 2/15, 2/16, 2/19, 2/20, 2/23А, 2/25А, 2/31, 2/33, 2/34, 2/41, 2/7, 2/8, 2/8А, 2/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/14, 3/15, 3/16, 3/18, 3/19, 3/21, 3/23, 3/25А, 3/29, 3/31, 3/35, 3/36, 3/37, 3/4, 3/40, 3/42, 3/44, 3/47, 3/48, 3/49, 3/5, 3/50, 3/52, 3/54, 3/56, 3/5А, 3/7, 4/11, 4/13, 4/13А, 4/14, 4/15, 4/16, 4/19, 4/20, 4/29, 4/30, 4/40, 4/44, 4/5, 4/50, 4А/3, 4А/6, 4А/11, 4А/13, 4А/14, 4А/15, 5А/8, 5А/12, 5А/16, 5А/4А, 6/1, 6/11, 6/13, 6/16, 6/17, 6/2, 6/21, 6/25, 6/26, 6/28, 6/29, 6/2А, 6/3, 6/30, 6/32, 6/34, 6/40, 6/43, 6/45, 6/46, 6/47, 6/4А, 6/5, 6/55, 6/6, 6/7, 6/8, 6/9, 7/1, 7/10, 7/10А, 7/11, 7/14А, 7/16, 7/2, 7/22, 7/23, 7/25, 7/26, 7/2А, 7/33, 7/39, 7/4, 7/46, 7/5, 7/52, 7/59, 7/6, 7/7, 7/9, 8/12А, 8/14, 8/16, 8/18, 8/19, 8/1А, 8/2, 8/20, 8/23, 8/25, 8/4, 8/8, 8/8А, 9/1А, 9/2, 9/20, 9/24, 9/4, 9/7, 14/1, ненумерованные дома – 33;
микрорайон Алатау дома № 1/1, 1/2, 1/5, 1/8, 1/9, 2/2, 2/3, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/11, 2/13, 2/14, 2/16, 2/22, 2/23, 2/25, 3/7, 3/9, 3/10, 3/11, 3/17, 3/19, 3/20, 3/22, 3/24, 3/25, 3/27, 3/28, 3/37, 3/38, 3/40, 3/41, 3/42, 4/2, 4/3, 4/4, 4/7, 4/8, 4/10, 4/15, 4/16, 4/18, 4/19, 4/25, 4/30, 4/35, 4/36, 4/38, 4/57, 5/5, 5/9, 5/11, 5/16, 6/1, 6/4, 6/6, 6/8, 6/10, 6/11, 6/12, 6/26, 7/3, 7/5, 7/6,7/9, 7/10, 7/11, 7/15, 7/16, 7/17, 7/18, 7/21, 7/24, 7/26, 7/28, 8/2, 8/3, 8/7, 8/15, 8/16, 8/17, 8/22, 9/1, 9/2, 9/5, 9/18, 11/6, 11/10, 11/41, 14/4, 19/1, 19/4, 19/7, 19/10, 19/11, 20/9, 21/2, 21/10, 21/14, 21/16, ненумерованные дома – 9;

Қапал батыр көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101,102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110,111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155,156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201 үйлер;
А.Бейсембайұлы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 үйлер;
Көктөбе көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 үйлер;
3 мөлтек ауданы № 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А-1, 3А-2, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9-1, 9-2, 9А, 10, 10А, 11А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69-1, 69-2, 70, 71-1, 71-2, 72, 73, 74, 75, 76-1, 76-2, 78-1, 78-2, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90-1, 90-2, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 үйлер.
"№ 735 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Ленгер қаласы, Амангелді көшесі №3 үй, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "№6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

улица Қапал батыр дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101,102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110,111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155,156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201;
улица А.Бейсембайұлы дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
улица Көктөбе дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127;
3 микрорайон дома № 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А-1, 3А-2, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9-1, 9-2, 9А, 10, 10А, 11А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69-1, 69-2, 70, 71-1, 71-2, 72, 73, 74, 75, 76-1, 76-2, 78-1, 78-2, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90-1, 90-2, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112.
"Избирательный участок № 735"
Месторасположение: Толебийский район, город Ленгер, улица Амангелді №3, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №6" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.

Шекарасы: Ленгер қаласы, Атамекен көшесі № 1, 1-А, 2, 3, 4, 5, 5-1, 5-2, 5-4, 6-2, 7, 8, 9, 9-1, 9-3, 10, 10-1, 10-3, 10-4, 10-5, 10-6, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 22, 23, 28, 30, 36, 40, 41, 45, 48, 52, 54, 55, 55-3, 59, 60, 62, 63, 68, 69, 72, 74, 74-4, 75, 77, 78, 85, 88, 89, 98, 117 үйлер;
Ақмаржан көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 16, 24, 27, 33, 34, 36, 36-2, 38, 40-2, 45, 46, 51, 55, 58, 59, 65, 68 74, 75, 78, 81, 84, 86, 88, 91, 95, 97, 100, 102, 108, 109, 116, 117, 118, 118-2, 118-4, 118-7, 118-11, 119, 120, 121, 122, 125 үйлер;
Үміт көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 48, 50, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 69, 70, 71, 75, 82, 84, 88, 90, 109, 113, 118-2 үйлер;
Шұғыла көшесі № 1, 1-4, 2, 2-2, 3, 3-1, 4, 5, 6, 7, 7-1, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 17-2, 19, 20, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 47, 55, 64, 85, 108 үйлер;
Амангелді көшесі № 1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-10, 2, 3, 4, 4-1, 4-2, 8, 8-1, 8-2, 10, 12, 2-2, 14, 14-1, 14-2, 14-3, 14-7, 16, 16-А, 17, 18, 18-А, 19, 19-1- 19-2, 19-5, 21, 21-2, 22, 23-1, 23-2, 25, 25-1, 25-2, 26, 27, 27-1, 28, 29, 29-1, 29-2, 31, 31-1, 31-2, 34, 36, 37, 37-2, 37-3, 37-4, 37-5, 39, 39-1, 41, 44, 49, 53, 55, 57, 59, 67, 69, 70, 71, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 89-3, 89-8, 89-9, 92, 94, 95,95-4, 95-5, 98 үйлер;
М.Әуезов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер;
№6 мектеп көшесі № 1, 2, 3, 6, 8, 12, 16, 17, 19, 20, 22, 30, 32, 33, 35, 38, 44, 46, 47, 50, 52, 54, 57, 58, 63, 65, 66, 69, 70, 71 үйлер.
"№ 736 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Ленгер қаласы, Шахта-Тоғыс елді мекені, Жастар көшесі №14А, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "№8 шағын жинақты жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ленгер қаласы, Шахта-Тоғыс елді мекені, Жастар көшесі № 1, 2, 3, 4, 5-1, 5-2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-1, 12-2, 12-3, 12-4, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22а, 22б, 22с, 22д, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31а, 31б, 31с, 31д, 31е, 31ж, 31г, 31з, 32а, 32б, 32с, 32г, 32д, 32е, 32ж, 33а, 33б, 33с, 33г, 33д, 33е, 33ж, 33з, 34а, 34б, 34с, 34д, 34г, 34ж, 34з, 34-8, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59а, 59б, 60, 61 үйлер;
Алтынсарин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Ащы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
"Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 6698 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі;
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетіне қарасты шекара қызметінің Түркістан облысы бойынша департаментінің Төлеби ауданы бойынша шекара басқармасы.
"№ 737 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Алатау ауылдық округі, Біркөлік елді мекені Қазақстан көшесі №7, Түркістан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Бәйшешек" спорттық-сауықтыру кешені" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Біркөлік елді мекенінің аумағы.
"№ 738 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Алатау ауылдық округі, Алатау елді мекені, Ә.Молдағұлова көшесі №3, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Алатау" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Алатау, Шұбарағаш, Шатыртөбе елді мекендерінің аумағы.
"№ 739 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Алатау ауылдық округі, Екпінді елді мекені, Ленгір тас көшесі №13, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Т.Назарбеков атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Екпінді, Қосағаш, Қорған елді мекендерінің аумағы.
"№ 740 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Алатау ауылдық округі, Қайнар елді мекені, Мектеп көшесі №1, "Қайнар" ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Қайнар елді мекенінің аумағы.
"№ 741 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Алатау ауылдық округі, Нысанбек елді мекені, Үшсала көшесі №1, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Нысанбек" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Нысанбек, Жаңатұрмыс елді мекендерінің аумағы.
"№ 742 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Аққұм ауылдық округі, Аққұм елді мекені, Қапал батыр көшесі №57А, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Қ.Тыныбеков атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Аққұм елді мекенінің аумағы.
"№ 743 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Аққұм ауылдық округі, Момынай елді мекені, Ақтас көшесі №89А, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Момынай" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Момынай елді мекенінің аумағы.
"№ 744 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Аққұм ауылдық округі, Жаңаұйым елді мекені, Тастөбе көшесі №13А, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Жаңаұйым" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңаұйым елді мекенінің аумағы.
"№ 745 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Бірінші Мамыр ауылдық округі, Бірінші Мамыр елді мекені, Д.Үмбеталиев көшесі №10, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Бірінші Мамыр" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: город Ленгер, улица Атамекен дома № 1, 1-а, 2, 3, 4, 5, 5-1, 5-2, 5-4, 6-2, 7, 8, 9, 9-1, 9-3, 10, 10-1, 10-3, 10-4, 10-5, 10-6, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 22, 23, 28, 30, 36, 40, 41, 45, 48, 52, 54, 55, 55-3, 59, 60, 62, 63, 68, 69, 72, 74, 74-4, 75, 77, 78, 85, 88, 89, 98, 117;
улица Ақмаржан дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 16, 24, 27, 33, 34, 36, 36-2, 38, 40-2, 45, 46, 51, 55, 58, 59, 65, 68 74, 75, 78, 81, 84, 86, 88, 91, 95, 97, 100, 102, 108, 109, 116, 117, 118, 118-2, 118-4, 118-7, 118-11, 119, 120, 121, 122, 125;
улица Үміт дома № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 48, 50, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 69, 70, 71, 75, 82, 84, 88, 90, 109, 113, 118-2;
улица Шұғыла дома № 1, 1-4, 2, 2-2, 3, 3-1, 4, 5, 6, 7, 7-1, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 17-2, 19, 20, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 47, 55, 64, 85, 108;
улица Амангелді дома № 1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-10, 2, 3, 4, 4-1, 4-2, 8, 8-1, 8-2, 10, 12, 2-2, 14, 14-1, 14-2, 14-3, 14-7, 16, 16-а, 17, 18, 18-а, 19, 19-1- 19-2, 19-5, 21, 21-2, 22, 23-1, 23-2, 25, 25-1, 25-2, 26, 27, 27-1, 28, 29, 29-1, 29-2, 31, 31-1, 31-2, 34, 36, 37, 37-2, 37-3, 37-4, 37-5, 39, 39-1, 41, 44, 49, 53, 55, 57, 59, 67, 69,70,71, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 89-3, 89-8, 89-9, 92, 94, 95,95-4, 95-5, 98;
улица М.Әуезов дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица №6 мектеп дома № 1, 2, 3, 6, 8, 12, 16, 17, 19, 20, 22, 30, 32, 33, 35, 38, 44, 46, 47, 50, 52, 54, 57, 58, 63, 65, 66, 69, 70, 71.
"Избирательный участок № 736"
Месторасположение: Толебийский район, город Ленгер, улица Жастар №14А, здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общеобразовательная школа №8" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: город Ленгер, населенный пункт Шахта-Тогус, улица Жастар, дома № 1, 2, 3, 4, 5-1, 5-2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-1, 12-2, 12-3, 12-4, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22а, 22б, 22с, 22д, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31а, 31б, 31с, 31д, 31е, 31ж, 31г, 31з, 32а, 32б, 32с, 32г, 32д, 32е, 32ж, 33а, 33б, 33с, 33г, 33д, 33е, 33ж, 33з, 34а, 34б, 34с, 34д, 34г, 34ж, 34з, 34-8, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46,47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59а, 59б, 60, 61;
улица Алтынсарин дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Ащы дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 6698 Национальный гвардии Республики Казахстан";
Пограничное управление по Толебийскому району Департамента пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Туркестанской области.
"Избирательный участок №737"
Месторасположение: Толебийский район, Алатауский сельский округ, населенный пункт Бургулюк, улица Қазақстан №7, здание государственного коммунального казенного предприятия "Спортивно-оздоровительный комплекс "Байшешек" управления физической культуры и спорта Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Бургулюк.
"Избирательный участок № 738"
Месторасположение: Толебийский район, Алатауский сельский округ, населенный пункт Алатау, улица Ә.Молдағұлова №3, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Алатау" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенных пунктов Алатау, Шубарагаш, Шатыртобе.
"Избирательный участок № 739"
Месторасположение: Толебийский район, Алатауский сельский округ, населенный пункт Екпинди, улица Ленгір тас №13, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Т.Назарбекова" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенных пунктов Екпинди, Косагаш, Корган.
"Избирательный участок № 740"
Месторасположение: Толебийский район, Алатауский сельский округ, населенный пункт Кайнар, улица Мектеп №1, здание сельского клуба "Кайнар".
Граница: территория населенного пункта Кайнар.
"Избирательный участок № 741"
Месторасположение: Толебийский район, Алатауский сельский округ, населенный пункт Нысанбек, улица Үшсала №1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Нысанбек" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенных пунктов Нысанбек, Жанатурмыс.
"Избирательный участок № 742"
Месторасположение: Толебийский район, Аккумский сельский округ, населенный пункт Аккум, улица Қапал батыр №57А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени К.Тыныбекова" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Аккум.
"Избирательный участок №743"
Месторасположение: Толебийский район, Аккумский сельский округ, населенный пункт Момынай, улица Ақтас №89А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Момынай" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Момынай.
"Избирательный участок №744"
Месторасположение: Толебийский район, Аккумский сельский округ, населенный пункт Жанауйым, улица Тастөбе №13А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Жанауйым" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Жанауйым.
"Избирательный участок №745"
Месторасположение: Толебийский район, Первомаевский сельский округ, населенный пункт Биринши Мамыр, улица Д.Үмбеталиев №10, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Биринши Мамыр" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.

Шекарасы: Бірінші Мамыр елді мекені, Қожабек көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер;
Сүгір көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 үйлер;
Ә.Дүйсенбай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 үйлер;
С.Мұханов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
Амангелді көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
Таубай-ата көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер;
А.Қайназаров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер;
Нұр көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
С.Сейфуллин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Жангелдин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23,24 үйлер;
Ш.Мырзалиев көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер;
М.Әуезов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер;
Абай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
С.Үшетай көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 үйлер;
Мерей көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Бейбітшілік көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;

Граница: населенный пункт Биринши Мамыр, улица Қожабек, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Сүгір дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85;
улица Ә.Дүйсенбай дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85;
улица С.Мұханов дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Амангелді дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Таубай - ата дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица А.Қайназаров дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Нұр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,21,22,23,24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица С.Сейфуллин дома № 1, 2, 3,4,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Жангелдин дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Ш.Мырзалиев дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,41,42,43,44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
улица М.Әуезов дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Абай дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица С.Үшетай дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
улица Мерей дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Бейбітшілік дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;

Д.Үмбеталиев көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер;
Береке көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер.
"№ 746 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Бірінші Мамыр ауылдық округі, Бейнеткеш елді мекені, Ұйымшыл көшесі №69, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеткеш елді мекенінің аумағы.
"№ 747 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Бірінші Мамыр ауылдық округі, Жаңажол елді мекені, Жаңа ғасыр көшесі №78, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Жаңажол" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңажол елді мекенінің аумағы;
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметінің Түркістан облысы бойынша департаментінің Төлеби ауданы бойынша Шекара басқармасының Өгем шекара бөлімшесі.
"№ 748 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Бірінші Мамыр ауылдық округі, Ынтымақ елді мекені, Мереке көшесі №31А, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Ынтымақ" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ынтымақ елді мекенінің аумағы.
"№ 749 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Бірінші Мамыр ауылдық округі, Алғабас елді мекені, Балауса көшесі №1, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Алғабас" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Алғабас елді мекенінің аумағы.
"№ 750 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Бірінші Мамыр ауылдық округі, Зағамбар елді мекені, Әл-Фараби көшесі №15, Төлеби ауданы, Бірінші Мамыр ауылдық округі, Зағамбар елді мекені, Әл-Фараби көшесі №15, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Әл-Фараби атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Зағамбар елді мекені, Әль-Фараби көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73. 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 үйлер;

улица Д.Үмбеталиев дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Береке дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
"Избирательный участок № 746"
Месторасположение: Толебийский район, Первомаевский сельский округ, населенный пункт Бейнеткеш, улица Ұйымшыл №69, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Ы.Алтынсарина" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Бейнеткеш.
"Избирательный участок № 747"
Месторасположение: Толебийский район, Первомаевский сельский округ, населенный пункт Жанажол, улица Жаңа ғасыр №78, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Жанажол" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Жанажол;
Пограничное отделение Каскасу Пограничного управления по Толебийскому району Департамента пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Туркестанской области.
"Избирательный участок № 748"
Месторасположение: Толебийский район, Первомаевский сельский округ, населенный пункт Ынтымак, улица Мереке №31А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Ынтымак" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Ынтымак.
"Избирательный участок № 749"
Месторасположение: Толебийский район, Первомаевский сельский округ, населенный пункт Алгабас, улица Балауса №1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Алгабас" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Алгабас.
"Избирательный участок № 750"
Месторасположение: Толебийский район, Первомаевский сельский округ, населенный пункт Загамбар, улица Әл-Фараби №15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Аль-Фараби" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: населенный пункт Загамбар, улица Әл-Фараби дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73. 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120;

Түркістан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
Самал көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Жас дәурен көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Отан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер;
Шапағат көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер;
Қазығұрт көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Ақбидай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер;
Алмалы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер;
Н.Миралиев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 17, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73. 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 үйлер;
Жібек-жолы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Сазды көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
Адыраспан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер.
"№ 751 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Бірінші Мамыр ауылдық округі, Тағайна елді мекені, Абырой көшесі №78А, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Тағайна" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тағайна елді мекені, Абырой көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 үйлер;
Ақжусан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
Атамұра көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Асар көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19 үйлер;
Байлық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
Береке көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
Бәйтерек көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;

улица Түркістан дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Самал дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Жас дәурен дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Отан дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Шапағат дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Қазығұрт дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Ақбидай дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Алмалы дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Н.Миралиев дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 17, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73. 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120;
улица Жібек-жолы дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Сазды дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Адыраспан дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
"Избирательный участок № 751"
Месторасположение: Толебийский район, Первомаевский сельский округ, населенный пункт Тагайна, улица Абырой №78А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Тагайна" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: населенный пункт Тагайна, улица Абырой дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
улица Ақжусан дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Атамұра дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Асар дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19;
улица Байлық дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Береке дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Байтерек дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;

Мереке көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер;
Айбын көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Ақпейіл көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Ақжол көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер;
Аққайнар көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
Бірлік көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер.
"№ 752 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Бірінші Мамыр ауылдық округі, Бірінші Мамыр елді мекені, Д.Үмбеталиев көшесі №1, "Бірінші Мамыр" ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Бірінші Мамыр елді мекені, Д.Қонаев көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73. 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216 үйлер;
С.Ерубаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
О.Шанбай көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
Бұлақ көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер;
Жағалау көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 үйлер;
Шұғыла көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер;

улица Мереке дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22;
улица Айбын дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Ақпейіл дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Ақжол дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Аққайнар дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Бірлік дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
"Избирательный участок № 752"
Месторасположение: Толебийский район, Первомаевский сельский округ, населенный пункт Биринши Мамыр, улица Д.Үмбеталиев №1А, здание сельского дома культуры "Биринши Мамыр".
Граница: населенный пункт Биринши Мамыр, улица Д.Қонаев, дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73. 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216;
улица С.Ерубаев дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12;
улица О.Шанбай дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Бұлақ дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Жағалау дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
улица Шұғыла дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;

Наурыз көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 үйлер;
Наурыз 1 көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлер;
Балауса көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлер;
Рауан көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер.
"№ 753 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Жоғарғы Ақсу ауылдық округі, Сарқырама елді мекені, Орталық көшесі №70, "Сарқырама" ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Сарқырама елді мекенінің аумағы.
"№ 754 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Жоғарғы Ақсу ауылдық округі, Мәдени елді мекені, Бәйшешек көшесі №15, "Мәдени" ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Мәдени елді мекенінің аумағы.
"№ 755 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Зертас ауылдық округі, Зертас елді мекені, Еламан-Сауран көшесі №9, "Зертас" мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Зертас елді мекені, С.Андас көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236 үйлер;

улица Наурыз дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
улица Наурыз 1 дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Балауса дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица Рауан дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
"Избирательный участок №753"
Месторасположение: Толебийский район, Верхне Аксуский сельский округ, населенный пункт Саркырама, улица Орталық №70, здание сельского дома культуры "Саркырама"
Граница: территория населенного пункта Саркырама.
"Избирательный участок №754"
Месторасположение: Толебийский район, Верхне Аксуский сельский округ, населенный пункт Мадени, улица Бәйшешек №15, здание сельского клуба "Мадени".
Граница: территория населенного пункта Мадени.
"Избирательный участок №755"
Месторасположение: Толебийский район, Зертасский сельский округ, населенный пункт Зертас, улица Еламан-Сауран №9, здание сельского дома культуры "Зертас".
Избирательный участок №756.
Граница: населенный пункт Зертас, улица С.Андас, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73. 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83,84, 85, 86, 87,88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236;

Ж.Қасымбеков көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 үйлер;
Жамбыл көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 үйлер;
Еламан-Сауран көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 үйлер;
Қ.Сәтбаев 1, 2, 3 көшелері № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер;
Ш.Уәлиханов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Жаңақұрлыс 1, 2, 3 көшелері № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 үйлер;
Д.Қонаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер;
Р.Нұрмаханбетов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлер;
С.Құрманғазы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 үйлер;
Жаңакүш елді мекенінің аумағы.
"№ 756 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Зертас ауылдық округі, Зертас елді мекені, Шомшақты көшесі №64, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Шомшақты" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Зертас елді мекені, Шомшақты көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 үйлер;

улица Ж.Қасымбеков дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86;
улица Жамбыл дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;
улица Еламан-Сауран дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92;
улица Қ.Сәтбаев 1, 2, 3 дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
улица Ш.Уәлиханов дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улицы Жаңақұрлыс 1, 2, 3, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78;
улица Д.Қонаев дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Р.Нұрмаханбетов дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
улица С.Құрманғазы дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
Территория населенного пункта Жанакуш.
"Избирательный участок №756"
Месторасположение: Толебийский район, Зертасский сельский округ, населенный пункт Зертас, улица Шомшақты №64, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Шомшакты" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: населенный пункт Зертас, улица Шомшақты дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158;

Қ.Жарасов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
Ө.Мамутов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер.
"№ 757 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Кемеқалған ауылдық округі, Ұйымшыл елді мекені, Шенгелсай көшесі №1, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Ұйымшыл" шағын жинақты жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ұйымшыл елді мекенінің аумағы.
№ 758 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Кемеқалған ауылдық округі, Абай елді мекені, Аманта көшесі №48А, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Қазығұрт" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Абай елді мекені, Аманта көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 үйлер;
Қаратас көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер;
Тәуелсіздік көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер.
"№ 759 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Кемеқалған ауылдық округі, Әңгірата елді мекені, Дегерез көшесі №13А, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Әңгірата" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Әңгірата елді мекенінің аумағы;
Абай елді мекені, Қошқарата көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, үйлер;
Мектеп көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Кемеқалған көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлер.
"№ 760 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Кемеқалған ауылдық округі, Ақбастау елді мекені, Көзді ата көшесі №6, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Ақбастау" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақбастау елді мекенінің аумағы.
"№ 761 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Кемеқалған ауылдық округі, Қаратөбе елді мекені, Ақбура көшесі №9, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Қаратөбе" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қаратөбе елді мекенінің аумағы.
"№ 762 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Кемеқалған ауылдық округі, Қарақия елді мекені, Қарақия көшесі №23А, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Қарақия" бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қарақия елді мекенінің аумағы.
"№ 763 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Киелітас ауылдық округі, Киелітас елді мекені, Қожамжар көшесі №44, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "М.Әуезов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Киелітас елді мекенінің аумағы.
"№ 764 сайлау учаскесі"

улица Қ.Жарасов дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Ө.Мамутов дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
"Избирательный участок № 757"
Месторасположение: Толебийский район, Кемекалганский сельский округ, населенный пункт Уйымшыл, улица Шенгелсай №1, здание коммунального государственного учреждения "малокомплектная общая школа "Уйымшыл" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Уйымшыл.
"Избирательный участок № 758"
Месторасположение: Толебийский район, Кемекалганский сельский округ, населенный пункт Абай, улица Аманта №48А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Казыгурт" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: населенный пункт Абай, улица Аманта, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64,65, 66, 67, 68;
улица Қаратас дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Тәуелсіздік дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
"Избирательный участок № 759"
Месторасположение: Толебийский район, Кемекалганский сельский округ, населенный пункт Ангирата, улица Дегерез №13А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Ангирата" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Ангирата;
населенный пункт Абай, улица Қошқарата дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Мектеп дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Кемеқалған дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54.
"Избирательный участок № 760"
Месторасположение: Толебийский район, Кемекалганский сельский округ, населенный пункт Акбастау, улица Көзді ата №6, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Акбастау" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Акбастау.
"Избирательный участок № 761"
Месторасположение: Толебийский район, Кемекалганский сельский округ, населенный пункт Каратобе, улица Ақбура №9, здание коммунального государственного учреждения "основная школа "Каратобе" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Каратобе.
"Избирательный участок № 762"
Месторасположение: Толебийский район, Кемекалганский сельский округ, населенный пункт Каракия, улица Қарақия №23А, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Л.Тажибаева" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Каракия.
"Избирательный участок № 763"
Месторасположение: Толебийский район, Киелитасский сельский округ, населенный пункт Киелитас, улица Қожамжар №44, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "имени М.Ауезова" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Киелитас.
"Избирательный участок № 764"

Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Киелітас ауылдық округі, Достық елді мекені, Астана 2 көшесі №16, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Ш.Уәлиханов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Достық елді мекенінің аумағы.
"№ 765 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Киелітас ауылдық округі, Ақайдар елді мекені, Бейбарыс Султан көшесі №91, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Ақайдар" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақайдар елді мекенінің аумағы.
"№ 766 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Киелітас ауылдық округі, Сұлтан Рабат елді мекені, Сауран көшесі №16, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Сұлтан Рабат" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сұлтан Рабат елді мекені, Сауран көшесі №114, 116, 118, 120, 120а, 122, 122а, 124, 126, 128, 128а, 130, 130а, 130б, 132, 132а, 134, 136, 138, 140, 138А, 142, 144, 146, 146а, 148, 150, 150а, 152, 154, 155б, 156, 158, 158а, 158б, 158в, 160, 160а, 162, 162а, 164, 165,166, 166а, 166б, 168, 168а, 168б, 169, 169а, 170, 171, 171а, 172, 173,173а, 174, 174а, 175, 175а, 176, 176а,177,178,179, 179а, 180, 181, 181а, 182, 182а, 182б, 183, 183а, 184, 185, 185а, 186, 187, 188, 189, 191, 193, 193а, 195, 195а, 196, 196а, 197, 197а, 198,199, 200, 201, 201а, 202, 202а, 203, 204, 205, 205а, 206, 207, 209, 211, 211а, 213, 213а, 215, 217, 217а, 219, 219А, 221, 221а, 221б, 223, 223а, 223б, 225, 227, 227а, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 239а, 241, 243 үйлер;
Бадам көшесі №8, 8А, 10, 12, 14, 16, 16А, 16Б, 18, 20, 20А, 22, 24, 26, 28, 29, 29А, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 33А, 33Б, 34, 34А, 35, 37, 39, 41, 42, 42А, 43, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 51А, 53, 53А, 54, 55, 55А, 55Б, 57, 59, 59А, 63, 65, 67, 69, 69А, 70, 72, 74, 74А, 75, 77, 79 үйлер;
Қазақстан көшесі №79, 79а, 92, 93, 94, 95, 97, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 108, 109, 110, 111, 111а, 111б, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 120-1, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 146, 147, 148 үйлер;
Жалын көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 12, 12А, 12Б, 12В, 12Г, 13, 13А, 10А, 13Б, 13В, 14, 14Б, 15, 15А, 16, 16А, 16Б, 17, 17А, 17Б, 17В, 18, 18А, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 22А, 22Б, 22В, 22/1, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 25А, 25Б, 26, 26А, 27, 28, 30, 47 үйлер;

Месторасположение: Толебийский район, Киелитасский сельский округ, населенный пункт Достык, улица Астана 2 №16, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "имени Ш.Уалиханова" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Достык.
"Избирательный участок № 765"
Месторасположение: Толебийский район, Киелитасский сельский округ, населенный пункт Акайдар, улица Бейбарыс Султан №91, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Акайдар" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Акайдар.
"Избирательный участок № 766"
Месторасположение: Толебийский район, Киелитасский сельский округ, населенный пункт Султан Рабат, улица Сауран №16, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Султан Рабат" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: населенный пункт Султан Рабат, улица Сауран, дома №114, 116, 118, 120, 120а, 122, 122а, 124, 126, 128, 128а, 130, 130а, 130б, 132, 132а, 134, 136, 138, 140, 138А, 142, 144, 146, 146а, 148, 150, 150а, 152, 154, 155б, 156, 158, 158а, 158б, 158в, 160, 160а, 162, 162а, 164, 165,166, 166а, 166б, 168, 168а, 168б, 169, 169а, 170, 171, 171а, 172, 173,173а, 174, 174а, 175, 175а, 176, 176а,177,178,179, 179а, 180, 181, 181а, 182, 182а, 182б, 183, 183а, 184, 185, 185а, 186, 187, 188, 189, 191, 193, 193а, 195, 195а, 196, 196а, 197, 197а, 198,199, 200, 201, 201а, 202, 202а, 203, 204, 205, 205а, 206, 207, 209, 211, 211а, 213, 213а, 215, 217, 217а, 219, 219А, 221, 221а, 221б, 223, 223а, 223б, 225, 227, 227а, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 239а, 241, 243;
улица Бадам дома №8, 8А, 10, 12, 14, 16, 16А, 16Б, 18, 20, 20А, 22, 24, 26, 28, 29, 29А, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 33А, 33Б, 34, 34А, 35, 37, 39, 41, 42, 42А, 43, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 51А, 53, 53А, 54, 55, 55А, 55Б, 57, 59, 59А, 63, 65, 67, 69, 69А, 70, 72, 74, 74А, 75, 77, 79;
улица Қазақстан дома №79, 79а, 92, 93, 94, 95, 97, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 108, 109, 110, 111, 111а, 111б, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 120-1, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 146, 147, 148;
улица Жалын дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 12, 12А, 12Б, 12В, 12Г, 13, 13А, 10А, 13Б, 13В, 14, 14Б, 15, 15А, 16, 16А, 16Б, 17, 17А, 17Б, 17В, 18, 18А, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 22А, 22Б, 22В, 22/1, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 25А, 25Б, 26, 26А, 27, 28, 30, 47;

Гулистан көшесі № 1, 1а, 1б, 2, 3, 5, 6, 6а, 8, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 22, 25, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 56, 56а, 58, 60, 62, 106, 136, 166 үйлер.
"№ 767 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Киелітас ауылдық округі, Сұлтан Рабат елді мекені, Б.Рүстемов көшесі №6, Төлеби аудандық ауыл шаруашылығы бөлімінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Төлеби су шаруашылығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Сұлтан Рабат елді мекені, Сауран көшесі №1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 49а, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 60б, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 69а, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 102а, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 129а, 131, 133, 133а, 135, 137, 137а, 139, 139а, 141, 143, 143а, 143б, 145, 145а, 147, 147а, 149, 149а, 149б, 151, 153, 155, 155а, 157, 159, 161,163, 163а, 167, 167а үйлер;
Бадам көшесі №1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 7Б, 7В, 9, 9А, 10, 10/1, 10А, 11, 13, 13А, 15, 15А, 17, 17А, 19, 21, 23, 23А, 25, 27, 52, 54, 56, 57, 58 үйлер;
М.Бишимбаева көшесі №1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25,27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73а, 75, 77, 87, 87а, 89, 91, 93, 93а, 95, 97, 97а, 99,101, 101а, 101б, 103, 103а, 105,107, 109,111, 113, 115, 117, 119, 119а, 121, 121а,123, 125, 127, 129, 129а, 131, 158, 162, 162а, 164, 168, 169 үйлер;
Б.Рүстемов көшесі №1, 1б, 2, 3, 5, 5а, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 үйлер;
Қызылжар көшесі №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8а, 9, 10, 11, 11а, 11б, 12, 13, 15, 17, 18, 18а, 19, 21, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80 үйлер;
Желтоқсан көшесі №1, 1А, 2, 3, 5, 5А, 6, 6А, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 30А, 33, 34, 35, 35А, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 61 үйлер;
Шалпая көшесі № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 63, 64, 64а, 65, 66,67, 68, 69, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 87, 90,91,92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 101а үйлер;

улица Гулистан дома № 1, 1а, 1б, 2, 3, 5, 6, 6а, 8, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 22, 25, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 56, 56а, 58, 60, 62, 106, 136, 166.
"Избирательный участок № 767"
Месторасположение: Толебийский район, Киелитасский сельский округ, населенный пункт Султан Рабат, улица Б.Рүстемов №6, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Толебийское водное хозяйство" отдела сельского хозяйства Толебийского района.
Граница: населенный пункт Султан Рабат, улица Сауран, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 49а, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 60б, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 69а, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92,93, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101,102, 102а, 103, 104, 104а, 105,1 06, 107, 108, 108а, 109, 110,111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 129а, 131, 133, 133а, 135, 137, 137а, 139, 139а, 141, 143, 143а, 143б, 145, 145а, 147, 147а, 149, 149а, 149б, 151, 153, 155, 155а, 157, 159, 161, 163, 163а, 167, 167а;
улица Бадам дома №1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 7Б, 7В, 9, 9А, 10, 10/1, 10А, 11, 13, 13А, 15, 15А, 17, 17А, 19, 21, 23, 23А, 25, 27, 52, 54, 56, 57, 58;
улица М.Бишимбаева дома № 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73а, 75, 77, 87, 87а, 89, 91, 93, 93а, 95, 97, 97а, 99, 101, 101а, 101б, 103, 103а, 105, 107, 109, 111, 113, 115,117, 119, 119а, 121, 121а, 123, 125, 127, 129, 129а, 131, 158, 162, 162а, 164, 168, 169;
улица Б.Рүстемов дома № 1, 1б, 2, 3, 5, 5а, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 18;
улица Қызылжар дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8а, 9, 10, 11, 11а, 11б, 12, 13, 15, 17, 18, 18а, 19, 21, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80;
улица Желтоқсан дома № 1, 1а, 2, 3, 5, 5а, 6, 6а, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 30а, 33, 34, 35, 35а, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 61;
улица Шалпая дома № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82,84, 86, 87, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 101а;

Райхан көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12 үйлер;
Қарауылтөбе көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер.
"№ 768 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Киелітас ауылдық округі, Сұлтан Рабат елді мекені, Жыланбұзған көшесі №127, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Жыланбұзған" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сұлтан Рабат елді мекені, Жыланбұзған көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 үйлер;
Ескіқорған көшесі №1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер.
"№ 769 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Көксәйек ауылдық округі, Қазақстан елді мекені, Қ.Жұмжаев көшесі №8Б, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Қазақстан" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қазақстан елді мекенінің аумағы.
"№ 770 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Көксәйек ауылдық округі, Көксәйек елді мекені, Төлеби көшесі №153, "Көксәйек" мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Көксәйек елді мекені, Жолан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер;
Бостан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Жастар көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Байгел ата көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер;
Е.Абдрасилов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер;
Қожабек көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер;

улица Райхан дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12;
улица Қарауылтөбе дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
"Избирательный участок №768"
Месторасположение: Толебийский район, Киелитасский сельский округ, населенный пункт Султан Рабат, улица Жыланбұзған №127, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Жыланбузган" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: населенный пункт Султан Рабат, улица Жыланбұзған, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131;
улица Ескіқорған дома №1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
"Избирательный участок №769"
Месторасположение: Толебийский район, Коксаекский сельский округ, населенный пункт Казахстан, улица Қ.Жұмжаев №8Б, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Казахстан" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Казахстан.
"Избирательный участок №770"
Месторасположение: Толебийский район, Коксаекский сельский округ, населенный пункт Коксаек, улица Төлеби №153, здание дома культуры "Коксаек".
Граница: населенный пункт Коксаек, улица Жолан, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Бостан дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Жастар дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Байгел ата дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
улица Е.Абдрасилов дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Қожабек дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;

Б.Медетбеков көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Жіңішке елді мекені, Тұрсынбай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, үйлер;
"№ 771 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Көксәйек ауылдық округі, Көксәйек елді мекені, Төлеби көшесі №35, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Көксәйек бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Көксәйек елді мекені, Өмірәліұлы Кәден көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
А.Қожамсүгіров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25 үйлер;
М.Бадалов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Ә.Тілеубердиев көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25 үйлер;
Қазыбекби көшесі № 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74 үйлер;
Төлеби көшесі № 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 497, 499, 501 үйлер;
Т.Рысқұлов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Б.Момышұлы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер.
"№ 772 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Көксәйек ауылдық округі, Көксәйек елді мекені, Төлеби көшесі №196, Түркістан облысының білім басқармасының "Түркістан көпсалалы техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Көксәйек елді мекені, М.Әуезов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.
Досалыби көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46 үйлер;
Төлеби көшесі № 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 295, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 312, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 388, 389, 391, 393, 395, 397, 399, 401, 403, 405, 407, 409, 411, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445, 447, 449, 451 үйлер;

улица Б.Медетбеков дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
населенный пункт Жинишке, улица Тұрсынбай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41.
"Избирательный участок №771"
Месторасположение: Толебийский район, Коксаекский сельский округ, населенный пункт Коксаек, улица Төлеби №35, здание коммунального государственного учреждения "начальная школа "Коксаек" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: населенный пункт Коксаек, улица Өмірәліұлы Кәден, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица А.Қожамсүгіров дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25;
улица М.Бадалов дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Ә.Тілеубердиев дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
улица Қазыбекби дома № 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
улица Төлеби дома № 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 497, 499, 501;
улица Т.Рысқұлов дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Б.Момышұлы дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
"Избирательный участок №772"
Месторасположение: Толебийский район, Коксаекский сельский округ, населенный пункт Коксаек, улица Төлеби №196, здание коммунального государственного учреждения "Туркестанский многопрофильный технический колледж" управления образования Туркестанской области.
Граница: населенный пункт Коксаек, улица М.Әуезов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Досалыби дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
улица Төлеби дома № 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 295, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 312, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 388, 389, 391, 393, 395, 397, 399, 401, 403, 405, 407, 409, 411, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445, 447, 449, 451;

Қазыбекби көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48 үйлер;
Амангелді көшесі №45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 үйлер;
Ғ.Мұратбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29 үйлер;
Абылайхан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер.
"№ 773 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Көксәйек ауылдық округі, Көксәйек елді мекені, Төлеби көшесі №44, "Жеңіс" мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Көксәйек елді мекені, Әйтекеби көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50 үйлер;
Д.Қонаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62 үйлер;
Ш.Қалдаяқов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50 үйлер;
Әл-Фараби көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер;
Төлеби көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251 үйлер.

улица Қазыбекби дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48;
улица Амангелді дома №45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95;
улица Ғ.Мұратбаев дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22,23, 25, 27, 29;
улица Абылайхан дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
"Избирательный участок №773"
Месторасположение: Толебийский район, Коксаекский сельский округ, населенный пункт Коксаек, улица Төлеби №44, здание дома культуры "Женис".
Граница: населенный пункт Коксаек, улица Әйтекеби, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50;
улица Д.Қонаев дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
улица Ш.Қалдаяқов дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50;
улица Әл-Фараби дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Төлеби дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251;

Амангелді көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер.
"№ 774 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Көксәйек ауылдық округі, Алтынбастау елді мекені, Алтынбастау көшесі №13, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Алтынбастау негізгі білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Алтынбастау елді мекенінің аумағы.
"№ 775 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Көксәйек ауылдық округі, Көксәйек елді мекені, Төлеби көшесі №210, Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Төлеби аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Көксәйек елді мекені, Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Төлеби аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
"№ 776 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Қаратөбе ауылдық округі, Төңкеріс елді мекені, Қоңырбай ата көшесі №41, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Төңкеріс" бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Төңкеріс елді мекенінің аумағы;
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметінің Түркістан облысы бойынша департаментінің Төлеби ауданы бойынша Шекара басқармасының Төңкеріс шекара бөлімшесі.
"№ 777 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Қаратөбе ауылдық округі, Балдыберек елді мекені, Даңғарашал көшесі №65, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Балдыберек" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Балдыберек елді мекенінің аумағы.
"№778 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Қаратөбе ауылдық округі, Қаратөбе елді мекені, С.Абдулла көшесі №102, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Қаратөбе" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қаратөбе елді мекенінің аумағы.
"№779 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Қаратөбе ауылдық округі, Қостөбе елді мекені, Е.Өмірбекұлы көшесі №28, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Қостөбе" шағын жинақты білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қостөбе елді мекенінің аумағы.
"№ 780 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Қаратөбе ауылдық округі, Майбұлақ елді мекені, Нұрата көшесі №53А, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Майбұлақ" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Майбұлақ елді мекенінің аумағы.
"№ 781 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Қасқасу ауылдық округі, Кеңесарық елді мекені, Б.Исақұлов көшесі №10, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Б.Биболатұлы атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Кеңесарық" елді мекенінің аумағы.
"№ 782 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Қасқасу ауылдық округі, Жоғарғы Қасқасу елді мекені, Сарыбұлақ көшесі №17, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Қасқасу" шағын жинақты жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жоғарғы Қасқасу елді мекенінің аумағы;
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметінің Түркістан облысы бойынша департаментінің Төлеби ауданы бойынша Шекара басқармасының Қасқасу шекара бөлімшесі.
"№ 783 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Қасқасу ауылдық округі, Қасқасу елді мекені, Қуандық көшесі №89, "Қасқасу" мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Қасқасу елді мекенінің аумағы.
"№ 784 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Қасқасу ауылдық округі, Керегетас елді мекені, Бейбітшілік көшесі №14, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Керегетас" шағын жинақты жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Керегетас елді мекенінің аумағы.
"№ 785 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Қоғалы ауылдық округі, Диханкөл елді мекені, Байтерек көшесі №87, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Диханкөл" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Диханкөл елді мекенінің аумағы.
"№ 786 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Қоғалы ауылдық округі, Ұзынарық елді мекені, Бейбітшілік көшесі №84, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Қ.Байболов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ұзынарық елді мекенінің аумағы.
"№ 787 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Қоғалы ауылдық округі, Алшалы елді мекені, Ынтымақ көшесі №34, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Ә.Молдағұлова атындағы шағын жинақты негізгі білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Алшалы елді мекенінің аумағы.
"№788 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Тасарық ауылдық округі, Жамбыл елді мекені, Төлебай батыр көшесі №20, "Жамбыл" ауылдық клубының ғимараты.
Шекарасы: Жамбыл елді мекенінің аумағы.
"№789 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Тасарық ауылдық округі, Ханарық елді мекені, Мәуелі көшесі №45, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Ханарық" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ханарық елді мекенінің аумағы.
"№790 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Тасарық ауылдық округі, Оңтүстік елді мекені, Ақмола көшесі №31, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Оңтүстік" бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Оңтүстік елді мекенінің аумағы.
"№791 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Тасарық ауылдық округі, Тасарық елді мекені, М.Әуезов көшесі №228, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Т.Тоғысбаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тасарық елді мекенінің аумағы.
"№ 923 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Бірінші Мамыр ауылдық округі, Зағамбар елді мекені, Әл-Фараби көшесі №15, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "Әл-Фараби атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

улица Амангелді дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44.
"Избирательный участок №774"
Месторасположение: Толебийский район, Коксаекский сельский округ, населенный пункт Алтынбастау, улица Алтынбастау №13, здание коммунального государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа "Алтынбастау" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Алтынбастау.
"Избирательный участок №775"
Месторасположение: Толебийский район, Коксаекский сельский округ, населенный пункт Коксаек, улица Төлеби №210, здание государственного учреждения на праве хозяйственного ведение "Толебийская районная больница" управление здравоохранения Туркестанской области.
Граница: населенный пункт Коксаек, государственное учреждение на праве хозяйственного ведение "Толебийская районная больница" управление здравоохранения Туркестанской области.
"Избирательный участок №776"
Месторасположение: Толебийский район, Каратюбинский сельский округ, населенный пункт Тонкерис, улица Қоңырбай ата №41, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа "Тонкерис" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Тонкерис;
Пограничное отделение Тонкерис Пограничного управления по Толебийскому району Департамента пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Туркестанской области.
"Избирательный участок № 777"
Месторасположение: Толебийский район, Каратюбинский сельский округ, населенный пункт Балдыберек, улица Даңғарашал №65, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Балдыберек" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Балдыберек.
"Избирательный участок №778"
Месторасположение: Толебийский район, Каратюбинский сельский округ, населенный пункт Каратюбе, улица С.Абдулла №102, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Каратюбе" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Каратобе.
"Избирательный участок №779"
Месторасположение: Толебийский район, Каратюбинский сельский округ, населенный пункт Костобе, улица Е.Өмірбекұлы №28, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Костобе" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Костобе.
"Избирательный участок №780"
Месторасположение: Толебийский район, Каратюбинский сельский округ, населенный пункт Майбулак, улица Нұрата №53А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Майбулак" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Майбулак.
"Избирательный участок №781"
Месторасположение: Толебийский район, Каскасуский сельский округ, населенный пункт Кенесарык, улица Б.Исақұлов №10, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Б.Биболатулы" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Кенесарык.
"Избирательный участок №782"
Месторасположение: Толебийский район, Каскасуский сельский округ, населенный пункт Верхний Каскасу, улица Сарыбұлақ №17, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Каскасу" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Верхний Каскасу;
Пограничное отделение Каскасу Пограничного управления по Толебийскому району Департамента пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Туркестанской области.
"Избирательный участок №783"
Месторасположение: Толебийский район, Каскасуский сельский округ, населенный пункт Каскасу, улица Қуандық №89, здание дома культуры "Каскасу".
Граница: территория населенного пункта "Каскасу"
"Избирательный участок №784"
Месторасположение: Толебийский район, Каскасуский сельский округ, населенный пункт Керегетас, улица Бейбітшілік №14, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Керегетас" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Керегетас.
"Избирательный участок №785"
Месторасположение: Толебийский район, Когалинский сельский округ, населенный пункт Диханкол, улица Байтерек №87, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Диханкол" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Диханкол.
"Избирательный участок №786"
Месторасположение: Толебийский район, Когалинский сельский округ, населенный пункт Узынарык, улица Бейбітшілік №84, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени К.Байболова" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Узынарык.
"Избирательный участок №787"
Месторасположение: Толебийский район, Когалинский сельский округ, населенный пункт Алшалы, улица Ынтымақ №34, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени А.Молдагулова" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Алшалы.
"Избирательный участок №788"
Месторасположение: Толебийский район, Тасарыкский сельский округ, населенный пункт Жамбыл, улица Төлебай батыр №20, здание сельского клуба Жамбыл.
Граница: территория населенного пункта Жамбыл.
"Избирательный участок №789"
Месторасположение: Толебийский район, Тасарыкский сельский округ, населенный пункт Ханарык, улица Мәуелі №45, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа "Ханарык" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Ханарык.
"Избирательный участок №790"
Месторасположение: Толебийский район, Тасарыкский сельский округ, населенный пункт Онтустик, улица Ақмола №31, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа "Онтустик" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Онтустик.
"Избирательный участок №791"
Месторасположение: Толебийский район, Тасарыкский сельский округ, населенный пункт Тасарык, улица М.Әуезов №228, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Т.Тогысбаева" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.
Граница: территория населенного пункта Тасарык.
"Избирательный участок № 923"
Месторасположение: Толебийский район, Первомаевский сельский округ, населенный пункт Загамбар, улица Әль-Фараби №15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Аль-Фараби" отдела образования Толебийского района управления образования Туркестанской области.

Шекарасы: Зағамбар елді мекені, Мәңгілік елі көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Нұрлы жол көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 үйлер;
Мереке көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Отырар көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
Көктем көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Астана көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
Үшқоңыр көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Ақ отау көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
Алатау көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Диханбұлақ көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
Жасқыран көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлер;
Достық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Бірлік көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер.
"№ 942 сайлау учаскесі"
Орналасқан жері: Төлеби ауданы, Ленгер қаласы, Қ.Рысқұлбеков көшесі №13а, Түркістан облысының білім басқармасының Төлеби ауданының білім бөлімінің "№3 П.Тәжібаева атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ленгер қаласы, Қ.Рысқұлбекұлы корпустары № 1, 1а, 1/4, 1/5, 1/7, 1/8, 2, 2а, 2/1, 2/2, 2/3, 2/5, 2/6, 2/8, 2/9, 2/10, 3, 3а, 3/1, 3/4, 3/9, 3/11, 3/14, 3/16, 3/17, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 5, 5/1, 5/3, 5/6, 5/7, 5/9, 5/10, 5/12, 6, 6/1, 6/9, 6/10, 6/17, 7, 7/1, 7/10, 7/12, 7/15, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/7, 8/9, 8/10, 8/15, 8/16, 8/19, 9, 9/1, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/8, 9/9, 9/10, 10, 10/2, 10/4, 10/10, 10/11, 10/12, 10/15, 11, 11/1, 11/5, 11/7, 11/8, 11/10, 11/13, 11/14, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/5, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/5, 18/8, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 20, 20/3, 20/4 үйлер;
Жаңажол көшесі № 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33 үйлер;

Граница: населенный пункт Загамбар, улица Мәңгілік ел, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21,22, 23, 24, 25;
улица Нұрлы жол дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73. 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
улица Мереке дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Отырар дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Көктем дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Астана дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Үшқоңыр дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Ақ отау дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Алатау дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Диханбұлақ дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Жасқыран дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Достық дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Бірлік дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
"Избирательный участок № 942"
Месторасположение: Толебийский район, город Ленгер, улица Қ.Рысқұлбеков №13А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени П.Тажибаева" отдела образования Толебийского района Управления образования Туркестанской области.
Граница: город Ленгер, корпуса К.Рыскулбекулы дома № 1, 1а, 1/4, 1/5, 1/7, 1/8, 2, 2а, 2/1, 2/2, 2/3, 2/5, 2/6, 2/8, 2/9, 2/10, 3, 3а, 3/1, 3/4, 3/9, 3/11, 3/14, 3/16, 3/17, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 5, 5/1, 5/3, 5/6, 5/7, 5/9, 5/10, 5/12, 6, 6/1, 6/9, 6/10, 6/17, 7, 7/1, 7/10, 7/12, 7/15, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/7, 8/9, 8/10, 8/15, 8/16, 8/19, 9, 9/1, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/8, 9/9, 9/10, 10, 10/2, 10/4, 10/10, 10/11, 10/12, 10/15, 11, 11/1, 11/5, 11/7, 11/8, 11/10, 11/13, 11/14, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/5, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/5, 18/8, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 20, 20/3, 20/4;
улица Жаңажол дома № 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33;

Әділет көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22 үйлер;
Көктерек көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Титов көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
Астана көшесі № 1- 35 үйлер;
1 мөлтек ауданы, №14, 16-38 көпқабатты үйлер №14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 14/9, 14/10, 14/11, 14/12, 14/13, 14/14, 14/15, 14/16, 14/17, 14/18, 14/19, 14/20, 14/21, 14/22, 14/23, 14/24, 14/25, 14/26, 14/27, 14/28, 14/29, 14/30, 14/31, 14/32, 14/33, 14/34, 14/35, 14/36, 14/37, 14/38, 14/39, 14/40, 14/41, 14/42, 14/43, 14/44, 14/45, 14/46, 14/47, 14/48, 14/49, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 16/9, 16/10, 16/11, 16/12, 16/13, 16/14, 16/15, 16/16, 16/17, 16/18, 16/19, 16/20, 16/21, 16/22, 16/23, 16/24, 16/25, 16/26, 16/27, 16/28, 16/29, 16/30, 16/31, 16/32, 16/33, 16/34, 16/35, 16/36, 16/37, 16/38, 16/39, 16/40, 16/41, 16/42, 16/43, 16/44, 16/45, 16/46, 16/47, 16/48, 16/49, 16/50, 16/51, 16/52, 16/53, 16/54, 16/55, 16/56, 16/57, 16/58, 16/59, 16/60, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 17/9, 17/10, 17/11, 17/12, 17/13, 17/14, 17/15, 17/16, 17/17, 17/18, 17/19, 17/20, 17/21, 17/22, 17/23, 17/24, 17/25, 17/26, 17/27, 17/28, 17/29, 17/30, 17/31, 17/32, 17/33, 17/34, 17/35, 17/36, 17/37, 17/38, 17/39, 17/40, 17/41, 17/42, 17/43, 17/44, 17/45, 17/46, 17/47, 17/48, 17/49, 17/50, 17/51, 17/52, 17/53, 17/54, 17/55, 17/56, 17/57, 17/58, 17/59, 17/60, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 18/12, 18/13, 18/14, 18/15, 18/16, 18/17, 18/18, 18/19, 18/20, 18/21, 18/22, 18/23, 18/24, 18/25, 18/26, 18/27, 18/28, 18/29, 18/30, 18/31, 18/32, 18/33, 18/34, 18/35, 18/36, 18/37, 18/38, 18/39, 18/40, 18/41, 18/42, 18/43, 18/44, 18/45, 18/46, 18/47, 18/48, 18/49, 18/50, 18/51, 18/52, 18/53, 18/54, 18/55, 18/56, 18/57, 18/58, 18/59, 18/60, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 19/9, 19/10, 19/11, 19/12, 19/13, 19/14, 19/15, 19/16, 19/17, 19/18, 19/19, 19/20, 19/21, 19/22, 19/23, 19/24, 19/25, 19/26, 19/27, 19/28, 19/29, 19/30, 19/31, 19/32, 19/33, 19/34, 19/35, 19/36, 19/37, 19/38, 19/39, 19/40, 19/41, 19/42, 19/43, 19/44, 19/45, 19/46, 19/47, 19/48, 19/49, 19/50, 19/51, 19/52, 19/53, 19/54, 19/55, 19/56, 19/57, 19/58, 19/59, 19/60, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 20/9, 20/10, 20/11, 20/12, 20/13, 20/14, 20/15, 20/16, 20/17, 20/18, 20/19, 20/20, 20/21, 20/22, 20/23, 20/24, 20/25, 20/26, 20/27, 20/28, 20/29, 20/30, 20/31, 20/32, 20/33, 20/34, 20/35, 20/36, 20/37, 20/38, 20/39, 20/40, 20/41, 20/42, 20/43, 20/44, 20/45, 20/46, 20/47, 20/48, 20/49, 20/50, 20/51, 20/52, 20/53, 20/54, 20/55, 20/56, 20/57, 20/58, 20/59, 20/60, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 21/13, 21/14, 21/15, 21/16, 21/17, 21/18, 21/19, 21/20, 21/21, 21/22, 21/23, 21/24, 21/25, 21/26, 21/27, 21/28, 21/29, 21/30, 21/31, 21/32, 21/33, 21/34, 21/35, 21/36, 21/37, 21/38, 21/39, 21/40, 21/41, 21/42, 21/43, 21/44, 21/45, 21/46, 21/47, 21/48, 21/49, 21/50, 21/51, 21/52, 21/53, 21/54, 21/55, 21/56, 21/57, 21/58, 21/59, 21/60, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 22/9, 22/10, 22/11, 22/12, 22/13, 22/14, 22/15, 22/16, 22/17, 22/18, 22/19, 22/20, 22/21, 22/22, 22/23, 22/24, 22/25, 22/26, 22/27, 22/28, 22/29, 22/30, 22/31, 22/32, 22/33, 22/34, 22/35, 22/36, 22/37, 22/38, 22/39, 22/40, 22/41, 22/42, 22/43, 22/44, 22/45, 22/46, 22/47, 22/48, 22/49, 22/50, 22/51, 22/52, 22/53, 22/54, 22/55, 22/56, 22/57, 22/58, 22/59, 22/60, 23/1, 22/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 23/9, 23/10, 23/11, 23/12, 23/13, 23/14, 23/15, 23/16, 23/17, 23/18, 23/19, 23/20, 23/21, 23/22, 23/23, 23/24, 23/25, 23/26, 23/27, 23/28, 23/29, 23/30, 23/31, 23/32, 23/33, 23/34, 23/35, 23/36, 23/37, 23/38, 23/39, 23/40, 23/41, 23/42, 23/43, 23/44, 23/45, 23/46, 23/47, 23/48, 23/49, 23/50, 23/51, 23/52, 23/53, 23/54, 23/55, 23/56, 23/57, 23/58, 23/59, 23/60, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 24/7, 24/8, 24/9, 24/10, 24/11, 24/12, 24/13, 24/14, 24/15, 24/16, 24/17, 24/18, 24/19, 24/20, 24/21, 24/22, 24/23, 24/24, 24/25, 24/26, 24/27, 24/28, 24/29, 24/30, 24/31, 24/32, 24/33, 24/34, 24/35, 24/36, 24/37, 24/38, 24/39, 24/40, 24/41, 24/42, 24/43, 24/44, 24/45, 24/46, 24/47, 24/48, 24/49, 24/50, 24/51, 24/52, 24/53, 24/54, 24/55, 24/56, 24/57, 24/58, 24/59, 24/60, 25а/1, 25а/2, 25а/3, 25а/4, 25а/5, 25а/6, 25а/7, 25а/8, 25а/9, 25а/10, 25а/11, 25а/12, 25а/13, 25а/14, 25а/15, 25а/16, 25а/17, 25а/18, 25а/19, 25а/20, 25а/21, 25а/22, 25а/23, 25а/24, 25а/25, 25а/26, 25а/27, 25а/28, 25а/29, 25а/30, 25а/31, 25а/32, 25а/33, 25а/34, 25а/35, 25а/36, 25а/37, 25а/38, 25а/39, 25а/40, 16а/1, 16а/2, 16а/3, 16а/4, 16а/5, 16а/6, 16а/7, 16а/8, 16а/9, 16а/10, 16а/11, 16а/12, 16а/13, 16а/14, 16а/15, 16а/16, 16а/17, 16а/18, 16а/19, 16а/20, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/11, 31/12, 31/13, 31/14, 31/15, 31/16, 31/17, 31/18, 31/19, 31/20, 31а/1, 31а/2, 31а/3, 31а/4, 31а/5, 31а/6, 31а/7, 31а/8, 31а/9, 31а/10, 31а/11, 31а/12, 31а/13, 31а/14, 31а/15, 31а/16, 31а/17, 31а/18, 31а/19, 31а/20, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 32/9, 32/10, 32/11, 32/12, 32/13, 32/14, 32/15, 32/16, 32/17, 32/18, 32/19, 32/20, 35а/1, 35а/2, 35а/3, 35а/4, 35а/5, 35а/6, 35а/7, 35а/8, 35а/9, 35а/10, 35а/11, 35а/12, 35а/13, 35а/14, 35а/15, 35а/16, 35а/17, 35а/18, 35а/19, 35а/20, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 38/5, 38/6, 38/7, 38/8, 38/9, 38/10, 38/11, 38/12, 38/13, 38/14, 38/15, 38/16, 38/17, 38/18, 38/19, 38/20, 38а/1, 38а/2, 38а/3, 38а/4, 38а/5, 38а/6, 38а/7, 38а/8, 38а/9, 38а/10, 38а/11, 38а/12, 38а/13, 38а/14, 38а/15, 38а/16, 38а/17, 38а/18, 38а/19, 38а/20 үйлер.
Төлеби ауданының әкімдігінің
2024 жылғы 22 шілдедегі
№ 4 шешіміне 2 қосымша
Төлеби ауданы әкімінің күші жойылды деп танылған кейбір шешімдердің тізбесі

улица Әділет дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
улица Көктерек дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Титов дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Астана дома № 1-35;
1 микрорайон, многоэтажные дома № 14, 16-38 дома №14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 14/9, 14/10, 14/11, 14/12, 14/13, 14/14, 14/15, 14/16, 14/17, 14/18, 14/19, 14/20, 14/21, 14/22, 14/23, 14/24, 14/25, 14/26, 14/27, 14/28, 14/29, 14/30, 14/31, 14/32, 14/33, 14/34, 14/35, 14/36, 14/37, 14/38, 14/39, 14/40, 14/41, 14/42, 14/43, 14/44, 14/45, 14/46, 14/47, 14/48, 14/49, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 16/9, 16/10, 16/11, 16/12, 16/13, 16/14, 16/15, 16/16, 16/17, 16/18, 16/19, 16/20, 16/21, 16/22, 16/23, 16/24, 16/25, 16/26, 16/27, 16/28, 16/29, 16/30, 16/31, 16/32, 16/33, 16/34, 16/35, 16/36, 16/37, 16/38, 16/39, 16/40, 16/41, 16/42, 16/43, 16/44, 16/45, 16/46, 16/47, 16/48, 16/49, 16/50, 16/51, 16/52, 16/53, 16/54, 16/55, 16/56, 16/57, 16/58, 16/59, 16/60, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 17/9, 17/10, 17/11, 17/12, 17/13, 17/14, 17/15, 17/16, 17/17, 17/18, 17/19, 17/20, 17/21, 17/22, 17/23, 17/24, 17/25, 17/26, 17/27, 17/28, 17/29, 17/30, 17/31, 17/32, 17/33, 17/34, 17/35, 17/36, 17/37, 17/38, 17/39, 17/40, 17/41, 17/42, 17/43, 17/44, 17/45, 17/46, 17/47, 17/48, 17/49, 17/50, 17/51, 17/52, 17/53, 17/54, 17/55, 17/56, 17/57, 17/58, 17/59, 17/60, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 18/12, 18/13, 18/14, 18/15, 18/16, 18/17, 18/18, 18/19, 18/20, 18/21, 18/22, 18/23, 18/24, 18/25, 18/26, 18/27, 18/28, 18/29, 18/30, 18/31, 18/32, 18/33, 18/34, 18/35, 18/36, 18/37, 18/38, 18/39, 18/40, 18/41, 18/42, 18/43, 18/44, 18/45, 18/46, 18/47, 18/48, 18/49, 18/50, 18/51, 18/52, 18/53, 18/54, 18/55, 18/56, 18/57, 18/58, 18/59, 18/60, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 19/9, 19/10, 19/11, 19/12, 19/13, 19/14, 19/15, 19/16, 19/17, 19/18, 19/19, 19/20, 19/21, 19/22, 19/23, 19/24, 19/25, 19/26, 19/27, 19/28, 19/29, 19/30, 19/31, 19/32, 19/33, 19/34, 19/35, 19/36, 19/37, 19/38, 19/39, 19/40, 19/41, 19/42, 19/43, 19/44, 19/45, 19/46, 19/47, 19/48, 19/49, 19/50, 19/51, 19/52, 19/53, 19/54, 19/55, 19/56, 19/57, 19/58, 19/59, 19/60, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 20/9, 20/10, 20/11, 20/12, 20/13, 20/14, 20/15, 20/16, 20/17, 20/18, 20/19, 20/20, 20/21, 20/22, 20/23, 20/24, 20/25, 20/26, 20/27, 20/28, 20/29, 20/30, 20/31, 20/32, 20/33, 20/34, 20/35, 20/36, 20/37, 20/38, 20/39, 20/40, 20/41, 20/42, 20/43, 20/44, 20/45, 20/46, 20/47, 20/48, 20/49, 20/50, 20/51, 20/52, 20/53, 20/54, 20/55, 20/56, 20/57, 20/58, 20/59, 20/60, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 21/13, 21/14, 21/15, 21/16, 21/17, 21/18, 21/19, 21/20, 21/21, 21/22, 21/23, 21/24, 21/25, 21/26, 21/27, 21/28, 21/29, 21/30, 21/31, 21/32, 21/33, 21/34, 21/35, 21/36, 21/37, 21/38, 21/39, 21/40, 21/41, 21/42, 21/43, 21/44, 21/45, 21/46, 21/47, 21/48, 21/49, 21/50, 21/51, 21/52, 21/53, 21/54, 21/55, 21/56, 21/57, 21/58, 21/59, 21/60, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 22/9, 22/10, 22/11, 22/12, 22/13, 22/14, 22/15, 22/16, 22/17, 22/18, 22/19, 22/20, 22/21, 22/22, 22/23, 22/24, 22/25, 22/26, 22/27, 22/28, 22/29, 22/30, 22/31, 22/32, 22/33, 22/34, 22/35, 22/36, 22/37, 22/38, 22/39, 22/40, 22/41, 22/42, 22/43, 22/44, 22/45, 22/46, 22/47, 22/48, 22/49, 22/50, 22/51, 22/52, 22/53, 22/54, 22/55, 22/56, 22/57, 22/58, 22/59, 22/60, 23/1, 22/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 23/9, 23/10, 23/11, 23/12, 23/13, 23/14, 23/15, 23/16, 23/17, 23/18, 23/19, 23/20, 23/21, 23/22, 23/23, 23/24, 23/25, 23/26, 23/27, 23/28, 23/29, 23/30, 23/31, 23/32, 23/33, 23/34, 23/35, 23/36, 23/37, 23/38, 23/39, 23/40, 23/41, 23/42, 23/43, 23/44, 23/45, 23/46, 23/47, 23/48, 23/49, 23/50, 23/51, 23/52, 23/53, 23/54, 23/55, 23/56, 23/57, 23/58, 23/59, 23/60, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 24/7, 24/8, 24/9, 24/10, 24/11, 24/12, 24/13, 24/14, 24/15, 24/16, 24/17, 24/18, 24/19, 24/20, 24/21, 24/22, 24/23, 24/24, 24/25, 24/26, 24/27, 24/28, 24/29, 24/30, 24/31, 24/32, 24/33, 24/34, 24/35, 24/36, 24/37, 24/38, 24/39, 24/40, 24/41, 24/42, 24/43, 24/44, 24/45, 24/46, 24/47, 24/48, 24/49, 24/50, 24/51, 24/52, 24/53, 24/54, 24/55, 24/56, 24/57, 24/58, 24/59, 24/60, 25а/1, 25а/2, 25а/3, 25а/4, 25а/5, 25а/6,25а/7,25а/8, 25а/9, 25а/10, 25а/11, 25а/12, 25а/13, 25а/14, 25а/15, 25а/16, 25а/17, 25а/18, 25а/19, 25а/20, 25а/21, 25а/22, 25а/23, 25а/24, 25а/25, 25а/26, 25а/27, 25а/28, 25а/29, 25а/30, 25а/31, 25а/32, 25а/33, 25а/34, 25а/35, 25а/36, 25а/37, 25а/38, 25а/39, 25а/40, 16а/1, 16а/2, 16а/3, 16а/4, 16а/5, 16а/6, 16а/7, 16а/8, 16а/9, 16а/10, 16а/11, 16а/12, 16а/13, 16а/14, 16а/15, 16а/16, 16а/17, 16а/18, 16а/19, 16а/20, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/11, 31/12, 31/13, 31/14, 31/15, 31/16, 31/17, 31/18, 31/19, 31/20, 31а/1, 31а/2, 31а/3, 31а/4, 31а/5, 31а/6, 31а/7, 31а/8, 31а/9, 31а/10, 31а/11, 31а/12, 31а/13, 31а/14, 31а/15, 31а/16, 31а/17, 31а/18, 31а/19, 31а/20, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 32/9, 32/10, 32/11, 32/12, 32/13, 32/14, 32/15, 32/16, 32/17, 32/18, 32/19, 32/20, 35а/1, 35а/2, 35а/3, 35а/4, 35а/5, 35а/6, 35а/7, 35а/8, 35а/9, 35а/10, 35а/11, 35а/12, 35а/13, 35а/14, 35а/15, 35а/16, 35а/17, 35а/18, 35а/19, 35а/20, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 38/5, 38/6, 38/7, 38/8, 38/9, 38/10, 38/11, 38/12, 38/13, 38/14, 38/15, 38/16, 38/17, 38/18, 38/19, 38/20, 38а/1, 38а/2, 38а/3, 38а/4, 38а/5, 38а/6, 38а/7, 38а/8, 38а/9, 38а/10, 38а/11, 38а/12, 38а/13, 38а/14, 38а/15, 38а/16, 38а/17, 38а/18, 38а/19, 38а/20.
Приложение 2 к решению
Акимата Толебийского района
от 22 июля 2024 года № 4
Перечень утратившими силу некоторых решений акима Толебийского района

1. Төлеби ауданы әкімінің 2018 жылғы 9 қарашадағы №8 "Төлеби ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 4783 болып тіркелген).
2. Төлеби ауданы әкімінің 2020 жылғы 30 қазандағы №7 "Аудан әкімінің 2018 жылғы 9 қарашадағы № 08 "Төлеби ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 5869 болып тіркелген).
3. Төлеби ауданы әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №4 "Төлеби ауданы әкімінің 2018 жылғы 9 қарашадағы № 08 "Төлеби ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 31432 болып тіркелген).

1. Решение акима Толебийского района от 9 ноября 2018 года №8 "Об образовании избирательных участков на территории Толебийского района" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 4783).
2. Решение акима Толебийского района от 30 октября 2020 года №7 "О внесении изменений в решение акима района от 9 ноября 2018 года № 08 "Об образовании избирательных участков на территории Толебийского района" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5869).
3. Решение акима Толебийского района от 29 декабря 2022 года №4 "О внесении изменений и дополнения в решение акима Толебийского района от 9 ноября 2018 года № 08 "Об образовании избирательных участков на территории Толебийского района" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 31432).