Келес ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 18 шілдедегі № 181 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 шілдеде № 6555-13 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Келес ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Келес ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Келес ауданы әкімдігінің "Қауымдық сервитут белгілеу туралы" 2019 жылғы 3 шілдедегі №197 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5124 болып тіркелген) қаулысы;
2) Келес ауданы әкімдігінің "Қауымдық сервитут белгілеу туралы" Келес ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 03 шілдедегі №197 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 28 қыркүйектегі №188 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5821 болып тіркелген) қаулысы.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Келес ауданының әкімі Ж. Агибаев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Келесского района
Постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 18 июля 2024 года № 181. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 19 июля 2024 года № 6555-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Келесского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Келесского района:
1) Постановление акимата Келесского района "Об установлении публичного сервитута" от 3 июля 2019 года №197 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5124);
2) Постановление акимата Келесского района "О внесении изменения в постановление акимата Келесского района от 03 июля 2019 года №197 "Об установлении публичного сервитута" от 28 сентября 2020 года №188 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5821).
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Келесского района Ж. Агибаев