Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 2 ақпандағы № 37 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 8 ақпанда № 8954-16 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына, "Діни қызмет және діни бірлестіктер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабы 7) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. "Шығыс Қазақстан облысының қоғамдық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысы Е.Ж. Нұрғалиевке жүктелсін.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Е. Кошербаев
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2024 жылғы 2 ақпандағы № 37
қаулысына 1 қосымша
Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналасуы
№
Субъектінің атауы
Мекен-жайы
Өскемен қаласы
1.
"VITA" дүкені

Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 2 февраля 2024 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 февраля 2024 года № 8954-16
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 5 Закона Республики Казахстан "О религиозной деятельности и религиозных объединениях" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления Восточно-Казахстанского областного акимата согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление общественного развития Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе Восточно-Казахстанского областного акимата после его официального опубликования.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Нургалиева Е.Ж.
Аким Восточно-Казахстанской области Е. Кошербаев
Приложение 1 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 2 февраля 2024 года № 37
Расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
№
Наименование субъекта
Адрес
город Усть-Каменогорск
1.
магазин "VITA"

Әуезов даңғылы, № 35/1 үй
2.
"Бестселлер" дүкені
Протозанов көшесі, № 61 үй
3.
"Сәуле" сауда үйі (жеке кәсіпкер "Широких Марина Васильевна")
Антон Чехов көшесі, № 52 үй
4.
"Техмаркет" дүкені
Қазақстан көшесі, № 91/1 үй
5.
"Орталық" сауда үйі (жеке кәсіпкер "Иванов Евгений Михайлович")
Қазақстан көшесі, № 72 үй
6.
"Орталық" сауда үйі (жеке кәсіпкер "Рыбина Наталья Михайловна")
Қазақстан көшесі, № 72 үй
7.
"Сәуле" сауда үйі (жеке кәсіпкер "Шантур Лариса Владимировна")
Антон Чехов көшесі, № 52 үй
8.
"Универсам" дүкені (жеке кәсіпкер "Шик Александр Робертович")
Тәуелсіздік даңғылы, № 91 үй
9.
"Березка" дүкені (жеке кәсіпкер "Шутько Ирина Леонидовна")
Қазақстан көшесі, № 78 үй
10.
"Шарм" дүкені (жеке кәсіпкер "Садовникова Галина Юрьевна")
Антон Чехов көшесі, № 56 үй
11.
"Ануара" сауда үйі (жеке кәсіпкер "Мухамадиева Гульмира Жолдыбаевна")
Қабанбай Батыр көшесі, № 146/1 үй
12.
жеке кәсіпкер "Даутбекова Салтанат Кенесбаевна" үй-жайлары (жеке кәсіпкер "Абдыкаримова Алия Каблановна")
Тәуелсіздік даңғылы, № 38 үй, № 62, № 63 пәтерлер
13.
"Старт" дүкені (жеке кәсіпкер "Рыбина Наталья Михайловна")
Абай көшесі, № 5 үй
14.
"Евразия" сауда үйі" ("Русь LTD" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
Қабанбай Батыр көшесі, № 140 үй
15.
"Жәрдем" сауда үйі" ("Аргентум LTD" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
Қазақстан көшесі, № 76 үй
16.
"DE GRAND PRIXI" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан көшесі, № 78-А үй
17.
"DE GRAND PRIXI" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Тәуелсіздік даңғылы, № 10 үй
18.
жеке кәсіпкер "ПЕРСПЕКТИВА" (Раковская Татьяна Сергеевна)
Виноградов көшесі, № 16/1 үй
19.
жеке кәсіпке "ПЕРСПЕКТИВА" (Раковская Татьяна Сергеевна)
Антон Чехов көшесі, № 49 үй
20.
жеке кәсіпкер "ПЕРСПЕКТИВА" (Раковская Татьяна Сергеевна)
Қабанбай Батыр көшесі, № 146/1 үй
21.
жеке кәсіпкер "ПЕРСПЕКТИВА" (Раковская Татьяна Сергеевна)
М. Горький көшесі, № 71 үй
22.
жеке кәсіпкер "ПЕРСПЕКТИВА" (Раковская Татьяна Сергеевна)
Өтепов көшесі, № 13 үй
23.
"Ивушка" дүкені (жеке кәсіпкер "Шубин Андрей Васильевич")
Виноградов көшесі, № 15 үй
24.
жеке кәсіпкер "Золотой знак" (Смык Александра Сергеевна)
Тәуелсіздік даңғылы, № 8/1 үй
25.
"Қайнар сауда үйі" жеке кәсіпкер "Золотой знак" (Смык Александра Сергеевна)
Қабанбай Батыр көшесі, № 148 үй
26.
"Старт" сауда үйі жеке кәсіпкер "Золотой знак" (Смык Александра Сергеевна)
Абай даңғылы, № 5 үй
27.
жеке кәсіпкер "Золотой знак" (Смык Александра Сергеевна)
Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, № 53 үй
28.
"Дом золота Дом Серебра" дүкені (жеке кәсіпкер "Камалдина Марина Михайловна")
Тәуелсіздік даңғылы, № 26 үй
29.
"Дом золота Дом Серебра" дүкені (жеке кәсіпкер "Камалдин Ринат Владимирович")
Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, № 52 үй
Риддер қаласы
30.
"Элита" дүкені (жеке кәсіпкер "Олейникова Анна Ивановна")
Гоголь көшесі, № 39 үй
31.
"Элита" дүкені (жеке кәсіпкер "Антропова Марина Михайловна")

проспект Ауезова, дом № 35/1.
2.
магазин "Бестселлер"
улица Протозанова, дом № 61
3.
торговый дом "Сәуле" (индивидуальный предприниматель "Широких Марина Васильевна")
улица Антона Чехова, дом № 52
4.
магазин "Техмаркет"
улица Казахстан, дом № 91/1
5.
торговый дом "Центральный" (индивидуальный предприниматель "Иванов Евгений Михайлович")
улица Казахстан, дом № 72
6.
торговый дом "Центральный" (индивидуальный предприниматель "Рыбина Наталья Михайловна")
улица Казахстан, дом № 72
7.
торговый дом "Сәуле" (индивидуальный предприниматель "Шантур Лариса Владимировна")
улица Антона Чехова, дом № 52
8.
магазин "Универсам" (индивидуальный предприниматель "Шик Александр Робертович")
проспект Тәуелсіздік, дом № 91
9.
магазин "Березка" (индивидуальный предприниматель "Шутько Ирина Леонидовна")
улица Казахстан, дом № 78
10.
магазин "Шарм" (индивидуальный предприниматель "Садовникова Галина Юрьевна")
улица Антона Чехова, дом № 56
11.
торговый дом "Ануара" (индивидуальный предприниматель "Мухамадиева Гульмира Жолдыбаевна")
улица Кабанбай Батыра, дом № 146/1
12.
помещения "индивидуальный предприниматель "Даутбекова Салтанат Кенесбаевна" (индивидуальный предприниматель "Абдыкаримова Алия Каблановна")
проспект Независимости, дом № 38, квартиры № 62, № 63
13.
магазин "Старт" (индивидуальный предприниматель "Рыбина Наталья Михайловна")
улица Абая, дом № 5
14.
торговый дом "Евразия" (товарищество с ограниченной ответственностью "Русь LTD")
улица Кабанбай батыра, дом № 140
15.
торговый дом "Жардем" (товарищество с ограниченной ответственностью "Аргентум LTD")
улица Казахстан, дом № 76
16.
товарищество с ограниченной ответственностью "DE GRAND PRIXI"
улица Казахстан, дом № 78-А
17.
товарищество с ограниченной ответственностью "DE GRAND PRIXI"
проспект Независимости, дом № 10
18.
индивидуальный предприниматель "ПЕРСПЕКТИВА" (Раковская Татьяна Сергеевна )
улица Виноградова, дом № 16/1
19.
индивидуальный предприниматель "ПЕРСПЕКТИВА" (Раковская Татьяна Сергеевна )
улица Антона Чехова, дом № 49
20.
индивидуальный предприниматель "ПЕРСПЕКТИВА" (Раковская Татьяна Сергеевна)
улица Кабанбай Батыра, дом № 146/1
21.
индивидуальный предприниматель "ПЕРСПЕКТИВА" (Раковская Татьяна Сергеевна)
улица М. Горького, дом № 71
22.
индивидуальный предприниматель "ПЕРСПЕКТИВА" (Раковская Татьяна Сергеевна)
улица Утепова, дом № 13
23.
магазин "Ивушка" (индивидуальный предприниматель "Шубин Андрей Васильевич")
улица Виноградова, дом № 15
24.
индивидуальный предприниматель "Золотой знак" (Смык Александра Сергеевна)
проспект Независимости, дом 8/1
25.
торговый дом "Кайнар" (индивидуальный предприниматель "Золотой знак" (Смык Александра Сергеевна)
улица Кабанбай батыра, дом № 148
26.
торговый дом "Старт" (индивидуальный предприниматель "Золотой знак" (Смык Александра Сергеевна))
проспект Абая, дом № 5
27.
индивидуальный предприниматель "Золотой знак" (Смык Александра Сергеевна)
улица Сагадата Нурмагамбетова, дом № 53
28.
магазин "Дом золота Дом Серебра" (индивидуальный предприниматель "Камалдина Марина Михайловна")
проспект Независимости, дом № 26
29.
магазин "Дом золота Дом Серебра" (индивидуальный предприниматель "Камалдин Ринат Владимирович")
улица Сагадата Нурмагамбетова, дом № 52
город Риддер
30.
магазин "Элита" (индивидуальный предприниматель "Олейникова Анна Ивановна")
улица Гоголя, дом № 39
31.
магазин "Элита" (индивидуальный предприниматель "Антропова Марина Михайловна")

Гоголь көшесі, № 39/1 үй
32.
"Идеал" дүкені (жеке кәсіпкер "Антропова Марина Михайловна")
Тәуелсіздік даңғылы, № 12 (158) үй
33.
"Мидас" дүкені (жеке кәсіпкер "Антропова Марина Михайловна")
Гагарин көшесі, № 42 (3) үй
34.
"Мидас" дүкені (жеке кәсіпкер "Антропова Марина Михайловна")
Тәуелсіздік даңғылы, № 12 үй (34)
Шемонаиха ауданы
35.
"Быт - Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимараты (жеке кәсіпкер "Проскурякова Галина Григорьевна")
Шемонаиха қаласы, А. Капорин көшесі, № 41 үй
36.
"Быт - Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимараты (жеке кәсіпкер "Гуслякова Нина Александровна")
Шемонаиха қаласы, А. Капорин көшесі, № 41 үй
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2024 жылғы 2 ақпандағы № 37
қаулысына 2 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылуға жататын қаулыларының тізбесі
1. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 4 маусымдағы № 147 "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту, ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайлардың орналастырылуын келісу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 3392 болып тіркелген).
2. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 337 "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту, ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайлардың орналастырылуын келісу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 4 маусымдағы № 147 қаулысына толықтыру енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 3647 болып тіркелген).
3. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 шілдедегі № 171 "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту, ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайлардың орналастырылуын келісу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 4 маусымдағы № 147 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4084 болып тіркелген).

улица Гоголя, дом № 39/1
32.
магазин "Идеал" (индивидуальный предприниматель "Антропова Марина Михайловна")
проспект Независимости, дом № 12 (158)
33.
магазин "Мидас" (Индивидуальный предприниматель "Антропова Марина Михайловна")
улица Гагарина, дом № 42 (3)
34.
магазин "Мидас" (индивидуальный предприниматель "Антропова Марина Михайловна")
проспект Независимости, дом № 12 (34)
Шемонаихинский район
35.
здание товарищества с ограниченной ответственностью "Быт - Сервис" (индивидуальный предприниматель "Проскурякова Галина Григорьевна")
город Шемонаиха, улица А. Капорина, дом № 41
36.
здание товарищества с ограниченной ответственностью "Быт - Сервис" (индивидуальный предприниматель "Гуслякова Нина Александровна")
город Шемонаиха, улица А. Капорина, дом № 41
Приложение 2 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 2 февраля 2024 года № 37
Перечень постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата, подлежащих признанию утратившими силу
1. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения и согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)" от 4 июня 2014 года № 147 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3392).
2. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О внесении дополнения в постановление от 4 июня 2014 года № 147 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения и согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)" от 19 декабря 2014 года № 337 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3647).
3. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О внесении изменений и дополнений в постановление от 4 июня 2014 года № 147 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения и согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)" от 16 июля 2015 года № 171 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4084).

4. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 131 "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту, ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайлардың орналастырылуын келісу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 4 маусымдағы № 147 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4546 болып тіркелген).
5. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қыркүйектегі № 290 "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту, ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайлардың орналастырылуын келісу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 4 маусымдағы № 147 қаулысына толықтыру енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4688 болып тіркелген).
6. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 қазандағы № 265 "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту, ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайлардың орналастырылуын келісу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 4 маусымдағы № 147 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5261 болып тіркелген).
7. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 29 наурыздағы № 79 "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту, ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайлардың орналастырылуын келісу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 4 маусымдағы № 147 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5620 болып тіркелген).
8. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 17 мамырдағы № 131 "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту, ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайлардың орналастырылуын келісу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 4 маусымдағы № 147 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5639 болып тіркелген).

4. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О внесении изменений в постановление от 4 июня 2014 года № 147 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения и согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)" от 29 апреля 2016 года № 131 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4546).
5. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О внесении дополнения в постановление от 4 июня 2014 года № 147 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения и согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)" от 19 сентября 2016 года № 290 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4688).
6. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О внесении изменений и дополнения в постановление от 4 июня 2014 года № 147 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения и согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)" от 10 октября 2017 года № 265 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5261).
7. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О внесении дополнений в постановление от 4 июня 2014 года № 147 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения и согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)" от 29 марта 2018 года № 79 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5620).
8. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О внесении изменения в постановление от 4 июня 2014 года № 147 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения и согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)" от 17 мая 2018 года № 131 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5639).

9. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 2 қазандағы № 286 "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту, ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайлардың орналастырылуын келісу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 4 маусымдағы № 147 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5683 болып тіркелген).

9. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О внесении дополнений в постановление от 4 июня 2014 года № 147 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения и согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)" от 2 октября 2018 года № 286 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5683).