Төлеби ауданы әкімдігінің "Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 135 "Төлеби ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 14 қарашадағы № 618 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 14 қарашада № 6618-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Төлеби ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 135 "Төлеби ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" ( нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2020 жылғы 23 сәуірде № 5577 болып тiркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Е. Алимкулов

О признании утратившим силу постановление акимата Толебийского района Туркестанской области от 23 апреля 2020 года № 135 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Толебийского района"
Постановление акимата Толебийского района Туркестанской области от 14 ноября 2024 года № 618. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 14 ноября 2024 года № 6618-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Толебийского района Туркестанской области от 23 апреля 2020 года № 135 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Толебийского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 апреля 2020 года № 5577);
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Е. Алимкулов